Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:33 pm

Mirso brate nije to taj haha

ajmo na chat naljutit ce se moderacija
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:33 pm

Kazanova je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Ovako protiv Olimpika

slika

Allahu dragi
Znaci dupla kruna
Fali Tuce
Cuva Bog Zelju svog!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:34 pm

Plava Porodica je napisao/la:Ovako protiv Olimpika

slika

Allahu dragi
Ko je Laza?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:35 pm

cikazubo je napisao/la:Jeste dosadni sa tim asocijacijama i svim ostalim glupostima, imate chat pa se zayebavajte satima.
obdaniste tesko, bolje umjesto tih tableta idi kupi sta u fan shopu, stedi za gostovanja , ima mnogo nacina kojima se moze pokazati ljubav prema klubu a ne padanjem u nesvijest i lupanjem nekih gluposti tipa janjadi,tableta,infuzija, bolnica itd itd..
dobro se niste otrovali dosad od tableta poslije zahirovica, salihovica, hervasa, stokica, subica, zivkovica ...
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:36 pm

Brkoo je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Ovako protiv Olimpika

slika

Allahu dragi
Ko je Laza?
Šarena laža
Srcu draga, boja PLAVA !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:41 pm

Ako nekome smetaju postovi ima par rješenja za to, block/ne pratiti temu. Sve dok nema psovanja i slično nek se piše :)
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:41 pm

isto djeca :? :r
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:42 pm

Brkoo je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Ovako protiv Olimpika

slika

Allahu dragi
Ko je Laza?
Lazić..igro je i beka u Radniku. Sigurno nije lošiji od Dine :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:42 pm

arelinho je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Jeste dosadni sa tim asocijacijama i svim ostalim glupostima, imate chat pa se zayebavajte satima.
obdaniste tesko, bolje umjesto tih tableta idi kupi sta u fan shopu, stedi za gostovanja , ima mnogo nacina kojima se moze pokazati ljubav prema klubu a ne padanjem u nesvijest i lupanjem nekih gluposti tipa janjadi,tableta,infuzija, bolnica itd itd..
dobro se niste otrovali dosad od tableta poslije zahirovica, salihovica, hervasa, stokica, subica, zivkovica ...
Ma brate ne piju ti oni te tablete zbog pojačanja već zbog Bekrića. :lol: :lol:
ja pijem bobe sto mi tuce propise pa mi bude sve extra :rofl:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:43 pm

LARS1921 je napisao/la:Ako nekome smetaju postovi ima par rješenja za to, block/ne pratiti temu. Sve dok nema psovanja i slično nek se piše :)
Brate dvje stranice asocijacije trebamo citat, sto imamo temu chat nego za te stvari.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:46 pm

arelinho je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Ako nekome smetaju postovi ima par rješenja za to, block/ne pratiti temu. Sve dok nema psovanja i slično nek se piše :)
Ja bih razumio da vi pišete nakon što se nešto pogodili, ali svaka vaša najava je bila promašaj. Malo vam fali da budete isto kao Nedžad Fazlija.
Ovdje neki očito kontaju da mirso što napiše zajebancija. Jedan od rijetkih koji kad piše sve piše što čuje ili u prolazu ili neko mu kaže i nije zlonamjeran. Sad što se ne uspije dovesti nije on kriv

A piše se za Dialibu, jel izašla vijest da je otišao negdje drugo ili ? Tako da sve dok ne potpiše za drugu ekipu ima šanse, pa makar to i Messi bio lično
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:52 pm

Mirso ne baca suplje nit laze, on sto cuje to i prenese na forum.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:56 pm

Niko nije nista ni rekao protiv Mirse, on je jedan od rijetkih koji otvoreno kaze sta i odakle zna, al drugi se igraju asocijacija ovdje 2-3 stranice pokusavaju da navuku goste ili sta vec il im je samo dosadno.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:57 pm

LARS1921 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Ako nekome smetaju postovi ima par rješenja za to, block/ne pratiti temu. Sve dok nema psovanja i slično nek se piše :)
Ja bih razumio da vi pišete nakon što se nešto pogodili, ali svaka vaša najava je bila promašaj. Malo vam fali da budete isto kao Nedžad Fazlija.
Ovdje neki očito kontaju da mirso što napiše zajebancija. Jedan od rijetkih koji kad piše sve piše što čuje ili u prolazu ili neko mu kaže i nije zlonamjeran. Sad što se ne uspije dovesti nije on kriv

A piše se za Dialibu, jel izašla vijest da je otišao negdje drugo ili ? Tako da sve dok ne potpiše za drugu ekipu ima šanse, pa makar to i Messi bio lično
.
Larsoo hvala brt na ovome nikad laz necu iznjet nikada za subica nisam lago sam je reko da smo pregovarali ,dokaz je i bewab jasam prvi sazno iznjeo sam .za ovo sve sto znam cujem od ljudi i prenesem ...Al od danas necu iznjeti nista kad bude zavrseno nesto necu iznjeti.izvinjajem se svima
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 5:58 pm

Miro ima nas koji ti vjerujemo. Kako god dignes forum na noge bolje i to nego nego pisati neku negativu.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Crespo1921
Postovi: 36
Pridružen/a: ned jul 17, 2016 1:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 6:02 pm

Ne znam u cemu je fazon da znate koji je igrac i pricate na forumu vas dvojica medjusobno "Jel to taj, mislimo li na istog, Allahu dragi, najveci boom dosad, itd". Ili recite ili nas nemojte je.bavati jer nam je ovdje vecini bitnije sta ce se desiti u nasem Klubu nego na poslu ili u porodici. Bezveze vam je to bas :zeljeznicar1:
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 6:02 pm

Posto neki pisu sta su culi,evo da i ja napisem ! U cetvrtak mi govori lik,cuo se s Jasminom Buricem a njemu je Stila kum.Kaze da Stila ima dvije ponude iz Posljske i ako mu to propadne,da ce se kao vratiti kod nas ! To je taj drugi kojeg Mirso spominje .
Ja ne vjerujem ni za Dialibu ni za Stilica dok ne vidim zvanicno !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 6:04 pm

Crespo1921 je napisao/la:Ne znam u cemu je fazon da znate koji je igrac i pricate na forumu vas dvojica medjusobno "Jel to taj, mislimo li na istog, Allahu dragi, najveci boom dosad, itd". Ili recite ili nas nemojte je.bavati jer nam je ovdje vecini bitnije sta ce se desiti u nasem Klubu nego na poslu ili u porodici. Bezveze vam je to bas :zeljeznicar1:
Rečeno je štilić, dialiba, ovo dodatno je što se nekad našalimo, bolje nego da mi ovdje pojedini negativu unose, i ovako mi je u životu dosta negative
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 6:06 pm

Ma samo pozitiva totalna, Mirso doktore forum je uz tebe :zeljeznicar1:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 6:10 pm

Ko su vama najveći pretendenti za titulu? Ja bih rekao da smo to mi i Zrinjski, eventualno Sarajevo, mada mi kod njih ima dosta trulih stvari za koje smatram da će ih kočiti u lovu na titulu. Sloboda i Široki mi nekako ne mogu zagristi do kraja.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 278 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija