Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 10:46 am

Pa ljudi moji treba mu i zenu shvatit, ako ih je kakav sa vraca ili kovacica cakijas presreo sa nekim avlijanerom koji je jebao rodicu od pit bula isto tako avlijanerku, pa se on sad fura da je to cistokrvna rasa i jos ga obavezno nahrani namocenin hljebom od 7 dana, rasiri noge stavi ga na udicu obavezna torbica i u njoj 3 marke rizla i listic od kladionice 19 maraka dobitak. Znas koje su to traume za nju bolje brat maline po Oviedu.

Druga je stvar sto smo mi jos uvijek neozbiljni i amateri po ovim pitanjima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 10:46 am

E ja ovo jos nisam vidio, da igrac prodje pripreme i dobije raskid prije nego sto odigra zvanicnu utakmicu.. Koliko god da neki pokusavaju ovo opravdati ovo je velika bruka i udar na ugled naseg kluba.. Dobro paziti da se ovakve stvari vise ne desavaju..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 10:50 am

Taman se čovjek ponada da je uprava počela dovoditi ( zapadnoevropske ) igrače koji su na višem nivou , kad ono ...
Sad , da li je do samog igrača , ili do onoga ka ga je ubjedio da dođe ovdje može se do sutra filozofirati , al' da je neozbiljno , neozbiljno je ...Nismo mi još u takvoj poziciji da stavimo u ugovor sa novim igračem klauzulu o nekon solidnoj odšteti u slučaju prekida angažmana tog igrača.

Valjda je Kostić dobar motivator , jer treba dobro našpanovati igrače za derbi ...
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 10:55 am

irfo je napisao/la:fali nam jedan veznjak sad
Secerovic, Radinovic, Blagojevic, Bekric, Zeric i eventualno Jahic...u formaciji 4-4-2 mjesta ima samo za dva od pet/sest.
Zadnja izmjena: boju dao si nebu..., dana/u sri jul 20, 2016 10:57 am, ukupno mijenjano 1 put.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 10:56 am

Ja sam razocaran - ne mogu da vjerujem da postoje ovakvi ljudi, la para dana ide naslov kako je Javier nasao novi klub !

Okrenimo se mi derbiju, ocekujem pobjedu za dobar start sezone.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sri jul 20, 2016 10:57 am, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 10:57 am

Dođeš u novi grad s porodicom, zaposliš se u novu firmu, sve ok...Nakon određenog vremena porodica ti ima određenih problema sa adaptacijom (prevedeno: ženi se nadiglo zbog ovog ili onog) i kažu ti da ne ide, ti se pokupiš, dadneš otkaz i tražiš novi posao. Da si papučar, pa i jesi, ali većina bi isto postupila kao i ovaj "naš". Da je nezgodan trenutak, fakat i jeste...Da je narušen ugled kluba, e to se nebi složio, jer klub ovdje nije ništa kriv...Ništa, idemo dalje, imamo veznih sasvim dovoljno za početak...VOLIM TE ŽELJO!!!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 10:57 am

U neku ruku ga razumijem ako je ovo bio iskren RAZLOG za razlaz sa nama.
Ja sam rodzen u ovom gradu prije mnogo godina i pamtim i sjecam se kakav je grad bio za Olimpijadu i prije rata,medzutim ovih zadnjih godina mnogo toga se promjenilo.
Primjer od sinoc u jednom trznom centru hodam za zenom i djetetom od 6 godina ulazimo u taj centar, a u njemu kao da ih je komercijala dovela sve sami arapi sa zenama, dijete mi pocelo da place od straha te smo se prije izasli nego usli...
I imam jako puno jos primjera zato sto radim sa stranicima iz cijelog svijeta koji su dolazili prije u Sarajevo i kad dodzu ponovo i vide sve ovo odmah me pitaju STA SE DESILO SA SARAJEVOM,STA JE OVO.
Nezelim da se pogresno svati moj post, nebranim Hervasa (zao mi je sto je tako ispalo,jer sam imao priliku da ga gledam u SLO) ali ako je stvarno iskren RAZLOG supruga i nesnalazenje u Sarajevu onda ga stvarno razumijem jer kao sto sam vec naveo susrecem se zadnjih godina stalno sa istim pitanjima koje sam naveo.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 10:59 am

On je sa ovim razlogom samo ispao glup i neozbiljan i neka je otišao. Ovakvi igrači nam i ne trebaju makar bili svjetska klasa, ne interesuje me ;)

ŽELJEZNIČAR! :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:03 am

Ugljesa, pokazi im koliko mozes, da zaborave ovog indijanca odmah nakon derbija !
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:04 am

iggy2377 je napisao/la:U neku ruku ga razumijem ako je ovo bio iskren RAZLOG za razlaz sa nama.
Ja sam rodzen u ovom gradu prije mnogo godina i pamtim i sjecam se kakav je grad bio za Olimpijadu i prije rata,medzutim ovih zadnjih godina mnogo toga se promjenilo.
Primjer od sinoc u jednom trznom centru hodam za zenom i djetetom od 6 godina ulazimo u taj centar, a u njemu kao da ih je komercijala dovela sve sami arapi sa zenama, dijete mi pocelo da place od straha te smo se prije izasli nego usli...
I imam jako puno jos primjera zato sto radim sa stranicima iz cijelog svijeta koji su dolazili prije u Sarajevo i kad dodzu ponovo i vide sve ovo odmah me pitaju STA SE DESILO SA SARAJEVOM,STA JE OVO.
Nezelim da se pogresno svati moj post, nebranim Hervasa (zao mi je sto je tako ispalo,jer sam imao priliku da ga gledam u SLO) ali ako je stvarno iskren RAZLOG supruga i nesnalazenje u Sarajevu onda ga stvarno razumijem jer kao sto sam vec naveo susrecem se zadnjih godina stalno sa istim pitanjima koje sam naveo.
da nije scc?! :D strasno je tamo... sto je previse, previse je... samo zato sto imaju misle da mogu okupirati ovu zemlju... :palacdole:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:04 am

iggy2377 je napisao/la:U neku ruku ga razumijem ako je ovo bio iskren RAZLOG za razlaz sa nama.
Ja sam rodzen u ovom gradu prije mnogo godina i pamtim i sjecam se kakav je grad bio za Olimpijadu i prije rata,medzutim ovih zadnjih godina mnogo toga se promjenilo.
Primjer od sinoc u jednom trznom centru hodam za zenom i djetetom od 6 godina ulazimo u taj centar, a u njemu kao da ih je komercijala dovela sve sami arapi sa zenama, dijete mi pocelo da place od straha te smo se prije izasli nego usli...
I imam jako puno jos primjera zato sto radim sa stranicima iz cijelog svijeta koji su dolazili prije u Sarajevo i kad dodzu ponovo i vide sve ovo odmah me pitaju STA SE DESILO SA SARAJEVOM,STA JE OVO.
Nezelim da se pogresno svati moj post, nebranim Hervasa (zao mi je sto je tako ispalo,jer sam imao priliku da ga gledam u SLO) ali ako je stvarno iskren RAZLOG supruga i nesnalazenje u Sarajevu onda ga stvarno razumijem jer kao sto sam vec naveo susrecem se zadnjih godina stalno sa istim pitanjima koje sam naveo.
Mislim jest off al fakat je grad otiso u neku stvar, neki dan u scc.u kupujem patike kad neki arapi spucase lika sto radi u adidasu momak im je nesto sasuo ali dzaba, ides kroz ferhadiju vise ninji nego nas, onda na svakom koraku horsasi od 30kg s torbicama i sarafcigerima, psi lutalice, ludi vozaci, totalno nesiguran grad a zamislite kako je nekome ko sa strane dodje ovdje. Ne opravdavam s ovim ovu situaciju oko Hervasa, ali eto samo kazem da treba dobro pripazit koga i odakle ga dovodimo jer je ovo zadnja rupa na sviralu sto se tice Evrope.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:04 am

mula je napisao/la:http://www.klix.ba/sport/nogomet/nakon- ... /160720014
Nemam ništa protiv toga da ode, ali brate, ostalo je 3 dana do derbija, pa mogli su ga pustit i poslije da ode, bar zbog mira u kući.
Bitan je ovaj odštetni zahtjev. Da ne može tek tako otići. Mir u kući je narušen sa onim tekstom na gg.ba i ovo može samo smiriti situaciju. Bar je mene smirilo. (samo se ovaj pasos odnosi na tebe, ostalo je generalno)

Ovo što mora platiti cifru je nešto što štiti interese kluba i zbog čega nema blamaže kluba. I bez toga ponavljam ove stvari se dešavaju i u većim klubovima. Jednostavno labilni psihički fudbaleri. MOžda nisu kod svih psi u pitanju, ali neki ku..c jeste.

Tako da vas molim da ovoga ne pravite priču koje nema. Što neko napisa previše na vas utiču postovi na onom ofurmu, a ja bi dodao i pitarske provokacije.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:07 am

arelinho je napisao/la:
irfo je napisao/la:fali nam jedan veznjak sad
Ima li dobrovoljaca? :D
znamo za jednog sto unosi nemir :shisha: , sad malo ga natjerat da smanji potrazivanja
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:07 am

puno se drami oko gluposti. ovo sto se nama desilo sa Hervasom nije fudbalska svakodnevnica ali nije ni nesto cemo se smije fudbalski svijet. ovakve stvari se desavaju svuda iz raznoraznih razloga. danas nama a vec sutra nekom drugom. ni prvi ni zadnji put.
mislim da nismo nista izgubili. na tim pozicijama smo pokriveni i bez njega. ukoliko zeli ici, platit ce odstetu klubu tako da necemo imati finansijskih gubitaka.
ako mene pitate, ovo je odlican razvoj situacije i nema potrebe da za necim zalimo a jos manje da optuzujemo ljude iz Uprave radi ovoga. ovakve stvari se ne mogu predvidjeti.

mi igramo vec u subotu i mozda nam je bolje da se okrenemo toj utakmici nego da palamudimo o sad vec bivsem igracu koji je prema nama ispao supak.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:08 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
iggy2377 je napisao/la:U neku ruku ga razumijem ako je ovo bio iskren RAZLOG za razlaz sa nama.
Ja sam rodzen u ovom gradu prije mnogo godina i pamtim i sjecam se kakav je grad bio za Olimpijadu i prije rata,medzutim ovih zadnjih godina mnogo toga se promjenilo.
Primjer od sinoc u jednom trznom centru hodam za zenom i djetetom od 6 godina ulazimo u taj centar, a u njemu kao da ih je komercijala dovela sve sami arapi sa zenama, dijete mi pocelo da place od straha te smo se prije izasli nego usli...
I imam jako puno jos primjera zato sto radim sa stranicima iz cijelog svijeta koji su dolazili prije u Sarajevo i kad dodzu ponovo i vide sve ovo odmah me pitaju STA SE DESILO SA SARAJEVOM,STA JE OVO.
Nezelim da se pogresno svati moj post, nebranim Hervasa (zao mi je sto je tako ispalo,jer sam imao priliku da ga gledam u SLO) ali ako je stvarno iskren RAZLOG supruga i nesnalazenje u Sarajevu onda ga stvarno razumijem jer kao sto sam vec naveo susrecem se zadnjih godina stalno sa istim pitanjima koje sam naveo.
da nije scc?! :D strasno je tamo... sto je previse, previse je... samo zato sto imaju misle da mogu okupirati ovu zemlju... :palacdole:
Alta je u pitanju
 
Edi1921
Postovi: 6
Pridružen/a: pon maj 30, 2016 10:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:09 am

:pljesak: Dno dna...
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:10 am

Isti *****, raspodijele se oni pola tamo pola ovamo, sve u 100 metara, pa pravac u bazu ilidza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:15 am

kako rastjerati arape kuci?... ponudis im alkohol umjesto kafe, oni se zgroze i odu :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:18 am

Hurmasica je napisao/la:On je sa ovim razlogom samo ispao glup i neozbiljan i neka je otišao. Ovakvi igrači nam i ne trebaju makar bili svjetska klasa, ne interesuje me ;)

ŽELJEZNIČAR! :zeljeznicar1:
Mozda je tebi glup i neozbiljan razlog ali vjeruj mi da nije jer ako imas pododicne probleme kao sto je on "NAVEO" bolje da je otisao nego ostao jer nebi bio posvecen klubu, a takav nam netreba..

Ja sam radio u Riyadh otisao sam sa zenom i dijete mi je imalo 3 godine, moja supruga je izdrzala dva mjeseca dole po njihovim konzervativnim pravilma, nakon dva mjeseca ona se vratila u Sarajevo sa djetetom a ja sam ostao dole malo vise od godinu dana.
Poenta moga odgovora na tvoj post je da je meni svanulo kad su se oni vratili u Sarajevo jer sam nakon 15 dana od dolaska slusao negodovanje od supruge itd, ali smo se tako dogovorili i bilo je sve ok zato ga razumijem jer sam proso kroz slicnu situaciju kao sto je on "NAVEO"
 
revolt
Postovi: 66
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 11:35 am

Veteran je napisao/la:
ellaxaz je napisao/la:Nadam se da je ovaj kurvashervas vratio clansku, hvala i njemu i onome ko ga dovede.
A preko kog managera (agencije) je stigao kod nas?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ćuk mu je menager, kao i Kostiću, Lešniku, Šećeroviću, Husiću, Mujagiću, Žeriću (dijelom) i ko zna kome još.
plavi su pravi crveni su drveni

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 176 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija