Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Veteran1965
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 23, 2016 11:54 pm

Baš bi volio znati koliko je Uglješa pretrčao, ali čini mi se da je to bila trka na evropskom nivou.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

rios
Kontakt:

sub jul 23, 2016 11:54 pm

Napisat cu onako kako mislim i u ovom kracem postu a i ovim buducim,iako se debelo razlikuje moje misljenje od vecine dosad napisanog ovdje.

Prvo o derbiju opcenito..Sve vec vidjeno,ni milimetar se ne razlikuje u kvaliteti u odnosu na neke ranije,malo lijepih poteza,malo lijepog fudbala.Istina,vidjeli smo dva gola.Obje ekipe tanke i ako se ne poprave bojim se da se borba za titulu ne moze smatrati realnom ni ove godine.

Sto se nas tice,nista mi sakrili po meni protiv Metalegea nismo.Izmjena u sastavu jeste bilo,nuznih ili zeljenih ne znam,ali sto se igre tice preslikana ona od subote i Metalega.Siri se na bokove gdje bek,krilo i jedan od naapdaca nesto pokusavaju napraviti,tako smo i zabili gol.Malo,odnosno nimalo okomitih pasova kroz sredinu napadce.Ma sve isto,ko je bio protiv Metalega zna o cemu pricam.
Od igraca kapa dole za Lendrica i Ugljesu,jeidni koji su bili n tom nivou kojem se nadamo i koji prizeljkujemo,ostali daleko od toga.Najlosiji Bekric,bez konkurencije.On u ovoj formaciji nema sta traziti,ili klupa ili treci u vezi.
Generalne zakljucke jos ne treba donositi apsolutno,ali treba pricati o ovom sto smo vidjeli u posljednje dvije utakmice.Meni blijedo,poprilicno.Istina,ima li smo igraca manje ( kakva glupost Husica majko moja ) ali kad skontam da mi u tih pola sata dok smo bili kompletni nismo imali suta prema golu neki strah se pojavi u meni.
Eto toliko zasad,kasnije ili sutra napisem nesto opsirniji post.
Zadnja izmjena: rios, dana/u sub jul 23, 2016 11:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Ajzea
Kontakt:

sub jul 23, 2016 11:55 pm

Bevab katastrofa, Bekrić ne smije više igrati ni pod razno, Lendrić se ne smije micati sa pozicije napadača i dobro ću se napsovati Milošu ako to još jednom ponovi.. Husiću, glupane !
Uglješa zvijeri. :kafa:

Roberto Baggio
Kontakt:

sub jul 23, 2016 11:56 pm

**** nas je Husić samo tako. I prvi karton je bio suvišan, a drugi je baš kretenski. Zbog atmosfere, šta li, pregorio čovjek. **** nas je i Fejzić kod gola, a i još par puta. Ali im'o je, doduše, i par dobrih intervencija.

U ovim okolnostima, mi smo zadovoljniji remijem. Trebali su nas uzeti, ali nisu znali. U pravu je Hurtić na konferenciji, prekid je više nama valjao. Mada je i on na kraju umjesto da nas još dodatno stisne, uveo Husejnovića, za raju, i tako sam sebi zatvorio lijevu stranu.

Gol je bio majstorski, jednostavna i odlična akcija. Ali mimo toga skoro ništa nismo odigrali. Naravno, dvije trećine utakmice sve je bilo vanredno zbog kartona, ali ni prije toga nije bilo ništa vrijedno spomena.

Lendrić po meni najbolji, bilo ga je svugdje, i u odbrani i u napadu. Radinović isto veoma dobar. I Boccaccini mi se svidio... S obzirom na to da smo igrali sat vremena sa igračem manje, ne treba kritikovati puno nijednog igrača. Osim Husića, naravno.
FK Željezničar 1921

Model1964

TheSvenderMan je napisao/la:I da, ne brinite ljudi fakturisat ce se stolice fknsarajevu, tako sam bar cuo. Sve ce se rijesiti

Sent from my iPhone using Tapatalk
Cuo?
Nikad nismo marke naplatili!
Nije sve u parama, obraz je bitan.
J,b,o vas derbi i car derbija
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

cikazubo
Kontakt:

Dva zuta za dva faula daleko od gola i to faula gdje bezopasno prekidas igru i to u 30min i kreten se uhvati za crveni, dobro je zavrsilo na kraju momci su se borili lavovski, go lancana greska prvo bevab ne stize presporu loptu, pa al bekic prelazi memiju, aco i bocaccini neuskladjeni i rano skacu, i onda najgori pojedinac utakmice Fejzic katastrofalno reaguje, dobro je zavrsilo na kraju bez 3-4 standardna prvotimca isa crvenim kartonom.

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub jul 23, 2016 11:59 pm

Nisu ni oni imali suta u prvih pola sata, ni mi. Klasicna derbi utakmica, nista ni s cim, pet miliona prekrsaja i tako. Gol smo dali iz uigrane akcije sto me raduje. Ja cekam jos cetiri najmanje kola, pa mogu dati onako sud o Kosticu i ekipi, ali sam generalno veoma optimistican i zadovoljan predstavom, jer znao sam da nece biti lako. I okej, platit ce FK Sarajevo svu stetu, ali mene boli kad gledam one divljake kako unistavaju svetinju, nas stadion. Jeble vas pare, zaista je mucno ono gledati. Videonadzor kad bude (a bit ce nekad, uslov za utakmice reprezentacije), kao i zatvoreni sistem za karte, tada ce to biti lakse kontrolisati i sankcionisat ce se svaki huligan.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Hadzijalagic
Kontakt:

ned jul 24, 2016 12:00 am

Steta ce biti naplacena.. Ne sikirajte se za stolice a i nije prva utakmica u kojoj su ih pocupali.. I ja se nadam da ce nasi sledeci put biti pametniji i da ce im dati 5% i poskidati stolice sa tog dijela..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

TheSvenderMan
Kontakt:

ned jul 24, 2016 12:01 am

Model1964 je napisao/la:
TheSvenderMan je napisao/la:I da, ne brinite ljudi fakturisat ce se stolice fknsarajevu, tako sam bar cuo. Sve ce se rijesiti

Cuo?
Slazem se s tobom da je obraz bitan, i naravno da im treba dati koliko im je propisano pa makar oni nama davali 5% koseva. Imao sam tu srecu da izbjegnem rat ali kada sam vidio danas da sjever gori nije mi dobro bilo. Odma mi je i rezultat prestao biti bitan. Samo mi je u glavi bilo "zamisli odes nekom u goste i polupas mu case".

Nismo ni marke naplatili jer nije bilo stolica i jer nismo bili sposobni. Ja cvrsto vjerujem da ce ova uprava rijesiti to na najbolji nacin

delinjo
Kontakt:

a ko ce ga sakcionisati,isti oni koji su pustili njih da divljaju ?? ja kad citam neke postove pomislim da ljudi zive u Svicarskoj ili tako nekoj uredjenoj zemlji...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

amerosm
Kontakt:

Glupost Husica i losa taktika Kostica su nas kostali pobjede...

Husic na sredini terena pravi bezpotreban prekrsaj iako zna da vec ima jedan zuti karton, dok nakon toga Kostic pravi PRVU gresku i ostavlja Bekrica u igri, a izbacuje Secerovica i time nastaje rupa u nasem veznom redu, koja je pitarima omogucila da drze sredinu i pokusavaju nesto napraviti u napadu.

Po meni DRUGA greska koji je napravio je ta sto nakon gola nije promjenio formaciju i ubacio Grka i tako dobio na cvrstini i u odbrani i u veznom redu...

Nadam se da je Kostic uvidio da mu nedostaje jedan lijevi bek i jedno lijevo krilo kako bi ekipa bila kompletirana, jer Husic i Bevab nisu igraci za domete ka kojima tezimo.

Hurmasica
Kontakt:

ned jul 24, 2016 12:02 am

Ma što se ekipe tiče mene je duša zaboljela kad sam vidio Lendru na krilu ali šta da se radi kad smo na to bili prinuđeni. Ivane, majstore! :titula:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Omar500
Moderator
Kontakt:

ned jul 24, 2016 12:02 am

Secerovic nije bio u igri, ne znam kako ga je to izbacio iz igre...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

delinjo
Kontakt:

ned jul 24, 2016 12:03 am

amerosm je napisao/la:Glupost Husica i losa taktika Kostica su nas kostali pobjede...

Husic na sredini terena pravi bezpotreban prekrsaj iako zna da vec ima jedan zuti karton, dok nakon toga Kostic pravi PRVU gresku i ostavlja Bekrica u igri, a izbacuje Secerovica i time nastaje rupa u nasem veznom redu, koja je pitarima omogucila da drze sredinu i pokusavaju nesto napraviti u napadu.

Po meni DRUGA greska koji je napravio je ta sto nakon gola nije promjenio formaciju i ubacio Grka i tako dobio na cvrstini i u odbrani i u veznom redu...

Nadam se da je Kostic uvidio da mu nedostaje jedan lijevi bek i jedno lijevo krilo kako bi ekipa bila kompletirana, jer Husic i Bevab nisu igraci za domete ka kojima tezimo.
BEGANOVIC !
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Zeljo AP
Kontakt:

ned jul 24, 2016 12:04 am

amerosm je napisao/la:Glupost Husica i losa taktika Kostica su nas kostali pobjede...

Secerovic nije igrao,Beganovic je izasao

Model1964

ned jul 24, 2016 12:04 am

TheSvenderMan je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:

Cuo?
Slazem se s tobom da je obraz bitan, i naravno da im treba dati koliko im je propisano pa makar oni nama davali 5% koseva. Imao sam tu srecu da izbjegnem rat ali kada sam vidio danas da sjever gori nije mi dobro bilo. Odma mi je i rezultat prestao biti bitan. Samo mi je u glavi bilo "zamisli odes nekom u goste i polupas mu case".

Nismo ni marke naplatili jer nije bilo stolica i jer nismo bili sposobni. Ja cvrsto vjerujem da ce ova uprava rijesiti to na najbolji nacin

Ova uprava se je sa ovim danas izblamirala pred vlastitim navijacima! Ona je krivac za ovo divljanje. Ko Alija kada je govorio da rata nece biti a oni izvukoše Faletice.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Hadzijalagic
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jul 24, 2016 12:05 am

Nije kralju Secerovic nikako igrao.. Djenis je izasao posle crvenog..

I nisam upratio kad je Boccaccini udario nekog i da mu je Valjic dao crveni pa ponistio odluku.. Tako nesto na klixu pise..

Rodom s mejtaša
Kontakt:

ned jul 24, 2016 12:06 am

Kad će prije promijeniti kad si go primio za 5 minuta i to go prilično jeftin.
Slažem se da je trebao Šečer igrati, ali nek i Bekrić sam skonta da je realno za klupe.

Dr. Adzem
Kontakt:

ned jul 24, 2016 12:06 am

Meni se cini ni grk nije ulazio. Samo bevab i mujagic
Cuva Bog Zelju svog!

Hadzijalagic
Kontakt:

ned jul 24, 2016 12:07 am

Navijači Sarajeva oštetili dio sjeverne tribine, ceh plaća klub
http://www.klix.ba/clanak/160723094" target="_blank

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Durgo, Google [Bot] i 14 gostiju.

Prijava  •  Registracija