YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

IvanOsim
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:47 pm

Moj je stav, bila povreda ili ne, ako ide iz bilo kojeg razloga, klub ili on zeli, to apsolutno nije negativna informacija, nije uspio da dokaze da je bolji od konkurencije u bosanskoj ligi, tako da meni ova informacija apsolutno ne predstavlja nista znacajno, ni prvi ni zadnji igrac koji je tako otisao u svijetu fudbala, samo sto one prodane duse to tako sastave da je degutantno kako prenose..

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto jul 19, 2016 7:50 pm

Sacekajmo zvanicnu.

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jul 19, 2016 7:51 pm

Treba sacekat zvanicnu i opet taj isti portal ponizit.
Cuva Bog Zelju svog!

storm_raider
Kontakt:

uto jul 19, 2016 7:53 pm

Ako i ide, ne ide zato sto mu mi nismo ponudili dobre uslove, niti zato sto smo neozbiljni. Ako i ide, to je jer je dosao iz sredjene drzave u ovu rupu. Nema klub nikakve veze sa tim, cak je situacija u klubu i daleko bolja u odnosu na ostale klubove, sto se tice uslova u kojim igraci rade.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Eisenbahner1921
Kontakt:

uto jul 19, 2016 7:56 pm

storm_raider je napisao/la:Ako i ide, ne ide zato sto mu mi nismo ponudili dobre uslove, niti zato sto smo neozbiljni. Ako i ide, to je jer je dosao iz sredjene drzave u ovu rupu. Nema klub nikakve veze sa tim, cak je situacija u klubu i daleko bolja u odnosu na ostale klubove, sto se tice uslova u kojim igraci rade.
poslat ga na posudbu u Slaviju nek igra malo tamo i trčkara. Ovdje će se vratiti kao da je iz Bosne otišao u Španiju :DD:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

crnamamba96
Kontakt:

uto jul 19, 2016 7:58 pm

Hurmasica je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:Posto ne zelim da se ukljucujem u besmislenu raspravu dok ne bude neke potvrde, pogledajte lijep kratki govor Zdenka Jelica na jucerasnjem okupljanju. Covjek je odusevljen, osjeti se koliko je emocija u njegovom izlaganju :)
Evo link ovdje, da se naježiš.

https://www.facebook.com/fkzeljeznicar/ ... 979394883/" target="_blank

ko je ovaj do Djurbuzovica drugi desno?

delinjo
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:00 pm

Hervas moze dobiti papire ali na svoju stetu da plati i to je to ...ovo nije do kluba jbg ....da ga je klub otjerao bilo bi do nas ali covjek hoce da ide i sta sad ....mada ne bi ja jos nista komentarisao jer nema nista zvanicno sacekajmo :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Plavo - Bijeli

uto jul 19, 2016 8:00 pm

Nema Hervasa sve se rastalilo :lol:
BOG BOSNA I BOSNJACI

baxuz87
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:02 pm

Pustio Dado kerove na njega. :lol:
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV

Eisenbahner1921
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:02 pm

Šalu na stranu, bila istina ili ne, za 4 dana je derbi. Utakmica koja nama (navijačima) puno znači, hoćemo hat-trick. I meni je čudno da je samo ss.ba objavio i to baš kad se forsira priča da je FKS u problemima, posebno u obrani, a mi eto postajemo favoriti. Nek se forsira lijepa priča oko derbija, neka bude pun i neka završi kao prethodna dva, po običaju. Na nama je da ih opet poderemo na terenu, na tribinama, a sami smo pokazali da nam to nije teško. Manite se tih priča, posebno jer ništa nije zvanično i forsirajmo lijepu plavu priču, a razloga za to imamo najmanje 1921.
:zeljeznicar1: :titula:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Plava Porodica
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:03 pm

Evo upravo stigoh sa treninga.
Ništa se ne sikirajte braćo, ja sam prezadovoljan viđenim.
Malo ću o timskom,malo o pojedinačnom..
Krenuli su sa laganim trčkaranjem i dodavanjem,pa onda ševa..e pa onda igra u dvije ekipe sa džokerima a to su Šećer i Tuce, i onda za nas laike najzanimljiviji dio treninga, igra u dvije ekipe, golovi postavljeni na 16..
U prvoj ekipi igrali:
Ćeman- Memija--Aco--Boccaccini--Husić Bekrić--Ugi --Dženis(desno krilo)--Pozder(CF)--Nikolić(CF)--Lendrić(lijevo krilo)..
Ovo mi je više izgledalo kao 4-2-4..ne znam po meni je ovo previše ofanzivno ako bi se igralo na derbiju.
Bekrija i Ugi se polomili od trke..Isto tako i Memija,koji me je najviše oduševio.Glavu je sredio, i vraća se na klasu kakav je bio.Kakva trka,centaršutevi, u odbrani neprelazan..halali Siniša ali nisi ni blizu njegovog nivoa.Ono što sam vidio od njega me je najviše obradovalo,bravo Kera majstore! Ovo je igra klasična bez krila, gdje bekovi komplet stranu pokrivaju, Memija samo zujao tamo vamo.. Husić sa druge strane i nije imao lopti,većinom su napadi išli preko Memije i Dženisa koji mu je kao neki support po desnoj strani,mada mi više on i Lendrić izgledaju da grade napad kroz sredinu i da šalju lopte bekovima,koji pronalaze ovu dvojicu u napadu.
Dženis-poslije Memije,prava priča.Koliko se dečko bori,gine(bojim se za ostale igrače,agresivan pravo :mrgreen: )..Malo ga zeza što duže drži loptu od drugih,nekih 4-5 sekundi pa tek onda pronalazi rješenje,ali ga zato i vazda nađe da se sje.beš. Ima šuhu za fudbal, fin mozak :)

U drugoj ekipi igrali čini mi se:
Ćutahija- Siniša--Kemo--Toskas--Bevab(uzmi papire molim te :klanjase2:) Šećer--Blagojević(koliko će nam faliti na debiju Allahu dragi) Lazić(lijevo)--Mujaga(CF)--Miroslav(kao polušpic igrao)--Žera(desno)..

Ovde se može pohvaliti Toskas,jak ko beton, dugi pas ko Iniesta,samo je agresivan haos.. Siniša u defanzivi je bolja verzija od Memije,ali ne toliko koliko je Memija bolja verzija od Siniše u napadu..Tako da nedvojbeno Memija mora igrati prije.
Blagojević opet par puta pokazao da mi nemamo boljeg igrača u ekipi, uz Miroslava.
Šećer trči,ganja.. E sad ne znam ko će u prvu u derbiju..on ili Ugi , ne mogu obojica, Bekrić je sigurno u prvoj.
Lazić neprimjetan..
Mujaga, halali druže,ali ne uklapaš se nikako u ovu viziju igre,brze igre koju Kostić traži.Previše spor trom, visina jbg..
Žera dobio udarac od Husića,malo me bio zabrinuo,ali eto izgleda da je nastavio,nadam se da nije šta ozbiljnije.
BEVAB-vjerovatno najveća fula ovog roka, to nisam samo ja primjetio , nego ko god je pratio utakmicu u subotu,i evo večerašnji trening.Bara-bara sa Livajom..Husić nedvojbeno,bez trunke razmišljanja je u prvoj :) Stalno Dinu galami Kosta, non stop.
Boccaccini-visok,jak,zna iznijet loptu,ali pod pritiskom je slab..Ne znam nisam siguran previše ni za Toskasa ni za njega, nadam se Jahiću što prije u ekipi.

Hervasa nije bilo,čuo mahalsku kao da je povrijeđen, dok drugi kažu pokupio papire..e šta je sad ne znam..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Elegant
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:04 pm

Samo nema nikakve logike, dosao kao slobodan potpisao ugovor, odradio pripreme cak se i pokazao u prijateljskim i sad pet dana pred pocetak sezone hoce da ide.

Meni jedino pada na pamet da mu je menađer nasao negdje vani za bolje pare, ova prica sto neko napisa da mu se odjenom ne sviđa Sarajevo, BiH, uslovi u koijma radi mi ne pije vode.

Jos mi je veca misterija odakle gg ima ove informacije.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:05 pm

http://sport1.ba/sarajevo-skuplje-u-zel ... -stranaca/" target="_blank
Samo na osnovu cega su oni skuplji?
Cuva Bog Zelju svog!

delinjo
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:06 pm

ma ako je to razlog uopste mu ne dozvoltii raskid ugovora pa nek truhne na tribinama...nije ti ovo jarane Oviedo da mozes sta hoces....poslati ga n atribine i to je to...ako je istina da je bas ovo oko kerova razlog mada mi je to presmjesno
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

baxuz87
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:09 pm

Zaboravljate nešto važno, nismo mi Real ni Barca pa da možemo igrača kojem je plata x.xxx eura zakucat na klupu..
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV

mkulaglic
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 8:09 pm

Elegant je napisao/la:Samo nema nikakve logike, dosao kao slobodan potpisao ugovor, odradio pripreme cak se i pokazao u prijateljskim i sad pet dana pred pocetak sezone hoce da ide.

Meni jedino pada na pamet da mu je menađer nasao negdje vani za bolje pare, ova prica sto neko napisa da mu se odjenom ne sviđa Sarajevo, BiH, uslovi u koijma radi mi ne pije vode.

Jos mi je veca misterija odakle gg ima ove informacije.
Sve sam portale pregledao i samo je ovaj gg to objavio. Ovo je prljava igra pred derbi, jer ako izgubimo (nedaj Bože), počeće opet s.ranja po upravi

Sent from my C5303 using Tapatalk

SirAlexFerguson
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:10 pm

Haj da i ja malo serem :D

Zamislite situaciju raskid ugovora veceras, seremo jedno dva dana onako ko sto mi to znamo na forumu. I onda nas Miske i ostali popisaju lagano pred derbi nekim potpisivanjem Štile :D :karanje:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

zlo87
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:12 pm

Dr. Kostic je napisao/la:http://sport1.ba/sarajevo-skuplje-u-zel ... -stranaca/
Samo na osnovu cega su oni skuplji?
halalite na upadu. Skuplji smo na osnovu toga sto tm vodi frajer koji navija za Sarajevo i koji je dobar sa Bulicem (Jesicev jad obicni) i sa Ibrakovicem. tako da..

Neandertalac

uto jul 19, 2016 8:12 pm

Sta god da bude sa Hervasom, ne pisite negativno.
Nije vakat za to, sada se nista ne moze promijeniti. Derbi i sezona su pred nama.
Znaci, samo podrska, samo tako mozemo pomoci!!!!
Bitan je klub a ne Hervas, bitan je rezultat u ovoj sezoni, samo ga slozni mozemo postici, a za iducu neka vam je na nauk!!!
Željeznicar za život cijeli!

Dr. Adzem
Kontakt:

uto jul 19, 2016 8:13 pm

Iz pouzdani izvora bliskih klubu gg.ba doslo je do informacija. Ma nevjerujem njima i kraj. Cini mi se da su oni najveci protivnici kluba.
Cuva Bog Zelju svog!

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Kospicar i 39 gostiju.

Prijava  •  Registracija