Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Model1964
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 11:02 pm

Hurmasica je napisao/la:Ima li nam Slovenac negdje one gatare? Da malo graha pred derbi baci :ganja:
Jok, nije ona baba gatara :) ona je alternativni zdravilec :lol:
Njoj ide moj jaro tepsija a ne ja :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Hurmasica
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:02 pm

Model1964 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Ima li nam Slovenac negdje one gatare? Da malo graha pred derbi baci :ganja:
Ma šta god da je, misli joj se pozlatile. Draga mi nešto od posljednjeg derbija :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Model1964

uto jul 19, 2016 11:04 pm

Hurmasica je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
Ma šta god da je, misli joj se pozlatile. Draga mi nešto od posljednjeg derbija :mrgreen:
Žena mu govorila za vrijeme *iz sivog u plavo* :lol: :lol: ali lijepi strah pa on okreno na tekmu i ubehutio se :lol: :lol:

Mirek11
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:04 pm

Ljudi hajmo se malo opustiti, imaju ljudi u klubu kojima je posao da rjesavaju te stvari. Ima vazeci ugovor, tu stoje prava i obaveze svake strane i pod kakvim uslovima se moze ugovor raskinuti. Nasi pravnici su dokazali da znaju posao i da ce sve uraditi kako klub ne bi bio ostecen, vjerujem da ce naci najbezbolnije rjesenje. Naravno i trener treba reci svoj stav o igracu ali definitivno nezadovoljan igrac bez motiva nam ne treba.
Ne trebamo davati puno paznje ovome vec se okrenuti prvenstvu i dati podrsku klubu, nije ovo nista sto nas treba brinuti niti sto moze nastetiti klubu, kao sto dusmani zele predstaviti.
:zeljeznicar1:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Model1964

uto jul 19, 2016 11:06 pm

Mirek11 je napisao/la:Ljudi hajmo se malo opustiti, imaju ljudi u klubu kojima je posao da rjesavaju te stvari. Ima vazeci ugovor, tu stoje prava i obaveze svake strane i pod kakvim uslovima se moze ugovor raskinuti. Nasi pravnici su dokazali da znaju posao i da ce sve uraditi kako klub ne bi bio ostecen, vjerujem da ce naci najbezbolnije rjesenje. Naravno i trener treba reci svoj stav o igracu ali definitivno nezadovoljan igrac bez motiva nam ne treba.
Ne trebamo davati puno paznje ovome vec se okrenuti prvenstvu i dati podrsku klubu, nije ovo nista sto nas treba brinuti niti sto moze nastetiti klubu, kao sto dusmani zele predstaviti.
:zeljeznicar1:
Zato pojedinaca nema veceras na forumu :)

exdomorocki
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:08 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Vala nije normalno da igrac najavljen kao pojacanje ode iz kluba prije nego sto je sezona i pocela.. Njega ko njega ko yebe.. Nismo ni imali koristi od njega pa nam nece ni faliti ali takve stvari su neozbiljne i nema smisla ih opravdavati..

Ako ode krivicu treba da snosi onaj koji ga je pronasao i doveo.. Kojim kanalima je on dosao i kako su ga uopce iskopali Bog sami zna.. Primio je on par finih plata i zauzeo nekome mjesto na pripremama.. Mozda smo finansijski stabilni ali para za bacanje nemamo a Hervasov boravak u ovih par mjeseci nas je kostao godisnje plate nekih igraca..
Kažeš par finih plata,a frajeru ugovor vazeci od 1.7.
Radije ne piši ništa nego slične nebuloze
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

boja mora
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:15 pm

Ode forum u p m Moramo se skoncentrisati na pitare dušmane :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

LARSSON
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:16 pm

Zato ja na vrijeme utopio španca za 9,5 miliona :ganja:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

GoodisonPark
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:17 pm

Žao mi je naravno ako ode Španac jer se vidjelo da zna igrati, igra na prvu, tačni pasovi a vjerujem da bi u nastavku bio sve bolji i bolji. Međutim šta ja imam sad spominjati bilo koga u klubu zato što taj igrač hoće da ide. Ne znamo tačan razlog što traži raskid, kad budemo znali možemo i komentarisati, na kraju krajeva nije smak svijeta svakako. Frajeru je možda puko film zbog nečega hoće da ide i tu niko nije i ne može biti kriv osim njega samog ali to je njegova karijera, njegova odluka, njegov život na kraju krajeva. Ko u klubu je mogao znati šta će biti u budućnosti, niko brate, dešavaju se ovakve stvari. Vjerovatno ni Španac nije do jučer ili danas znao da će htjeti da ide, desilo se nešto i jbg sad.

Klub može donijeti neke odluke na osnovu ovoga ali šta god da odluče ovi nezadovoljni će naći razlog da "kritikuju" ako ga stave na tribine, bit će eh bezze ga plaćamo, ako mu daju papire bit će što ga nisu poslali na tribine, ako ga stave da igra svaki korak će mu se vagati na terenu, znači nema te odluke koja će biti "ispravna i pravilna".
Neandertalac je napisao/la:Sve se svodi na ono, nekompetentni ljudi vode transfer politiku. Tu svakoj diskusiji treba da bude kraj.
Kada se pricalo o tome usutkavali ste redom pa tako i jedan FKZ1921@ sigurno najbolji i najkompetentniji forumas biva otjeran od pojedinaca koji ga napadose u coporu a koji bi sada npr ostavili na klupi desetine milja maraka, a drugi se pozivaju na FM, treci traze krivca u `idealnoj` upravi, itd itd...

Poklopite se i sutite. Dajte podrsku, jel vam se mora crtat kako sada nije vijeme da se o tome uopste prica, vece su stvari na kocki od jednog ugovora.
Pretjeruješ i širiš dezinformacije imaš li argumente za ovu tvrdnju. Ali to moraju biti faktički neoborivi dokazi kad već pišeš da je kraj diskusiji o tome!? Tvoje mišljenje nije nikakav argument i ne mora biti tačno uopšte. Kakva ba kocka, ko da se poklopi i šuti, kakve stvari ne lupaj života ti, ti ovdje dižeš najveće tenzije a sve pod krinkom podrške, kakve podrške? Kad bi bila disciplina na olimpijadi pljuvanje u dalj i laganje na kilometar ti bi predstavljao BiH. Sve sam šutio jer sam mislio da se zezaš u većini slučajeva, ali pretjeruješ već. "Insajder" :)
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Okolele
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:17 pm

Kakava su sranja sad oko Španca..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:19 pm

Okolele je napisao/la:Kakava su sranja sad oko Španca..?
Ma nista se jos ne zna za sigurno, samo mahalske, ali evo, cijeli forum na nogama :rofl: :rofl: :rofl:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:19 pm

Ako ode spanac , dovesti Stilu odmah!
Cuva Bog Zelju svog!

Ajzea
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:20 pm

Zakucajte ga na klupu, dajite mu platu ali mu upropastite karijeru. Kraj price.
Kakva bi to smijurija bila...

Okolele
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:21 pm

Nista nema zvanicno a ovde vec milion zakljucaka..Sabura ljudi jos koji dan do derbija bacili nam patku u jezero..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Format
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:23 pm

Rano je za Stilu on je u dobrim godinama i moze fino da zaradi i to mu je prioritet i ne mastajte previse

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:24 pm

Nejasno mi samo sto se jos nije zvanicna oglasila? Niti je koji normalan potral objavio ovu vijest.
Cuva Bog Zelju svog!

Ajzea
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:25 pm

Okolele je napisao/la:Nista nema zvanicno a ovde vec milion zakljucaka..Sabura ljudi jos koji dan do derbija bacili nam patku u jezero..
Sta ako je tacno? Kakav blam, kakav samar bi to bio..

Izlija
Moderator
Kontakt:

uto jul 19, 2016 11:26 pm

Ko nije malo hodao po svijetu teško mu se može objasniti zašto se jedan čovjek može odlučiti na ovakav potez koji je napravio Hervas. Nije ovo sramota kluba već sramota države i naroda koji ga naseljava. Ko nije sposoban da malo pogleda širu sliku teško shvata težinu života na balkanu, ja nemogu kriviti struku u klubu što su gledali da dovedu što kvalitetnijeg igrača, čak šta više moram da ih pohvalim a ne da ih kudim što se jedan španac, dobar tehničar, školovan i kvalitetan fudbaler s*ebo kada je shvatio gdje je došao mada smatram da je ovo bila porodična odluka u kojoj se Javi najmanje pitao. Ništa još nije konačno i on ima važeći ugovor sa klubom, ako hoće da ide ima brate otkupni član ugovora pa neka kešira i ide iz BiH.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Leon_Professional
Kontakt:

Nije mi jasno kako neko moze pretpostaviti da ce se ovako nesto desiti, ako se uopce desi?!
Eto nek gosp. Neandertalac kaze kako ovo moze biti greska ljudi koji vode transfer politiku.
Ali molim sa nekim argumentima, a ne samo pricati kao politicari, nakucat 100 recenica a nista ne reci..

@Ajzea, zasto je ovo samar.. on je izraziti krivac, on zeli da ide, nismo mu mi nista lose uradili da se sad krivica na nas svaljuje..
Nemoj da pisete svakave izhitrene postove, isto kao kad ste se smijali javnom oglasu za trenera golmana i kondicionog, pa Miske da sjednici svima zacepi usta..
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u uto jul 19, 2016 11:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Hurmasica
Kontakt:

Izlija je napisao/la:Ko nije malo hodao po svijetu teško mu se može objasniti zašto se jedan čovjek može odlučiti na ovakav potez koji je napravio Hervas. Nije ovo sramota kluba već sramota države i naroda koji ga naseljava. Ko nije sposoban da malo pogleda širu sliku teško shvata težinu života na balkanu, ja nemogu kriviti struku u klubu što su gledali da dovedu što kvalitetnijeg igrača, čak šta više moram da ih pohvalim a ne da ih kudim što se jedan španac, dobar tehničar, školovan i kvalitetan fudbaler s*ebo kada je shvatio gdje je došao mada smatram da je ovo bila porodična odluka u kojoj se Javi najmanje pitao. Ništa još nije konačno i on ima važeći ugovor sa klubom, ako hoće da ide ima brate otkupni član ugovora pa neka kešira i ide iz BiH.
:palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Srcezelje i 11 gostiju.

Prijava  •  Registracija