Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

irfo
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 08, 2016 4:41 pm

fk1921 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Ja nisam za produzenje ugovora sa diadorom sljedece godine, ocigledno je sto su propali ko firma vala, kvalitet dresova nije neki jes da lijepo izgledaju, onda ovo sa dostavljanjem su lose odradili i takodjer nemamo golmanskog dresa vec golman nosi treci dres ili gostujuci protiv sarajeva, to mi je jako glupo, ali ne sumnjam da ce nas uprava sljedece godine obradovat nekim "velkim " imenom
Na 3 godine je ja mslm potpisano sa diadorom
S obzirom kako oni postuju ugovor, tj. ne postuju to se moze raskinut

Brkoo
Kontakt:

pon avg 08, 2016 4:47 pm

Okrenimo se tekmi sa Slobodom. Analizirao sam Siroki tako da cu analizirati i Slobodu i svakog narednog naseg protivnika.

Na golu im stoji mladi reprezentativac Piric, za mene nikad nije bio neki kvalitet, linijski golman sa katastrofalnim radom nogu, niske udarce brani tako sto se spusta i rukama pokusava da ih zaustavi, ima dobar refleks.

Na lijevom beku ce igrati vjerovatno Subic, odlican igrac za ovu ligu, defanzivno malo slabiji i dosta ispada, u ofanzivi dobar i moze praviti visak na svojoj strani jer je jako brz, dobar dribler i ima dobar sut.

Na stoperskim pozicijama za njih igraju Kostic i Dzidic, obojca jako spori ali se dobro postavljaju, opasni iz prekida,a Dzidic zna potegnuti iz daljine. U ovih prvih par tekmi djeluju dosta konfuzno.

Na desnom beku je Efendic, solidan igrac za ovu ligu, nije ni pretjerano dobar a nije ni toliko los.

Na sredini terena su najopasniji. Vraca im se Zeba pa sam uvjeren da ce on, Stjepanovic i Ordagic biti njihova sredina. O Zebi i Ordagicu ne trebam trositi rijeci, o njima se sve zna, jako kvalitetni igraci za ovu ligu, ali je najvazniji kotacic u njihovoj sredini Stjepanovic, jedna radilica klasicna, mnogo pretrci, mnogo prostora pokrije, veze odbranu sa vezom i vezu sa napadom. Mislim da bi bez njega ekipa Slobode izgledala smijesno jer bi njihovi protivnici mogli raditi sta hoce na sredini da nema njega.

Sto se tice lijevog krila tu ce igrati Veselinovic, jako brz i prodoran igrac, a na desnom mozda Zec.
U vrhu napada ocekujem Karica, mada se ne bih iznenadio da stavi Krpica..

U slucaju naseg dobrog rezultata bila bi ludnica pred tekmu sa Vitezom i ispunjena Grbavica.. :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

irfo

pon avg 08, 2016 4:52 pm

Kako je tvrdnje vaše novinarke o navodnim “lihvarskim ugovorima” svojom izjavom “potkrijepio” i “ključni svjedok”, gospodin Ahmed Muftić poznatiji kao Violina, u cilju razotkrivanja svih činjenica ističemo da će naš Klub u skorijoj budućnosti javnost, ali i nadležne organe argumentovano i dokumentovano obavijestiti o aktivnostima gospodina Muftića u vrijeme kada je isti, na našu veliku žalost, bio angažovan od strane Kluba!
hoce li biti sta od ovog, davno smo najavili valjda nismo odustali, ne moze se drugacije sa kriminalcima

Hurmasica
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:01 pm

Vidim na zvaničnoj kod Lendrinog imena datum rođenja 8.8., pa ako je tačno, neka je sretan rođendan majstore!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

ChWilla
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:02 pm

svega toga ima i u neuporedivo boljim ligama i klubovima. bilo je i kod nas, i gore, samo se drukčije zvalo i izvještavalo. subjekat je problem, a ne predikat.

i to što će neko tužiti je sad vijest za naslovnice portala. a u prošlosti klub nije tužilo puno manje ljudi koji su za njega radili nego što jeste...
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u pon avg 08, 2016 5:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****

braco
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:03 pm

slika

Okolele
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:04 pm

Hajmo zvanicna malo angazovanije..Makar Lendri rodjendan da cestitamo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

deto1921
Kontakt:

FK Željezničar

pon avg 08, 2016 5:14 pm

Brkoo je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:Samo da pojasnim ovo za plate sto bogi spominje..
sve je kako on kaze ali to su bile odluke uprave da se zbog losih rezultata i ne izlaska u evropu igraci kazne odbijanjem od plata..pa kad je bila prozivka ne znam tacno kada bilo upitno da li ce igraci iz svlacionice jer je bio kao neki bojkot igraca zbog toga sto nisu dobijali full plate..
i edis ce uskoro traziti svoje pare , stana je oprostio prosli dug jer je previse dobar momak i iskreno se nadam da nece i ovaj dug oprostiti i da ce tuziti klub jer se on dobro oznojio da zaradi koju paru..svi vi sto govorite protiv bogija ocigledno niste radili pa ne znate kako je raditi za nista..
u tuzli isti sastav , jedino husic mozda zamijeni bevaba ako bude stizao na trening jer inace kasni hahah :D
ja napisah sta i kako oko plata al vi po svom..citati i citati
Stana nije oprostio dug iz prvog mandata, nije imao sta oprostiti, kad nije imao nijedan validan dokumenat da mu je klub duzan, ista stvar je bila i sa Elvirom Colicem koji je trazio 100 hiljada jer mu je neko usmeno to obecao, kao i sa Selimovicem koji je trazio oko 50 hiljada..
Zato stana ima sad vazeci ugovor ako se raskine na nasu stetu treba ga isplatiti ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: deto1921, dana/u pon avg 08, 2016 5:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.

exdomorocki
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:21 pm

[quote="deto1921"

Zato stana ima sad papir na 90 hiljada

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

Haj nemoj se brukati,živ i zdrav bio
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

Plavi orkestar
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:32 pm

Imam osjecaj da je malo više argancije od potrebnog kod nekih naših ljudi zaduzenih za ove stvari oko raskida ugovora ili samo pojedinca jer ne znam ko ili koliko njih odlucuje o ovim stvarima.Malo više razgovora sa drugom stranom u pokušaju pronalaska najboljeg rješenja za sve nebi naškodilo nikome.Ne treba davati povoda dušmanima da ispiraju usta sa nama.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Elegant
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:39 pm

Samo da ne bude neka farsa sa ovim bivisim igracima, nadma se da uprava ima i ljeka za ove stvari.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

exbabilon
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:41 pm

Jesmo li najavili da cemo se gospodski razici sa Bogicevicem? Jesmo.
Jesmo li se gospodski razisli sa Bogicevicem? Nismo.
Ocito neko nije ispostovao neki usmeni dogovor i to nam ne prilici. Pogotovo jer se mjesecima unazad slicne stvari desavaju jako cesto. Stabilni smo, finansije okej, ali malo-malo izlaze igraci i svi potenciraju uglavnom isto, usmeni dogovori se ne postuju. Ako smo raskrstili sa milion nekih losih navika iz proslosti, trebali smo i s ovom. Ne prilici renomeu naseg kluba i ljudima u upravi. A jos uvijek cekamo saopcenje iz kluba da vidimo sta oni imaju za reci.

Jaozinho22

pon avg 08, 2016 5:51 pm

Pa sta sad svakog igrača treba isplatit do kraja ugovora Jel?
Odlično!
Godišnje treba odvojit pola miliona za sve one koji se ne pokažu da ih možemo isplaćivati da bi bili i ispali FINI i da bi Uprava ispunjavala zahtjeve nekog tamo drka*ije Aldina koji je zimus srao na istog tog Bogicevica a sad je isti taj Bogi pravi Zeljovac bla bla! Dokle vise!?
Ovog gore smrada sam naveo slučajno jer je on taj tip "navijača" da neko ne razumi pogrešno.
Dosta je Zeljo bio merhamet! Idemo napokon da se izdvojimo iz ovog sivila. Jufke su imale šansu,uprskale su, mi nećemo i ne smijemo! Višak si,ako nećes raskinut ugovor sporazumno,izvoli treniraj 3 puta na dan i tribine.Ne poštuješ pravilnik, noga ti je! Vidjet ćemo kome ce prije dojadit. Kaze jedna narodna "Nije nikad prvom dosadilo onom koji udara nego onom kojeg udaraju" !
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

delinjo
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:53 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Pa sta sad svakog igrača treba isplatit do kraja ugovora Jel?
Odlično!
Godišnje treba odvojit pola miliona za sve one koji se ne pokažu da ih možemo isplaćivati da bi bili i ispali FINI i da bi Uprava ispunjavala zahtjeve nekog tamo drka*ije Aldina koji je zimus srao na istog tog Bogicevica a sad je isti taj Bogi pravi Zeljovac bla bla! Dokle vise!?
Ovog gore smrada sam naveo slučajno jer je on taj tip "navijača" da neko ne razumi pogrešno.
Dosta je Zeljo bio merhamet! Idemo napokon da se izdvojimo iz ovog sivila. Jufke su imale šansu,uprskale su, mi nećemo i ne smijemo! Višak si,ako nećes raskinut ugovor sporazumno,izvoli treniraj 3 puta na dan i tribine.Ne poštuješ pravilnik, noga ti je! Vidjet ćemo kome ce prije dojadit. Kaze jedna narodna "Nije nikad prvom dosadilo onom koji udara nego onom kojeg udaraju" !
:palacgore: :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:55 pm

Ovo govno nam sudi u Tuzli, bit ce svega...ja bi su sastav vratio Ugljesu da bude na Zebi kao i Pozdera da skace.

**** Bogicevica to je sada ne bitna prica ima sud i zdravo...o platama laze.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Whisperer

pon avg 08, 2016 5:56 pm

gavran je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Gavrane zajebo si nas...poserem ti se na ban od 7 dana :kafa:

dan jos nije gotov
Hajde zvanicna janze hajde :shisha:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Hurmasica
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:58 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Pa sta sad svakog igrača treba isplatit do kraja ugovora Jel?
Odlično!
:palacgore: :palacgore:

za_zivot_cijeli
Kontakt:

pon avg 08, 2016 5:59 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:Ovo govno nam sudi u Tuzli, bit ce svega...ja bi su sastav vratio Ugljesu da bude na Zebi kao i Pozdera da skace.

**** Bogicevica to je sada ne bitna prica ima sud i zdravo...o platama laze.
Secer je lijek za Zebu
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Hurmasica
Kontakt:

pon avg 08, 2016 6:02 pm

Brkoo je napisao/la:Okrenimo se tekmi sa Slobodom. Analizirao sam Siroki tako da cu analizirati i Slobodu i svakog narednog naseg protivnika.

Na golu im stoji mladi reprezentativac Piric, za mene nikad nije bio neki kvalitet, linijski golman sa katastrofalnim radom nogu, niske udarce brani tako sto se spusta i rukama pokusava da ih zaustavi, ima dobar refleks.

Na lijevom beku ce igrati vjerovatno Subic, odlican igrac za ovu ligu, defanzivno malo slabiji i dosta ispada, u ofanzivi dobar i moze praviti visak na svojoj strani jer je jako brz, dobar dribler i ima dobar sut.

Na stoperskim pozicijama za njih igraju Kostic i Dzidic, obojca jako spori ali se dobro postavljaju, opasni iz prekida,a Dzidic zna potegnuti iz daljine. U ovih prvih par tekmi djeluju dosta konfuzno.

Na desnom beku je Efendic, solidan igrac za ovu ligu, nije ni pretjerano dobar a nije ni toliko los.

Na sredini terena su najopasniji. Vraca im se Zeba pa sam uvjeren da ce on, Stjepanovic i Ordagic biti njihova sredina. O Zebi i Ordagicu ne trebam trositi rijeci, o njima se sve zna, jako kvalitetni igraci za ovu ligu, ali je najvazniji kotacic u njihovoj sredini Stjepanovic, jedna radilica klasicna, mnogo pretrci, mnogo prostora pokrije, veze odbranu sa vezom i vezu sa napadom. Mislim da bi bez njega ekipa Slobode izgledala smijesno jer bi njihovi protivnici mogli raditi sta hoce na sredini da nema njega.

Sto se tice lijevog krila tu ce igrati Veselinovic, jako brz i prodoran igrac, a na desnom mozda Zec.
U vrhu napada ocekujem Karica, mada se ne bih iznenadio da stavi Krpica..

U slucaju naseg dobrog rezultata bila bi ludnica pred tekmu sa Vitezom i ispunjena Grbavica.. :zeljeznicar1:
Dobro si ovo analizirao, i ja mislim da je naša šansa ta njihova odbrana jer je još sve to klimavo i koliko sam ja uspio vidjeti dosta puta znaju ispasti. Rovovska utakmica nas čeka ali uz pravi pristup eto i rezultata :zeljeznicar1:

exbabilon
Kontakt:

pon avg 08, 2016 6:03 pm

Ma i Secer i Ugi, pa nek zatvaraju i Zebu i Ordagica.

Trenutno korisnika/ca: Aldino, Google [Bot], neroazzuro i 38 gostiju.

Prijava  •  Registracija