Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 11:31 pm

shzna je napisao/la:Ko je Šubić
Nikola :mrgreen:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 11:31 pm

zrinjski :mrgreen:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 11:32 pm

Kakav je ovo brat, priziva nekog ala Adilović a kao mostarska mašina mu nije za prve postave.
1987
 
Fatić Nermin
Postovi: 151
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:35 pm
Lokacija: Los Rajvos'
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 11:33 pm

storm_raider je napisao/la:Javljeno im je... :)
Sugestija za to kad je već spomenuto, nije na odmet. Bilo bi super kad bi klub izašao npr. sa nekim vidom nagradne igre kad su u pitanju ovi dizajni, nešto u fazonu onoga što je rađeno sa onim zidom gdje su ispisana imena svih onih koji su donirali za istok... Svaka čast svakome, ali ljudi koji su radili garniture ovih majica koje su bile aktivne od februara pa do danas, su blago ograničeni kad je u pitanju dizajn. Svakome ko imalo zna o tim sličicama bi bila velika čast da možemo predložiti klubu nešto što će biti od nas, a s' ljubavlju je rađeno... Ipak nije isto raditi za novac, i raditi nešto istinski iz ljubavi. Eto, kad si već napisao da im je javljeno, ovo me odavno kopka, pa rekoh da iskoristim priliku.
A sektor je pravi sektor.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 11:33 pm

@mula, zelja je neko kome je primarna pozicija to lijevo krilo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 11:34 pm

Fatić Nermin je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Javljeno im je... :)
Sugestija za to kad je već spomenuto, nije na odmet. Bilo bi super kad bi klub izašao npr. sa nekim vidom nagradne igre kad su u pitanju ovi dizajni, nešto u fazonu onoga što je rađeno sa onim zidom gdje su ispisana imena svih onih koji su donirali za istok... Svaka čast svakome, ali ljudi koji su radili garniture ovih majica koje su bile aktivne od februara pa do danas, su blago ograničeni kad je u pitanju dizajn. Svakome ko imalo zna o tim sličicama bi bila velika čast da možemo predložiti klubu nešto što će biti od nas, a s' ljubavlju je rađeno... Ipak nije isto raditi za novac, i raditi nešto istinski iz ljubavi. Eto, kad si već napisao da im je javljeno, ovo me odavno kopka, pa rekoh da iskoristim priliku.
Odlična ideja, siguran sam da bi se tu našlo itekako dobrih garnitura :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 11:34 pm

Fatić Nermin je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Javljeno im je... :)
Sugestija za to kad je već spomenuto, nije na odmet. Bilo bi super kad bi klub izašao npr. sa nekim vidom nagradne igre kad su u pitanju ovi dizajni, nešto u fazonu onoga što je rađeno sa onim zidom gdje su ispisana imena svih onih koji su donirali za istok... Svaka čast svakome, ali ljudi koji su radili garniture ovih majica koje su bile aktivne od februara pa do danas, su blago ograničeni kad je u pitanju dizajn. Svakome ko imalo zna o tim sličicama bi bila velika čast da možemo predložiti klubu nešto što će biti od nas, a s' ljubavlju je rađeno... Ipak nije isto raditi za novac, i raditi nešto istinski iz ljubavi. Eto, kad si već napisao da im je javljeno, ovo me odavno kopka, pa rekoh da iskoristim priliku.
Ti uvijek mozes otici i predloziti druze. Siguran sam da ce te saslusati. Zeljo je i opstao zbog entuzijazma. Jos tu ima stvari koje se trebaju/moraju popraviti. Ima gresaka, kikseva glupih, "stucanja", ali uce, rade... i sve je transparentno, nama na dlanu za kritiku ili pohvalu. To moze biti mac sa dvije ostrice, ali odlucili su ici tim putem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 11:58 pm

fk1921 je napisao/la:Eno na faktor.ba pise da se gasimo :(
Gdje piše
Cuva Bog Zelju svog!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:08 am

arelinho je napisao/la:Ko je ovaj novi na treningu?

slika
Onaj Crnogorac Darko Markovic sto je na probi.
Tu je vec heftu
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:11 am

exdomorocki je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Ko je ovaj novi na treningu?

slika
Onaj Crnogorac Darko Markovic sto je na probi.
Tu je vec heftu
Valjal sta?
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 12:25 am

@Avanes ima pp. Ukoliko neko poznaje momka nek mu javi da pogleda inbox.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:03 am

slika
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:34 am

storm_raider je napisao/la:@mula, zelja je neko kome je primarna pozicija to lijevo krilo.
Kakav je onda status Halvadzica i Lazica???

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:39 am

Leon_Professional je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Standardna imena, vec godinama. Ali imaju problema. Neki sponzori su otkazali.
i predsjednik podnio ostavku. Uzdrmani su sigurno.
itekako uzdrmani brate , kazu daj boze da evropu izbore o titulu ne sanjaju, vise dole se u hercegovini sad gura zrinja imaju vise pare neg siroki.Al netreba na to gledat uc u utakmicu jako snazno , nece bit laka pobjeda kosto neki misle , uzet tri boda ic na noge u tz pokusat izbjec poraz .. :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:47 am

Neymar 11 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Standardna imena, vec godinama. Ali imaju problema. Neki sponzori su otkazali.
i predsjednik podnio ostavku. Uzdrmani su sigurno.
itekako uzdrmani brate , kazu daj boze da evropu izbore o titulu ne sanjaju, vise dole se u hercegovini sad gura zrinja imaju vise pare neg siroki.Al netreba na to gledat uc u utakmicu jako snazno , nece bit laka pobjeda kosto neki misle , uzet tri boda ic na noge u tz pokusat izbjec poraz .. :)
a hvala Bogu svi znamo kako se po hercegovini plaća porez to jeste ne plaća. Sjećam se kad su naši izdali saopštenje u vezi dvije porezne inspekcije u veoma kratkom vremenskom razmaku da je pisalo i da će klub tražiti upit poreznoj upravi o tome kako drugi klubovi i koliko plaćaju porez, ali nema nikakvih vijesti o tome. Mislim nenormalno je glupo da Zrinjski i Široki nemaju duga za porez jer eto oni su Bože moj toliko pošteni pa su i kad im zagusti kad nemaju ipak i dalje plaćali porez i doprinose pa šta im ostane ostane.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:50 am

a kako je uopšte njima "državna" firma sponzor? zar to nije zabranjeno ili ograničeno?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:53 am

Grbavica je napisao/la:a kako je uopšte njima "državna" firma sponzor? zar to nije zabranjeno ili ograničeno?
njima igraci imaju po 400 maraka prijavljeno i to nije sumnjivo poreskoj inspekciji, tako da oni sve mogu
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:54 am

Dr. Kostic je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Eno na faktor.ba pise da se gasimo :(
Gdje piše
Prije bih rekao da se faktor gasi, niđe ih.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:55 am

Grbavica je napisao/la:a kako je uopšte njima "državna" firma sponzor? zar to nije zabranjeno ili ograničeno?
sva pravila i državni zakoni vrijede za Željezničar, Srajaevo, Velež, Slobodu, Čelik dok za Široki i Zrinjski očigledno ne vrijede jer mogu pričati šta hoće ali da su oni toliko fini pošteni i da plaćaju sve doprinose i poreze i da su čisti je priča za malu djecu jer i sami smo vidjeli koliko smo mi platili za porez, a koliko smo samo bili dužni za period kad nismo plaćali tako da sva priča pada u vodu još kad se na to sve doda opšte poznata činjenica da porezni inspektori ne smiju pomisliti da odu u Hercegovinu u kontrole to onda sve postaje još smješnije, a ne da naprave akciju kakvu su nedavno u Sarajevu kad su došli inspektori iz svih gradova federacije i harali danima po gradu i pečatili objekte. Mislim znam da ovo zadnje nema toliko veze konkretno sa ovom problematikom ali samo sam naveo kao primjer.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 03, 2016 1:56 am

irfo je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:a kako je uopšte njima "državna" firma sponzor? zar to nije zabranjeno ili ograničeno?
njima igraci imaju po 400 maraka prijavljeno i to nije sumnjivo poreskoj inspekciji, tako da oni sve mogu
nema tu jel porezno sumnjivo ili ne nego ne smije da im bude sumnjivo ni pod razno

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 261 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija