Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 6:01 pm

Željina kućica: Družite se sa Aleksandrom Kosorićem i Denisom Pozderom

http://fkzeljeznicar.ba/zeljina-kucica- ... rom/21539/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 6:08 pm

fanaticZeljin je napisao/la:Znaci Bozeeee, zamolio bi raju da se niko ne zeni, ne udaje, ne ide na odmore, na praznike jer ne igramo u nedjelju, ooooooooooooj...
Zenite se srijedom, nemojte sebi vikend sjebavati :DD:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 6:19 pm

Minjore je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:Znaci Bozeeee, zamolio bi raju da se niko ne zeni, ne udaje, ne ide na odmore, na praznike jer ne igramo u nedjelju, ooooooooooooj...
Zenite se srijedom, nemojte sebi vikend sjebavati :DD:
kad si se ti ozenio ?
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
amelaga
Postovi: 233
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 5:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 6:20 pm

Minjore je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:Znaci Bozeeee, zamolio bi raju da se niko ne zeni, ne udaje, ne ide na odmore, na praznike jer ne igramo u nedjelju, ooooooooooooj...
Zenite se srijedom, nemojte sebi vikend sjebavati :DD:
Ukoliko nije izmedju bajrama!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 6:58 pm

:zeljeznicar1:

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:01 pm

Bravo @ponosannavas za sve sto si napisao. Slazem se i za Bevaba. Raja ga je pocela od derbija kritikovati, neko je ovdje pisao da je na treningu "Livaja" i odma momak dobije zvono kojeg se nece lahko rijesiti.

A upravo ce me svadba kostati neodlaska na utakmicu sada u subotu ... :x
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:02 pm

Okolele je napisao/la::zeljeznicar1:

slika
kolko para ovo
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:05 pm

bianco blu je napisao/la:
Okolele je napisao/la::zeljeznicar1:

slika
kolko para ovo
Tricka
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:13 pm

ponosannavas je napisao/la:Eh da se i ja malo raspišem :)

Tekma na kraju rutinski. Lošije prvo ali dobro će poslužiti da naši skontaju da nikoga neće lako dobiti. Nadam se da su skontali. Svašta vi ispisaste ali činjenica je da donosite mnogo suda na osnovu malo materijala. Dvije tekme bila. Ovo su stvari koje ja jedino mogu zaključiti do sada.
Sva naša pojačanja koja su do sada dobila priliku znaju lopte i posotji želja. Profesionlaci pravi koliko vidim. I psiha dobra. Isto tako može se vidjeti da imamo veliki broj opcija. Također, najviše mi se svidjelo kod KOste svijdelo što razmišlja o nečemu o čemu sam ja ovdje trubio kad je Mulalić bio trener. Protiv pitara je igrao sa višim igračima, ovdje je bilo i nižih. Vjerujem da je Sinišu stavio jer ima niže težište i lakše je mogao ispratiti Lelića. Šta hoću reći? Prati prednosti i nedostatke po svim dijelovima terena i bora igrače koji počinju i koji ulaze sa klupe. Te neke stvarai su se i mogle vidjeti. KOliko sam se ja samo nervirao kad je Edis kod bunkera u napad stavljao niske, pa Hodžurdu ostai na klupi a Enis mu lijevog beka igra, a treba ti visoki na skoku a ni to neko krilo nije neke brizne da pretrči Emira itd itd. Nama fali još to lijevo krilo, ali krilo koje je onako niže i koje je dobar dribler (mada je sve manje driblera i ne igra se tako više). Mislim više neko ko unosi nemir, potezom i briznom. Nešto kao VLdavić što je bio ili ovaj pitar SAid. Da unese tarapanu sa potezom, da izmješa odbranu u momentu. Lelić mi se svidja i taj je tip. Treba njega na kraju godne zaganjati. Eno Jovičić kojeg spominjasmo ja i @model odigrao odlično protiv DInama. Nije samo zbog ogla.

Stava sam da treba Kostu pustiti da radi i ako izborimo samo Evropu ove godine, ali ako se vidi napredak u igri, u trci i dati mu Evropu da igra. Mislim da je za nas presudan taj neki pristup Evropi tj prilagodba evropskom fudbalu. Ovdje ti može titulu odnijeti neko ko im abolje suđenje, ko kupuje i sl, bez obzira što si možda bolji, ali u Evropi ne. Mi morramo težiti da u Evropi budemo konkurentniji pa ovdje će pehari doći ali konstatno treba izlaziti u Evropu i tamo igrati dobro. Mislim da će nas sudije zezati tokom cijelog prvenstva. Već je puno bilo grešaka. ja misli mda ni Husića nebi isključili na derbiju da se nije digla prašina oko onog sa Sinišom na prošlom. Realno ono je trebalo biti upozoroenje pred islključenje, ali nije se imalo muda opet ostaviti našeg u igri.

Puno ste pisali o Bekriću a ja ću ponoviti svoje mišljenje. Dosadan sam više, ali vidim slabo ko se slaže ili i ne pročita. Nakon tri kola pod Muallićem sam rekao i do sada mi se mišljenje nije promijenilo. Fudbal u BiH je napredovao, trkom, brzinom i svim ostalim segmentima. Bez obzira šta ko mislio naši klubovi iako su ispali svi su bili nekako ravnopravni u Evropi što prije nije bio slučaj. GLedao sam tekme. Bekrić ne može taj fudbal igrati. On je baždaren na sporije i on je taj koji je unosio nemir potezima. Međutim on nema brzine za ovaj nivo. VIdi se to u duelu. Nije stvar formacije. On je prije pretrčavao par igrača i nosao ih na leđinma. Sad to ne može. Svaki igrač malo jačeg kluba kod nas ga odmah odnese. On nama još može pomoći protiv malih na probijanju bunkera i protiv jačih zadnjih 20 tak minuta. Protiv Olimpica je bio solidan. Već je sve bilo gotovo pa je možda dao sebi oduška, ali da nam je trebalo okrenuo bi on to. Ne treba zbog toga pljuvati jer je on naš i ne može bolje, ali i mi, a i on moramo biti svjesni koliko može i gdje nam može pomoći. Tad si pravi i podređen si ekipi i ljudi te onda još više cijene. Ineče mislim da se i Kosta riješio Stane i jadranka iz sličnih razloga. Stane više jer tehnički ne može ispoštovati ovo, trkom može. MOramo biti svjesni da ako želimo naprijed neminovno je da dolaze bolji i ne smijemo žaliti za igračima koji ne mogu. Ali ne smijemo ih ni ppljuvati nego se zahvaliti lijepo. Onako kad sve bacim na papir, individualne karakteristike naših igrača, milism da je ovo najbolja ekipa od rata pa naovamo. Hoće li to rezultirati titulom zavisi i od protivnika jer i oni napreduju. Liga je jača. Blagoje me par puta iznervirao jer nije dao loptu na utrčavanja po boku Bevaba i POzdera. Ima viška potez, ali majstor je.

Pored svega ovoga svi imaju i dobar i loš dan i toga moramo biti svjesni i ne smijemo sebi dozvoliti da donosimo zaključke od tekme do tekme i od momenta do momenta. Bevab je bio recimo po meni baš dobar (da ne idem u detalje) a ovdje ga neki kude jer im je ostalo to od derbija. Moramo malo kad nešto tvrdimo dati i razloge ali argumentovane.

Još jedno pitanjce @ipetu prije svega. Hoće li se malo više pratiti omaldinci na zvaničnoj? Recimo da se zna ko je u kojem timu, ko ga trenira i sl. Sad recimo gledam od onih naših sedam omladinaca što su nedavno potpisali dvojica nisu nigjde igrala ni u FOči ni protiv Olimpica. Nadam se da će Šaban recimo igrati za juniore, ali i ako ne bude među 11 tu neku tekmu, za koga će igrati? Trebao bi negdje. MLadji juniori ok, ali ta neka liga je bila kantonalna a smiješna je. ISto tako volio bih da malo upratimo i naše omladince koji su izašli iz kluba ili iz juniora. Recimo ne znamo gdje završiše Hiroš, Alihodžić itd. REcimo gdje je Palić. Ajkunića smo slučajno saznali. Malo bi iblo dobro da neko to prati. Mislim da bi bilo drago i tim našim omladincima kad bi vidjeli da ih klub prati. Nije zvanično propraćena ni posudba Hasanovića. SUtra ć emožda neko iskočiti a ovako imamo i neku vezu sa njima. Pratimo ih. Gledamo koliko generalno ta naša škola napreduje. Neko neki dan napisa kako su naši tražili od Bratstva da pošalje najbolje kadete na probu. Zar nije logičnije da se ode vidjeti ko su najbolji, a ne da nam šalje neko ko možda nekog krije. Sa druge strane drago mi je da se sad više dovodi i sa strane. Primjetio sam to. Ali recimo ne vidjeh da je i ovaj neki Kanađanin što je došao, igrao u FOči, a nije ni protiv Olimpica.

Uh pretjerah. :) Izvinite na dužini.
Odlican post :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
gavran
Postovi: 7556
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:18 pm

arelinho je napisao/la:Ko je ovaj novi na treningu?

slika
Dzemo smjecanin
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:19 pm

Format je napisao/la:Dajte ljudi ne zezajte se sa bomovima ,ima nas porodicnih ljudi kao ja,koji nemamo veemena ulazit stalno tu a onda najavite bum i mora se,valja kcerkicu cuvat
Meni je žena rekla da ce mi dati ispisnicu.... bez obeštecenja :mrgreen: :mrgreen:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:26 pm

gavran je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Ko je ovaj novi na treningu?

slika
Dzemo smjecanin
A jest propo Stilic ko kauc, sta je ovo :r
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:30 pm

Jel ovo fkt neko novi na treningu ?
I zna li neko jel u fan shopu imaju grbove za prišit, i koliko su ?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:31 pm

cikazubo je napisao/la: :lol: :lol: :lol: :lol: Jel ovo fkt neko novi na treningu ?
I zna li neko jel u fan shopu imaju grbove za prišit, i koliko su ?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:33 pm

Zar ga ne možete prepoznati?
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:34 pm

Livaja nije, Stevo Nikolić nije, e ja ne znam ko je :rofl1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:37 pm

LARS1921 je napisao/la:Zar ga ne možete prepoznati?
Blagojevic nije, Stevo nije, ne znam da imamo jos ćelavih, a stara slika nije nova je oprema i asfaltiran parking :r
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:39 pm

cikazubo je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Zar ga ne možete prepoznati?
Blagojevic nije, Stevo nije, ne znam da imamo jos ćelavih, a stara slika nije nova je oprema i asfaltiran parking :r
Ugi nije. Holandjanin?
Cuva Bog Zelju svog!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:39 pm

Zaluto lik :mrgreen:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 02, 2016 7:39 pm

cikazubo je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Zar ga ne možete prepoznati?
Blagojevic nije, Stevo nije, ne znam da imamo jos ćelavih, a stara slika nije nova je oprema i asfaltiran parking :r
A markeri joma :DD:
Ma na probi neka lijencuga..

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija