Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 5:42 pm

Veteran je napisao/la:3-0 vodi Džumiiii
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ko su strijelci :lol:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 5:44 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Godisnja JUG br.313 :zeljeznicar1:

Nadam se da će biti stream sa derbija
Odlicno ovo ide, jutros zvanicna objavila da je prodato 750, od toga 279 jug, a ti si uzeo 313, znaci prodato je 34 godisnje za jug,fino fino :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 5:47 pm

Veteran je napisao/la:3-0 vodi Džumiiii
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Izgubit ce ovaj set Dzumhur
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 5:51 pm

nikada necu i ne mogu prihvatiti misljenje da 500 do hiljadu clanova Hordi zla predstavljaju stav svih navijaca Sarajeva. naravno, necu ni zatvarati oci pred golim cinjenicama koje govore da postoje oni koje vodi mrznja prema nama, ali govoriti generalno da nas navijaci Sarajeva zele unistiti je poprilicno suludo.
ako cemo govoriti generalno, mozemo govoriti o postojanju izrazenog sportskog rivaliteta, nekim prozivkama, zajebancijama i sl. na racun nasa dva kluba ali nikako o mrznji i teznji za unistenjem onih drugih.

takvu pricu i stavove najcesce zastupaju mladje populacije obje navijacke skupine, koje nisu i nikada nece odrazavati stavove svih navijaca oba kluba. u pravilu, to su oni kojima je draze doci na utakmicu u majici svoje mahale, kvarta, grupe ili sl. umjesto u dresu ili majici na kojoj je ispisano iskljucivo ime kluba u koji se kunu i u cije ime bi rusili one druge.

ne moramo se ludo voljeti, ali necemo se vala ni mrziti do istrebljenja.
ja bar necu i vjecno cu stajati na crti onima koji misle drugacije.

volim svoje, postujem tudje!
:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 5:52 pm

Virtu4L je napisao/la:
delinjo je napisao/la:@virtu brate znam i svi bi isto uradili kao i oni nama...zato nema potrebe da pricamo o nekom postovanju izmedju nas kao prije rata...kada to ne postoji
Ma sve je to kod nas u granicama normale, niko svoje dijete ne odgaja od malena da mrzi ove druge, kao što je slučaj u komšiluku gdje zbog majice ili šala u po bijela dana završiš na intenzivnoj, i to ako ti se posreći. Ne znam ni sam kako bih to nazvao, poštovanje nije sigurno, ali nismo ekstremni i sve dok je tako dobro je.
slazem se da nije ekstremno u toj mjeri kao tamo ...ali i nasi bi jedni druge izboli nozevima da mogu da im se ukaze prilika ...garantujem !!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 5:55 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:nikada necu i ne mogu prihvatiti misljenje da 500 do hiljadu clanova Hordi zla predstavljaju stav svih navijaca Sarajeva. naravno, necu ni zatvarati oci pred golim cinjenicama koje govore da postoje oni koje vodi mrznja prema nama, ali govoriti generalno da nas navijaci Sarajeva zele unistiti je poprilicno suludo.
ako cemo govoriti generalno, mozemo govoriti o postojanju izrazenog sportskog rivaliteta, nekim prozivkama, zajebancijama i sl. na racun nasa dva kluba ali nikako o mrznji i teznji za unistenjem onih drugih.

takvu pricu i stavove najcesce zastupaju mladje populacije obje navijacke skupine, koje nisu i nikada nece odrazavati stavove svih navijaca oba kluba. u pravilu, to su oni kojima je draze doci na utakmicu u majici svoje mahale, kvarta, grupe ili sl. umjesto u dresu ili majici na kojoj je ispisano iskljucivo ime kluba u koji se kunu i u cije ime bi rusili one druge.

ne moramo se ludo voljeti, ali necemo se vala ni mrziti do istrebljenja.
ja bar necu i vjecno cu stajati na crti onima koji misle drugacije.

volim svoje, postujem tudje!
:zeljeznicar1:
i sta ti mislis u procentima koliko njih ne bi nas klub gurnulo u provaliju....ti si mozda stariji pa si mzoda gledao tekme u toj nekoj prijateljskoj atmosferi izmedju njihovih i nasih...ali pomiri se da toga nema i nikada vise nece biti...i na moju i na tvoju zalost ...imat ces ti raje pitara sa kojima ces sjediti,prcati jedni druge ali to je sve neki uzi krug familije drugova i to je sve ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 5:55 pm

Kako vrijeme sporo prolazi. :r
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:01 pm

delinjo je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:nikada necu i ne mogu prihvatiti misljenje da 500 do hiljadu clanova Hordi zla predstavljaju stav svih navijaca Sarajeva. naravno, necu ni zatvarati oci pred golim cinjenicama koje govore da postoje oni koje vodi mrznja prema nama, ali govoriti generalno da nas navijaci Sarajeva zele unistiti je poprilicno suludo.
ako cemo govoriti generalno, mozemo govoriti o postojanju izrazenog sportskog rivaliteta, nekim prozivkama, zajebancijama i sl. na racun nasa dva kluba ali nikako o mrznji i teznji za unistenjem onih drugih.

takvu pricu i stavove najcesce zastupaju mladje populacije obje navijacke skupine, koje nisu i nikada nece odrazavati stavove svih navijaca oba kluba. u pravilu, to su oni kojima je draze doci na utakmicu u majici svoje mahale, kvarta, grupe ili sl. umjesto u dresu ili majici na kojoj je ispisano iskljucivo ime kluba u koji se kunu i u cije ime bi rusili one druge.

ne moramo se ludo voljeti, ali necemo se vala ni mrziti do istrebljenja.
ja bar necu i vjecno cu stajati na crti onima koji misle drugacije.

volim svoje, postujem tudje!
:zeljeznicar1:
i sta ti mislis u procentima koliko njih ne bi nas klub gurnulo u provaliju....ti si mozda stariji pa si mzoda gledao tekme u toj nekoj prijateljskoj atmosferi izmedju njihovih i nasih...ali pomiri se da toga nema i nikada vise nece biti...i na moju i na tvoju zalost ...imat ces ti raje pitara sa kojima ces sjediti,prcati jedni druge ali to je sve neki uzi krug familije drugova i to je sve ...
iskreno, mislim da se na obje strane radi o izuzetno malom procentu koji ne prelazi 10% sveukupne navijacke populacije. ako cemo govoriti o konkretnim brojevima, garantujem da u Sarajevu nema vise od 6 hiljada "rusitelja" ukupno sa obje strane.
to je ipak manjina, glasna i grlata ali ipak debela manjina.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:02 pm

Ne kontam sto se raspravljate oko pitara, isti su i kod nas. Imam ih takvih u prijateljima koji vise mrze Sarajevo nego sto vole Zelju.

Suvisno je komentarisati o tome
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:03 pm

Plavo - Bijeli je napisao/la:Ne kontam sto se raspravljate oko pitara, isti su i kod nas. Imam ih takvih u prijateljima koji vise mrze Sarajevo nego sto vole Zelju.

Suvisno je komentarisati o tome
kod mene su svi u istom kosu, bez ikakve razlike. prema rusiteljima imam 0% tolerancije bez obzira o kome se radi.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:07 pm

rodrigo87 je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Godisnja JUG br.313 :zeljeznicar1:

Nadam se da će biti stream sa derbija
Odlicno ovo ide, jutros zvanicna objavila da je prodato 750, od toga 279 jug, a ti si uzeo 313, znaci prodato je 34 godisnje za jug,fino fino :zeljeznicar1:
Preslo 830 danas :zeljeznicar1:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:11 pm

fczeljo je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Godisnja JUG br.313 :zeljeznicar1:

Nadam se da će biti stream sa derbija
Odlicno ovo ide, jutros zvanicna objavila da je prodato 750, od toga 279 jug, a ti si uzeo 313, znaci prodato je 34 godisnje za jug,fino fino :zeljeznicar1:
Preslo 830 danas :zeljeznicar1:
veoma lijepo za cuti!!! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:12 pm

Pompezno najavljivano pojačanje Željezničara, španski fudbaler Javier Hervas mogao bi napustiti Grbavicu, a da u plavom dresu ne odigra niti jedan zvanični susret. Prema nezvaničnim informacijama do kojih je došao gg.ba, španski veznjak i Željezničarb mogli bi sporazumno raskinuti saradnju. Hervas je propustio jutrošnji trening Željezničara i kako navode naši izvori nalazi se na korak do odlaska s Grbavice. Tragom ovih informacija je kontaktirao PR službu ekipe s Grbavice. "Nema nikakvih zvaničnih informacija vezanih za vaše pitanje", kratko su nam saopštili iz PR službe Željezničara. Istim povodom gg.ba je kontaktirao i šefa stručnog štaba Miloša Kostića koji je za naš portal potvrdio da Hervas nije jutros trenirao, ali nije nam mogao reći ništa više vezano za odlazak Hervasa. "Nisam zadužen za ta pitanja. Zadužen sam samo za teren", istakao je Kostić, a na pitanje da li je jutros španski veznjak trenirao kratko je rekao. "Bio je na treningu ali nije trenirao". Podsjetimo, Hervas je za Plave potpisao ugovor u mjesecu maju, odradio je kompletne pripreme i ako je suditi po posljednjem prijateljskom susretu, izborio je mjesto u prvoj ekipi.

hahahahahahah
Odo se roknut :r :r
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:14 pm

Koji Kur**?? :oops1:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:17 pm

Pustite govnare nek pisu sta god hoce, pokusat ce nas uznemiriti do derbija jos vise ovako glupim clancima
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:18 pm

rodrigo87 je napisao/la:Pustite govnare nek pisu sta god hoce, pokusat ce nas uznemiriti do derbija jos vise ovako glupim clancima
ovo je za tuzbe ako je izmisljotina, ali sumnjam da bi se i oni spustili vako nisko
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:19 pm

rios je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Ne znam jel iko slusao Kostica kad kaze da je ova formacija 442 vrlo slicna ono 4231. :palacgore:
I ja sam jucer to zapazio i onda sam malo crtao sebi,pa danas @sergejevic takodjer napisa nesto na tu temu.Dodje se do zakljucka da je kljuc u igracima koje imas na terenu,prvenstveno u ova dva spoljna vezna igraca.Jer,pazi ovo
-----------------------Havi---------------Secer-------------
-----Zera------------------------------------------------Bekric---------------
----------------------Lendric-----------Nikolic------
Uzmimo npr. da ce biti ovako za derbi.Ovo je 4-4-2,i onda uradis ovo
------------------Havi-----------------Secer-------------------
--------Zera-------------Lendric------------Bekric-------------
--------------------------Nikolic-------------------------
Eto je ta 4-2-3-1 klasicna,isturi malo Lendrica dobijes 4-4-2 romb ( protiv Metalegea smo prvo pol. imali bas to sa Havijem,Secerovicem u sredini i Zerom i Lazicem koji su ulazili u sredinu i pravili romb ),gurni Lendrica do Nikolca skroz opet se vracas na 4-4-2..

Kad smo kompletni to bi npr moglo biti ovako
------------Jovan----------Secer-----------
---Miroslav---------Bekric---------Havi-------
---------------------Lendric------------------
I opet isto,sve opcije mozes rotirati.

Dosta prilagodljiva formacija zahvaljujuci igracima koje imas na terenu.Medjutim,u praksi to zahtjeva puno,puno rada,trke,kretanja bez lopte,brze razmjene pasova,uigranosti..Jedan dio smo pokazali u subotu,ali nije izgledalo ni blizu dovoljno,prije svega okomiti pasovi,brz dolazak do protivnikov gola,proigravanje napadaca kroz taj romb,itd..

Ovo oko derbija,karti,cari i sl. bi mozda ipak trebali preskociti jer,iako se sustinski razumijemo i slazemo,nadgradnja te sustine je malo razlicita.Tema je slozena i osjetljiva visestruko i zato je treba pustiti odogovornim u oba kluba nek donose odluke.U to derbiju ima jedna strana na kojoj smo svi sigurno a to je Zeljo,hajmo malo o tome,evo ja sam gore skrabao nesto,dajte i vi neek zamisli,ideje,sta bi moglo,kako bi moglo,ko bi mogao,itd..
Mislim igram se sad moderatora malo,ne zamjerite mi,ali dolazimo u situaciju da se djelimo u dva tabora i kako diskusija odmice tako se vise odmicemo jedni od drugih misljenjima na tu temu :mrgreen:
Bravo Rios. To je to, treba samo pogledati npr. Atletico Madrid. Grizman nikako nije napadac, a vodi se kao jedan od 2 napadaca. On je poluspic prije nego napadac. Moze ucestvovati u gradnji akciji, moze biti opasan i na gol. Takvom igracu je mnogo velik radius kretnje, Lendra to moze pokriti i odraditi. A sto se tice ove stvoje 2. formacije sa Bekricem na tom mjestu, mozda malo manje trke i kretanja bi imao Bkeric, ali bi imali igraca majstora koji, ako se uspije odraditi akcija da on ostane 1 na 1 s nekim stoperom na 20 metara, lako moze zaprijetiti golom i velike su sanse za gol.
Dosta ima kombinacija, imamo i igraca koji to mogu ispostovati, nadam se samo da ce se to uigrati sto bolje, jer kad imas tih promjena tokom igre treba vremena da se to dovede na jedan veliki nivo.
Pitari bi protiv nas mogli igrati 4-5-1 i s takvim formacijama treba ocekivati da oni imaju loptu vise vremena a da mi ganjamo i stiscemo. Valjda smo spremni za to ...
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:19 pm

Koje platio onaj clanak? Kakve gluposti covjek nece procitat. Da Bog da se ugasili.
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:23 pm

Kratak EPP

viewtopic.php?f=9&p=75609#p75609" target="_blank
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 19, 2016 6:23 pm

Daj nek neko napise ima li ovo veze s istinom, ja ih ne volim, ali sumnjam da su izmislili clanak, izmislili Kosticevu izjavu i slicno, nemojte ni vi biti previse paranoicni..

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 196 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija