Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 1:51 am

Sa našim ljudima ne možeš na fin način ako hoćeš da postigneš nešto, samo sila, teror i po džepu. Nije to samo sa fudbalerima, nego općenito u svim slojevima društva. Takav smo narod jebi ga.
Sjećam se kad je Škaljić otišo Amaru u pola priprema i reko "nisam ja ničiji rob". I šta je on postigo u fudbalu, a šta Amar? Trofeji su tu.

Uostalom, ti bolan primaš platu da izvršavaš naređenja koja ti šef (u ovom slučaju trener) da. Uopšte nema diskusije da li se to tebi sviđa, da li ti odgovara, jesi li raspoložen. Moraš izvršavati naređenja nadređenog i to je kraj priče. A masno si plaćen za to, znači izgovora nema.
Treba ih poslati 15-20 dana u Bingo ili Konzum da rade za 5-6 glava po 10 sati dnevno i da vide koliko bi ih neko pito sviđa li im se način rada.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Plavi orkestar
Kontakt:

pon avg 15, 2016 1:54 am

Ako je istina da je Kjosevski u nekom internom razgovoru to i rekao a neko jedva cekao da ovdje napiše ja nigdje nisam procitao da je bilo šta uvredljivo rekao protiv kluba.Ima pravo da iznese svoje mišljenje a u Tuzli i pored dva primljena gola je pokazao sa ce za Zelju tijelom gdje mnogi nebi ni bagerom.I ne blatite momka bezveze jer ovo se cita.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

LARSSON
Kontakt:

pon avg 15, 2016 1:57 am

Ako čita, ima pozdrav, i nedaj se da te neki slovenac skijaš ubija u pojam
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

mahalac_14
Kontakt:

pon avg 15, 2016 1:58 am

Meni je Blagojević bio očajan i bez da nije dobio crveni karton. Prodao više lopti od adidasa jučer.

Ne mogu da vjerujem da smo ovako loše odigrali utakmicu, pogotovo nakon tekme sa Širokim koja je nagovještavala neku suštu suprotnost u odnosu na ovo šta smo jučer gledali. Fujjjj fujjj fujjjj

Onaj Marković (valjda sam pogodio prezime xd), što je bio na probi je naš novi igrač ako sam dobro informisan.

Podrška Milošu!
Miroslav Stevanović!!!!!!
Zadnja izmjena: mahalac_14, dana/u pon avg 15, 2016 2:01 am, ukupno mijenjano 1 put.

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon avg 15, 2016 1:58 am

Virtu4L je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:Bezveze je skroz sto se sad iznose te stvari
Neka se sve iznese, nadam se da će doći do onih do kojih treba da dođe, ovako su kvazi fudbaleri otjerali Odovića, Memija od tada ne odigra dobru utakmicu, a Odi se kurčio.
Sve treba da se iznosi to je nas klub mi se nerviramo i prezivljavamo svaki poraz kako prezivljavamo i radujemo se svakoj pobjedi kako se radujemo. Kome god se ne svidja mrs iz kluba i gotovo.

Sent from my C5303 using Tapatalk

Qwerty_1987
Kontakt:

pon avg 15, 2016 1:59 am

I u Zenici je isto pokazao da je spreman poginuti za klub, to nas je koštalo 5 utakmica bez njeg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Charlie Sheen
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:00 am

Ali sto uvijek poslije poraza.sto se ne iznese kad cujes to,vidis.Slika Lendrica je izbacena u subotu niko rijeci nije rekao,bio je petak dva dana do utakmice,niko nista nije napisao.licemjerni smo

delinjo
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:01 am

Plavi orkestar je napisao/la:Ako je istina da je Kjosevski u nekom internom razgovoru to i rekao a neko jedva cekao da ovdje napiše ja nigdje nisam procitao da je bilo šta uvredljivo rekao protiv kluba.Ima pravo da iznese svoje mišljenje a u Tuzli i pored dva primljena gola je pokazao sa ce za Zelju tijelom gdje mnogi nebi ni bagerom.I ne blatite momka bezveze jer ovo se cita.
ne vidim da ga neko blati...ti podrzavas mahalu mi ne podrzavamo i to je to...to je forum ...postujem naravno tvoje misljenje ali ako ti mislis da je mahala ok onda razumijem...i da to je upravo rekao protiv kluba jer je Kostic trener ZELJEZNICARA ...i vrijedjao je trenera tog kluba ...zar ne ??...ziv bio ne zamjeri :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:01 am

Kako se zove taj Markovic?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

LARSSON
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:03 am

Omar500 je napisao/la:Kako se zove taj Markovic?
Darko

Plavi orkestar
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:03 am

delinjo je napisao/la:
Plavi orkestar je napisao/la:Ako je istina da je Kjosevski u nekom internom razgovoru to i rekao a neko jedva cekao da ovdje napiše ja nigdje nisam procitao da je bilo šta uvredljivo rekao protiv kluba.Ima pravo da iznese svoje mišljenje a u Tuzli i pored dva primljena gola je pokazao sa ce za Zelju tijelom gdje mnogi nebi ni bagerom.I ne blatite momka bezveze jer ovo se cita.
ne vidim da ga neko blati...ti podrzavas mahalu mi ne podrzavamo i to je to...to je forum ...postujem naravno tvoje misljenje ali ako ti mislis da je mahala ok onda razumijem...i da to je upravo rekao protiv kluba jer je Kostic trener ZELJEZNICARA ...i vrijedjao je trenera tog kluba ...zar ne ??...ziv bio ne zamjeri :)
Ko je spominjao mahalu a tebe pitao koga ti podrzavaš?
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

MrRiccoli
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:05 am

Ma ja se samo nadam da ce nas ovaj poraz osvijestiti, a nikako srozati jer blizu smo kiksat ce jos mnogi.

Sent from my C5303 using Tapatalk

ž'21
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:05 am

:palacgore:

LARSSON
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:10 am

viewtopic.php?f=64&t=330" target="_blank

Da ispoštujemo proceduru

Brkoo
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:11 am

Zasto se treba sutiti i gurati pod tepih, sve treba da se iznese sad, da se jednom za sva vremena zna kakav je ko i da se jednom zauvijek rijesimo mahale. Kad sam ja za Nedu Turkovica govorio kakav je ustvari mnogi mi nisu vjerovali, prica je isla u smjeru on je zeljovac, ovo ono, a on sa benjom,antolovicem i eldarom,stanom itd skoro pa najveca tetkica u gradu bio, sve informacije iznosili iz kluba,tracali druge saigrace, pricali protiv kluba itd.

Ako Vedran i jos neki pricaju treneru iza ledja, govore lose o njemu zasto bi se to presucivalo, on je dijete kluba i samim tim nedodirljiv? Sutnjom samo odobravamo ovakve stvari!
Zasto bi se sutilo o tome da se igraci prije utakmica rade to sto rade, ne svi ali vecina, najbolje je storm to objasnio. Zasto bi se sutilo o tome da je Kostic Memiji prije tekme sa Slobodom iz kese vadio stvari koje je doticni kupio i nanijetio da konzumira u autobusu, i onda se cudis sta je bilo od onakvog igraca sa pocetka karijere..

Najbolji je bio Amar iz razloga sto je znao kako treba sa stokom da se ponasa, pa ti vidi isplatil se tebi biti bez plate i trenirati odmah nakon utakmice ili nakon
povratka sa gostovanja..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Leon_Professional
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:12 am

Hladno suspendujes dva "najglasnija" . Ima mogucnosti da se ovo rijesi, samo treba Kostic i uprava da imaju muda. Kostat ce nas uprotivnom.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

delinjo
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:12 am

Brkoo je napisao/la:
Zasto se treba sutiti i gurati pod tepih, sve treba da se iznese sad, da se jednom za sva vremena zna kakav je ko i da se jednom zauvijek rijesimo mahale. Kad sam ja za Nedu Turkovica govorio kakav je ustvari mnogi mi nisu vjerovali, prica je isla u smjeru on je zeljovac, ovo ono, a on sa benjom,antolovicem i eldarom,stanom itd skoro pa najveca tetkica u gradu bio, sve informacije iznosili iz kluba,tracali druge saigrace, pricali protiv kluba itd.

Ako Vedran i jos neki pricaju treneru iza ledja, govore lose o njemu zasto bi se to presucivalo, on je dijete kluba i samim tim nedodirljiv? Sutnjom samo odobravamo ovakve stvari!
Zasto bi se sutilo o tome da se igraci prije utakmica rade to sto rade, ne svi ali vecina, najbolje je storm to objasnio. Zasto bi se sutilo o tome da je Kostic Memiji prije tekme sa Slobodom iz kese vadio stvari koje je doticni kupio i nanijetio da konzumira u autobusu, i onda se cudis sta je bilo od onakvog igraca sa pocetka karijere..

Najbolji je bio Amar iz razloga sto je znao kako treba sa stokom da se ponasa, pa ti vidi isplatil se tebi biti bez plate i trenirati odmah nakon utakmice ili nakon
povratka sa gostovanja..
nemoj se kralju truditi ovdje ima havera od igraca i tako tih slicnih koji provociraju kao ovaj gore ...pa ne nasjedaj kralju cuvaj zivce :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

BHDragons
Kontakt:
Status: Online

pon avg 15, 2016 2:13 am

Puna podrška Milošu Kostiću još jednom!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Whisperer

pon avg 15, 2016 2:16 am

Brkoo je napisao/la:

povratka sa gostovanja..
sve stosi rekoo nazalost je istina +aco kapiten se priduzio sad veca ... na vrijeme to treba miske da sankcionise da na kraju ne bude kostalo to sve... :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Charlie Sheen
Kontakt:

pon avg 15, 2016 2:17 am

Brkoo je napisao/la:

povratka sa gostovanja..
sto posto se slazem sa tobom,fazon je da se uvijek poslije poraza pojavljuju neke price,to se treba odma iznositi da smo pobjedili danas sigurno se o tome ne bi ni pisalo ni znalo.

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot] i 7 gostiju.

Prijava  •  Registracija