Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:52 pm

onda Kostic ...isto steta mogao nam je dobro doci odlcian igrac...a moze odigrati i beka i stopera i to veoma kvalitetno...da su tu Subic i Zakaric...druga ekipa bi ovo bila ...dodas jos Hervasa ...ih masta moze svasta ..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:52 pm

Ja bih Veselinovica sad doveo i dao mu Hervasovu platu odmah.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:53 pm

exbabilon je napisao/la:
Dr. Kostic je napisao/la:Uz klasično lijevo krilo i malo više mu*a nemoze nas niko pobijediti 100% za dvije klase smo bolji od njih. Ko se može poredit sa Lendrom Stevom Jovanom Sinisom tu spada i Bekricem sad da ne nabrajamo. Jedino od njihovih mi je poznat Zeba koji je usput nas i Subic ostali gdje su oni igrali i kakvu su karijeru napravili. Daleko smo najjači
Klasicno subjektivni stav navijaca. Navijaci Slobode pricaju da imaju po imenima najjacu ekipu. Navijaci Sarajeva isto. Gle cuda, i navijaci Zrinjskog...
Brate pogledaj karijere naših igrača i njihovih sve će ti biti jasno ko dan. Vjerujem da ćemo dovesti još tog lijevog krila.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:55 pm

shzna je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Mi smo se dobro zajebali sto nismo doveli Ivetica.. Trebali smo dovesti i njega i Subica i tada bi vjerovatno imali najbolji tim u ligi.. Ovako lijeve strane nemamo nikako.. Ostaje nada da ce Husic pokazati kvalitet..
Yebi ga, mene pile ubjeđivao da je Kramarić klasa za njeg..
Mozda je on klasa za njega ali u ovoj ligi uobicajeni kriteriji ne vrijede i Kramaric nije pokazao ni k od klase.. Izrugivani Mladenovic bolji i od Kramarica i od Bevaba.. Bar je defanzivu znao dobro odraditi.. Husic je jos nepoznanica i vidjecemo kakav ce biti.. Ja sam od dosta ljudi cuo slican komentar u vezi Husica a glasi otprilike "dobar igrac ali nema dvije ciste u glavi"..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:56 pm

delinjo je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:To i jeste najcudnije. Stvarno je tesko vjerovati da jedna takva ekipa i nas i komsije handri evo dvije godine, pa cak su i Zrinski koji je bio prvak razvalili prosle godine. Zna se za Zebu, Ordagica, sada Dzidica, Karica i Subica, ali prosle godine s Mehmedagicem, Iveticem, Efendicem, Mehidicem, Veselinovicem, Stjepanovicem, Saricem... ljudi razvale. Ko su ti igraci uopste? Ne znam sada da li je i do Husrefa, koji jeste odlican trener za nasu ligu, ali ne toliko da pravi ovakve stvari. Svaka cast ako je on pronasao ove igrace. Ahmetovic i Saric sada ponajbolji u Sarajevu, Veselinovic protiv nas izgleda kao Denilson, Stjepanovic kao Gatuso iz najboljih dana, Mehmedagic danas kao Nesta. Stvarno zanimljiva situacija. Razmisljam od onog revansa kupa o tome i nikako da shvatim u cemu je stvar.
ma jaka ekipa skroz nema tu price i dobro vodjena prije svega....imas tehnicara trkaca ...destruktivaca ...sve sto jedna prava ekipa treba imati ...handre ih napadaci samo ...oni da imaju Ivana osvojili bi titulu zivota mi...
Kada se pogleda ulozeno u ekipu i produkt toga na terenu neko se dobro zajebaje s nasim glavama. Ljudi su u zivotu dvije godine, a mi, komsije, Zrinjski, Siroki nekoliko godina stalno u vrhu, Evropa, prodaje se poneki igrac i dobijes da te ljudi za jedan prelazni rok sustignu u svemu. Ako su oni mogli pronaci igrace poput gore nabrojanih za koje niko nije znao do prije dvije godine, onda se pitam sta rade nasi skauti i strucnjaci za sportski segment. Ako se oni mogu spremiti da dobiju svaki duel, sto na zemlji sto u zraku, onda se pitam kakve smo mi pripreme odradili. Ovo sve vazi za ove ekipe koje sam ranije spomenuo, ne samo nas. Opet kazem, Husref jeste dobar trener, ali imao je on priliku i u Sarajevu, ali opet nije imao ovako dobre rezultate. Mislim da im se ipak sve poklopilo, on ima taj mentalitet kao ekipa koju trenutno vodi, i sam Zeba je uvijek imao tu crtu bezobrazluka pa im se to sve fino poklopilo da izgledaju bolji nego sto jesu. Zato je Amar bio glavni u ovoj ligi, znao je covjek kako smiriti ove sto se naloze.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:56 pm

LARS1921 je napisao/la:Nismo mi krivi što imamo po imenima najbolju ekipu, i što su oni subjektivni. To što igramo lošije od drugih, to je nešto sasvim drugo
Realno svi ti animusi kod njih čitav život igraju po livadama. A gledaj sad ne možeš dodavanje napraviti precizno odskače lopta od neravnog terena. Jesam li ja jedini koji misli da nas nisu nadigrali.
Cuva Bog Zelju svog!
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:57 pm

Nemate potrebe da se bahatite i cirkuzate vi što prozivate momka koji je napisao opasku o sastavu na treninzima. Njegova stvar. A i inače ako je ograđen teren valjda bi trebalo nešto da ostane tajna, sad to što mi tajne na terenu nikakve nemamo je druga stvar.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 10, 2016 11:59 pm

sergejevic je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:To i jeste najcudnije. Stvarno je tesko vjerovati da jedna takva ekipa i nas i komsije handri evo dvije godine, pa cak su i Zrinski koji je bio prvak razvalili prosle godine. Zna se za Zebu, Ordagica, sada Dzidica, Karica i Subica, ali prosle godine s Mehmedagicem, Iveticem, Efendicem, Mehidicem, Veselinovicem, Stjepanovicem, Saricem... ljudi razvale. Ko su ti igraci uopste? Ne znam sada da li je i do Husrefa, koji jeste odlican trener za nasu ligu, ali ne toliko da pravi ovakve stvari. Svaka cast ako je on pronasao ove igrace. Ahmetovic i Saric sada ponajbolji u Sarajevu, Veselinovic protiv nas izgleda kao Denilson, Stjepanovic kao Gatuso iz najboljih dana, Mehmedagic danas kao Nesta. Stvarno zanimljiva situacija. Razmisljam od onog revansa kupa o tome i nikako da shvatim u cemu je stvar.
ma jaka ekipa skroz nema tu price i dobro vodjena prije svega....imas tehnicara trkaca ...destruktivaca ...sve sto jedna prava ekipa treba imati ...handre ih napadaci samo ...oni da imaju Ivana osvojili bi titulu zivota mi...
Kada se pogleda ulozeno u ekipu i produkt toga na terenu neko se dobro zajebaje s nasim glavama. Ljudi su u zivotu dvije godine, a mi, komsije, Zrinjski, Siroki nekoliko godina stalno u vrhu, Evropa, prodaje se poneki igrac i dobijes da te ljudi za jedan prelazni rok sustignu u svemu. Ako su oni mogli pronaci igrace poput gore nabrojanih za koje niko nije znao do prije dvije godine, onda se pitam sta rade nasi skauti i strucnjaci za sportski segment. Ako se oni mogu spremiti da dobiju svaki duel, sto na zemlji sto u zraku, onda se pitam kakve smo mi pripreme odradili. Ovo sve vazi za ove ekipe koje sam ranije spomenuo, ne samo nas. Opet kazem, Husref jeste dobar trener, ali imao je on priliku i u Sarajevu, ali opet nije imao ovako dobre rezultate. Mislim da im se ipak sve poklopilo, on ima taj mentalitet kao ekipa koju trenutno vodi, i sam Zeba je uvijek imao tu crtu bezobrazluka pa im se to sve fino poklopilo da izgledaju bolji nego sto jesu. Zato je Amar bio glavni u ovoj ligi, znao je covjek kako smiriti ove sto se naloze.
ovako na prvu pada mi na pamet Ordagic...ljudi se nisu libili da plate Zvijezdi za njega a svi znamo da smo ga i mi trazili ali ili nismo imali ili smo ciganisali pa nismo pare dali ali tada bas nismo marke imali,ljudi platili i eto ...uzeli njega i Govedaricu...jedan Bingo drugi promasaj i sve u svemu isplatilo se ...za jedan prelazni rok ljudi sve presisaju...ali pazi ti ovo ...ode im Saric ode Ahmotovic,napusti ih Husic...ljudi opet nadju kvalitetne igrace i to nadomjeste toliko da su cak bolji nego sa ovim nabrojanim..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5144
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:00 am

Fali nama kompaktnosti u ekipi. Moraš imati i nekog ko neda nikom loptu a opet zna, nije levat (zalizani kod kona PU PU), nekog ko igra za ekipu (zeba), nekog ko igra za rezultat (Jovan), nekog ko će udariti kad treba a ne kad ga prenese (nešto tipa Bešić u repki), štopera koji će uzimati većinu zračnih duela, napadača "Lazu". Fali nama svega pomalo.
Nekad nekog prenese pa liči na nabrojano, ali nikad da prenese sve ili bar većinu. Jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:01 am

Nama je Hervas bio taj tip koji će i kroz sredinu podvaliti neku loptu i pas za napadače i to nas je poremetilo u startu. Bekrić je još jedini takav tip igrača na sredini ali nekako i on previše igra defanzivno, nije ni on nekadašnji Samir ali daleko od toga da je on najlošiji igrač u ovoj ekipi, ima tu kandidata ispred njega puno. Lijevi vezni takođe ne doprinosi mnogo kada je u pitanju igra na srednjem dijelu terena tako da kroz sredinu nismo ubojiti ni najmanje. Svi prizivate Radinovića i Šećerovića ali to su igrači više defanzivno orjentisani i nemaju taj dodatni kvalitet u igri prema protivničkom golu, pa čak ni Blagi to ne može razigravati. Nama definitivno fali igrač na sredini (tipa Hervasa) koji igra super kvalitetno prema naprijed a solidan je i prema nazad uz lijevog veznog koji opet mora biti brz i kvalitetan i prema naprijed i prema nazad (Miro 2). Trenutno ja tu vidim Husića ili Bevaba. Krpimo se i to mi se nameće kao logično rješenje, defanzivno bi puno bolje zatvorili tu stranu a ofanzivno bi se njih dvojica mogli nadopunjavati i probijati.

Saglasan sam svima koji pišu da je danas trebalo početi sa igračima ( Uglješa, Šećer, Blagi) i zbog terena i zbog zgusnute sredine Slobode, čak bi dobro bilo da i protiv jačih ekipa u gostima igramo sa ovim trojcem na sredini.

Opet nije mi jasna jedna stvar, kako neki ne mogu da shvate da nama nije problem Bekrić koji realno mnogo bolje igra nego proljetos, odlično se kreće po terenu, traži loptu, otkriva se.. Eh da je nama samo Bekrić problem lahko bi mi to riješili, nama je problem što imamo dva napadača naprijed koji ne mogu da prime ni jednu jedinu loptu i faktički su odsječeni cijelu utakmicu. Još ako ti napadači ne odigraju kvalitetnu odbranu onda već imamo problem. Uz navedene probleme u sredini i "krila" su nam danas bila zatvorena i zato smo imali problem u igri i ofanzivno i defanzivno tokom cijele utakmice. Ovo je sistem u kojem cijela ekipa mora da radi na terenu svih 90 minuta. Ako zakaže bilo koja linija svi ostali su tada u problemu. To još igrači ne mogu da shvate već su navikli da landaraju dok jedna strana igra, druga gleda, nema toga više, linije se moraju držati u svakom trenutku i oni igrači koji to budu mogli kvalitetno ispratiti će na kraju biti i nezamjenjivi kotači u našoj ekipi. Hoće li to biti Uglješa, Šećer, Bekrić, Jahić ili neki novi igrači to ćemo tek vidjeti.

Evo malo je glupo poređenje ali može poslužiti kao primjer...Zašto igrači Atletico M izgledaju tako čvrsto i kompaktno na terenu u istoj formaciji, zato što markiraju igrače ni jedan protivnički igrač ne može primiti ni jednu loptu a da mu iste sekunde na leđima nije bar jedan od igrača a svi ostali se u tim trenucima kreću po terenu u cilju blokiranja svih pravaca dodavanja, to je taj ekipni rad. Kod nas napadači danas ganjaju štopere a vezni onda lagano primi loptu i krene sa njom prema naprijed. i ko god da ga napadne ispada lagano jer on već ima nekoliko rješenja za dodavanje. Imamo mi kvalitetne igrače ali u ovoj formaciji ponekad svi djeluju kao amateri, pravo yeben sistem za uigrati i treba još vremena i još nekih rotacija igrača da bi došli bar na neki solidan nivo koji bi bio dovoljan za osvajanje bodova i sami vrh tabele.

Zayebo je Miloš danas, valjda ga kiša iznenadila jbg. Garantujem da bi razbili Slobodu u svim segmentima igre da smo izašli sa Pozderom Uglješom i Šećerom umjesto Bekrića, Dženisa i Nikolića. Tu se mogla tokom utakmice konstantno rotirati formacija 442-451 i tako u krug. Ovi igrači kao danas mogu igrati na Grbavici gdje je fin teren i lopta klizi po ali po onom nevremenu i na oranicama nama trebaju fajteri, što više njih to bolje, ali jbt ga sad bilo pa prošlo bitno je da Miloš skonta da ne može ni naopako igrati - isti igrači kući i na strani, bar trenutno još ne mogu, možda nekad poslije a do tada neka ispravlja pogreške i uči na njima.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:01 am

Nije mi jasno zasto se pljuje po Bekricu. Nasa dva najnekorisnija igraca danas su bili Dzenis i Nikolic. Ni Ugljesa nije nista napravio kad je uso u igru. Po meni je Bekric odigrao solidnu partiju, nista losiji od M.Stevanovica. Mujagic je dobio vise zracnih duela od Nikolica. Po meni Mujagic i Lendric protiv Viteza u napad.
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:02 am

I jos nesto: Husic je svoje odigro.
 
1987
Postovi: 84
Pridružen/a: ned jun 26, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:04 am

bablaz je napisao/la:I jos nesto: Husic je svoje odigro.
??????
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:05 am

mene vise zaboli kad vidim poslije tekme da jedu pizze nego poraz
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:05 am

Bas to i mene tjera na razmisljanje. Siguran sam da oni ne mogu i ne vjerujem da uopste zele da daju plate igracima kao recimo Sarajevo. To je i razlog zasto su ta dva igraca presla u drugi klub. Uz Zebu, Ordagica i Veselinovica glavni i najvazniji igraci. Plus im jos danas nije igrao Kostic, te taj Ivetic dva igraca koja su im bila najvaznija u odbrani. Pored svega oni igraju isto i na isti nacin nas nadigraju, vise pretce i dobiju svaki duel. Njima izgleda ne treba vrijeme da se uigraju i opuste.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:07 am

Ovo što je na 3:34 uradio Mladenović meni ne djeluje kao da bi to mogao Bevab, iako ovo nije ništa specijalno, ali eto.
Volio bih da se barem Husić pokaže kao istinsko pojačanje na ovoj poziciji ili da se Dino popravi.
Ja znam, imao je tu tešku povredu i da je sada svaki duel nezgodan, ali..

[video]https://youtu.be/tUE_1bpygBI[/video]
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
mkulaglic
Postovi: 134
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:08 am

Sta ste se uhvatili Bevaba ko da je on sam bio na terenu. Danas su svi podbacili, jednostavno nije bilo nikakve zelje. Utakmica nikakva, ni sloboda ni mi nismo ništa zaslužili, dva gola su nam dali više sretno nego spretno. Da je Stevo zabio na početku sve bi drugačije bilo. Poslije pade ona kiša i tu vise igre nije ni bilo. Ovo sto prije zaboraviti i okrenuti se Vitezu.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:10 am

rodrigo87 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Tek sad stigoh kuci. Tuzan, ali ponosan. Malo razocaran, ali navikao sam. Volim te Zeljo!
Napisi malo duzi post molim te.
Nisam bas previse dobar u tim postovima, ali evo da pokusam. Nekako mi je citav dan krenuo lose, k'o da sam ustao na lijevu nogu. Iskrsle su mi neke obaveze, pa sam sa par kolega krenuo autom. Kako smo mislili da necemo stici, malo smo i po gasu udarili. U glavi mi se citavo vrijeme motalo kako jedva cekam da 11 plavih istrce na teren, i da se nasa pjesma zaori, kako to inace i biva. No, onda je krenulo lose. Prvo, glupa, ali uvijek glupa policija TK-a pravi probleme, i kasnimo sa ulaskom na stadion. Nesto malo prije Tuzle zaustavlja nas policija, i punih 45 minuta nas zadrzava zbog "rutinske kontrole". Nevjerovatno. Trazili su i najmanji razlog da nas vrate kuci, jer kobajagi "dosli smo praviti probleme". Ali nista sto nismo navikli. Dosli smo na stadion oko 35-te minute, gdje su nasi vec dosli i cekali. Razlog ne znam, ali sam pretpostavljao da ce nas tek na poluvremenu pustiti, kao sto je i bilo. "Radi sigurnosti" :roll: . Dolazim na zadnje pretresanje i debil me pretresa i trazi da izvadim sve sto imam, nakon sto mu govorim da imam samo cigare novcanih i mobitel, trazi mi da izvadim. Nakon sto sam izvadio, debil mi prakticno baca telefon, i zahvaljujuci njemu sad se moram izvaliti 250km za novi displej. Kad smo usli, malo smo zapjevali, cisto da "osjetimo teren". I onda bum, hladan tus, pa zatim i drugi. Igru ne mogu pretjerano komentarisati zaista, nisam mnogo vidio. Za onih 35 minuta, nisu pokazali ni jedni nu drugi. Imam osjecaj da smo mi zabili, da bi pobijedili. Nazalost, oni su ti koji su zabili. Pokisao, bez mobitela, nazad kuci. Nisam ljut, malo sam razocaran, a tako je uvijek kada izgubimo. Ponosan sam na nasu bracu, jer je sve proslo bez incidenata, pokazali smo da smo normalni navijaci. Ponosan sam i na igrace, jer su sigurno dali sve od sebe. Idemo dalje, slijedi Vitez. Nece biti lahko, ali idemo dobiti! Treba nam sada snaga navijaca! Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!!!!
Ma svaka cast, vidis da te ide pisanje duzih postova. Ocito su trazili razlog da napravite belaj sa tim bacanjem telefona.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:17 am

Ali Husref nam je pročitao igru i odlično zatvorio i Lendrića i Stevanovića i Nikolića, naša najopasnija oružja, kao što je nadmudrio Edisa, tako je danas bilo i sa Kostićem.
Ionako nepostojeća lijeva strana + zatvorena glavna oružja i vjerujem da ni sa tom šansom Steve ne bismo izdržali.
Jednostavno, protiv njih treba zgusnuti sredinu i ne dati da se Ordagić, Veselinović i Zeba razmašu, a mi smo uradili upravo suprotno, ubacivši u igru Bekrića koji nikada neće znati igrati onu poziciju.
Blagojeviću, kapa dolje, ali nisi mogao sam, ni mnogo bolji igrači ne bi mogli sami, odnosno u paru sa Bekrićem u ovakvoj postavci.
Veca nesiguran kao i kompletna odbrana, ali ipak bilo je previše prostora koji je nastajao zbog promahe u sredini.


Idemo dalje, ovo je samo lekcija za dalje, a ona je da protiv podjednakih ekipa nikako ne smiješ krenuti sa Bekrićem i bez osigurača.
VTŽ
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 11, 2016 12:18 am

Špekac1921 je napisao/la:Ali Husref nam je pročitao igru i odlično zatvorio i Lendrića i Stevanovića i Nikolića, naša najopasnija oružja, kao što je nadmudrio Edisa, tako je danas bilo i sa Kostićem.
Ionako nepostojeća lijeva strana + zatvorena glavna oružja i vjerujem da ni sa tom šansom Steve ne bismo izdržali.
Jednostavno, protiv njih treba zgusnuti sredinu i ne dati da se Ordagić, Veselinović i Zeba razmašu, a mi smo uradili upravo suprotno, ubacivši u igru Bekrića koji nikada neće znati igrati onu poziciju.
Blagojeviću, kapa dolje, ali nisi mogao sam, ni mnogo bolji igrači ne bi mogli sami, odnosno u paru sa Bekrićem u ovakvoj postavci.
Veca nesiguran kao i kompletna odbrana, ali ipak bilo je previše prostora koji je nastajao zbog promahe u sredini.


Idemo dalje, ovo je samo lekcija za dalje, a ona je da protiv podjednakih ekipa nikako ne smiješ krenuti sa Bekrićem i bez osigurača.
VTŽ
pozelio sam procitati tvoj post kralju :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 101 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija