Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mkulaglic
Postovi: 134
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:50 pm

Opustite se ljudi, da ima neke istine zar sport1 (koji je naš partner) k.l.i.x.,sc.,fa.ktor, h.a.vaz i slični portali ne bi objavili tu vijest. Ono je samo da se glodjemo između sebe i da (sto su uspjeli sa pojedincima) opletemo po upravi. Ovdje kod nas isto ono ko prno na vratniku, pa prenošenjem od usta do usta usro se na čaršiji. Manite se mahalske, ako bude sta biće na zvaničnoj kao i sve dosad.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:52 pm

mkulaglic je napisao/la:Opustite se ljudi, da ima neke istine zar sport1 (koji je naš partner) k.l.i.x.,sc.,fa.ktor, h.a.vaz i slični portali ne bi objavili tu vijest. Ono je samo da se glodjemo između sebe i da (sto su uspjeli sa pojedincima) opletemo po upravi. Ovdje kod nas isto ono ko prno na vratniku, pa prenošenjem od usta do usta usro se na čaršiji. Manite se mahalske, ako bude sta biće na zvaničnoj kao i sve dosad.

Sent from my C5303 using Tapatalk

E nasmija me pošteno :rofl1:, ali istina što jest jest :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:54 pm

mkulaglic je napisao/la:Opustite se ljudi, da ima neke istine zar sport1 (koji je naš partner) k.l.i.x.,sc.,fa.ktor, h.a.vaz i slični portali ne bi objavili tu vijest. Ono je samo da se glodjemo između sebe i da (sto su uspjeli sa pojedincima) opletemo po upravi. Ovdje kod nas isto ono ko prno na vratniku, pa prenošenjem od usta do usta usro se na čaršiji. Manite se mahalske, ako bude sta biće na zvaničnoj kao i sve dosad.

Sent from my C5303 using Tapatalk
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:56 pm

Trebaju nasi cistku napraviti ko Erdogan nakon udara i ovog izvora ili sta vece za ove sa gg.ba odstraniti..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:56 pm

Neandertalac je napisao/la:Sve se svodi na ono, nekompetentni ljudi vode transfer politiku. Tu svakoj diskusiji treba da bude kraj.
Kada se pricalo o tome usutkavali ste redom pa tako i jedan FKZ1921@ sigurno najbolji i najkompetentniji forumas biva otjeran od pojedinaca koji ga napadose u coporu a koji bi sada npr ostavili na klupi desetine milja maraka, a drugi se pozivaju na FM, treci traze krivca u `idealnoj` upravi, itd itd...

Poklopite se i sutite. Dajte podrsku, jel vam se mora crtat kako sada nije vijeme da se o tome uopste prica, vece su stvari na kocki od jednog ugovora.
Ko ga je ba napao i otjerao u čoporu. Je li on to neka sveta krava da mu se ne smije u mišljenju usprotiviti. Dječja posla.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:58 pm

Okolele je napisao/la:Trebaju nasi cistku napraviti ko Erdogan nakon udara i ovog izvora ili sta vece za ove sa gg.ba odstraniti..
znaci nije mi jasno odakle Aci info iz kluba direktno...ili imamo krticu ili je ovo sve neprovjerena prica i obicna laz..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:59 pm

Mislio sam sacekati zvanicnu obavijest oko Havija pa da kazem svoje misljenje,ali posto ste skoro svi vec rekli sta bi to po vama znacilo,da napisem onda i ja sad.

Vrlo neugodna situacija.Ako zelimo da budemo posteni onda moramo priznati da bi njegov odlazak bio neugodno iznenadjenje,jako neugodno i,kao sto rece Boccaccio,bila bi to mrlja na ugledu kluba.Ne desava se svaki dan da se igrac predstavi kao nesto novo na ovim prostorima,svakako iz najbolje namjere,da prodje pripreme cijelokupne,da trener mozda bas na njemu ( ko moze reci suportono sa sigurnoscu ) bazira viziju i neke postavke igre u narednoj sezoni,da ga zvanicno predstavis samo dan prije sa ekipom medijima i da se onda pojavi ova vijest da on zeli da ode.To su presedani i to ne bas dobri.Budimo posteni,sve nas je ovo zaboljelo,odnosno zaboljet ce nas ako se potvrdi kao tacno.
Ovo oko kvaliteta lige i zivota ovdje - pa valjda je sve to znao prije nego je potpisao,ili se trebao raspitati nakon potpisa,u prvu sedmicu ili dvije.Ne znam,meni to ne pije vode.
Isto tako mi njegovim odlaskom ne gubimo nikakav zvanicni ucinak,nije odigrana minuta nijednog kola nove sezone tako da ono sto zvanicno nije potvrdjeno ne moze zvanicno ni biti dobitak ili gubitak.Mislim na ucinak na terenu.Izguibit cemo samo priliku da dobijemo odgovor na to pitanje.I to je to.Kao sto rece Boccaccio,u buducnosti dobro voditi racuna da se slicno ne ponovi,ovo nek posluzi kao skola.

Na kraju,mozda je trebalo biti i na pocetku,nadam se da ce klub vrlo brzo izaci sa zvanicnim demantom/potvrdom ove vijesti i na taj nacin vratiti mir u klub i medju navijace jer nas ceka pocetak sezone i veliki derbi za 4 dana,sad vec i manje.Nakon sto se to desi zavrsiti sa tom pricom kakav god epilog bio,igraca je bilo i bice a Zeljo je sam jedan.I nije nula nego jedan veliki broj 1921 :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: rios, dana/u sri jul 20, 2016 12:05 am, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:02 am

Al cuj ovo

Hervas je propustio jutrošnji trening Željezničara i kako navode naši izvori nalazi se na korak do odlaska s Grbavice. Tragom ovih informacija gg.ba je kontaktirao PR službu ekipe s Grbavice.

"Nema nikakvih zvaničnih informacija vezanih za vaše pitanje", kratko su nam saopštili iz PR službe Željezničara.

I onda sljedeci pasus

Istim povodom gg.ba je kontaktirao i šefa stručnog štaba Miloša Kostića koji je za naš portal potvrdio da Hervas nije jutros trenirao, ali nije nam mogao reći ništa više vezano za odlazak Hervasa.

"Nisam zadužen za ta pitanja. Zadužen sam samo za teren", istakao je Kostić, a na pitanje da li je jutros španski veznjak trenirao kratko je rekao.

Jednom im se kaze da nema informacija ali copor opet navaljuje..

Bravo za Kostića i izjavu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:03 am

A niko da pohvali novu opciju na forumu
イビチャ・オシム
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:04 am

:)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:05 am

Izlija je napisao/la:A niko da pohvali novu opciju na forumu
??
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:05 am

bravo za novu opciju... majke mi sam kontao pohvaliti ali kontam da ne ispadnem budala haha
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:06 am

Ma @ajzea pravo zbori, ovo ne smije proci samo ovako, igracu se ne igra par mjeseci nakon sto je potpisao ugovor i kaze ma hajte, ne da se meni vise, daj papire. Tako ne moze! Nemam namjeru nikog kritikovati, pljuvati i slicno, iako je od prvog dana dovodjenje Spanca bilo onako, diskutabilno, moglo je biti top ili flop, izgleda da ce biti flop. Ali sad kad je vec ovakva situacija, ne smijemo samo dati slobodne papire i pojeo vuk magarca. Sta to treba da znaci, da se nasim igracima mogu traziti angazmani i dok su pod ugovorom, cim neko ponudi 10 maraka vise dodje neko tipa Lendric i kaze e meni se vise ne igra, daj papire.. imidz kluba bi bio bas ozbiljno narusen i ispali bi nesto kao Olimpic i slicni, gdje igraci danas pristanu na uslove i sve dogovore, a sutra potpisu za nekog drugog (Djelmic za nas). Uprava ovdje mora biti pametna!

Jos jednom @ajzea bravo za razmisljanje.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:07 am

Pustite se te suplje kriva je drzava,grad nije cernobil.Ja mogu glavu dati da je u pitanju neka druga ponuda,ovakvi nam ne trebaju ovakvi mogu samo da kvare atmosferu u svlacionici.Nadam se samo da ce nasi izvuci poruku iz ovog slucaja i dovoditi igrace sa ovih podrucja .
Operacija derbi ide uveliko a sad se o ovome naglaba,govnagovna uspjesno izvrsili svoj zadatak.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:08 am

Sta je nova opcija ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:09 am

Ma izvore,insajdere,dojavljivace ha hu,sta vec, sve to trebaju iz kluba sankcionisati..Sta neko ima iznositi na forum ili gdje vec neke informacije iz kluba koje nisu zvanicne bile tacne,provjerene,netane,neprovjerene..

Prvo klub iznosi novosti a posle svi ostali i zdravo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:09 am

Izgleda Kurtagic ozbiljno pregovara sa pitarima oko Dialibe, u Grandu je valjda Buba, ne bi bilo loše, malo preventivnih prijetnji preko društvenih mreža ;)
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:09 am

to se tražii
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:11 am

I ja sam primjetio, al kontam da ovo nije nesto pred BAN :rofl: :rofl: :rofl:

Usput, primjetio sam neka vrijedjanja i ruzne rijeci al neko izbrisa.. #Samo_kazem
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 20, 2016 12:11 am

Kakva opcija, jesam samo ja lud ovdje :lol:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kvalitet, salle86, SIMA_SIMAU i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija