YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Velahalve
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 25, 2016 10:40 am

kolike su šanse da Buba potpiše za nas :D

Elegant
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:07 am

Neko je vec napisao kakvu je Buba platu primao a mi to ne mozemo obezbjedit, price oko ljubavi i slicna sranja zaboravite. Sta je on kod nas sve prosao mislim da jos ima posljedice u glavi.

Također mislim da smo mi zavrsili sa pojacanjima ali eto da vidimo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

delinjo
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:08 am

Elegant je napisao/la:Neko je vec napisao kakvu je Buba platu primao a mi to ne mozemo obezbjedit, price oko ljubavi i slicna sranja zaboravite. Sta je on kod nas sve prosao mislim da jos ima posljedice u glavi.

Također mislim da smo mi zavrsili sa pojacanjima ali eto da vidimo.
nismo :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

fanaticZeljin
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:12 am

Gledam ovo glasanje, ima onih i koji nam najavljuju borbu za opstanak, ko je igrac, hajde insajderiiiiii
Srcu draga, boja PLAVA !

Plava Porodica
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:14 am

Ja glasao za duplu, nju očekujem, a nisam nezadovoljan makar jednim trofejom, moramo polahko osvojiti nesto i bez violončela.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Ultrasutra
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:15 am

zna li neko razlog one tuce na jugu ? je li bio neko tu prisutan

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:21 am

Ultrasutra je napisao/la:zna li neko razlog one tuce na jugu ? je li bio neko tu prisutan
Ma kakva crna tuca, poguraju se ljudi malo i odma tucaa..
Imas drugi foruma za te stvari..

ponosannavas
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:23 am

Brkoo je napisao/la:Kad bih komentarisao ucinak igraca to bi izgledalo ovako
Fejzic- krivac kod gola, losa ispucavanja, odlicna odbrana kod suta Benke, sve u svemu, jedva cekam povratak Kjosevskog
Talijan odigrao odlicno, uvijek dobro postavljen, pozrtvovan, klizeci startovi uvijek pravovremeni
Aco- krivac kod gola, ostatak utakmice dobar bio
Husic- do crvenog kartona sasvim solidan, veliku glupost je napravio
Memija-polako se vraca u formu, falio je u napadu ali nije mogao realno sam drzati citavu stranu
Bekric- razocarenje, umjesto da on povuce i da nesto uradi on se skriva od lopte, sramotno izdanje
Radinovic- odlican, bukvalno sam drzao nas vezni red
Dzenis- nije imao prilike nesto vise da uradi, solidan bio dok je igrao
Pozder- odlican, dosta dobro kretanje u odnosu na visinu,
Nikolic- asistent kod gola, korektno odradio utakmicu, dosta pretrcao
Lendric- sta reci za ovog momka, pored gola toliko pretrcao da to nije humano
Sto se tice izmjena Bevab je bio ocajan. Mujagic nije igrao dovoljno da bih ga mogao ocijeniti.

Treba naglasiti da su nam falila 4 bitna igraca, Kjosevski, Jahic, Blagojevic i Miroslav Stevanovic plus Lazic i Halvadzic koji su lijeva krila. Postavka Kostica je bila po mom misljenu losa, misljenja sam da je trebao poceti u vezi sa Secerovicem i Radinovicem, a da Bekric udje sa klupe nekad u drugom poluvremenu. Uglavnom, ocekujem da ce protiv Olimpika u drugom kolu to izgledati mnogo bolje kad se vrate suspendovani i povrijedjeni igraci..
zapamtio sam ovaj tvoj post odmha poslije tekme jer mi se svidjelo kako si ukratko dočarao sve pojedince baš onako kako sam ih i ja vidio. Poslije sam povremeno čitao raju šta piše, pa ne mogu da vjerujem koliko ljudi griješe. Sa tobom se ne slažem u potpusnosti oko Bevaba ali pojasnit ću što.

Moramo biti zadovoljni sve u svemu. Evo i zašto po meni. Igrali smo bez prve četiri opcije na krilima. Ovim sastavom nam je Kostić pokazao ko su treće opcije na krilima jer prve dvije fale sa obje strane bar po onome što se uigravalo. Ima opcija i da Memija bude krilo desno a Bevab lijevo, ali sam itekako zadovoljan kako su Began i Lendra zatvarali defanzivno u prvih 30 min. I mislim da je to osnovni razlog što su njih dvojica trće opcije, a ne ova dva. Bevab je pomeni druga opcija na beku ali je on igrao zadnjih godinu dana uglavnom krilo i treba vremena da se ponovo navikne na ovo, a sa druge strane ako malo pogledate, možete vidjeti da je ustvari DUšan Hodžić probijao Pozdera. Nije stalno to bio Bevab. Isto tkao ova dvojica vjeruj nijednom na treningu nisu igrala u paru na krilu i poprilično sam zadovoljan kako je to ispalo jer je to najajča strana pitara sa Hodžićem i DUljom. Znači, moramo biti svjesni da nas je crveni karton prisilio da na toj strani mnogo izmišljamo jer je to možda 12-ta opcija dva igrača u paru na toj strani. Malo je nesigurno Bevab ušao u tekmu ali većih grešaka nije imao. On je i kad igra beka uvijek bio ofanzivno orjentisan i vidjelo se par puta kad je imao loptu kako lagano rješava to pasom i duplim pasom. Zna lopte i vidjet ćete da će praviti dar mar, po lijevoj strani pogotovo kad moramo na bunker igrati. I Jaha (naša nova, bolja i šira verzija Stane :) )može lijevo za def varijatu ali ni njega nije bilo. Italijan je možda spor ali se odlično postavlja, pa pretpostavaljam da je ovu igrao zbog specifičnosti jer je tu visoki Ahmetović. Kad mi budemo napdali protiv lošijih ekipa vjerujem da će Grk igrati.
Kod gola pitara Nikolić nije stigao ispratiti Bekića, a ne Memija kao što većina vas piše Vjerujem da je i zbog toga izašao Nikolić, pogotovo što je izmjena uslijedila nakon pitarske i ulaska Saida. Dobili smo tu bržeg Lendru, a u napadau svježeg Mujagu koji je ganjao i vjerovatno je bilo zamišljeno i da neku izbijenu loptu pokupi i zadriži. Što ovo sve pišem? Zato što sam pokušao da dočaram koliko mi različitih opcija imamo sa ovim profilima igrača. Od svih novih igrača možda je jedino malo razočarao Bevab ali sam pokušao da objasnim što mislim radi čega. Pozder lijevo je pokazao da možda u nekom bunkeru možemo i igrati i 4-3-3. Opcija milion, a novi igrači su se protiv jedne od najboljih ekipa pokazali dobro. Moramo shvatiti da je u drugom dugim loptama na visoke Pozdera i Nikolića htio da ne dođe do greške jer da je kroz sredinu išao izgubljena lopta bi ibla pogudba vjerovatno. Ovako je zatvorio sve prilaze golu što je itekako dobro izgledalo. PAr poluprilika koje su pitari napravili i jedan šut iz daljine Benkin je ništa za 60 min sa igračem manje.
Jedina greška Kositać po meni je Samir Bekirć. Ponovit ću opet što sam rekao na kraju prošle sezone. Ssamir Bekrić ne može igrati ovaj nivo fudbala. Bez obzira što neki odmah misle da ova liga nije napredovala on je najbolji primjer da jeste. Jednostavno on ne može duel dobiti. Nema više zadržavanja lopte i driblanja igrača. Ne možeš ti više u našoj ligi sa jačim ekipama vući loptu. Drugo ne može ni brzinom, a ova formacija mu ni trkački ne odgovara. Nadam se da je htio Kostić sa njim svih 90 min da nam pokaže koliko ustavari frajer ne može. Nadam se da je tako. Ako nije ne mogu da vjerujem da nije vidio da smo igrali prvih 30 min sa igračem manje a kasnije sa dva igrača manje. Jedino što je porstor malo pokrivao i to ugalvnom ono tipa KOkot na lažnjaka zaganja i stane. Šećer je morao ranije ući.
Mujaga me iznenadio. Mnogo mi brže i spremnije djeluje, ali ipak je malo igrao za veći sud.

TOliko o igračima i Kosti, a sad o stolicama. @model druže pretjerao si. Saopštenje jučer iz kluba ti je sve reklo. Dogovorili smo se sa pitraim ada nam isplate štetu eventulanu, a nakon što se desila rekli smo da više nećemo dozvoliti ovo orgijanje na stadionu. Ja sam to tako shvatio. Nisi mogao tj glupo je bilo prejudicirati da će neko napraviti štetu nego si pustio a obezbjedio se u slučaju rušenja. Nakon što se desilo kažeš svima fino da je ovo prvi i zadnji put da ćeš dozvoliti to na našem stadionu. Tačka. Odlično odrađeno, samo ako se bude držalo toga da to nećeš dozvoliti više.

Oko organizacije tekme ću drugi put.
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u pon jul 25, 2016 12:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.

bablaz
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:30 am

Mada je tesko nakon jedne utakmice donositi neki sud, ipak evo par mojih zapazanja:
1. Imamo snage.
2. Golmana smo trebali dovesti vise od bilo kog igraca. Fejzic ulijeva nesigurnost.
3. Nemamo igre nikako.
4. Mislim da Kostic nije dorastao zadatku.
5. Odbrana nam dobro stoji, ali protiv pitica su prinudni vezni (Stevo i Pozder) ispadali samo tako- prespori.
6. Ako Jovan i Mico ne poprave igru cijele ekipe (nadam se da hoce) nemamo se cemu nadati.
7. Pozder, Lendric, Dzenis, Nikolic, Mujagic su napadaci i u formaciji 442 dvojica mogu biti u sastavu.

NADAM SE DA CEMO DOCI NA SVOJE, JER OVO NE LICI NI NA STAM NEMAMO IGRE NIKAKVE.

SWRA_1921
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:32 am

Uredu je struĆnjak, ne provaljuj se

mula
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:37 am

Velahalve je napisao/la:kolike su šanse da Buba potpiše za nas :D
Velike i potpisat ce aBd, ako se šta ne izjalovi
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

cikazubo
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:38 am

bablaz je napisao/la:Mada je tesko nakon jedne utakmice donositi neki sud, ipak evo par mojih zapazanja:
1. Imamo snage.
2. Golmana smo trebali dovesti vise od bilo kog igraca. Fejzic ulijeva nesigurnost.
3. Nemamo igre nikako.
5. Odbrana nam dobro stoji, ali protiv pitica su prinudni vezni (Stevo i Pozder) ispadali samo tako- prespori.
6. Ako Jovan i Mico ne poprave igru cijele ekipe (nadam se da hoce) nemamo se cemu nadati.
7. Pozder, Lendric, Dzenis, Nikolic, Mujagic su napadaci i u formaciji 442 dvojica mogu biti u sastavu.

Care igrao si prvo kolo derbi s novim trenerom i izmijenjenim igrackim kadrom, bez 2 najbolja igraca (Mićo i Jovan), bez prvog golmana, bez oba igraca koji su trebali na lijevo krilo (Šved i Lazić), bez igraca koji je trebao na desno krilo (Žera), i pored svega Husic dobije crveni skroz rano, i ti si nasao fol analizirat igru i vec vidis da tu nema igre nikakve. :r

teatrale36
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:42 am

bablaz je napisao/la:Mada je tesko nakon jedne utakmice donositi neki sud, ipak evo par mojih zapazanja:
1. Imamo snage.
3. Nemamo igre nikako.

U potpunosti se slazem sa svim navedenim. Kostić ko Mulalić sa izmisljanjem pozicija pojedinim igračima, nadam se da nece i nastaviti kao on.

crnamamba96
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:45 am

cikazubo je napisao/la:
1. Imamo snage.
3. Nemamo igre nikako.

Care igrao si prvo kolo derbi s novim trenerom i izmijenjenim igrackim kadrom, bez 2 najbolja igraca (Mićo i Jovan), bez prvog golmana, bez oba igraca koji su trebali na lijevo krilo (Šved i Lazić), bez igraca koji je trebao na desno krilo (Žera), i pored svega Husic dobije crveni skroz rano, i ti si nasao fol analizirat igru i vec vidis da tu nema igre nikakve. :r

@cikazubo :klanjase2:
Ne znam da li ovaj momak gleda druge derbije, ali ni na jednom derbiju ti ne možeš pokazati svo svoje znanje, tu pobjedi emocija, želja, strast. Derbi učini da dva utakmica izmedju dva tima jednom sa dna tebele i jednog iz vrha bude neizvjesna, tvrda. Jedino u cemu se slažem jeste Fejzic, čovjek apsolutno nije za Želju jer znam dosta stvari o njemu i tome kakav je on golman, ali šta je tu je i tu smo prinudženi da ga držimo trenutno na golu. :titula:

delinjo
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:48 am

ma Fejza je rezervni golman...ne mozes ti naci puno boljeg golmana da sjedi na klupi realno...on je igrom slucaja branio jbg ...pa nije bbez razloga rezervni golman...ne treba ga kritikovati previse jbg
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

cikazubo
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:56 am

Ma to je golman prve lopte, on zna odradit utakmicu ko Neuer kad ga krene al zna nazalost i kao golman kantonalne lige, u derbiju je pokazao vise lica od katastrofalnih ispucavanja i lose reakcije kod gola do strasne odbrane gdje vadi topovski sut Blente iz raslji, cudan golman, ali kao sto delinjo kaze boljeg a da hoce sjedit na klupi nema.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

pon jul 25, 2016 11:59 am

ja bi malog cutahiju stavio protiv olimpika :D nek se navikne na utakmice... svakako igramo protiv najneugodnijeg protivnika sto se tice medjusobnih omjera :D
100/94/37/34 - i to je to!

Jaozinho22

pon jul 25, 2016 12:04 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ja bi malog cutahiju stavio protiv olimpika :D nek se navikne na utakmice... svakako igramo protiv najneugodnijeg protivnika sto se tice medjusobnih omjera :D
Gotovo godinu je bio povrijeđen....cak ne znam da li je i sad spreman.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Dr. Adzem
Kontakt:

pon jul 25, 2016 12:05 pm

Dobro ljudi samo mi recite koga je mogao stavit na lijevo krilo? Baš nismo imali niti i jednog igrača na toj poziciji.
Ajde Dialibu molim te ne drži nas u neizvjesnosti.
Znali se ko je taj drugi igrač?
Cuva Bog Zelju svog!

Plava Porodica
Kontakt:

pon jul 25, 2016 12:06 pm

Ne moze jovane, cutahija ce sa nama u kop, ali može ceman :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Trenutno korisnika/ca: djoxxx1921, Google [Bot] i 22 gosta.

Prijava  •  Registracija