Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:01 am

iggy2377 je napisao/la:
Mozemo si priustit da otjeramo jer ces tada pokazati ko je gazda u svlacionici i u klubu, nema kompromisa nikakvog,uprava se trudi oko stadiona,finansija itd, SS da nametne nesta novo oko taktike,formacija,treninga itd,prema tome igraci su tu u klubu da rade izvrsavaju svoje zadatke i obaveze ako to nemogu,nece ili im neodgovara znaju gdje su vrata,ako su se imislili da su zvjezde itd ne bi oni igrali u nasoj ligi vec vani.Toliko
ne treba pretjerivati. treba biti pametan. kompromis u ovom smislu koji sam mislio ne znači - igrači kažu prejaki treninzi, pa ih smanji. nego sjesti i naći zajednički jezik.

od mene je maksimalna podrška struci i ja sve vrijeme mislim i pišem da pokušavaju uvesti nešto novo, modernije i bolje. ali ultimativno samo je klub bitan i sve treba odvagati.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:04 am

Ljudi moji previše stvaramo negativnu energiju u i okolo kluba sa svojim komentarima. Fuj,lopovi,bagra,ovakvi i onakvi... nećemo sa tim daleko dogurati. Mislim da bi bolje bilo da te neke stvari zadržimo za sebe , a ne da iznosimo javno. Takav stav će indirektno dovesti i do manje zainteresovanosti za Željom, posjetom i svim ostalim dobrim stvarima koje su do sada postignute. Nije kraj sezone pa da nam je sve propalo, onda bih i razumijo toliku ogorčenost, ali kada pogledam tabelu i vidim da zaostajemo 3 boda, onda mi se vrati nada za uspjehom.
Za mene bi bilo bolje da pišemo o nekim pozitivnijim stvarima ili da ništa ne pišemo, nego ovaj pristup koji sad imamo.
Sljedeća utakmica nam je protiv Zrinskog kada aBd pobjedimo, nadam se da ćemo krenuti nekako uzlaznom putanjom, pa makar i na silu, ali samo nek krene. Sada je najbitnije biti uz Želju kada mu je najteže. Ovo je trenutno najgori period u ovoj sezoni, nadam se da će ,ako se strpimo i to ubrzo proći i krenuti na bolje.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:06 am

addyno1 je napisao/la:to sto ne vlada svlacionicom je veliki kosticev minus
Možeš li ovo malo pojasniti?

Bilo bi lijepo da administracija reaguje na ove prozivke za bojkot igrača bez ikakvih dokaza, stvara se izuzetno loša slika, a vjerovatno nije ni blizu istine.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:11 am

ma mi ako jos jednu izgubimo kod nas je raspad sistema....krivo bi mi bilo da nama sezona propadne vec u 6 kolu ...ali i da pobjedimo Zrinjskog sutra ce nam se protiv Krupe posrati u facu i sve u krug....ako su se nameracili na Kostica njegove sanse da izdrzi do polusezone na nasoj klupi su male gotovo nikakve....pobjedimo Zrinjski i sve ce se vratiti u normalu ....hoce ali malo sutra ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:11 am

ChWilla je napisao/la:
iggy2377 je napisao/la:
Mozemo si priustit da otjeramo jer ces tada pokazati ko je gazda u svlacionici i u klubu, nema kompromisa nikakvog,uprava se trudi oko stadiona,finansija itd, SS da nametne nesta novo oko taktike,formacija,treninga itd,prema tome igraci su tu u klubu da rade izvrsavaju svoje zadatke i obaveze ako to nemogu,nece ili im neodgovara znaju gdje su vrata,ako su se imislili da su zvjezde itd ne bi oni igrali u nasoj ligi vec vani.Toliko
ne treba pretjerivati. treba biti pametan. kompromis u ovom smislu koji sam mislio ne znači - igrači kažu prejaki treninzi, pa ih smanji. nego sjesti i naći zajednički jezik.

od mene je maksimalna podrška struci i ja sve vrijeme mislim i pišem da pokušavaju uvesti nešto novo, modernije i bolje. ali ultimativno samo je klub bitan i sve treba odvagati.
Sve stoji sto si rekao, ali za te plate sto oni dobijaju,brate ima da letis po terenu,da je Marijan Pušnik dosao tek bi onda umirali, pogledaj press od Hajduka i njegov komentar na mahalanje igraca Hajduka na pocetku, jaki treninzi,olovne noge,umorni smo, i znas sta je uradio kad je saznao za takve price igraca po gradu i mahalanje, uveo im je 3 treniga dnevno jutarnji u 5h ujutro, u podne rade sat vremena istezanja i navecer opet jaki trening, sad svi igraci Hajduka sute jer vide da nema zajebancije sa njim.Ovo sve ti pricam jer imam rodzaka u Splitu koji je jedan od vodza navijaca u Hajduku.Kaze nema vise igraca po plazama i navecer vani jer ih polomi zive samo da im je leci i odmorit se.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:20 am

Jest i ovu našu bagru lomiš,oni zabusavaju na treningu i stalno se povrijeđuju :r
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:21 am

Mi pod hitno moramo nivo profesionalnosti podići u omladinskom pogonu, djecu od pjetlića edukovati i navikavati ih na profesionalizam, da procenat ovih što piju, puše, drogiraju se i ponašaju se ko da su mega zvijezde a ustvari su samo talentovani momčići bez trunke profesionalizma u sebi svedemo na minimum. Dug je to proces naravno ali na to se treba bazirati pa da onda umjesto jednog Amira dobiješ 10 takvih, a Memija, Hiroša, Jamaka, Svraka i sličnih imaš jako malo ili nemaš nikako. Kakav profesionalizam vlada u bh ligi dovoljno je reći da je od rata pa do danas samo 1(jedan) prošao školu fudbala ovdje, debitovao u ligi, odigrao, 30-ak utakmica tu i poslije napravio svjetsku karijeru. To je naravno Edin Džeko. Ovdje ima puno talenta, momci ovdje znaju igrati fudbal samo ih treba od malena pravilno usmjeriti.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:30 am

bablaz je napisao/la:Ipet kazem za formaciju 442 napadaci moraju igrati odbranu, presing mora biti po cijelom terenu, linije uigrane, drzati formaciju, trcati naprijed nazad konstantno. Po mom misljenj mi nemamo igrace koji mogu ogovoriti zadatku, odnosno nemaju sve potrebno ( izuzev Mire). Pa mi jos dijelimo veznjake koji igraju defamzivno i ofanzivno. Imali smo priliku napraviti iskorak, ali sa ovim izborom igraca tesko. Linije nam stoje daleko? Igraci spotri, nemamo duel igru nikako. Neuigrano djelujemo i bezidejno. Sto bi reko I.O. igrac koji trci moze igrati, igrac kojo ne trci ne moze igrati. Jednostavno su kretnje bez lopte u fazi napada i odbrane lose. Tesko cemo provesti u djelo zamisli Kostica jer imamo limitirane igrace. Pa mi jos kontamo da su vezni sa strane krila??? Slabo sprintamo, nema osjecaja za prostor. Jednostavno nije to to
Ma ja sam u prve 3 tekme stekao dojam da cemo mi cijelo prvenstvo primiti jedno 5-6 golova samo. Stojali smo dobro takticki, skoro cijelu tekmu smo se branili i jedva nam dadose gol. Ne znam, ne moze biti do formacije da Lendra nikako ne trci kako je znao. Eto pogledajte ponovno tekmu i vidi se, nikakvo zalaganje i ona njegova drskost, ono cupanje sorca i te stvari. Aco napravi sansu Vitezu jer je stao, drugi gol opet stade. Ne okrivljujem nikog jer nema jakih dokaza, ali samo kazem da nije bilo zalaganja i presinga kakav je bio u prva 3 kola.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:32 am

MIRZA RAŠČIĆ!
1987
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:32 am

Jaozinho22 je napisao/la:Jest i ovu našu bagru lomiš,oni zabusavaju na treningu i stalno se povrijeđuju :r
Treba ih lomit, drugacije nece nauciti.
Mislim da u ovom trenutku imamo najbolje uslove u drzavi, vucaranje po terenu je neprihvatljivo.
Nista dok im Miske ne uleti u svlacionicu i ocita lekciju.
 
crnamamba96
Postovi: 65
Pridružen/a: uto maj 17, 2016 5:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:39 am

Ja ne znam čemu ovoliko pljuvanje igrača, trenera, polahko ljudi moji ovo je Liga 12, igra se liga za opstanak i liga za prvaka, prvi tim na tabeli nam bježi 3 boda, u čemu je toliki problem? Danas svi igraju nogomet i jedan loša noć te može koštati pobjede. Poslije utakmice sa Širokim večina vas je govorila, kako gledamo atomskog Želju, kako su ostale utakmice u Premijer Ligi smiješne za tu i igru Želje. Čovječe, shvatite da smo sigurno imali najteži start od svih timova, Sarajevo, Široki, Sloboda, sad Zrinjski kojeg ako dobijemo sve možemo ispraviti. Zbog jednog poraza unositi toliko lošu atmosferu, to neće ništa popraviti, naše je da nastavimo navijati bodriti svog Želju što jače možemo tek je start lige. Ispravite me ako griješim
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:43 am

I jos jednom cu biti dosadan i reci da yebem u u usta svakoga ko je izasao sa stadiona nakon drugog gola Viteza. Dabogda nikad ne dosli vise
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:46 am

Ako ce biti "raspad sistema" u slucaju poraza od Zrinjskog onda je bolje da odmah proglasimo "raspad sistema". Nije Zeljo bas tako mali da se lako raspadne, koliko god neki to zeljeli. Uprkos svima, radi se dobro i posteno, a ove krtice ce biti rijesene i odstranjene. Hajmo da podrzimo Zelju protiv Zrinjskog, to je nasa jedina obaveza. Izgubili, bio sam ljut, nisam 2 dana spavao, odigrali katastrofalno, posteno. Sada idemo da se izdignemo i pobjedimo Zrinjskog, bolji ispit karaktera nismo mogli pozeljeti!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:48 am

rodrigo87 je napisao/la:I jos jednom cu biti dosadan i reci da yebem u u usta svakoga ko je izasao sa stadiona nakon drugog gola Viteza. Dabogda nikad ne dosli vise
Sto se ti upalio na takve, to mi samo vrijedi za one u kopu koji izadju prije kraja, al raja koja nije bas cesta je izasla posle drugog gola jer vidi da od tekme nema nista, nemam im ja sta zamjerat platio je kartu dokurcilo mu posle drugog gola i ode kuci, bolje nego da je ostao sa delegatima na sjeveru da yebe sve redom igracima..
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 11:51 am

cikazubo je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:I jos jednom cu biti dosadan i reci da yebem u u usta svakoga ko je izasao sa stadiona nakon drugog gola Viteza. Dabogda nikad ne dosli vise
Sto se ti upalio na takve, to mi samo vrijedi za one u kopu koji izadju prije kraja, al raja koja nije bas cesta je izasla posle drugog gola jer vidi da od tekme nema nista, nemam i ja sta zamjerat platio je kartu dokurcilo mu posle drugog i ode kuci, bolje nego da je ostao sa felegatima na sjeveru da yebe sve redom igracima..
Mislio sam na raju sa Juga, nisam bio na sjeveru od 2008 godine. Inace, ako si dosao, platio kartu, jer vjerovatno "volis" Zelju, pa ostani makar do kraja iz postovanja prema klubu. Dosao si radi njega, a ne radi Lendrica ili Kostica. Znaci gubimo, ok, odoh ja nek se yebe Zeljo kad ku.rcu ne valjaju...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 12:00 pm

rodrigo87 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:I jos jednom cu biti dosadan i reci da yebem u u usta svakoga ko je izasao sa stadiona nakon drugog gola Viteza. Dabogda nikad ne dosli vise
Sto se ti upalio na takve, to mi samo vrijedi za one u kopu koji izadju prije kraja, al raja koja nije bas cesta je izasla posle drugog gola jer vidi da od tekme nema nista, nemam i ja sta zamjerat platio je kartu dokurcilo mu posle drugog i ode kuci, bolje nego da je ostao sa felegatima na sjeveru da yebe sve redom igracima..
Mislio sam na raju sa Juga, nisam bio na sjeveru od 2008 godine. Inace, ako si dosao, platio kartu, jer vjerovatno "volis" Zelju, pa ostani makar do kraja iz postovanja prema klubu. Dosao si radi njega, a ne radi Lendrica ili Kostica. Znaci gubimo, ok, odoh ja nek se yebe Zeljo kad ku.rcu ne valjaju...
Znam, meni se gadi kad neko kop napusti, znaju i na poluvremenu bjezat pa ih onda moras molit da ako nista stanu uz grupu, ali ovim sto sjede okolo nemam sta zamjerit, dosao je, platio kartu, ispostovao klub, nije ostao kuci ispred tv-a kao mnogi, takvim koji su dosli radi "lijepog" fudbala nakon onakve utakmice dosadi i izadju jednostavno..
Imam osjecaj da ce posjeta protiv Zrinje biti dobra, znalo se desiti da nakon krize rezultata raja iz nekog inata dodje, po meni Zrinjski dolazi u najboljem mogucem trenutku, ako cemo negdje izgladiti stvari onda na prvaku drzave, a pobjedom smo opet u vrhu, imaju vremena da se adekvatno spreme i sloze za taj mec..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 12:04 pm

Poznavajuci nas, mi cemo sada ubiti hljeb u Zrinjskom i Celiku.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
south side
Postovi: 479
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 12:09 pm

Izjave legendi Želje i Sarajeva o trenutnoj situaciji u ova dva kluba.

Mirsad Fazlagić, nekadašnji igrač FK Sarajevo izjavio kako su sarajevski gradski rivali u svoje redove nepotrebno nagomilali igrača iz Hrvatske i Srbije.

“Da su oni valjali igrali bi u svojim zemljema”, kazao je Fazlagić za Dnevni avaz.

“Ne prvom derbiju ove sezone koji se igrao na Grbavici igrala su dvojica Sarajlija. To nije gradski derbi, to je derbi susjednih država. To sve govori o brizi za sarajevski nogomet”, kazao je Fazlagić i dodao:

“Pa zar je normalno da Željo proda svojih 10 igrača koji su ponikli na Grbavici, a dovede 16 igrača sa strane”, zapitao se Fazlagić.

Remi Sarajeva i poraz Želje u prošlom kolu, Fazlagić je prokomentirao riječima:

“To nije bruka za Želju i Sarajevo, to je bruka za cijeli grad”.

Nekadašnji igrač i trener Željezničara Mišo Smajlović, aktuelnu je situaciju na Koševu i Grabavici prokomentirao riječima:

“Umjesto što gomilaju igrače bolje da dovedu jednog kvalitetnog nego pet prosječnih kakve su doveli.

Željo je ove sezone uspio nešto što rijetki pamte, ako se uopšte ikada desilo. Na Otoci protiv Olimpica na teren je od prve minute izašla postava bez ijednog igrača koji je ponikao u omladinskoj školi Plavih.

Hurtić i Kostić

Na klupi Sarajeva sjedi Almir Hurtić, dok svlačionicom Želje ove sezone šefuje Miloš Kostić.

Nakon posljednjih neuspjeha, Hurtić je poručio kako situacija na Koševu nije alarmantna bez obzira što je ekipa od mogućih 15 osvojila samo devet bodova, dok je Kostić svu krivicu za posrtaje Plavih prebacio na svoje igrače.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 12:14 pm

Sta mislite hoce li Mesa pozvati Miroslava za kval. meceve iduceg mjeseca? Ja nesto nisam siguran ali stvarno je momak zasluzio mjestu tu.. Mozda jer sam navijac Zelje ali posle Kirin Kupa i evo nastavka u ovoj sezoni gdje je momak broj 1 u nasem klubu nadam se da ce Mesa odluciti se da pozove njega. Duljevic je tu.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 16, 2016 12:17 pm

Pa ako je tegoba igrati i trenirati za par hiljada KM u najvecem Klubu u drzavi, neka ih bude sramota momaka koji rade 12, 13 sati po danu ili po noci da bi dali 30ak KM, da odu u tuzlu, putuju 4 sata da bi gledali 30 minuta utakmice, da bi pokisli i gledali njihovu kurcobolju na terenu..
Postuj ovaj GRB jer su ga prije tebe nosili Osim, Bazdarevic, Skoro, Nikic i ostali koji su imali 13.puta gore uslove, pripreme po selima, dresove bez prezimena, pare bez sponzora a borili su se iskljucivo zbog GRBA.
Hocemo samo da pokazete volju za pobjedom, ne mora pobjede biti al dajte nam do znanja za sta se borite !!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921, salle86 i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija