Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 8:13 am

Ja nisam u zadnjoj utakmici vidio ništa posebno da bih bio siguran u pobjedu na derbiju.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 8:42 am

niko nikad ne može biti siguran u pobjedu u derbiju. to oni potkuhavaju i prebacuju na nas. ja neku euforiju kod naših uopšte ne vidim, niti zasad ima razloga za to.

a razlog njihovog kontra ciklusa je dublje i trajnije prirode od jedne utakmice, pa i od jedne sezone. njih 80% je prije godinu dana u ova doba još mislilo da neće uopšte biti više u istoj priči sa željom, da ne govorim npr. o slobodi. da neće uopšte morati brinuti i sekirati se jesu li bolji od želje. e sad svanjuje da nije tako i da su ih nalagali.
gradi željo boli te *****
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 9:28 am

irfo je napisao/la:znaci valjic sudi,
valjda ce brat @Neandertalac jednom ubost :ganja:
Treba biti uporan u zivotu :-)

Inace, gledam ono nezvanicni saopstenje na ii.ba, kao da ga je sami Dino pisao. Sedam dana prije, nezvanicno, a vec se `nadaju` da ce biti posteno sudjenje i da nece biti glavni akter derbija, kao sto je bio Jakupovic koji je suspendovan jer ih je ostetio...
Jos uvijek je primjetna ta veza i poltronski odnos portala.
Uzimajuci u obzir da nas na terenu nemaju sa cim iznenaditi, ovakvi clanci nisu iznenadjenje.

Nadamo se da vam pet sudija nece pomoci i da cemo vam konacno pocet eksere u kovceg kucat.
Željeznicar za život cijeli!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5111
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 9:35 am

ja nekako sam siguran u nasu pobjedu ne znam zasto... i to barem 2 razlike... nemam za ovo ni statistickog i logickog razloga, jednostavno osjecam tako... :zeljeznicar1:
100/94/37/34 - i to je to!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 9:35 am

jedan stariji džentlmen, vlasnik jednog elitnog ugostiteljskog objekta na malti, bi u kontekstu tih kovčega i tabuta rekao - ovo je rame za tebe... :mrgreen:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 9:39 am

Predstavljanje ekipe FK Željezničar za sezonu 2016/2017 održat će se u ponedjeljak, 18. jula u Plavom salonu Stadiona Grbavica sa početkom u 13 sati i 30 minuta.
Nakon kratkog obraćanja šefa stručnog štaba, Miloša Kostića i kapitena ekipe, Aleksandra Kosorića u kojem će se osvrnuti na pripremni period i očekivanja u narednoj sezoni, novinari će imati priliku da ekipu i stručni štab fotografišu u Plavom salonu te ispred zida na kojem su ispisana imena donatora projekta "Stolica za evropsku Grbavicu".

Podsjetimo, ekipu Željezničara u prvom kolu na Grbavici očekuje gradski derbi sa velikim rivalom, FK Sarajevo.

Naletih na jednom portalu na ovu vijest.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 9:42 am

U subotu oštro, jako, u kost...Uz naravno lijepu i lepršavu igru :ganja: :ganja: Pa neka se poslije žale, kmeče, neka rade šta hoće...VOLIM TE ŽELJO!!!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 9:47 am

jovanmaksimovic je napisao/la:ja nekako sam siguran u nasu pobjedu ne znam zasto... i to barem 2 razlike... nemam za ovo ni statistickog i logickog razloga, jednostavno osjecam tako... :zeljeznicar1:
Ja sam osjecao na 0_3 u Tuzli deset min pred kraj da cemo preokrenut. To nas nasa ljubav vara, deluzije nam zamagljuju realnost. :-)
Željeznicar za život cijeli!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 10:01 am

Ma bice derbi ko derbi.. Malo igre, puno nervoze i destrukcije.. Moja prognoza je 0:0 jer je sa porazom obje ekipe bi izgubile puno vise od tri boda i bile bi dobro poljuljane za nastavak sezone.. Na papiru smo kvalitetnija i kompletnija ekipa ali to na derbijima ne igra presudnu ulogu.. Po meni su oni pod vecim pritiskom jer im je atmosfera u klubu kriminalno losa.. Ako zijane kod njih je raspad sistema a nas bi neki poraz (pu pu pu) kostao nekih minimum 100000KM zbog losije posjete u narednim kolima.. Mi bi sa pobjedom dobili puno vise od tri boda.. Stvorila bi se euforija koja bi punila tribine i znacajno povecala broj clanova.. Bice teska utakmica za gledati kao i u 99% slucajeva..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5111
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 10:10 am

Neandertalac je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:ja nekako sam siguran u nasu pobjedu ne znam zasto... i to barem 2 razlike... nemam za ovo ni statistickog i logickog razloga, jednostavno osjecam tako... :zeljeznicar1:
Ja sam osjecao na 0_3 u Tuzli deset min pred kraj da cemo preokrenut. To nas nasa ljubav vara, deluzije nam zamagljuju realnost. :-)
nije ovo sam ljubav, ja rijetko imam neki osjecaj oko rezultata ali sada je jaci nego ikada :ganja:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 10:15 am

Predstavljanje ekipe FK Željezničar za sezonu 2016/2017 održat će se u ponedjeljak, 18. jula u Plavom salonu Stadiona Grbavica sa početkom u 13 sati i 30 minuta.
Nakon kratkog obraćanja šefa stručnog štaba, Miloša Kostića i kapitena ekipe, Aleksandra Kosorića u kojem će se osvrnuti na pripremni period i očekivanja u narednoj sezoni, novinari će imati priliku da ekipu i stručni štab fotografišu u Plavom salonu te ispred zida na kojem su ispisana imena donatora projekta "Stolica za evropsku Grbavicu".

Podsjetimo, ekipu Željezničara u prvom kolu na Grbavici očekuje gradski derbi sa velikim rivalom, FK Sarajevo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 10:42 am

sergejevic je napisao/la:Treba ih dobro istuci, a rezultat kakav bude.
:rofl1:
 
dell21
Postovi: 2339
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 10:45 am

Jedva cekam subotu :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: , jos 5 dana ko ce izdurati :shisha:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 10:51 am

ChWilla je napisao/la:niko nikad ne može biti siguran u pobjedu u derbiju. to oni potkuhavaju i prebacuju na nas. ja neku euforiju kod naših uopšte ne vidim, niti zasad ima razloga za to.

a razlog njihovog kontra ciklusa je dublje i trajnije prirode od jedne utakmice, pa i od jedne sezone. njih 80% je prije godinu dana u ova doba još mislilo da neće uopšte biti više u istoj priči sa željom, da ne govorim npr. o slobodi. da neće uopšte morati brinuti i sekirati se jesu li bolji od želje. e sad svanjuje da nije tako i da su ih nalagali.

a ja ne znam brate zasto nikada nisam imao takav osjecaj ali sada sam ubjedjen da cemo ih razvaliti...uopste nemam osnova za to i nikad nemam takva razmisljanja ali jednostavno taj osjecaj u meni govori da je dosao trenutak kada cemo poslati njih na neke jos nize grane....previse su oni oslabljeni...doduse i mi smo ali mi imamo kvalitetnije zamjene i ubjedjen sam kvalitetnijeh trenera i klupu..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 10:52 am

Pobjedom otvaramo sezonu ! :karanje:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:12 am

Ja bas mislom da nece biti 0:0, kostic je svjestan da pobjedom direktnog konkurenta udara u glavu nekih 5-6 kolaq sigurno i vjerujem da ce napasti od prve min...A i ako izgubi mislim da ima punu podrsku i da je spreman da ide na sve il nista....pobjeda nas dize u visine, dovodi navijace, a poraz i remi su otprilike isti...mi cemo se razocarati kako god.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:25 am

Ja vec vidim alibi derbi, samo da se ne izgubi. Preveliki udar bi bio za obje strane ako se izgubi. Naravno i u toj alibi igri uvijek moze uletit neka frljoka, prekid ili nesto trece i odlucit pobjednika.
 
Avatar
mkulaglic
Postovi: 134
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:26 am

delinjo je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:niko nikad ne može biti siguran u pobjedu u derbiju. to oni potkuhavaju i prebacuju na nas. ja neku euforiju kod naših uopšte ne vidim, niti zasad ima razloga za to.

a razlog njihovog kontra ciklusa je dublje i trajnije prirode od jedne utakmice, pa i od jedne sezone. njih 80% je prije godinu dana u ova doba još mislilo da neće uopšte biti više u istoj priči sa željom, da ne govorim npr. o slobodi. da neće uopšte morati brinuti i sekirati se jesu li bolji od želje. e sad svanjuje da nije tako i da su ih nalagali.

a ja ne znam brate zasto nikada nisam imao takav osjecaj ali sada sam ubjedjen da cemo ih razvaliti...uopste nemam osnova za to i nikad nemam takva razmisljanja ali jednostavno taj osjecaj u meni govori da je dosao trenutak kada cemo poslati njih na neke jos nize grane....previse su oni oslabljeni...doduse i mi smo ali mi imamo kvalitetnije zamjene i ubjedjen sam kvalitetnijeh trenera i klupu..
I meni neki osjećaj govori da ćemo ih ubiti 2-3 razlike. Nisam euforičan nego jednostavno osjećam tako. Zadnji put sam se ovako osjećao kad su se sudarali po lavoru

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:26 am

Evo kazu Pjaca u Juventusu za 25 mil. Tito dragi kad ce mo mi na taj nivo.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 11:30 am

rekao sam vam ja tačno i precizno kad, kad neko naš bude mogao startati u pobjedi naše reprezentacije nad španijom na velikom takmičenju, tad neće biti nikakvih prepreka da ga prodamo za toliko.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 203 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija