Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Leon_Professional
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:44 pm

AsharaK je napisao/la:Zasto je cirkus sa nase strane ako ga ne pustimo?
Ma nije smijesno to.. Ali stvarno situacija je da ne znas sta je najbolje i kako da se postavis.
Neko je i objasnio, ako ga posaljes na tribine placas mu platu koja sigurno nije mala, a nema neke koristi od njeg. Ako bude takav igrao, opet nemas koristi ako ce igrati preko kc.
Ovo svakako da nam nije trebalo. Izgleda bolje je dovoditi sta valja u ovoj ligi i zadovoljiti se sa 2 pretkola u Evropi, a u nasoj ligi potkupis sudije i imas titulu iako ne igras najbolje...
Smijurija od lige, od kluba ne mogu reci, ali ovo je potez koji te unazaduje i kvari ti ugled.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

crnamamba96
Kontakt:

uto jul 19, 2016 6:44 pm

AKo je istina mislim da se moraju vaditi nekom zamjenom ili vratiti Dadu Sadikovića, dovesti Dialibu ili nešto treće

LARSSON
Kontakt:

uto jul 19, 2016 6:45 pm

crnamamba96 je napisao/la:AKo je istina mislim da se moraju vaditi nekom zamjenom ili vratiti Dadu Sadikovića, dovesti Dialibu ili nešto treće

Vidiš kako se ti i ja možemo fino slagati :ganja:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Charlie Sheen
Kontakt:

NEka isplati cifru i nek ide u picku materinu

Hurmasica
Kontakt:

Inače Dialiba i Hervas istu poziciju igraju...

@Ipe tu si, progovori :mrgreen:
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u uto jul 19, 2016 6:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Vrag

uto jul 19, 2016 6:46 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:On moze dobiti raskid samo na svoju stetu i to je 1000%
Za mene je ovo ako je istina odlicna vijest. Doveden je da bude prevaga, a do sada to nije pokazao. A jede za petoricu

Otvara se mjesto za Sadikovica :mrgreen:

rios
Kontakt:

uto jul 19, 2016 6:48 pm

Leon_Professional je napisao/la: Bravo Rios. To je to, treba samo pogledati npr. Atletico Madrid. Grizman nikako nije napadac, a vodi se kao jedan od 2 napadaca. On je poluspic prije nego napadac. Moze ucestvovati u gradnji akciji, moze biti opasan i na gol. Takvom igracu je mnogo velik radius kretnje, Lendra to moze pokriti i odraditi. A sto se tice ove stvoje 2. formacije sa Bekricem na tom mjestu, mozda malo manje trke i kretanja bi imao Bkeric, ali bi imali igraca majstora koji, ako se uspije odraditi akcija da on ostane 1 na 1 s nekim stoperom na 20 metara, lako moze zaprijetiti golom i velike su sanse za gol.
Dosta ima kombinacija, imamo i igraca koji to mogu ispostovati, nadam se samo da ce se to uigrati sto bolje, jer kad imas tih promjena tokom igre treba vremena da se to dovede na jedan veliki nivo.
Pitari bi protiv nas mogli igrati 4-5-1 i s takvim formacijama treba ocekivati da oni imaju loptu vise vremena a da mi ganjamo i stiscemo. Valjda smo spremni za to ...
Ovaj drugi dio tvog posta je kljucan.U teoriji ovo sve lijepo izgleda,imas cak 3 formacije koje moze saltati u toku 90 minuta a da ne izvrsis nijednu izmjenu,madjutim valja to potvrditi i u praksi.
Protiv Metalengea to nije izgledalo ni blizu tako sjajno,pisali smo skoro svi vec o tome.Malo se sta radilo kroz taj romb,malo okomitih pasova gore za napadace,puno pasova nazad i na stranu,konstantan utisak da nam fali igrac u sredini da bi nesto odigrali,itd..Ali eto,postoji i neko objasnjenje zasto je to tako izgledalo,svi se nadamo i vjerujemo da je Kostic zelio namjerno da to tako izgleda.

Ovo za Havija ako se ispostavi tacnim nije nimalo dobro,totalno bezveze situacija koja baca mrlju na prelazni rok prije vremena.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Amerigo
Kontakt:

FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:49 pm

crnamamba96 je napisao/la:
Šta imaš od igrača koji želi da ide iz kluba sve i da ga zadržiš?
Oprosti jako rijetko pišem ali bi me interesovalo da mi obrazložiš ti ili Djulaga zašto smo mi "cirkus od kluba"
Jer je neki igrač kao odlučio da bi želio raskid , jesu li to ljudi u klubu vidoviti ili bacaju kašike pa da su mogli očekivati ovakvo ponašanje dotičnog igrača ....
To se dešava svagdje u svijetu evo imaš naj svježiji primjer igrača Bešiktaša koji ima ponudu Milana i želi radkid ugovora a kao razlog naveo navodni strah od terorizma ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Elegant
Kontakt:

uto jul 19, 2016 6:50 pm

crnamamba96 je napisao/la:AKo je istina mislim da se moraju vaditi nekom zamjenom ili vratiti Dadu Sadikovića, dovesti Dialibu ili nešto treće
Kakav Dialiba cime se vi pucate ? Koji ce nam qurac on ?

Dado također.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Online

uto jul 19, 2016 6:50 pm

Zanimljivo, cirkus od kluba iako igrac zeli da ode. Haj eto.
Željezničar ante portas !

Elegant
Kontakt:

uto jul 19, 2016 6:52 pm

A i sramota samog igraca, nije nista drugo nego da je dobio drugu ponudu !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

iggy2377

I meni ovo nema nikakve logike sa Hervasom jucer bio na predstavljanju, znam da je imao jak udarac u koljeno, tako da mi je sve nesto...ali eto valjda ce se glavna oglasiti po ovom pitanju

storm_raider
Kontakt:

Uh kako mi lako idemo od vrha do dna... Sacekajte zvanicnu!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

kb80
Kontakt:

uto jul 19, 2016 6:53 pm

AsharaK je napisao/la:
crnamamba96 je napisao/la:
Šta imaš od igrača koji želi da ide iz kluba sve i da ga zadržiš?
Nismo mi cirkus nego igrac, zasto smo mi cirkus? Stvarno pisete glzposti. Svugdje u svijetu imate nezadoboljne igrace. Da li su kluboci cirkus jer su ih doveli? Gluposti pisete.
Bas tako, on je cirkus...
Sto si dolazio ako nemas namjeru da igras, ko ga j.be, mozda je i bolje sto navodno ide...

Leon_Professional
Kontakt:

uto jul 19, 2016 6:54 pm

storm_raider je napisao/la:Uh kako mi lako idemo od vrha do dna... Sacekajte zvanicnu!
Reci nam storme.. Normalno je da naglabamo sta je, bacili su nam kosku.. Javi ostani

@kb80, izgleda on nije znao gdje dolazi i sad se gospodinu ne igra ovdje.. :ne:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Vrag

uto jul 19, 2016 6:55 pm

Elegant je napisao/la:
Kakav Dialiba cime se vi pucate ? Koji ce nam qurac on ?

Dado također.
Bas tako. Koji ce nam ***** lijevo krilo pored dva povrijedjena, a vala kada ga nismo dosad imali ne treba nam ni u buduce.
Zadnja izmjena: Vrag, dana/u uto jul 19, 2016 6:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.

crnamamba96
Kontakt:

uto jul 19, 2016 6:55 pm

Ima li on instagram, dajte da ga pitamo i riješimo i to :rofl:

exdomorocki
Kontakt:

uto jul 19, 2016 6:56 pm

Djulaga_ je napisao/la:Mi smo jedan cirkus od kluba :arrow:
Hocel ko ovog Amazona odstraniti,grob vas ****
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

irfo

uto jul 19, 2016 6:57 pm

a nisu mi logicne te price, cuj nije znao gdje dolazi, pa nije u ratom zahvaceni Damask doso, doso je u objektivno jedan od najljepsih gradova jugoistocne evrope, znao je za kakve pare ce igrati i kakve uslove klub ima, tako da ne vjerujem u to "nije znao gdje je dosao"
crnamamba96 je napisao/la:Ima li on instagram, dajte da ga pitamo i riješimo i to :rofl:
pito sam ja nije mi jos odg :r

kb80
Kontakt:

uto jul 19, 2016 6:59 pm

Leon_Professional je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Uh kako mi lako idemo od vrha do dna... Sacekajte zvanicnu!
Reci nam storme.. Normalno je da naglabamo sta je, bacili su nam kosku.. Javi ostani

@kb80, izgleda on nije znao gdje dolazi i sad se gospodinu ne igra ovdje.. :ne:
Sve je moguce, ali treba fakat sacekati zvanicnu...
Mozda mu se ne svidja vrijeme, jbg ljeto je a deset stepeni :shock:

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot] i 21 gost.

Prijava  •  Registracija