Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:12 pm

Ne zaboravimo kako je naš prethodni trener startao na klupi :kafa:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:13 pm

Cinimi se i da trece kolo igramo isto u 20 i 30
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:13 pm

Prvo chile burazeru, nije dosao kao najvece pojacanje u historiji nego jedno od najvecih pojacanja, postoji razlika. Drugo, kako je neko, pa i Miske mogao gledati u buducnost i znati da ce ovaj idiot pobudalit i otici ? Trece, bit ce nam isplacena odsteta sa njegove strane. Cetvrto, ne znam kako mozes pomisliti na pranje para, eto molim te. Pogledaj Misketov govor ponovo i bit ce ti jasno kakvu si glupost izvalio.
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:15 pm

Sta se ovo cuhe jel to Zolja nije ba to su Manijaci SA Alipasinog polja.
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:15 pm

Sta se ovo cuje jel to Zolja nije ba to su Manijaci SA Alipasinog polja.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:16 pm

diego1921 je napisao/la:chile mjenjaj dilera! Fula ce uvijek biti,pa mi smo jednog Ticu platili pa je bio kriminalan..Niko iz uprave nije mogao znati da ce Hervas srati poslije 3 mjeseca..Sretno mu,nadam se da se ovo nece ponavljati..Treba na drugi nacin obezbijediti da ne dolazi do ovoga,fino brate stavis klauzulu da imas pravo da ga kaznis 80 posto od plate i onda se isplati drzati ga na tribini !
Neandretalac pitaj Necka i prijatelje imaju li kakvog igraca na ovoj poziciji,red je da i on malo pripaze klub !!
Nije ista poenta Tica i Spanac... Tica je sutao loptu po terenu a ovaj nije ni dresa obukao.
Nadji bar jedan primjer u ozbiljnom klubu da se slicno desilo, neozbiljno i ostavlja veliku mrlju na klub.
Nije mi fakat jasno kako u svemu vidite pozitivno pa cak i onome sto nije a ovo nam fakat nimalo nije trebalo.
I da ispalo je sprdacina veca da se kome bilo drugom ovo desilo ismijavali bi ga bar godinu ako ne i duze isti ovi koji opravdavaju.

ps. mani se tih djecijih oko dilera
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:16 pm

Platice on raskid ali to je sitnica kolko bi nam valjao u sezoni ili kolika bi cijena bila da se prodao na tryistu jbg.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:16 pm

Spoiler:
slika
To se na zadnja dva treninga uigravalo, haj ga znaj sta ce bit do subote..
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:17 pm

Hahahhahahahaa

Vidi i ovaj pjeni na Neandertalca. Hbte ne smijem nista ni napisati od strasnih zastitnika kluba.

Kakvi pateticni pokusaji omalovazavanja.

Samo nastavi Diego, samo pjeni.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:18 pm

Pa jeste jer je Žerić odsutan bio, a i Lazića su vjerovatno štedili. Ima tu još opcija u veznom redu tako da vjerujem da će biti promjena do derbija.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:20 pm

Ovo sa Špancem nije ništa neobično za svijet fudbala, ima puno takvih primjera. Frajer se jednostavno nije snašao, možda je navikao na bolje uslove rada i poželio da ode. Al s obzirom da nije nešto posebno ni pokazao, njegov odlazak neće uzdrmati ekipu.
Treba se samo skoncentrisati na tekmu u subotu. Ova kombanicija sa Lendrom na krilu mi se sviđa.
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:21 pm

Uh kako me naljuti par postova ovdje..
Cemu prica na nacin da smo mi neka vukojebina,da se tesko navici na zivot ovdje,da se grad promjenio,Arapima..Ne mogu i necu da prihvatim ovakvu pricu jer se tice i mene zato sto zivim u ovom gradu i dio sam njega i svako omalovazavanje grada dozivljvam kao i omalovazavanje samog sebe.
Ovo je grad u kojem se odrzava jedan od deset najjacih filmskih festivala u Evropi,koji ima muzeje,koji ima bogato kulturno - historijsko naslijedje,grad u kojeg svaki mjesec dolaze desetci hiljada turista iz cijelog svijeta vjerovatno da bi vidjeli nesto sto negdje drugo bas i nemaju priliku,itd..Dalje,ako zelim postati dio globaliziranog svijeta onda u ovaj grad moze dolaziti ko zeli,zar ne?
Nemojte da sad razloge odlaska Hervasa trazimo u sebi,da nam je lakse prihvatiti da mi toboze zivimo u nekoj vukojebini u kojoj se tesko navici na zivot..Sijaset je primjera ljudi koji su obisli i vidjeli svijeta,radili u velikim metropolama pa dosli i zive ovdje,da ne nabrajam sad primjere..Nema potrebe da se omalovazavamo jer nema razloga za to,nismo mozda Madrid,Rim,London ali nismo ni rupcaga neka..Na kraju krajeva i u tim gradovima se bas svi ljudi ne mogu navici na zivot,Boze moj,sto ljudi sto cudi..

O Hervasu..Sinoc sam napisao da se nadam da ce se klub sto prije oglasiti po ovom pitanju,evo i oglasio se..Razumijem da je imao porodicne probleme i postujem to,porodica treba biti iznad svega svakako,medjutim neke stvari se provjere prije nekog veceg koraka u zivotu,vidis li mozes li ti to ili ne mozes,sta te i kako te ceka,itd..Elem..
Nema potrebe ni da se napinjemo sa pricom kako je ovo nesto normalno,nije i svi to duboko u sebi znamo.Igrac je dosao na velika vrata,spreman za narednu sezonu i par dana prije prve utakmice odlazi i ostavlja mozda trenera na cjeldilu,ko zna..Al elem i to,dobra skola za ubuduce.
Ljudima u klubu nista ne zamjeram,imali su dobre namjere.Sad se okrenuti prici o derbiju jer je derbi nasa realnost a Hervas vise ne. :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: rios, dana/u sri jul 20, 2016 1:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:21 pm

Joj ako krenemo sa 4 napadača, syebat će se nacija. :lol:
1987
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:23 pm

Hurmasica je napisao/la:Pa jeste jer je Žerić odsutan bio, a i Lazića su vjerovatno štedili. Ima tu još opcija u veznom redu tako da vjerujem da će biti promjena do derbija.
Slazem se, mislim da je Žerić trebao igrati umjesto Beganovica, naravno vodeci se gore slikom i formacijom sa zadnja 2 treninga, ko ce ga znati mozda i Lazic pocne, mislim da je pitanje stopera rijeseno bar za prvo kolo, danas su opet uigravali odbranu s Acom i Bocaccinijem, momak je brz i dobar u skoku al slabo predaje loptu.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:25 pm

Ma uzdrmace koncepciju trenera. Svi se sad krvimo oko toga jel steta po imidz kluba, jel on supak, jesu li nasi krivi.. i o svemu se da raspravljat. Ali 3 dana pred pocetak prvenstva ti ostajes bez igraca kojeg je vecina navijaca, a vrlo vjerovatno i trener vidio ili u prvih 11 ili jako blizu. Vecina je u njemu vidjela prevagu, potencijalno i najboljeg igraca prvenstva, kad je bio tu svasta smo ocekivali od njega, sad kad vise nije odjednom i nije neka steta, haj sta fali.. zbog Spanca smo ostali i bez Sadikovica, sad bi njegovo vracanje bila jos jedna smijurija. I na kraju kad uzmes kreativne veznjake, ulazis u novu sezonu slabiji nego u prosloj...
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:25 pm

hervas je mentol i vozdra.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:25 pm

chile je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:chile mjenjaj dilera! Fula ce uvijek biti,pa mi smo jednog Ticu platili pa je bio kriminalan..Niko iz uprave nije mogao znati da ce Hervas srati poslije 3 mjeseca..Sretno mu,nadam se da se ovo nece ponavljati..Treba na drugi nacin obezbijediti da ne dolazi do ovoga,fino brate stavis klauzulu da imas pravo da ga kaznis 80 posto od plate i onda se isplati drzati ga na tribini !
Neandretalac pitaj Necka i prijatelje imaju li kakvog igraca na ovoj poziciji,red je da i on malo pripaze klub !!
Nije ista poenta Tica i Spanac... Tica je sutao loptu po terenu a ovaj nije ni dresa obukao.
Nadji bar jedan primjer u ozbiljnom klubu da se slicno desilo, neozbiljno i ostavlja veliku mrlju na klub.
Nije mi fakat jasno kako u svemu vidite pozitivno pa cak i onome sto nije a ovo nam fakat nimalo nije trebalo.
I da ispalo je sprdacina veca da se kome bilo drugom ovo desilo ismijavali bi ga bar godinu ako ne i duze isti ovi koji opravdavaju.

ps. mani se tih djecijih oko dilera
Pa mani se ti glupe price,Lazio dovede trenera i frajer poslije dva dana preuzme Argentinu,o cemu mi pricamo ?
Normalno da nije isti slucaj,to je jos gore.Platis obestecenje za igraca koji ima velika primanja i bude najveca fula..Bolje da je lazirao povrede kao Ikande i da nas je na kraju kostao preko 100 milja za 6 mjeseci..Dinamo je prije par godina objavio da je potpisao Tomasova na 5 god,pa je frajer poslije par dana otisao u 1860 Munchen i primjera imas mnogo,samo treba gledati malo sa strane..Vi sto mislite da mozete bolje,bujrum..Samo ne zaboravi da nismo medju 100 u svijetu kad je liga u pitanju i da igrace dovodimo bez obestecenja..Fuli Real,da ne fulimo mi..Budi samo malo relan..
Neandretalac preslo nam to od tebe,pjenio si ti puno zbog Dade,samo ne znam sto to nisi radio kad je Memiju klub preuzeo,valjda ti tad ofirno bilo..hahahahahahahahahahaha
I da mi branimo interese kluba a ne pojedinaca,optuzio si ljude ovdje da su se prodali radi par boomova,ti si se haveru prodao radi par pica u Tuborgu..Ziv i zdrav bio,kao sto ti kazes nemoj meni selam alejk drug !!
Zadnja izmjena: diego1921, dana/u sri jul 20, 2016 1:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:26 pm

cikazubo je napisao/la:
Spoiler:
slika
To se na zadnja dva treninga uigravalo, haj ga znaj sta ce bit do subote..
Ovo je po meni odlicna formacija i izbor igraca.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:27 pm

cikazubo je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Pa jeste jer je Žerić odsutan bio, a i Lazića su vjerovatno štedili. Ima tu još opcija u veznom redu tako da vjerujem da će biti promjena do derbija.
Slazem se, mislim da je Žerić trebao igrati umjesto Beganovica, naravno vodeci se gore slikom i formacijom sa zadnja 2 treninga, ko ce ga znati mozda i Lazic pocne, mislim da je pitanje stopera rijeseno bar za prvo kolo, danas su opet uigravali odbranu s Acom i Bocaccinijem, momak je brz i dobar u skoku al slabo predaje loptu.
Ma tu će biti izmjena vjerovatno Lazić/Žerić nego neće da rizikuju sa nekom povredom. Kod Boccaccinija mi se sviđa što nekako pametnije ulazi u duele nego Toskas, ne zalijeće se. I jedan i drugi imaju mana i vrlina ali to je na treneru da odluči. Meni se lično više sviđa kako Italijan igra :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:28 pm

Lazic nije povrijedjen!!!! Sreca :D
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija