Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

fanaticZeljin
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 2:14 pm

Insajderi online, Buba krenuo ka stadionu :mrgreen:....

Hoce u mars da kupi punjac za mob :mrgreen:
Srcu draga, boja PLAVA !

ChWilla
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:16 pm

ma fizički pucamo od snage. ni na samom kraju oni nisu uspijevali napraviti višak "samo" na konto igrača više, već individualnim potezima što je do drugih stvari. to ne bi bilo moguće da ijedan igrač nije trčao svih 90 minuta, pa i bekrić.
gradi željo boli te *****

bablaz
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:17 pm

Nemam nista protiv formacije 442. Ali spicevi ne smiju igrati krila (Pozder, Nikolic) jer su spori. Ni Lendric jer je bolji u spicu. Mislim da izlaskom stopera na centar mozemo svima napraviti pritisak. Napisao sam maloprije da imamo snage i visoko izlazimo. Konkretno na derbiju su u momentima kad su na stranama bili Nikolic i Pozder puhalo samo tako. Bekovi Sarajeva su probijali svaki put, i go je pao kad je Bekic probio Stevu. Tu zamjeram Kosticu jedino. Nismo ni pokusali igrati nakon gola. Vidjecemo u narednim utakmicama na sta ce izaci. Kostica podrzavam jer je nas trener, ali smijem valjda napisati ono sto mi se nije svidjelo. I ne znam zasto Zeric nije igrao ako je uigravan na desnom veznom. Vezni sa strana moraju imati brzinu kako bi zatvarali bekove. Mislim da ce sa Jovanom i Micom izgledati bolje. Prizeljkujem duplu krunu, Ocekujem 1 trofej. Evropa pod moranje. Sastav koji prizeljkujem u 5 kolu:
Kjosevski
Sinisa, Jahic, Talijan, Husic
Mico, Jovan, Ugljesa, Lazic
Lendric, Pozder
Rezerve: Cutahija, Memija , Aco, Bekric, Secerovic, Zeric, Nikolic

Hadzijalagic
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:18 pm

Mozda Bekric nije bio los ali je bio uz Bevaba i Fejzica nas najlosiji pojedinac, pogotovo u drugom poluvremenu kada je ostao bez snage.. On jeste trkacki napredovao ali se i umorio medju prvima i siguran sam da je Radinovic pretrcao vise od njega a djelovao je na kraju utakmice da moze jos jedno poluvrijeme odigrati..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

ChWilla
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:19 pm

uglješa je pretjerano spreman, to što je on pretrčao više od bekrića ne znači da bekrić opet nije bar 50% više u odnosu na prošlu sezonu...

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:22 pm

Uglavnom, vraca se Stevanovic, vjerovatno i Lazic, imamo Halvadzica, ne znam sta je sa Zericom, imao je povredu isto neku...tako da necemo vise gledati napadace na krilima, ne brinite. I ja bi volio da je Secerovic mozda usao, ali ako je Kostic zakljucio da Radinovic i Bekric dobro drze sredinu, okej onda. Zivo me zanima ko ce ciniti prvih 11 za Olimpic. Stvarno nemam blage, jer ne znam ko se vraca od ovih povrijedjenih.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

ChWilla
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:23 pm

pa nisu ti ništa kroz sredinu napravili, iako je i u startnoj postavi bilo trojica na dvojicu.

Hadzijalagic
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:24 pm

ChWilla je napisao/la:uglješa je pretjerano spreman, to što je on pretrčao više od bekrića ne znači da bekrić opet nije bar 50% više u odnosu na prošlu sezonu...
Kako god okrenes on je trkacki najdeficitarniji veznjak kog trenutno imamo a trka je osnovni preduslov za 4-4-2 formaciju.. Ima on neko znanje i dobar prekid (zbog cega me cudilo sto Radinovic sve izvodi) ali sa trkom kaska za ostalima, prije svega mislim na Blagojevica i Secerovica koji su mu konkurencija..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon jul 25, 2016 2:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Eisenbahner1921
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:27 pm

Pohvale za osvježeni trans MANIJAK NE MOŽE BITI SVAK' na jugu :palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

ChWilla
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:28 pm

ma kad se sve sabere, trka i znanje, blagojević je top 2-3 veznjak u ligi sada. četiri trenera - on ne igra samo kad ne može da igra...kad je dinokio skontao.

LARSSON
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:30 pm

Jel ono u srijedu prijateljsku igramo?
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

rios
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:31 pm

O derbiju sam napisao gotovo sve sto sam imao,procitao sam ove postove @ponosannavas,@boccaccio i @neandertalac prije svih,ali i sve ostale takodjer,manje ili vise,ali sam pogledao sta se pise.
U sustini svi se slazemo oko sljedecih stvari:
- top igraci u nasim redovima su bili Lendric i Radinovic
- dobri su bili jos i Pozder,Talijan ( meni bas i ne )
- igraci djeluju fizicki dobro pripremljeni,vrlo dobro kretanje bez lopte ( o tome sam pisao i nakon Metalega )
- remi dobar rezultat
- ima jos posla,generalni zakljuci apsolutno jos uvijek ne dolaze u obzir,pricekati bar jos 4-5 utakmica
Oko ostalih igraca se misljenja poprilicno razlikuju sto dovoljno govori kako je fudbal prosta igra za voljeti ali slozena za razumjeti.Sto se tice nase igre ona je meni gotovo pa jasna,mislim na ideju koja ce se gajiti,pricao sam i o tome pa da se ne ponavljam.I o tome neki sud treba dati nakon 4-5 utakmica,dok se vrate kaznjeni i povridjeni,itd..
Formacija mi je dosta zahtjevna za PL,posebno za dva centralna vezna igraca.Pisao sam vec da nisam optimista zasad,ali treba i tu jos pricekati,svakako da je moguce da se ispostavi na kraju i kao pogodak.
Sto se tice Bekrica,sve ovisi od toga sta mu je bio zadatak na terenu.Mi prema naprijed kroz sredinu nismo napravili nista,nijedan pas,nista..Ali takodjer se ne moze osporiti da su Bekric i Radinovic nazad zatvorili skoro sve kroz sredinu,puno duela je dobio i Samir,o Ugljesi ne treba ni pricati..Meni se ne svidja to sto je Samir imao dosta izgubljenih lopti sto nije njegova karateristika u igri.Ako je ista dobro radio npr. prosle polusezone to je bilo upravo ta sigurnost u pasovima i kad je lopta kod njega - ili izbori faul ili loptu proslijedi do saigraca.
Lijepo zapazanje @ponosannavas oko Pozdera u defanzivi,Hodzic je zaista par puta upravo njega pretrcavao ali se to tesko moze zamjeriti Pozderu sto zbog visine sto zbog toga da momak nije krilo.Sa druge strane,Bevab je bio los protiv Metalega,a i u derbiju ga je Hodzic par puta dosta lakse prelazio nego sto bi smjelo za jednog beka.
Eto toliko o derbiju.

Slijedi Olimpic..Gledao sam ih 1 pol. protiv Slobode,pa sam onda morao krenuti na Grbavicu,drugo pol sam pogledao na snimcima.Igrali su skoro pa klasicni bunker,veliki posjed imala Sloboda,oni se bazirali na kontre i polukontre.Zadnja linija im djeluje dosta neuigrano i nesigurno,tako su i prilimili 2 gola - iz greska individualnih.
Kontre i polukontre su trcali dobro,napravili su 3 zicera,najbolji igrac bio Kobiljar ( ili kako se vec zove ) i mislim da se na tog momka treba obratiti posebna paznja.Eh sad,da li te zicere napravili zaista sto su kvalitetni u kontrama i polukontrama ili zato sto je Sloboda nakon 2 gola popustila sa ozbiljnoscu ne znam.
Sve u svemu,uz neophodnu dozu ozbiljnosti u pristupu,pobjeda ne bi trebala doci u pitanje.
Zadnja izmjena: rios, dana/u pon jul 25, 2016 2:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Whisperer

pon jul 25, 2016 2:32 pm

mula je napisao/la:
Velahalve je napisao/la:kolike su šanse da Buba potpiše za nas :D
Velike i potpisat ce aBd, ako se šta ne izjalovi
uz bubu bi trebo jos jedan , koji ce bit pravi bum :shisha: :shisha: :shisha:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Dr. Adzem
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:35 pm

Kazanova je napisao/la:
mula je napisao/la:
Velahalve je napisao/la:kolike su šanse da Buba potpiše za nas :D
Velike i potpisat ce aBd, ako se šta ne izjalovi
Kolike su šanse?
Cuva Bog Zelju svog!

kontranogama
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:35 pm

Mene pocinje strasno da nervira ovo pojedinacno opisivanje ucinka svakog igraca i to nepunih deset minuta poslije utakmice. Svi mi pocinjete licit na Milku Babovic kad prenosi Evropsko prvenstvo u umjetnickom klizaanju, jos samo da ocjene za umjetnicki dojam pocnete stavljat. Koje mogao sagledati sa tribina svakog igraca i to u derbiju, ako jesi onda znaci da si totalno bez emocija, a eto svi su sve vidjeli.
Prva tekma, manje igrac,trojica vise nego vazna igraca off,.... i opet se pljuje i natakaruje na pojedine igrace i to bez velikog razloga.
Dajte ba pricamo o podrsci timu a ne znam kako vam pljuvacne zljezde toliko mogu izlucit. Ajmo malo pozitive, a nije da nemamo zbog cega.
Zadnja izmjena: kontranogama, dana/u pon jul 25, 2016 2:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

LARSSON
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:36 pm

slika

Whisperer

pon jul 25, 2016 2:38 pm

Dr. Kostic je napisao/la:
Kazanova je napisao/la:
mula je napisao/la: Velike i potpisat ce aBd, ako se šta ne izjalovi
Kolike su šanse?
u kombinaciji je sa bubom , suska se suskaaaaa , sa njim dupla negine :shisha: :shisha: Hajdeeeeeee Miskeeeeeee molim teeeeee :shisha:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Grbavica
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:40 pm

ako mirso kaže da se šuška moglo bi svašta biti :ganja:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=psV8HoQEK_Y[/video]
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

delinjo
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:41 pm

mozda jeste mozda nije ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

LARSSON
Kontakt:

pon jul 25, 2016 2:42 pm

što bi majkl reko, možda će doći, a možda i ne dođe

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 12 gostiju.

Prijava  •  Registracija