Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:23 pm

slika

:kafa: 8-)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
cala
Postovi: 943
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:23 pm

Place mi se kad vidim kakav smo gol primili. Citava odbrana zakazala.
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:25 pm

sve u svemu dobro je, sa igracenjam manje 70 minuta dobro su se borili i izborili..ovo je bila timska igra
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:28 pm

nije više policija plaćena.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:28 pm

Golman katastrofa, on lopte na 2-3 metra mora kupiti i u snu dok je Fejzic setao po liniji. Jos dosta sitnih gresaka je imao.
Kapiten los citavu utakmicu trom, pokretan ko regal...ahmetovic pored njega izgleda ko brzi voz.
Beganovic nemoze igrati u veznom redu u prvih 11 momak nije znao gdje da stoji na terenu dok je igrao.
Crveni sudija nije morao dati on je plod visemjesecnog pritiska na sudije jos od derbija na lavoru i kaznjavanja sudija.
Ostatak ekipe odradio dobar posao...jbg Bekric je imao uklizavanja i uzetih lopti skoro kao i Ugljesa samo vecina ocekuje od njega magiju...sinoc je odradio svoj dio posla dosta korektno. Ne kazem da nemoze bolje ali u sastavu sa 2 vezna i igracem manje to je to.
Toliko o tekmi okrenuti se Olimpiku tu ocekujem dosta laganu utakmicu jer su uz Zenicane glavni kandidati za cvajtu realno.

Sent from my Plavo Sokocalo
Zadnja izmjena: chile, dana/u ned jul 24, 2016 12:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:29 pm

tm8782 je napisao/la:Nisam citao forum to cu uraditi kasnije. Dobio sam jednu informaciju koju mi je jedan prijatelj rekao. Naime dosao je jedan email na adresu kluba koji je upucen ljudima iz NO i UO. Nije se taj neko potpisao u emailu. Trazi se da se zastiti klub. Da se zabrani dolazak navijacim gradskog kluba, da se tuzi mup i sl. Ukoliko to u klubu ne urade da se povuku. Iskreno kada sam to cuo imao sam potrebu da napisem ovaj post. Gospodin Senad Misimovic je javno rekao i pozvao sve one koji mogu da rade bolje za klub i koji ce gqrantovati svojom imovinom da ce sve raditi kako treba, da dodju i preuzmu klub. Pa evo ovom prilikom opet sam naglasio to, izvolite ko misli da moze bolje bujrum. Znate gdje se nalaze prostorije kluba i uradite to.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Da li si dobio info koliki je procenat pismenosti korišten prilikom kreiranja tog e-maila? :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:30 pm

Derbi je zavrsen i moram biti iskren očekivao sam negdje da će biti neriješeno, poremetio nas je jako taj crveni karton, šok je to ljudi bio kako za igrače a bgm i za nas navijače, ja sam na kraju zadovoljan.
Moram pohvaliti Kostića koji u debitantskoj utakmici i to u derbi utakmici u prvih 11 stavlja Lendrića, Nikolića, Pozdera i Beganovića, jako hrabro i namazano, ima damu
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:36 pm

Okrenuti se Olimpiku (gdje igramo Kosevo ili Otaka) tu trebamo bodove a onda dvi teske utakmice Siroki pa Sloboda.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:38 pm

Vidim Dialiba bio na tekmi
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:40 pm

Zna li neko gdje igra Olimpic svoje tekme u ovoj sezoni
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:43 pm

Velahalve je napisao/la:Zna li neko gdje igra Olimpic svoje tekme u ovoj sezoni
Otoka
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:46 pm

starigrad je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:nije više policija plaćena.
bila je ranije placana, direktno od kluba. a, placena je i dalje, kroz plate, za koje djelom ucestvuje i klub placanjem doprinosa. izdvajanja za uposlenike mup-a iz budzeta su veca nego za "normalna" radna mjesta, jer imaju benificirani radni staz, gdje svake 3 godine ostvarenog staza, dobijaju dodatnu godinu penzinog, na ime "stresnog" posla. pa, protresite se malo gospodo, opravdajte benificirani radni staz. nek rade posao za koji su placeni i angazovani.
slažem se ja sve, teško da možeš imati niže mišljenje o policiji od mene :kafa: ali ne plaća se više direktno i najveći dio i ranije ispostavljenih faktura se nije platio, i neće se ni platiti. plaćeno je samo nekoliko utakmica pred koje nisu dali da se igra bez uplate unaprijed. drugi dio sezone 14/15 je to.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:49 pm

Evo i mene živ i zdrav :)

Šta reći, vidim mnogo ste napisali a na kraju možemo biti zadovoljni sa bodom. Što se tiče igre pola igrača ne konta ovu formaciju.. Jalovo baš, bez igre, pretumbano, moglo je i moralo bolje. Pozder najbolji da nije njega bilo u drugom na krilu na njihovoj polovini ne bi primili ni jedne lopte, Uglješa odličan, Talijan isto dobar. Bekrić se trudio ali par puta prodata lopta nepotrebno. Memija za 90 minuta nije probio stranu, sve u drugom je išlo po lijevoj i opet mu frajer pobjegne kod gola, Aco isto prosjek a trebao bi biti najbolji, Nije ovo ni blizu uigrano, vidjet ćemo kad se vrate svi igrači šta i kako? Kostić igra defanzivu sa ofanzivnim igračima, ne ide to. Igramo sa 3-4 napadača a nismo prišli golu dok u defanzivi puše na sve strane, pa daj onda defanzivnije igrače ako se već kao branimo. Ova formacija se zasniva na jako pokretljivim bekovima a njih na mapi nema cijelu tekmu, šta se ima tu više pričati, loše totalno, ništa ni sa čim. Kostić ako misli biti duže vremena tu mora se uozbiljiti i bar donekle posložiti ekipu da to liči na nešto sa idejom. Kažem opet rano je za neki sud jer nam je falilo dosta igrača ali nigdje tog presinga na zadnju liniju i tjeranja protivnika na grešku, ni dok je bilo 11 na 11. Još se tu mnogo luta i traži, nadati se da će to biti bolje iz kola u kolo, jednostavno mora a prostora za napredak ima i to se vidi.

Čar derbija :lol: Na kraju gdje su oni što bi njegovali čar derbija, nema toga više drugari moji, izlapio odavno. Upravi veliki, ogroman minus jer je naše raje ostalo napolju da bi neki bordo huligančići imali mjesto na tribini i uništavali ono što smo mukotrpno stvarali. Popišam se ja na te pare "koje ćemo dobiti" poslije svega viđenog.

Fejzić :roll: mogo sam i ja na gol komotno, primio bi onaj Benkin šut ali bi zato pokupio onaj balon kod gola, tako da dođe na isto. Ne trebaju nam tetkice u ekipi koje se boje svoje sjene.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:56 pm

GoodisonPark je napisao/la:Evo i mene živ i zdrav :)

Šta reći, vidim mnogo ste napisali a na kraju možemo biti zadovoljni sa bodom. Što se tiče igre pola igrača ne konta ovu formaciju.. Jalovo baš, bez igre, pretumbano, moglo je i moralo bolje. Pozder najbolji da nije njega bilo u drugom na krilu na njihovoj polovini ne bi primili ni jedne lopte, Uglješa odličan, Talijan isto dobar. Bekrić se trudio ali par puta prodata lopta nepotrebno. Memija za 90 minuta nije probio stranu, sve u drugom je išlo po lijevoj i opet mu frajer pobjegne kod gola, Aco isto prosjek a trebao bi biti najbolji, Nije ovo ni blizu uigrano, vidjet ćemo kad se vrate svi igrači šta i kako? Kostić igra defanzivu sa ofanzivnim igračima, ne ide to. Igramo sa 3-4 napadača a nismo prišli golu dok u defanzivi puše na sve strane, pa daj onda defanzivnije igrače ako se već kao branimo. Ova formacija se zasniva na jako pokretljivim bekovima a njih na mapi nema cijelu tekmu, šta se ima tu više pričati, loše totalno, ništa ni sa čim. Kostić ako misli biti duže vremena tu mora se uozbiljiti i bar donekle posložiti ekipu da to liči na nešto sa idejom. Kažem opet rano je za neki sud jer nam je falilo dosta igrača ali nigdje tog presinga na zadnju liniju i tjeranja protivnika na grešku, ni dok je bilo 11 na 11. Još se tu mnogo luta i traži, nadati se da će to biti bolje iz kola u kolo, jednostavno mora a prostora za napredak ima i to se vidi.

Čar derbija :lol: Na kraju gdje su oni što bi njegovali čar derbija, nema toga više drugari moji, izlapio odavno. Upravi veliki, ogroman minus jer je naše raje ostalo napolju da bi neki bordo huligančići imali mjesto na tribini i uništavali ono što smo mukotrpno stvarali. Popišam se ja na te pare "koje ćemo dobiti" poslije svega viđenog.

Fejzić :roll: mogo sam i ja na gol komotno, primio bi onaj Benkin šut ali bi zato pokupio onaj balon kod gola, tako da dođe na isto. Ne trebaju nam tetkice u ekipi koje se boje svoje sjene.

odlicna analiza :palacgore: :palacgore:

s tim da znam da gotivis Bekrica pa ga nisi kritikovao koliko zasluzuje ostalo je sve na mjestu :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:57 pm

**** vas Memija vise,nije njemu čovjek pobjegao,kupite naočare,grob vas ****
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:58 pm

Jel neko jučer gledao Olimpik. Oni su mogli komotno bod u tuzli uzeti s obzirom kakvih 5 šansi su fulili, al ne iskustvo ekipe. Što se tiče derbija ubijedjen sam da bi dobili samo da je igro Blagojević. Mi nemamo zamjene za njega a i Miro je nedostajao pravo. Imamo jaku ekipu i stručnjaka na klupi. Dali postoji negdje podatak koliko smo mi pretrcali a koliko pitari?
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 1:00 pm

Eto na gg.ba stetu placa Sarajevo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 1:02 pm

Hurmasica je napisao/la:Ma ja jučer kako god sam pretumbao ekipu, kontao koga Kostić da zamijeni, uvijek mi je taj igrač jedan falio. Mi smo do tog crvenog kartona i imali neke igre ali poslije toga je bilo čisto izbij na Pozdera pa šta bude. Jednostavno nismo imali krila koja će kombinovati sa veznim redom i bekovima. Lendrić i Dženis, a kasnije i Pozder nisu ti igrači koji će izbaciti nekog 1 na 1, predriblati jer je njihov posao da daju golove. Ipak, Pozder me je pozitivno iznenadio kada je prešao na "lijevo krilo". Sa onom visinom može se reći da je poprilično brz i da je dosta pomagao Bevabu na toj strani.
Ti mene iznapada neki dan kad sam napiso da ova formacija sa samo dva vezna i bez klasičnih krila je niđe veze a sad sam nadolaziš na to.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 1:04 pm

boja mora je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Ma ja jučer kako god sam pretumbao ekipu, kontao koga Kostić da zamijeni, uvijek mi je taj igrač jedan falio. Mi smo do tog crvenog kartona i imali neke igre ali poslije toga je bilo čisto izbij na Pozdera pa šta bude. Jednostavno nismo imali krila koja će kombinovati sa veznim redom i bekovima. Lendrić i Dženis, a kasnije i Pozder nisu ti igrači koji će izbaciti nekog 1 na 1, predriblati jer je njihov posao da daju golove. Ipak, Pozder me je pozitivno iznenadio kada je prešao na "lijevo krilo". Sa onom visinom može se reći da je poprilično brz i da je dosta pomagao Bevabu na toj strani.
Ti mene iznapada neki dan kad sam napiso da ova formacija sa samo dva vezna i bez klasičnih krila je niđe veze a sad sam nadolaziš na to.
Hajd fino pročitaj još jednom ovo, pogledaj početnih 11, pogledaj ko je ostao na klupi pa ćeš shvatiti šta sam mislio pod rečenicom " Jednostavno nismo imali krila koja će kombinovati sa veznim redom i bekovima". Nismo mi jučer igrali sa onim igračima jer smo htjeli već zato što smo primorani bili na to.
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u ned jul 24, 2016 1:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 1:05 pm

Meni u ovom svemu je drago sto su ih nasi natamburali gore za sve i Varadero i lomljenje stolica

Online

Trenutno korisnika/ca: avlami97, Bing [Bot], Google [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija