Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

cikazubo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 12:14 am

Jasta nego ih nalupat, samo prljavo u granicama dozvoljenog, kad god se moze klepit ih malo pa da im bude muka kad imaju loptu u nogama, samo da ne bude u stilu Sinise kad je trebo crveni popusit.

Okolele
Kontakt:

pon jul 18, 2016 12:17 am

Jedemo ih za veceru u subotu.. :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

delinjo
Kontakt:

pon jul 18, 2016 12:19 am

ma nije bas ovo utakmica koja ce nam pokazati kako mi zapravo igram i koji nam je sablon igre...ovdje je malo vise od sablona same igre...naravno i u ovim utakmicama igra ulogu kvalitet pripreme trener...ali najvise igra motivacija igraca ...tu ako budemo pravi nema zime za nas...da je neka druga utakmica sigurno bi se bolje vidio nas sablon same igre i kako mi zelimo igrati...ovako i u slucaju i pobjede i poraza nece nam biti previse jesna nasa igra :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

tm8782
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 18, 2016 12:19 am

Okolele je napisao/la:Jedemo ih za veceru u subotu.. :zeljeznicar1:
Samo opušteno Vito ...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

JoseMourinho
Kontakt:

pon jul 18, 2016 12:32 am

Virtu4L je napisao/la:Jbg, oni su se već predali za ovu sezonu, a mi strepimo, nama je ovo jedna od najvažnijih poslijeratnih sasvim sigurno i nekako smo mudriji ili mi se čini.... ne znam.
Mene je bas toga strah jer je realno pritisak na nama, a to se pokazalo zadnjih godina kao losa stvar u derbijima :D

Ma kako god ja očekujem gustu tekmu nevjerujem u pobjedu sa 2+ razlike i sl., sa 1-0 prezadovoljan :D

Brkoo
Kontakt:

pon jul 18, 2016 12:43 am

cikazubo je napisao/la:Jasta nego ih nalupat, samo prljavo u granicama dozvoljenog, kad god se moze klepit ih malo pa da im bude muka kad imaju loptu u nogama, samo da ne bude u stilu Sinise kad je trebo crveni popusit.
Pitarska propaganda je i dalje jaka. Igraci te ekipe se nakon svake sudijske odluke grupno zalijetali na sudiju, unosili mu se u facu i niko ni zuti nije dobio. Delac u derbiju na Grbavici glavom udario sudiju iza gola nije ni zuti dobio :shock: Svi pricaju o Sinisi i tom detalju a niko ne spominje namjerno udaranje Duljevica gdje je trebao dobiti direktan crveni isto kao i Kovacevic ako se ne varam kad je zakasnio sa startom i uklizao Blagojevicu nakon sto je ovaj proslijedio loptu do Miroslava. Bekicu ipak nije mogao progledati kroz prste jer je Amer glup do bola, ali eto izgleda da je Sinisa trebao dobiti crveni a ovi nabrojani nisu. Sudijska komisija je posebna sprdancija, par sati nakon derbija Jakupovic suspendovan :rofl1: Pa sto ga nisi suspendovao nakon prvog kola kad nas je ostetio u Banja Luci kad su igraci Borca igrali grubo i kad im je na kraju dao samo 2 zuta kartona i to bukvalno u 90-toj minuti samo da se malo opere, sto ga nisi kaznio zbog davanja crvenog kartona Blagojevicu isto protiv Borca u kupu kad je samo dodirnuo loptu nakon sucevog zvizduka, nije je nabio nego dodirnuo, sto ga nisi kaznio za onaj smijesan penal koji je svirao Olimpicu protiv Zelje na Grbavici, nikad u svom bijednom zivotu za Zelju penal nije svirao, onda u onoj jednoj sezoni nam ponistava dva gola protiv Sirokog na Pecari, svira za Sarajevo penal protiv nas na Grbavici itd. Najgori sudija godinama u ligi ali ima jaka ledja iza sebe, Zelji se godinama naklatio na kosti i ne popusta. U gotovo svim utakmicama prosle sezone sam imao osjecaj da nam Jakupovic sudi, svako drugo kolo nama ga delegiraju, nebitno da li igramo kuci ili u gostima a covjek to koristi i redovno nas unisti nekom svojom odlukom.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

rios
Kontakt:

pon jul 18, 2016 12:46 am

Jel neko jos vidio one spustene spage/sajle/ il sta su sa tockicima na vrhu krova na sjeveru,cijelom duzinom? Pretpostavljam da je nesto oko zastitnih mreza..

Ma derbi ko derbi,malo od fudbala vidimo u el klasiku kad igraju Barsa i Real,tesko je ocekivati da nam ga priuste ekipe iz PL.Ko bude vise radio za pobjedu taj ce je i odnijeti,vrlo jednostavno.Disciplina,pozrtvovanost,borbenost,sreca i svakako neophodni minimum kad je sama igra u pitanju su nesto sto mora imati ekipa koja zeli pobjedu taj dan,odnosno noc.Nadajmo se da smo to mi aBd :zeljeznicar1:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

cikazubo
Kontakt:

pon jul 18, 2016 12:51 am

JoseMourinho je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:Jbg, oni su se već predali za ovu sezonu, a mi strepimo, nama je ovo jedna od najvažnijih poslijeratnih sasvim sigurno i nekako smo mudriji ili mi se čini.... ne znam.
Mene je bas toga strah jer je realno pritisak na nama, a to se pokazalo zadnjih godina kao losa stvar u derbijima :D

Ma kako god ja očekujem gustu tekmu nevjerujem u pobjedu sa 2+ razlike i sl., sa 1-0 prezadovoljan :D
Ma na njima je puno veci pritisak, mislim derbi je uvijek pritisak za obje ekipe ali pored toga sto smo i mi i oni mijjenjali i sto je imperativ Evropa ili neki trofej oni su vec zijanili zadnja dva, a odnos navijaci-uprava je podobro poljuljan tako da njih novi poraz u derbiju baca u totalni haos..
@Brkoo slazem se sve ali toliko je ucestalo takvo sudjenje da viss covjek ne shvata na prvu kao nepravdu.
@rios primjetio sam i ja sajle vjerovatno ce ici mreza cijelom duzinom tako a sklonice se ona stara mreza i oni stubovi, a i konama navarili staru ogradu s istoka ne znam jel neko spomenuo to.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon jul 18, 2016 12:57 am, ukupno mijenjano 1 put.

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon jul 18, 2016 12:54 am

tm8782 je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:Treba ih dobro istuci, a rezultat kakav bude.
Vjeruj mi dobio sam par prtscr sa onog gg.ba foruma. Izjave njihovih navijača pa sam malo pokušao da vidim kako to izgleda kad lazes sebe. Pa sam malo komentarisao danas sa nekim ljudima sve ovo od prvog dana priprema da jučerašnje utakmice. Danas sam slučajno sreo jednog gospodina, naseg navijača, koji je pogledao više utakmica na strani našeg kluba nego ja na TV-u. Od kad ga poznajem uvijek je za nešto imao kritiku, čak i kad smo najbolji bili. Pitam ga komentar na sve. Kaže sve je odlično. Igra? Sve će biti ko bombona. Imam svjedoka sa ovog foruma koji to može potvrditi. Nama ostaje da vidimo.
E ovo me mnogo raduje, nadam se da ce tako i biti :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Okolele
Kontakt:

pon jul 18, 2016 1:19 am

tm8782 je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Jedemo ih za veceru u subotu.. :zeljeznicar1:
Samo opušteno Vito ...

Corleone :cigara: ;)
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

irfo

pon jul 18, 2016 1:34 am

zamislite fkt ne mozemo nista i ispostavi se edis je zapravo izvlacio maksimum iz ekipe :rofl:

delinjo
Kontakt:

pon jul 18, 2016 1:37 am

irfo je napisao/la:zamislite fkt ne mozemo nista i ispostavi se edis je zapravo izvlacio maksimum iz ekipe :rofl:
sanse za to su jednake sansama da dobijes na lotu u utorak....DAKLE NIKAKVE :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

chile
Kontakt:

pon jul 18, 2016 1:40 am

Ako im sad ne ogadimo loptu i fudbal ja fakat ne znam kad cemo... oni doslovno imaju 1,5 stopera i sa odbranom su vjerovatno najlosija ekipa u ligi.
Ostatak ekipe im i nije toliko los ali ovo je sport koji tesko moze da se igra bez odbrane.
Derbi jeste nepredvidiv, ali mi se cini da bi ovaj mogao napokon biti sa dosta golova i to bar 2 vise u njihovoj mrezi :)

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon jul 18, 2016 2:18 am

chile je napisao/la:Ako im sad ne ogadimo loptu i fudbal ja fakat ne znam kad cemo... oni doslovno imaju 1,5 stopera i sa odbranom su vjerovatno najlosija ekipa u ligi.
Ostatak ekipe im i nije toliko los ali ovo je sport koji tesko moze da se igra bez odbrane.
Derbi jeste nepredvidiv, ali mi se cini da bi ovaj mogao napokon biti sa dosta golova i to bar 2 vise u njihovoj mrezi :)

Sent from my Plavo Sokocalo
[video]https://www.youtube.com/watch?v=lvbh99KavIw[/video]
Zamisli ovo se ponovi :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

irfo

pon jul 18, 2016 2:24 am

delinjo je napisao/la:
irfo je napisao/la:zamislite fkt ne mozemo nista i ispostavi se edis je zapravo izvlacio maksimum iz ekipe :rofl:
sanse za to su jednake sansama da dobijes na lotu u utorak....DAKLE NIKAKVE :ganja:
znaci neko vanvredno kolo :ganja:

Plava Porodica
Kontakt:

pon jul 18, 2016 3:29 am

PREDAJ SE DINO IZGUBIO SI BOOOOOOOOOOOOJ :karanje: :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

kontranogama
Kontakt:

pon jul 18, 2016 3:36 am

Mene samo brine nasa realizacija. Odavno nismo dali 2+. Tako da ocekivati nako trpanje je utopija. 1-0 ili 2-1, je fantazija, ovaj prvi mi je najrealniji.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon jul 18, 2016 4:18 am

Cvrsto na zemlji ostanite, manite se letova, teroristi na sve strane.. :ganja:

godrina
Kontakt:

pon jul 18, 2016 7:58 am

Kamo srece da bude trpanje, bas bi bilo godra da im ogadimo fudbal i ekipu odmah na startu ali sumnjam. Prvo je kolo, dosta nepoznanica prije da ce se ici na nulu a gore neka frljoka ivana neka uleti :zeljeznicar1:
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Eisenbahner1921
Kontakt:

pon jul 18, 2016 8:02 am

Brko sretan rođendan! Živ i zdrav nam bio :zeljeznicar1: :titula:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Trenutno korisnika/ca: Giovinco, Raptor44 i 33 gosta.

Prijava  •  Registracija