Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

cikazubo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 09, 2016 7:54 pm

Okolele je napisao/la:Joj kad vidim one pacijente na fb stranici i komentare smuci mi se dan..
Fuj, kako covjek da ne poludi kad ono cita, kakvi retardi da Bog sačuva..

Izlija
Moderator
Kontakt:

uto avg 09, 2016 7:59 pm

Ohladite malo ljudi, pokušajte nešto napisati sa razumjevanjem prema raji koja vas čita i koja je sudionik u našoj konverzaciji. Ima vam priča do pola smisla ali način na koji ste vaše saznanje nakon 15-20 dana ili skoro 4 odigrana kola prenjeli raji nije nimalo u redu. Napali ste bez da ste dozvolili diskusiju o tome i odmah se zauzimaju maksimalistički stavovi koji uništavaju svaku normalnu diskusiju.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

delinjo
Kontakt:

uto avg 09, 2016 7:59 pm

Izlija je napisao/la:Ohladite malo ljudi, pokušajte nešto napisati sa razumjevanjem prema raji koja vas čita i koja je sudionik u našoj konverzaciji. Ima vam priča do pola smisla ali način na koji ste vaše saznanje nakon 15-20 dana ili skoro 4 odigrana kola prenjeli raji nije nimalo u redu. Napali ste bez da ste dozvolili diskusiju o tome i odmah se zauzimaju maksimalistički stavovi koji uništavaju svaku normalnu diskusiju.
bravo Izlija
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

mahalac_14
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:02 pm

E fakat je smiješna priča o pisanju sastava pred tekmu i kao da će to nešto odmoći ili pomoći našem klubu u narednoj tekmi. Pa kod bivšeg trenera si znao 7 dana prije utakmice ko će biti u prvih 11 (jedino kartoni ili povrede bi bili razlog mijenjanja), i opet si imao 10 uzastopnih pobjeda ako se ne varam. Pa što nas to ne dobijaše svi redom ako su nam već znali postavu koja će istrčati na teren?? Tadašnji razlog gubljenja bodova pred kraj sezone je bio izmorenost igrača, a kako i ne bi, kad su isti igrali 70-80-90 minuta uz poneki izuzetak. Da se kvalitetno rotiralo, ko što je Kostič počeo u ovoj sezoni (nadam se da će nastaviti ovako :) ), vjerujem da bi dobili nekako i one zadnje 3-4 tekme i time izborili evropu, ali elem nejse.

Što se tiče sutrašnje utakmice, ja bih volio da počne bar jedan od dvojice (šećer, uglješa) u paru sa Blagojevićem, jer ipak smatram da obojica mogu više pružiti u defanzivnim zadacima od bekrije...ili možda da igraju, npr Bekrić i Uglješa u sredini, a da Blagojević ide lijevo umjesto Beganovića. Nekako mi djeluje preofanzivno ona postava što je igrala protiv Širokog za gostujuću utakmicu protiv dobre Slobode. I da, zaboravih napisati, sastav se izbacuje sahatak vremena pred utakmicu, a ne na posljednjem treningu na Grbavici, tako da se još svašta može izdešavati :D

0-1 Stevanović :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

exbabilon
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:19 pm

Jos te ismijavaju, a oni vire kroz mrezu i javljaju na forum TACAN sastav pred svako kolo, 2 dana pred utakmicu, a nije im Milos bio smijesan kad je zatvarao treninge. Boze sacuvaj. Ima li Zeljo koristi od iznosenja tacnog sastava, nema. Moze li imati stete, moze. Taman da je ta steta 0.1% to se vise ne bi trebalo desavati.

Qwerty_1987
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:21 pm

Ma betonski zidovi samo i hermeticki zatvoriti, pa nije dzaba 90% trening kampova u svijetu, van grada na periferiji, gdje nema nikakvog dodira sa bilo cim.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

exbabilon
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:24 pm

arelinho je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Jos te ismijavaju, a oni vire kroz mrezu i javljaju na forum TACAN sastav pred svako kolo, 2 dana pred utakmicu, a nije im Milos bio smijesan kad je zatvarao treninge. Boze sacuvaj. Ima li Zeljo koristi od iznosenja tacnog sastava, nema. Moze li imati stete, moze. Taman da je ta steta 0.1% to se vise ne bi trebalo desavati.
Šta mi ima smetati mreža kada gledam s prozora. Sve se fino vidi, a ništa me ne ometa. :rofl1: :rofl1:

I svaki put ćemo objaviti sastav da bi ljudi koje zanima mogli vidjeti ko će igrati u prvih 11.
Medju tim ljudima su i treneri klubova protiv kojih igramo, njima posalji/te na mail, jer i njih zanima.

cikazubo
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:32 pm

arelinho je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Šta mi ima smetati mreža kada gledam s prozora. Sve se fino vidi, a ništa me ne ometa. :rofl1: :rofl1:

I svaki put ćemo objaviti sastav da bi ljudi koje zanima mogli vidjeti ko će igrati u prvih 11.
Medju tim ljudima su i treneri klubova protiv kojih igramo, njima posalji/te na mail, jer i njih zanima.
Ne želim. Ako ih zanima neka se registruju na ovaj forum. :) :)
Hajd ohani malo

Hurmasica
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:34 pm

Hajde ovako ljudi, pošto sa ovim raspravljanjem nećete ništa postići. Ubuduće kada neko postavi neki potencijalni sastav na forumu, dan, dva prije utakmice nebitno, neka moderacija odluči da li će taj post ostati tu ili će ga brisati. Ako taj post bude na neki način "ugrožavao" naš tim u narednoj utakmici neka ga i obrišu, i obrnuto. Oko glupe teme se raspravljate, a bespotrebno :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

salle86
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:35 pm

Počeli smo i mi od vjetrenjača divove da zamišljamo.
Je.bem ja tog trenera ako će igru svog tima graditi na osnovu toga šta pročita i na nekom forumu. Onda svako može biti trener.
Ne znam koliko ste svjesni da se ovde intenzivno piše i meni lično nekad se neda pročitati stotinu postova, ono kad me nema par dana već preletim onako i čitam samo od provjerene raje. A sad da Husref sjedne i potroši pola dana na to... Ma daaaaaj
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Izlija
Moderator
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:38 pm

OHLADITE SVI MALO. BEZ IKAKVE POTREBE PODIŽETE TENZIJE. KOMUNICIRAJTE NA LJUDSKI NAČIN ILI IDETE U BANOVIĆE JER VAM VIŠE NEĆU BRISATI POSTOVE PA NEKA VAM SE RAJA SMIJE
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Hurmasica
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:39 pm

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Hurmasica
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:39 pm

Ivan Lendrić: Kako će me Sloboda zaustaviti? Neka oni misle o tome

Pročitajte više na: http://sport1.ba/ivan-lendric-kako-ce-m ... le-o-tome/" target="_blank

Miloš Kostić: Nadam se da ćemo se iz Tuzle vratiti sretni i zadovoljni, sa tri boda

Pročitajte više na: http://sport1.ba/milos-kostic-nadam-se- ... -tri-boda/" target="_blank

Elegant
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:41 pm

Znaci sutra ponovit proslogodisnjih 0:1. :kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

ChWilla
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:41 pm

s jedne strane, stvarno teško da šta dobro može proizaći iz pisanja sastava. a s druge, onaj ko želi da sazna i prilagodi svoju igru tome će u ovoj državi naći načina da sazna.
gradi željo boli te *****

SIMA_SIMAU
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:45 pm

Samo jebite picke Tuzlanske
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

shzna
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:47 pm

Jeste nekom teško otići do Grbavice i pogledati trening. Baš će neko iz fudbalskog kluba uzeti za ozbiljno informacije sa foruma. Mislim, nije da su netačne, ali ipak su to profesionalci pa će sami otići pogledati i uvjeriti se. Sve dok se nije treniralo na stadionu, bukvalno zatvorenog tipa, može se doći do informacija. Ne napadajte forumaše koji pišu sastave, to je niđe veze.

Željo će istrčati u sastavu:
Fejzić - Memija, Aco, Toskas, Lazić - Uglješa, Šećerović, Žerić, Beganović - Lendrić, Pozder

Eto Husrefe ako čitaš.
1987

ChWilla
Kontakt:

uto avg 09, 2016 8:47 pm

Brkoo je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Joj kad vidim one pacijente na fb stranici i komentare smuci mi se dan..
Lik se obraca upravi i govori sto ne pocnu radovi na istoku, jel to cekate izbore? Pa onakve hadalje bih odmah maljem udaro po glavi.
vidi linka a vidi imena na linku...

https://www.facebook.com/benjamin.jakupovic.501" target="_blank
gradi željo boli te *****

neroazzuro
Kontakt:

uto avg 09, 2016 9:01 pm

Vidi nešto @Izlija,
Prije nekih mjesec dana je bio post jednog forumasa u kojem je stojalo otprilike "...ne budi glup..." upućen forumasu pinkiju u nekoj licnoj raspravi, a koji nikad nije obrisan.
Meni maloprije brises komentar sa "...koji je tebi q..." i obrazloženjem u nastavku sa opomenom "...smanji strasti..." , šta god to značilo.
Ta dva primjera su klasični dvojni arsini s tvoje strane, a ja te ovom prilikom pitam ovako javno, (jer smo valjda svi kao zeljini navijači jednaki) koji je razlog tvojih dvojnih arsina u tolerisanju "uvredljivog" na forumu.
Neprijatno sam, stvarno, neprijatno iznanađen. Imaš postove pa pregledaj moj način komuniciranja na forumu.
Ovako samo gubis autoritet i objektivnost.
P.S. Prvobitno sam ti htio privatno poslat slike članskih i uplatnica ali mi je to malo djetinjasto. Vjerovaces ti meni i ovako.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto avg 09, 2016 9:03 pm

Momak koji je uvrijedio pinkia, banovan je na 7 dana. :)
Željezničar ante portas !

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.

Prijava  •  Registracija