Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:13 pm

Svaka čast stevi i secerovicu jedini dobili prolaznu ocjenu.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:13 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ne znam ovo oko jovana, sto kazete da je namjerno dobio crveni, meni je sve izgledalo da je bio podobro izzivciran pa je samo ljudski postupio, naravno nije sportski, ali sudija je mogao ladne glave da da samo zuti... ja nigdje nisam vidio namjernog dobijanja crvenog...
kako bolan žuti,pogodi frajera loptom u glavu,crveni čist ko suza,da je sudija dao samo žuti suspendovali bi ga još večeras.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:13 pm

Nedo Turkovic na tribini vise emocija nego citav sastav na terenu...
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:14 pm

ChWilla je napisao/la:izmjene su iz nesvijesti. memija vrlo dobro odigrao na desnom krilu (i dalje su njegove najbolje partije u želji ostale na toj poziciji), on ga prvo prebacuje lijevo (gdje je miroslav isto vrlo dobro odigrao, on ima znanje da iznese tu promjenu) - pa vadi skroz, a bilo je sigurno 3-4 preča kandidata.

ali opet nije do izmjena što igrači koji su otjerani od nas dobiju bukvalno svaki duel protiv realno mnogo boljih igrača...ima ovdje svega sigurno. čak je i livaja izgledao kao "normalan" igrač, a gledali smo kod nas...kostić je u pravu ono - da si ovako igrao, trčao, ulazio u duele derbi ili protiv širokog bilo bi po 0-3...onakve vedranove intervencije, sigurniji je bio u prvim seniorskim minutama, da te kokot pretrčava - svaka njemu čast, on je želji valjao i to golemo. ali da je on brži od bekova ove ekipe, to bogami nije. blagojević očito namjeran crveni karton. povučena je ovdje ručna i to dobro...ovo je plišek vol. 2.
Ili ti ga Kodro.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:16 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ne znam ovo oko jovana, sto kazete da je namjerno dobio crveni, meni je sve izgledalo da je bio podobro izzivciran pa je samo ljudski postupio, naravno nije sportski, ali sudija je mogao ladne glave da da samo zuti... ja nigdje nisam vidio namjernog dobijanja crvenog...
platu cijelu mu uzeti, pa nek negdje drugo razmislja jel namjera ili nije, ne moze ono nako
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:16 pm

cikazubo je napisao/la:Miroslavu dat papire da covjek ode i pravi karijeru kakvu zasluzuje, covjek bezveze trci daje posljednji atom snage, nit ga mozes vidjet po kafanama, po nargilama, na drustvenim mrezama, dok ostali manekeni opale po pivi dan posle bruke u Tuzli, i onda se cudimo ovakvom porazu. Mogao sam kod Ode trpit juniore da osciliraju, al ove pičičiće koji imaju najbolje uslove u drzavi ne mogu.
U Ivana sam se kleo al kad ga vidjeh za sff kako "tuguje" posle Slobode pao mi je u ocima totalno.
piju ba i pravi igrači u pravim ligama, povremeno...i oni su ljudi. na kraju krajeva ako je piva od petka naveče problem 48 sati kasnije, za života nisu a ne fudbala. nije u tome problem.
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:16 pm

sta je ljudski postupio frajera loptom gađa, pa ni na tjelesnom se ne radi tako
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:17 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ne znam ovo oko jovana, sto kazete da je namjerno dobio crveni, meni je sve izgledalo da je bio podobro izzivciran pa je samo ljudski postupio, naravno nije sportski, ali sudija je mogao ladne glave da da samo zuti... ja nigdje nisam vidio namjernog dobijanja crvenog...
Jovane sta znaci ljudski? Uzeti loptu i pogoditi u glavu protivnickog igraca pred sudijom to ti je isto ko da mu opalis samar, okrenuti se prema svacionici i otrckarati? Ostaviti ekipu na cijedilu i ovu i Bog zna koliko jos utalmica? Nije mu Zeljo privatna prcvarnica pa da radi sta hoce ! Ko mu je kriv sto je izgubio vcrs vise lopti nego cijelu proslu polusezonu? Da nisam mozda ja ili Kostic ili peti, deseti?
P.s i meni je jedan od drazih nasih igraca i jedan od kvalitetniji samo da dodam...
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:17 pm

ChWilla je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Miroslavu dat papire da covjek ode i pravi karijeru kakvu zasluzuje, covjek bezveze trci daje posljednji atom snage, nit ga mozes vidjet po kafanama, po nargilama, na drustvenim mrezama, dok ostali manekeni opale po pivi dan posle bruke u Tuzli, i onda se cudimo ovakvom porazu. Mogao sam kod Ode trpit juniore da osciliraju, al ove pičičiće koji imaju najbolje uslove u drzavi ne mogu.
U Ivana sam se kleo al kad ga vidjeh za sff kako "tuguje" posle Slobode pao mi je u ocima totalno.
piju ba i pravi igrači u pravim ligama, povremeno...i oni su ljudi. na kraju krajeva ako je piva od petka naveče problem 48 sati kasnije, za života nisu a ne fudbala. nije u tome problem.
baš tako,pili su i prije širokog pa smo ih otresli.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:18 pm

Naši igrači dok su pili, mi smo osvajali titule. Nije problem u alkoholu nego u vodenoj luli.
1987
 
addyno1
Postovi: 196
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:18 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ne znam ovo oko jovana, sto kazete da je namjerno dobio crveni, meni je sve izgledalo da je bio podobro izzivciran pa je samo ljudski postupio, naravno nije sportski, ali sudija je mogao ladne glave da da samo zuti... ja nigdje nisam vidio namjernog dobijanja crvenog...
i ja mislim da je izgubio zivce, svjestan svoje izuzetno lose igre, gubis od viteza i najgore sto osjecas nemoc.
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:19 pm

Jovanu Blagojevicu , pola plate odbit , stavit na klupu narednih 5 utakmica. Ono poslije Zenice mu je trebalo biti lekcija ali on opet . SAMO KAZNITI .
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:19 pm

Jednom rijecju SRAMOTA, ako ima istine o STRAKU POJEDINIH igraca onda ih treba ih kazniti, i ja sam istog misljenja da ovo nije do Kostica i SS nego da igraca.Nadam se da ce uprava zasukati rukave i naci RAZLOGE ove blamaze ako je bilo do pojedinih igraca.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:19 pm

LARS1921 je napisao/la:sta je ljudski postupio frajera loptom gađa, pa ni na tjelesnom se ne radi tako
Drugi disciplinski ispad Jovana, dobro ga opalit po dzepu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:21 pm

fk1921 je napisao/la:Kostica drzat na klupi, izbacit totalno MAHALU JEBENU iz kluba inace cemo ga pusit narednih 10 godina. Iskorijenit mahalu iz glave igraca i onda cemo biti dobar tim, ovako kad vidim da igraci bojkotuju...
:palacgore: :palacgore: :palacgore:
Jbg mahala, hocemo Evropu. Doduse takva nam je cijela drzava, ali mora se raditi na tome.
Sjesti sa svima i pitati sta je, ko je kriv? Nek Kostic ne bude pi.cka i nek kaze ako neko sere i kazniti svakog ko ne radi ono sto treba, pa nek onda zabusava kad mu djep osjeti.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:22 pm

Nema on šta gubiti živce na terenu. Ako si nezadovoljan svojom partijom imaš milion načina da sam sebe kazniš, od toga da poslije tekme odeš pa trčiš a na kraju krajeva i da još više zapneš na treninzima da ispraviš svoje pogreške. Baciti u glavu protivnika loptu nije način i ne smije biti način da svoje frustracije liječiš zbog svoje loše partije. Haj' sve, ali ostaviti i ekipu na cjedilu. Ne ide to tako, ne ne..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
1987
Postovi: 84
Pridružen/a: ned jun 26, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:23 pm

Poraz kao poraz,svakog pravog navijaca boli kao smrt nekog najblizeg barem je meni tako.Utakmicu smo dobro otvorili cak je i husic posjecao na kvesica iz starih dana gore-dole..Falila nam ne jedna stvar a to je 10,Bekric je ovo morao igrati da doda taj jedan pas ili korner da rijesimo utakmicu.. Nadati se da ce ovo biti bolje za 7 dana.Lazic,Jahic nadam se da ce biti spremni. VOLIM TE ZELJO
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:24 pm

e majko moja...
[video]https://www.youtube.com/watch?v=sY4Bnp3zD3I[/video]
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:26 pm

Ma ko da bojkotuje? Pa nije valjda tolika pi.cka i on da ne smije progovoriti. Pa u tom slucaju bi, u najmanju ruku, trebalo pobiti gamad koliko sutra.
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 14, 2016 11:26 pm

Ne moze biti poraz kao poraz NIJE ISTO IZGUBITI PROTIV GLAVNOG KANDIDATA ZA OSVAJANJE I PROTIV ONOG KO SE BORI ZA OPSTANAK . Ne pricajte gluposti . Sve redom kazniti od Kostica do Cemana . Msm nema veze ovi sto nisu igrali ali i njih kaznit .

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA i 221 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija