Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
MU'MIN T.M.
Postovi: 271
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:50 pm

Sanjao sam da ga je Uglješa zabio sa preko 40m, na derbiju za pobjedu.

Kažu da je lijepo, lijep san ispričati....

:zeljeznicar1:
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:50 pm

Zabit ce ga talijan eto vidjecete :titula:
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:51 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:ja bi ovako protiv pitara

slika
nikolic in, pozder out
i to bi bilo to
:zeljeznicar1:
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:58 pm

Izadje ovo Spancem na ozbiljno, definitivno nam nije trebalo.
Ovo je jedna od najvecih samarcina klubu za koju ja znam a da je sam klub "kriv". Razlozi su presmjesmi ( nekako zamisljam kako bi npr. Juve postupio Da pjanic kaze hocu da idem... nezamislivo ).
Odgovoran za ovaj transfer krah bi trebao snositi posljedice sto bi reko Miske taman da mi je i otac.
Vidjecemo sta ce se izroditi ali meni kao nekom ko voli ovaj klub smrdi na klasicno pranje para...privremeno velika cirkulacija igraca se moze i opravdati stabilizacijom, novim trenerima ali ovakve pojave su ne zabiljezene u fudbalu.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:58 pm

Na osnovu jucerasnjeg treninga cini mi se da ide sastav:

Fejzic
Stevanovic-Kosoric-Boka-Husic

Zeric - Tuce - Secer - Lendra

Stevo - Pozder
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:59 pm

Svidja mi se ta gore postava, samo sto kolega rece Nikolic umjesto Pozdera i to je to.

A hajd i ugled kluba i nekad podbadanja od pitara, njih cemo svakako pobijedit za vikend i usutit, ali Hervas nas je zaje*o jer smo ga svi vidjeli kao zamjenu za Bekrica, puno smo ocekivali, oslanjali se na njega i frajer nas ostavi na cjedilu 3 dana pred pocetak prvenstva. Da je prije mjesec rekao pa hajd, imas vremena i da ganjas nesto, sad si satjeran u cosak i moras nesto izmajmunisat..
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:59 pm

chile je napisao/la:Izadje ovo Spancem na ozbiljno, definitivno nam nije trebalo.
Ovo je jedna od najvecih samarcina klubu za koju ja znam a da je sam klub "kriv". Razlozi su presmjesmi ( nekako zamisljam kako bi npr. Juve postupio Da pjanic kaze hocu da idem... nezamislivo ).
Odgovoran za ovaj transfer krah bi trebao snositi posljedice sto bi reko Miske taman da mi je i otac.
Vidjecemo sta ce se izroditi ali meni kao nekom ko voli ovaj klub smrdi na klasicno pranje para...privremeno velika cirkulacija igraca se moze i opravdati stabilizacijom, novim trenerima ali ovakve pojave su ne zabiljezene u fudbalu.

Sent from my Plavo Sokocalo
Boze sacuvaj bolesti. :shock:
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:00 pm

rodrigo87 je napisao/la:
chile je napisao/la:Izadje ovo Spancem na ozbiljno, definitivno nam nije trebalo.
Ovo je jedna od najvecih samarcina klubu za koju ja znam a da je sam klub "kriv". Razlozi su presmjesmi ( nekako zamisljam kako bi npr. Juve postupio Da pjanic kaze hocu da idem... nezamislivo ).
Odgovoran za ovaj transfer krah bi trebao snositi posljedice sto bi reko Miske taman da mi je i otac.
Vidjecemo sta ce se izroditi ali meni kao nekom ko voli ovaj klub smrdi na klasicno pranje para...privremeno velika cirkulacija igraca se moze i opravdati stabilizacijom, novim trenerima ali ovakve pojave su ne zabiljezene u fudbalu.

Sent from my Plavo Sokocalo
Boze sacuvaj bolesti. :shock:
Sta je bolest sto sam istinu napisao

Sent from my Plavo Sokocalo
Zadnja izmjena: chile, dana/u sri jul 20, 2016 1:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:02 pm

joj o cemu vi pricate... yebo spanca... :D

idemo sad jahat sarajevo posteno... pa taman kokot zabio iz lukavice ili turkovic sa otoke... :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:03 pm

Jaozinho22 je napisao/la:@Simply Blue, Alex Fernandez čini mi se.Dosao kao veliko pojačanje,desetka na posudbu ništa nije pokazao osim 2-3 bljeska.
Sad kako si to pisao sjetih se Argentinca Pabla Migliorea koji je isto ovako došao u Dinamo i nakon priprema i jedne dvije utakmice pobjegao nazad...ne sjećam se razloga.
Izvjesni Emiljano Vila i Guillermo Suárez, ljudi došči uzeli pare i nestali a bilo je još takvih anonimusa, a da ne govorim o Jensu Nowotny-u ili o onom Papadoupolusu iz Panate, došao kao vrsni golgeter a lik bara-bara sa Nedom...Mada je nebitno, jer Dinamo to sebi i može priuštiti.

Ali ti onda jučer dođu ljudi koji pišu da smo nula od kluba i slične travestije, a sve se to dešava i gore u klubobiva u regiju, naročito u ovim o kojem su se na ovo temi napisali epovi, kako su space-shuttle za nas i slično.

Zato okrenuti se regiji, naročito našoj zemlji, ima tu par sredina koje često izbacuju solidne igrače, koji brzo završe u regionu(Gradiška, Foča, Trebinje etc). Bolje doveti takve igrače pa ih drzati na posudbi godinu dana i čekati ako koji bljesne nego plaćati nažalost, ovakve egzibicije.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:03 pm

chile je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:
chile je napisao/la:Izadje ovo Spancem na ozbiljno, definitivno nam nije trebalo.
Ovo je jedna od najvecih samarcina klubu za koju ja znam a da je sam klub "kriv". Razlozi su presmjesmi ( nekako zamisljam kako bi npr. Juve postupio Da pjanic kaze hocu da idem... nezamislivo ).
Odgovoran za ovaj transfer krah bi trebao snositi posljedice sto bi reko Miske taman da mi je i otac.
Vidjecemo sta ce se izroditi ali meni kao nekom ko voli ovaj klub smrdi na klasicno pranje para...privremeno velika cirkulacija igraca se moze i opravdati stabilizacijom, novim trenerima ali ovakve pojave su ne zabiljezene u fudbalu.

Sent from my Plavo Sokocalo
Boze sacuvaj bolesti. :shock:
Sta je bolest sto sam istinu napisao

Sent from my Plavo Sokocalo
DA, PEREMO PARE, TREBA OTJERATI SVE REDOM
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:05 pm

Juce se Memija uigravao na desnom beku bar na popodnevnom treningu..

I slazem se da Dadu treba vratiti.. Jes da je popusio pripreme, pomalo i zbog papucara, ali valjalo bi ga zadrzati za neke rotacije..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sri jul 20, 2016 1:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:07 pm

rodrigo87 je napisao/la:
chile je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la: Boze sacuvaj bolesti. :shock:
Sta je bolest sto sam istinu napisao

Sent from my Plavo Sokocalo
DA, PEREMO PARE, TREBA OTJERATI SVE REDOM
Kao sto rekoh meni smrdi i taj ko je odgovoran za ovakav rasplet treba i da odgovara a to koliko ja znam nisu svi redom ili je citava struktura kluba upletena u njegovo dovodjenje kao najveceg pojacanja u istoriji lige i otpustanje.
Malo realnosti nije na odmet nije sve crno ni bjelo kao sto na forumu hocete da pokazete :ne:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:08 pm

Nema para sve se opralo.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:09 pm

chile mjenjaj dilera! Fula ce uvijek biti,pa mi smo jednog Ticu platili pa je bio kriminalan..Niko iz uprave nije mogao znati da ce Hervas srati poslije 3 mjeseca..Sretno mu,nadam se da se ovo nece ponavljati..Treba na drugi nacin obezbijediti da ne dolazi do ovoga,fino brate stavis klauzulu da imas pravo da ga kaznis 80 posto od plate i onda se isplati drzati ga na tribini !
Neandretalac pitaj Necka i prijatelje imaju li kakvog igraca na ovoj poziciji,red je da i on malo pripaze klub !!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:10 pm

Nocas bice pakao, nocas bice ludnica, evo idu Manijaci sarajevskih ulica... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:10 pm

chile je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:
chile je napisao/la:
Sta je bolest sto sam istinu napisao

Sent from my Plavo Sokocalo
DA, PEREMO PARE, TREBA OTJERATI SVE REDOM
Kao sto rekoh meni smrdi i taj ko je odgovoran za ovakav rasplet treba i da odgovara a to koliko ja znam nisu svi redom ili je citava struktura kluba upletena u njegovo dovodjenje kao najveceg pojacanja u istoriji lige i otpustanje.
Malo realnosti nije na odmet nije sve crno ni bjelo kao sto na forumu hocete da pokazete :ne:
i kaze sta je samo istinu govorim :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: PA BOLAN ON TRAZIO DA IDE JER MU SE NE ZIVI OVDJE KAKO TO MOZE IKO U KLUBU ZNATI UNAPRIJED :ne: :ne: :ne: boze ko sve za Želju navija :roll: :roll: :roll:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:11 pm

Nije isto dovesti igraca i zayebati se kao u slucaju Joce i mnogih drugih i ova situacija sa Hervasom.. Hebo hervasa nije on ni bitan niti ce nam faliti i trebati, bitno je da je sve ispalo neozbiljno i lose za imidz i ugled kluba..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:11 pm

Ko prenosi utakmicu, nije valjda zbog prenosa ovaj termin.
Uzimamo pite hladno 2_0.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 1:12 pm

terabajt je napisao/la:Ko prenosi utakmicu, nije valjda zbog prenosa ovaj termin.
Uzimamo pite hladno 2_0.
moja tv
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Google [Bot], SamoNapad i 310 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija