Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:15 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:Siroki i Zrinjski zadnjih nekoliko sezona godina na Grbavici uvijek "igraju lopte". Ne mogu da se sjetim da li sam u zadnjih par godina gledao jednu utakmicu na Grbavici u kojoj ove dvije izadju na teren, zatvore se i kalkulisu. Vile su nas pronosale u zadnjoj tekmi protiv Sirokog na Grbavici. Pehar je polomio Mladenovica po lijevoj strani, a imali su dva zicera na 0-0 cini mi se.
Nama u subotu odgovara samo pobjeda. Otezavajuca okolnost je sto se ekipa se jos uvijek uigrava, ali i drugi timovi su u slicnoj fazi. Nasim momcima dodatni problem predstavlja i novi sistem koji forsira M.K. Ocigledno je da se neki nisu najbolje snasli...
Mislis Kramarića...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:16 pm

i na Barabana :mrgreen:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:17 pm

Tavas1921 je napisao/la:
boju dao si nebu... je napisao/la:Siroki i Zrinjski zadnjih nekoliko sezona godina na Grbavici uvijek "igraju lopte". Ne mogu da se sjetim da li sam u zadnjih par godina gledao jednu utakmicu na Grbavici u kojoj ove dvije izadju na teren, zatvore se i kalkulisu. Vile su nas pronosale u zadnjoj tekmi protiv Sirokog na Grbavici. Pehar je polomio Mladenovica po lijevoj strani, a imali su dva zicera na 0-0 cini mi se.
Nama u subotu odgovara samo pobjeda. Otezavajuca okolnost je sto se ekipa se jos uvijek uigrava, ali i drugi timovi su u slicnoj fazi. Nasim momcima dodatni problem predstavlja i novi sistem koji forsira M.K. Ocigledno je da se neki nisu najbolje snasli...
Zrinjski zadnju dosao po 0:0 za titulu. S ostalim se slazem i sigurno ce i sad Siroki doci da se nadigrava.
Ja cekam samo da nekog stisnemo u prvom pol i tu slomimo utakmicu, pa poslije kad su nam igraci tako spremni koliko ih hvalimo, malo se igramo sa protivnicima. Bez kalkulisanja na Grbavici tako se treba postavljat.
Ovo sam totalno zaboravio, :palacgore: mada ni tada nisu igrali bunker kao sto se znaju neke ekipe zatvoriti.

Prosle sezone me najvise nerviralo upravo ovo zadnje sto spominjes...dolaze ekipe tipa Viteza ili Mladosti DK i najvaljuju da idu na tri boda.
Bilo je par izjava tog tipa, ne mogu se sjetiti tacno koje su treneri bili, ali sigurno nisu ekipe iz vrha tabele.
Nadam se da cemo docekati trenutak da svi, pa i oni iz vrha tabele, prilikom gostovanja na Grbavici razmisljaju samo o tome hoce li primiti dva ili tri komada. Ovo nije samo stvar kvaliteta, nego i "filozofije", tj. kako se postavis kao sto ti rece.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:18 pm

Kapiten je napisao/la:i na Barabana :mrgreen:
Da ...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:19 pm

kad se cijelu sezonu svaku utakmicu provlačiš bez obzira na protivnika, kad u cijeloj sezonu ubilježiš jednu pobjedu 3 i jednu 4 razlike (a obje na poluvremenu bile 0-0), to jeste do kvaliteta. i onda završiš peti. nema tu filozofije. da si znao i umio zabijao bi više.
gradi željo boli te *****
 
mahalac_14
Postovi: 29
Pridružen/a: uto maj 31, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:21 pm

Leon_Professional je napisao/la:Što se tiče pojedinačnog učinka na osnovu InStat indeksa najbolji igrač susreta bio je kapiten Željezničara Aleksandar Kosorić. Naime, kapiten gostujuće ekipe je po InStat obračunu duela kako na zemlji tako i u zraku, izgubljenih i oduzetih lopti, učestvovanja u napadu, prekida i dodavanja susret završio sa 193 InStat indeks boda. Jedan manje od njega je imao Adnan Šećerović, dok su od igrača koji su počeli meč nalošiji po InStat indeksu bili Stevo Nikolić sa 129, te Uglješa Radinović sa 139 bodova. S druge strane kod Olimpica je najviše InStat index bodova skupio Mahir Karić (169), a najmanje Đoko Milović (129). Najviše lopti na susretu su izgubili Kobiljar i Karić iz Olimpica, te Miroslav Stevanović iz Želje. Ova trojca fudbalera izgubila su loptu 18 puta, dok su po 15 puta loptu izgubili Pozder i Bevab. S druge strane najviše oduzetih lopti imali su Šećerović 11, Zolj (7), te Boccaccini i Bevab po 6. Kobiljar je imao najviše driblinga (8) od čega su četiri bila uspješna, a kod Željezničara najviše driblinga je imao Miroslav Stevanović (5) od čega su dva bila uspješna.

:kafa:
Koliko je ova napredna statistika releventna, pokazuje podatak da je kod olimpika najbolji igrač (igrač sa najviše skupljenih bodova) Mahir Karić, ujedno i igrač sa najviše izgubljenih lopti na utakmici (18). Apsurd. Toliko o tome :D
Zadnja izmjena: mahalac_14, dana/u sri avg 03, 2016 12:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:23 pm

delinjo je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Što se tiče pojedinačnog učinka na osnovu InStat indeksa najbolji igrač susreta bio je kapiten Željezničara Aleksandar Kosorić. Naime, kapiten gostujuće ekipe je po InStat obračunu duela kako na zemlji tako i u zraku, izgubljenih i oduzetih lopti, učestvovanja u napadu, prekida i dodavanja susret završio sa 193 InStat indeks boda. Jedan manje od njega je imao Adnan Šećerović, dok su od igrača koji su počeli meč nalošiji po InStat indeksu bili Stevo Nikolić sa 129, te Uglješa Radinović sa 139 bodova. S druge strane kod Olimpica je najviše InStat index bodova skupio Mahir Karić (169), a najmanje Đoko Milović (129). Najviše lopti na susretu su izgubili Kobiljar i Karić iz Olimpica, te Miroslav Stevanović iz Želje. Ova trojca fudbalera izgubila su loptu 18 puta, dok su po 15 puta loptu izgubili Pozder i Bevab. S druge strane najviše oduzetih lopti imali su Šećerović 11, Zolj (7), te Boccaccini i Bevab po 6. Kobiljar je imao najviše driblinga (8) od čega su četiri bila uspješna, a kod Željezničara najviše driblinga je imao Miroslav Stevanović (5) od čega su dva bila uspješna.

:kafa:
Upravo čitam i kontam kako nam se posraše po mišljenju da je Aco bio najgori :rofl: :rofl: Meni prvom pa i ostalim...
Kakvi smo mi samo stručnjaci :lol: :lol: :lol: :lol:
ma Boga pitaj kako oni to zapravo gledaju,mozda postotak normalno da ce Mico najgori biti kad cijelu utakmicu idu lopte na njega ,normalno da ce imati najvise izgubljenih,tako i za Acu mozda je statisticki u procentima najvise lopti ocistio ali mozda je to bilo 5 od 5 a npr Bocacini ocistio 15 od 20...ovo navodim samo primjer naravno...
Evo npr za ova Acina tacna dodavanja..Moguce da je imao najvise tacnih dodavanja ali je zato tim dodavanjima uglavnom dovodio saigrace u teske situacije,prvenstveno Sinišu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:24 pm

Okolele je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la: Upravo čitam i kontam kako nam se posraše po mišljenju da je Aco bio najgori :rofl: :rofl: Meni prvom pa i ostalim...
Kakvi smo mi samo stručnjaci :lol: :lol: :lol: :lol:
ma Boga pitaj kako oni to zapravo gledaju,mozda postotak normalno da ce Mico najgori biti kad cijelu utakmicu idu lopte na njega ,normalno da ce imati najvise izgubljenih,tako i za Acu mozda je statisticki u procentima najvise lopti ocistio ali mozda je to bilo 5 od 5 a npr Bocacini ocistio 15 od 20...ovo navodim samo primjer naravno...
Evo npr za ova Acina tacna dodavanja..Moguce da je imao najvise tacnih dodavanja ali je zato tim dodavanjima uglavnom dovodio saigrace u teske situacije,prvenstveno Sinišu..
a cak ni u to ne vjerujem jer sam izbrojao u prvom poluvremenu 5 puta da je nabio loptu stoperima i golmanu olimpika....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:25 pm

tm8782 je napisao/la:
boju dao si nebu... je napisao/la:Siroki i Zrinjski zadnjih nekoliko sezona godina na Grbavici uvijek "igraju lopte". Ne mogu da se sjetim da li sam u zadnjih par godina gledao jednu utakmicu na Grbavici u kojoj ove dvije izadju na teren, zatvore se i kalkulisu. Vile su nas pronosale u zadnjoj tekmi protiv Sirokog na Grbavici. Pehar je polomio Mladenovica po lijevoj strani, a imali su dva zicera na 0-0 cini mi se.
Nama u subotu odgovara samo pobjeda. Otezavajuca okolnost je sto se ekipa se jos uvijek uigrava, ali i drugi timovi su u slicnoj fazi. Nasim momcima dodatni problem predstavlja i novi sistem koji forsira M.K. Ocigledno je da se neki nisu najbolje snasli...
Mislis Kramarića...
:palacgore:

Jedno mislim, drugo pisem...mozak mi je vec na godisnjem odmoru, a meni valja sacekati jos nekoliko dana. :ganja:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:30 pm

delinjo je napisao/la:
Okolele je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
ma Boga pitaj kako oni to zapravo gledaju,mozda postotak normalno da ce Mico najgori biti kad cijelu utakmicu idu lopte na njega ,normalno da ce imati najvise izgubljenih,tako i za Acu mozda je statisticki u procentima najvise lopti ocistio ali mozda je to bilo 5 od 5 a npr Bocacini ocistio 15 od 20...ovo navodim samo primjer naravno...
Evo npr za ova Acina tacna dodavanja..Moguce da je imao najvise tacnih dodavanja ali je zato tim dodavanjima uglavnom dovodio saigrace u teske situacije,prvenstveno Sinišu..
a cak ni u to ne vjerujem jer sam izbrojao u prvom poluvremenu 5 puta da je nabio loptu stoperima i golmanu olimpika....
Ja sam sjedio odmah dole uz teren i ne vidi se nista gore dio terena prema onom natkrivenom terenu i uglavnom dodje lopta do Ace,primi je,rasteze sa dodavanjem i onda ga pritisne protivnicki igrac i on je posalje Siniši i u vecini situaciji mi bi izgubili loptu je igraci Olimpica dobro pokriju prostor dok se Aco omisljao sta da uradi..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:31 pm

ponosannavas je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:Znaci Bozeeee, zamolio bi raju da se niko ne zeni, ne udaje, ne ide na odmore, na praznike jer ne igramo u nedjelju, ooooooooooooj...
VIdi drug ja sam Željin fanatik. TO valjda dokazuje i ovo što gubim vrijeme ovo laprdajući po forumu. Razlog zašto sam počeo pisati još tamo je taj što sam shvatio da na ovaj način mogu pomoći u tome da ljude koji neargumentovano pljuju pa klubu argumentima onemogućim u tome. Prepoznao sam da je hajka na Želju, još dok je AMar to sve vodio, počela i ovim sredstvima. Nekoliko puta sam pozivao i inicirao da klub napravi svoje forumaše jer se vidjelo itekako da to rade ostali tj da imaju ljude koji svjesno pljuju po našem klubu ili unose zabune. Nekako smo se svi ovdje uvezali kasnije prepoznavši se između sebe. NIje da nemam drugog načina da provedem vrijeme, ali meni Željo predstavlja toliku radost i sve da me ovo što napišem ovdje napuni dodatnom energijom jer se nadam da ću na sljedećooj tekmi vidjeti više gledalaca, napravljen istok itd itd tj nešto što Želju diže korak iznad, stepenicu više. Zato je meni draže napisati post neki za koji se nadam da će imati uticaja da proizvede nešto bolje nego to što ću možda popiti kafu. Ja napišem kad imam nešto konkretno reći. Ne mseta mi ni ova zeza, pa makar pisali non stop zezanciju. Nasmiju me i @ajzea i @minjore (oni najviše) a i ostali. Ovdje smo da se i družimo.
Eh sad, meni nije problem i ja ne tražim razloge da ne dođem Želju gledati nego kopam i nogama i rukama da ga gledam, ali što ja to a i ti nebi otišli za vikend na more i vratili se u nedjelju oko petice i otišli na Želju u sedam. Što nama život nebi bio još ljepši majke ti. I što nebi ja otišao i na svadbu i na Želju a ne da moram birrati. Ja uglavnom izaberem Želju ali nekad ne mogu. Nekad mi se ženi brat, nekad moram djecu na more odvesti (nemam još djece, ali imaju mnogi). PIsao sam davno kad je Amar kenjao (tad se jedino nisam složio sa njim) da nema veze što u isto virjeme igraju Željo - Vitez npr i Real - Barsa je oni koji vole Želju će doći. DOšao sam ja. Ko je.. Barsu i Reala, ali što ja to nisam mogao uživati u obje tekme. U Želji malo više, a u tom derbiju malo manje ali volim oboje pogledati. MOja slobodna procjena je da u ljetnom periodu zbog ovih razloga tj mora i svadbi sigurno po tekmi gubimo milju ljudi. Nekome dođe i rodbina neka iz vana pa odu sa njima na more itd itd. Raja će se prilagoditi derbiju, ali ne može reći ženi odoh gledati Željo - Mladost V.O. NEkome možda ni novi termin neće odgovarati ali iskreno i lako dokazivo je to da mnogo više raje ne može doći u subotu nego u nedjelju. Nekome nema smisla da nešto odgodi, nema obraza, a ja, ja volim kad vidim makar i sto ljudi više na Grbavici. Nekako što vidim više ljudi ispunjeniji sam, punije i srce, sretniji sam. Samim tim mi sedmica do naredne tekme ljepše prođe. Makar ako nekad i ja zbog promjene termina ne mogu doći draže mi je vidjeti 5000 gledalaca bez mene, nego 4000 sa mnom.

POzz
:pljesak: :pljesak: :pljesak:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:36 pm

ponosannavas je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:Znaci Bozeeee, zamolio bi raju da se niko ne zeni, ne udaje, ne ide na odmore, na praznike jer ne igramo u nedjelju, ooooooooooooj...
Makar ako nekad i ja zbog promjene termina ne mogu doći draže mi je vidjeti 5000 gledalaca bez mene, nego 4000 sa mnom.

POzz
:klanjase2: :pljesak:
1921
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:37 pm

ChWilla je napisao/la:kad se cijelu sezonu svaku utakmicu provlačiš bez obzira na protivnika, kad u cijeloj sezonu ubilježiš jednu pobjedu 3 i jednu 4 razlike (a obje na poluvremenu bile 0-0), to jeste do kvaliteta. i onda završiš peti. nema tu filozofije. da si znao i umio zabijao bi više.
Salzem se da ima do kvaliteta ali ni Barca u najboljim danima nije zabijala svaku 5-6 komada, a gledajuci samo suhi kvalitet, realno su mogli svima utrpati toliko. Problem je do nastupa, a kod nas u vecini "laganih" utakmica igraci u glavama kontaju "lako cemo".
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:38 pm

vrbanjusa je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Što se tiče pojedinačnog učinka na osnovu InStat indeksa najbolji igrač susreta bio je kapiten Željezničara Aleksandar Kosorić. Naime, kapiten gostujuće ekipe je po InStat obračunu duela kako na zemlji tako i u zraku, izgubljenih i oduzetih lopti, učestvovanja u napadu, prekida i dodavanja susret završio sa 193 InStat indeks boda. Jedan manje od njega je imao Adnan Šećerović, dok su od igrača koji su počeli meč nalošiji po InStat indeksu bili Stevo Nikolić sa 129, te Uglješa Radinović sa 139 bodova. S druge strane kod Olimpica je najviše InStat index bodova skupio Mahir Karić (169), a najmanje Đoko Milović (129). Najviše lopti na susretu su izgubili Kobiljar i Karić iz Olimpica, te Miroslav Stevanović iz Želje. Ova trojca fudbalera izgubila su loptu 18 puta, dok su po 15 puta loptu izgubili Pozder i Bevab. S druge strane najviše oduzetih lopti imali su Šećerović 11, Zolj (7), te Boccaccini i Bevab po 6. Kobiljar je imao najviše driblinga (8) od čega su četiri bila uspješna, a kod Željezničara najviše driblinga je imao Miroslav Stevanović (5) od čega su dva bila uspješna.

:kafa:
Upravo čitam i kontam kako nam se posraše po mišljenju da je Aco bio najgori :rofl: :rofl: Meni prvom pa i ostalim...
Kakvi smo mi samo stručnjaci :lol: :lol: :lol: :lol:
hahaha
vala baš
doduše, mi većinom gledamo samo ko i naši igrači, kod koga je lopta u tom trenutku :)
ostalo zanemarimo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:03 pm

Mislim da se mi kao i svaka druga ekipa na svijetu sa puno novih igraca plus novi SS, trebamo malo vise od dva mjeseca da se to pravo uigra. Ja cak mislim da je potrebna cijela polusezona. I zbog toga ne treba puno mijenjati krajem godine, mozda par ciljanih i to je to. Mi nismo u stanju da kupima takvog igraca koji ce momentalno napraviti razliku, zato je kontinuitet za mene krucialan u narednom periodu, pri tom mislim na sve, od uprave do pomocnih trenera.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:14 pm

FK Željezničar izražava saučešće porodicama i NK Maribor zbog tragične smrti mladih fudbalera Damjana Marjanovića i Zorana Baljka.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:27 pm

Tuga, dva mlada života ugašena.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:38 pm

Sto se statistike tice, bezveze. Ispade Miroslav najgori...malo sutra ;)
Lako je stoperu nabit statistiku kad samo dodaje onom do sebe. Nebitno sad to, rekli ste vec sve sto se toga tice.
Siroki nikad gori nije bio. Igrat ce oni otvoreno, bit ce opasni, kao sto su i uvijek utakmice s njima, ali stvarno su losi i to se mora iskoristiti. Napasti od prve minute. Nema se tu sta cekati. Pa ako udje, udje, a ako ne, lomiti ih do kraja utakmice. Sigurno smo fizicki nadmocniji, samo to treba dobro iskoristiti. Vracaju li se Laza, Zera i Halvadzic?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:40 pm

nema statistike koja pokazuje o kakvom pasu je riječ. konstruktivnom, "onako", alibi...ili onom koji ašćare "ukopa" suigrača.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:58 pm

Okolele je napisao/la:FK Željezničar izražava saučešće porodicama i NK Maribor zbog tragične smrti mladih fudbalera Damjana Marjanovića i Zorana Baljka.
A šta je bilo?
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 272 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija