Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 2:48 pm

Sama izjava Kuste da bi volio da je derbi nekad kasnije vam sve govori, ja sam misljenja da cemo sutra viditi nesto novo sa nase strane da je Kostic pripremio iznenađenje za pitare i da je ovo sto je do sada govorio sve bila maska i taktika. :DD:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 2:48 pm

Zna li se sastav komsinica.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 2:51 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Sad s Grbavice zapada više nema a turisti kupuju karte koje su namijenjene hordama :lol:
Sutra će da bude selfie sjever :kafa:
Imaju para, a ništa ne kontaju - ista definicija i za turiste i za horde. Taman je to.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 2:51 pm

Bio oko 1 na Grbavici i uzeo sezonsku za sjever 480 redni broj.Dosta ljudi dolazi i iza mene je bilo nekih ljudi jos.U fan shopu neki njemac uzima majicu neku i jos neke stvari kupuje.
Lendric bio ispred zapada,nije mu bilo mrsko da se slika sa nekim malisanima i onda je otisao.

Ps.ne sanjam cesto bas rijetko a sinoc sanjam derbi.U mozda 2.min mi primamo go iskosa sa 30m neki levat njihov zabio,puko je bas eurogo i onda kad su prisli svojim navijacima i slavlje pale horde 3 baklje i pocinju i stolice da se kidaju.Nasi navijaci zvizde sa cijelog stadiona i prema njima negoduju svi.Onda neki nasi presli s juga preko istoka do sjevera da se obracunaju i mi sa sjevera neki krenuli i onda ludilo.Belaj samo takav i policija uleti.Leti sve sa stadiona u svakom pravcu,sudija prekida mec i igraci odose u svlacionicu.Haha ja na sjeveru dobivam pendrek u vrat(nez sto bas tu)a neki momak malo deblji i celav u glavu dobiva pendrek pored mene,glava mu sva krvava..
Al eto samo san valjda nece biti ovakav scenario..
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 2:51 pm

dell21 je napisao/la:Zna li se sastav komsinica.
Pavlović - Kadušić, Mihojević, Balić?, Bekić - Sarić, Rustemović, Duljević, Husejinović, Crnkić/Hodžić - Benko
1987
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 2:53 pm

shzna je napisao/la:
dell21 je napisao/la:Zna li se sastav komsinica.
Pavlović - Kadušić, Mihojević, Balić?, Bekić - Sarić, Rustemović, Duljević, Husejinović, Crnkić/Hodžić - Benko
Reče Hurtić da je Mihojević lakše povrijeđen, tako da neće igrati (osim ako nas ne laže :D ). Novaković bi trebao početi umjesto njega
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 2:53 pm

dell21 je napisao/la:Zna li se sastav komsinica.
Moja pretpostavka

Pavlovic--Kadusic,Novakovic,Balic,Bekic-- Duljevic,Saric,Cetkovic,Rustemovic--Sejfudin,Bekic
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 2:59 pm

Po meni oni ce igrati 4-5-1. Mozda ovako nesto:
Pavlovic - Kadusic, Novakovic, Balic, Bekic - SAric, Rustemovic , Duljevic , Cetkovic, Bekic ili Crnkic - Ahmetovic a Benko s klupe kad udje uvijek je nezgodan.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:00 pm

Okolele je napisao/la:
dell21 je napisao/la:Zna li se sastav komsinica.
Moja pretpostavka

Pavlovic--Kadusic,Novakovic,Balic,Bekic-- Duljevic,Saric,Cetkovic,Rustemovic--Sejfudin,Bekic
Oni ce poceti sigurno sa Benkom a najvjerovatnije i sa Saidom, osim ako strucnjak Hurta nije spremio neko iznenadenje :)
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:10 pm

Oni tamo pisu da Said nije spreman za pola sata, Benko i Dulja sigurno pocinju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:12 pm

Preko 500 sjever i jug godisnjih, guzva nenormalna :r zna li neko kad se sutra mogu uzeti godisnje karte?
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:17 pm

TREĆI PUT...., ČASTIMO !
:kafa:
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:19 pm

Ne znam kad su godišnje bile jeftinije
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:23 pm

Sutra pocinje nova sezna PL BiH,takmicenja koje mozda ne plijeni svojom kvalitetom,odlicnim stadionima i jakim marketingom,ali ja joj se radujem svaki put iznova iz prostog razloga - jer me se tice,je sam dio nje,jer je moja.
Kazu da je sreca dobra samo dok je iscekujes,ne znam koliko se mogu sloziti s tim,ali je cinjenica da je period nadanja i iscekivanja prosao i da nas od sutra aBd ceka samo realnost.
Novi format takmicenja daje odredjene garancije da cemo gledati atraktivniji fudbal,posebno u drugom dijelu sezone kad pocne ta liga za prvaka/opstanak.Nekako nam i to ide na ruku jer znamo da je proljece tradicionalno plavo.Iskren da vam budem,neka plavog proljeca,ali se nadam i plavoj jeseni jer Zeljo mora svojim bojama bojiti svako godisnje doba,to nas i cini velikim i drugacijim od ostalih.
Novu sezonu docekujemo u lijepoj atmosferi,pomalo euforicno i sa puno ocekivanja.Pravi se nas dom,nasa Grbavica,i to je najveca prica ove godine bez konkurencije.Koliko smo samo cekali da se nesto pocne raditi,pomalo je ta nada da ce se nesto pokrenuti sa nule pocela da blijedi..Ali na srecu nada se pocela pretvarati u javu i bila je milina citati svaki dan nasu radost ovdje kad bi se postavila slika sa necim novim uradjenim,jednostavo osjecaj pripadnosti je preplavio svakog navijaca.
Sto se tice ekipe opet smo puno mjenjali,novi trener,nova filozofija,koncept,formacija,novi igraci..Svi se nadamo da ulazimo jaci u novu sezonu,da cemo gledati boljeg i jaceg Zelju jer promjene se i prave iz tog razloga - da donesu nesto vise i novo.Da li ce to tako i biti vjerovatno niko ne moze sa sigurnoscu reci,ostaje da vjerujemo Kosticu i momcima da su pripreme dobro odradili i da su svjesni sta se od njih ocekuje.Raduje to sto smo zadrzali neku okosnicu,one najbolje igrace iz prosle sezone,pa bi ovo sad trebala biti samo nadgradnja tima.
Kad smo kod ocekivanja,ona u klubu kao sto je Zeljo nikad ne mogu biti mala,po prirodi stvari je tako jednostavno.Isto tako,u zivotu se nista ne moze garantovati,tako da treba naci sredinu izmedju zelja i realnosti.Sredina bi,po meni,trebala biti da Zeljo ove godine od pocetka do kraja bude konkuretna ekipa i u uzem krugu kad je borba za trofeje i Evropu u pitanju,da svaki protvinik na teren izadje sa velikim postovanjem prema nasoj ekipi i da se vise nikad ne dogodi da neko kaze pitanje je sao sa koliko razlike..Da li ce na kraju to rezultirati nekim trofejom,izlaskom u Evropu i sl. vjerovatno nijednom pravom navijacu i nece biti vazno toliko koliko ce mu biti vazno da je njegov tim dao sve da do toga dodje.
Necu se u ovom postu posebno osvrtati na derbi,dosta toga sam i pisao ranije,pisat cu mozda i kasnije nesto,otom potom..Sezona ce biti teska,protivnika laganih nece biti,pobjedom ili porazom protiv nekog rivala nista ne zavrsavas i sve to valja potvrditi i na,uslovno receno,manjim protivnicima.Najbolji nam je primjer prosla polusezona kad smo pobjedjivali Sarajevo,Slobodu,Siroki al na kraju osim prestiza nikakve druge koristi od tih pobjeda nije bilo.
Navijaci su bili uvijek Zeljin 12 igrac,najjaca karika i uvijek svijetlo u tunelu kad bi lokomotiva na svom putovanju kroz historiju u njega usla.Ne sumnjam da ce/cemo znati,kao i dosada,prepoznati i nagraditi svaki klizeci start,svaki atom snage i kap znoja koji su ostavljeni u Zeljinom dresu.Apsolutno ne sumnjam u to,kao sto ne sumnjam da cemo u interesu Zeljenicara znati uputiti i kritiku,pa mozd ai poneki zvuzduk kad to bude potrebno.Jer porodica se tako i gradi,pohvalom i kritikom,kad cemu bude vakat..
Zelim nam puno srece i uspjeha u novoj sezoni i da na kraju aBd svi budemo ponosni kako je Zeljo igrao,a kad Zeljo igra onda Zeljo i pobjedjuje,a sa pobjedama dolaze i titule.. :)
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
cala
Postovi: 950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:29 pm

Jug 440
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:36 pm

]Bio oko 1 na Grbavici i uzeo sezonsku za sjever 480 redni broj.Dosta ljudi dolazi i iza mene je bilo nekih ljudi jos.U fan shopu neki njemac uzima majicu neku i jos neke stvari kupuje.
Bio oko 2 na grbavici sjever 500 :pljesak: i 501 a još dvadesetak ljudi iza mene. Kaže djevojka da ih je iznenadila prodaja godišnjih i da to nisu očekivali. Kaže da je zapad skoro prodat. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u pet jul 22, 2016 3:55 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:39 pm

Ima li ta cifra godisnjih ukupno otprilike?
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:40 pm

Sutra od 11 do 4 se valjda prodaju godišnje...
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:41 pm

Bio oko 1 na Grbavici i uzeo sezonsku za sjever 480 redni broj.Dosta ljudi dolazi i iza mene je bilo nekih ljudi jos.U fan shopu neki njemac uzima majicu neku i jos neke stvari kupuje.
Dok sam čekao ušao je lik i uzeo tri gratis sjevera što znači da je uplatio tri istoka :pljesak: :pljesak: :pljesak: i :klanjase2: :klanjase2: od mene.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u pet jul 22, 2016 3:54 pm, ukupno mijenjano 5 puta.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 22, 2016 3:42 pm

Fejzic
Memija_Aco_Bocacini_Husic
Beganovic_Ugljesa_Bekric_Lendric
Pozder_Nikolic

Naprijed Zeljo ljubavi moja!
Željeznicar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 220 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija