Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mkulaglic
Postovi: 134
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:59 pm

Malo je čudno da je tu informaciju prenio samo gg.ba

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
cala
Postovi: 950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:01 pm

Fino naplatit pa onda nek ide gdje hoce. U suprotnom, poslat na tribine pa pola godine. Pa necemo dozvolit da nas igraci iskoristavaju i da nam se ljudi smiju.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:02 pm

Ako ima ponudu drugog kluba onda ima i obestecenje pa izvoli macane, al odkud mu ponuda na osnovu cega?? test utakmice ??
Ja cekam zvanicnu pa da galamim.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:02 pm

Ma treba ga 6 mjeseci na tribine poslati , gdje ces ga sad pustiti , frajer prosao komplet pripreme !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:03 pm

Sačekajte zvaničnu i to je to ;)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:04 pm

storm_raider je napisao/la:Uh kako mi lako idemo od vrha do dna... Sacekajte zvanicnu!
ako treba zvanicnu cekat znaci da je i istina.
Nimalo mi se ne sviđa to i naravno da je cirkus i da je smijesno ( za ljude koji prate nasu ligu, navijace drugih klubova... Nama nije smijesno.)
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:07 pm

Leon_Professional je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Zasto je cirkus sa nase strane ako ga ne pustimo?
Ma nije smijesno to.. Ali stvarno situacija je da ne znas sta je najbolje i kako da se postavis.
Neko je i objasnio, ako ga posaljes na tribine placas mu platu koja sigurno nije mala, a nema neke koristi od njeg. Ako bude takav igrao, opet nemas koristi ako ce igrati preko kc.
Ovo svakako da nam nije trebalo. Izgleda bolje je dovoditi sta valja u ovoj ligi i zadovoljiti se sa 2 pretkola u Evropi, a u nasoj ligi potkupis sudije i imas titulu iako ne igras najbolje...
Smijurija od lige, od kluba ne mogu reci, ali ovo je potez koji te unazaduje i kvari ti ugled.
Bravo @Leone,nismo rejal ili Barca pa da možemo platit igrača i zakucat ga na tribine.
To je sva mudrost ove lige.
Sve si napisao ono što sam htio,uletim bezze na forum kad 5 stranica nabacali.
Ako Španac bude kenjao trea ga javno prozvat,i bojkotovat mu instagram :ganja:
Šta sad treba doći još neki igrač,proigrat i zatražit raskid ! Ma mrš.
Naša dječurlija (čast izuzecima) igraju dobro, neko im primiriše 20.000 evra na sto i Audi a3 i hoće da ide (Ma mrš)
Ostaju nam polovnjaci :ganja: :ganja:
Zadnja izmjena: Jaozinho22, dana/u uto jul 19, 2016 7:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:07 pm

Jos smo mi smijesan klub.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:10 pm

4-2-4 se uigrava na treningu pa vi vidite :mrgreen: Djenis desno, Lendric lijevo, Pozder i Nikolic na spicevima.. Sredina Bekric i Radinovic, nazad Memija, Aco, Talijan i Husic.. Bice 6:4 za nad na derbiju :mrgreen:
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u uto jul 19, 2016 7:10 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:11 pm

arelinho je napisao/la:Ne znam što ovi govore da smo mi smiješan klub? Je li klub kriv što igrač traži raskid? Znači ne tjera ga klub sam već igrač sam traži raskid. Sada je sve do kluba da li će mu dati raskid ili će ga ostaviti. Ne vidim po čemu smo smiješan klub ako sam igrač traži raskid. Stvarno ne vidim.
:palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:12 pm

Hadzijalagic je napisao/la:4-2-4 se uigrava na treningu pa vi vidite :mrgreen: Djenis desno, Lendric lijevo, Pozder i Nikolic na spicevima.. Sredina Bekric i Radinovic, nazad Memija, Aco, Talijan i Husic.. Bice 6:4 za nad na derbiju :mrgreen:
Jest' kad Žera sad izađe sa terena (ne paničite ništa, lakša povreda), a Lazić na poštedi :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:12 pm

Sacekajte zvanicnu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1146
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:13 pm

cala je napisao/la:Fino naplatit pa onda nek ide gdje hoce. U suprotnom, poslat na tribine pa pola godine. Pa necemo dozvolit da nas igraci iskoristavaju i da nam se ljudi smiju.
Slazem se, nadoknadi stetu pa idi ali svakako bih ga drzao dok ne prode prelazni rok, neka trckara sa stanom i bogijem.
Imamo dobre alternative na sredini tako da ekipu nece poremetiti sto je najbitnije a mi se trebamo okrenuti derbiju, clanskim i godisnjim kartama.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:16 pm

100% provjerena informacija...Hervas se povrijedio protiv Metallege i povreda je ozbiljna. Morao bi biti OUT oko 2mjeseca i tako je trazio raskid kako bi se mogao vratiti u Spaniju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:18 pm

Ma i da bude tacno da ide, to i nije neki hendikep jer u stvari nemamo pojma kakav je. A zamjenit ga bi trebalo da se moze, samo preusmjerit pare ( vratit lamparda u evropu :ganja: )
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Amerigo
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 2:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:18 pm

storm_raider je napisao/la:Sacekajte zvanicnu.
Nema potrebe brate da im objašnjavaš da nije sve tako crno i da ipak nismo "smiješan klub " neka ih :)
vidiš da su se ljudi baš raspisali o tome ......


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Southside
Postovi: 16
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:20 pm

Navodno je setao kod ohr-a sa zenom i sa cukom, gdje su ih napali psi lutalice. Zena dozivjela sok. Frajer odlucio da se pokupi...jbg nije Sa za svakog, pogotovo za ljude iz uredjenih sredina.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:20 pm

Hadzijalagic je napisao/la:4-2-4 se uigrava na treningu pa vi vidite :mrgreen: Djenis desno, Lendric lijevo, Pozder i Nikolic na spicevima.. Sredina Bekric i Radinovic, nazad Memija, Aco, Talijan i Husic.. Bice 6:4 za nad na derbiju :mrgreen:
Evo i slikovito kako izgleda nasa formacija
slika
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:20 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:100% provjerena informacija...Hervas se povrijedio protiv Metallege i povreda je ozbiljna. Morao bi biti OUT oko 2mjeseca i tako je trazio raskid kako bi se mogao vratiti u Spaniju.
Eh jebiga.. povreda povreda. Pa nas si yebote, prevazices i to i zaigrat ces opet.. kakvo sranje. Jest da neznamo kakav ce biti ali stvarno sam jedva cekao da krene liga da vidim gdje smo sa njim. Al eto adios znaci. Ncnc..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 7:21 pm

Southside je napisao/la:Navodno je setao kod ohr-a sa zenom i sa cukom, gdje su ih napali psi lutalice. Zena dozivjela sok. Frajer odlucio da se pokupi...jbg nije Sa za svakog, pogotovo za ljude iz uredjenih sredina.
Pored trole, tramvaja i taksija, oni setaju :ne:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 241 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija