Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 12:47 am

Secerovic i Grk beton..
Bevab.. Boze, sacuvaj.

Agresivnu Natasu na desetku !

Bokaco lavovski odigrao ono sto je igrao !
Artcg :klanjase2:
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u ned jul 17, 2016 12:49 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 12:49 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
bianco blu je napisao/la:i Bekrić je bio danas na tekmi. Svaka mu čast, ipak se tek oženio
Bio Bekric, Jahic i Bogicevic...drago mi je vidjeti Bogicevica tu. Da se ja pitam ja bi njega u strucni.
Jel i stana ono prije tekme se pozdravljao sa beganovicem, onaj prolaz gdje stolice stoje sad
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 12:50 am

cikazubo je napisao/la:Kako se povrijedi Halvadzic danas, usao sam tek u 5.toj minuti, za Lazica mislim da nije nista ozbiljno jer se drzao za list. Sto se igre tice obavezno Sinisa OUT Memija IN, inace desna strana ofanzivno protiv kona nece postojati, takodje mislim da Ugljesa treba uletit u prvih 11, on me najvise dojmio danas.
Ma meni se čini da je on rovit počeo al' valjda nije bilo ništa opasno. Samo se okrenuo prema klupi i Kostić je onda poslao Lazića na zagrijavanje. Da je bio neki faul ili slično nije.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 12:52 am

LARS1921 je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
bianco blu je napisao/la:i Bekrić je bio danas na tekmi. Svaka mu čast, ipak se tek oženio
Bio Bekric, Jahic i Bogicevic...drago mi je vidjeti Bogicevica tu. Da se ja pitam ja bi njega u strucni.
Jel i stana ono prije tekme se pozdravljao sa beganovicem, onaj prolaz gdje stolice stoje sad
Nisam siguran...Jaha kaze mozda protiv Olimpica bude na klupi. Kasnije tj. Poslije tekme dodje i Smajica medju nase.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 12:53 am

Bekrić je zajedno sa Blagojevićem i Stevanovićem prije utakmice odradio kraći trening. Nakon toga su gledali utakmicu. Veca ima upalu tetive i neće trenirati 3,4 dana.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 12:57 am

Samo danas gledam stadion i fakat kako su ga doveli u red. Jos kada na istoku legnu reklame bit ce extra. Samk jedna mala kritika...treba onu travu n jugu pocupati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:00 am

LARS1921 je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
bianco blu je napisao/la:i Bekrić je bio danas na tekmi. Svaka mu čast, ipak se tek oženio
Bio Bekric, Jahic i Bogicevic...drago mi je vidjeti Bogicevica tu. Da se ja pitam ja bi njega u strucni.
Jel i stana ono prije tekme se pozdravljao sa beganovicem, onaj prolaz gdje stolice stoje sad
Bio je i Stana tu, gledao utakmicu sa sjevero-zapada stavio klupu sebi blizu korner zastave, zezo se sa Fatom i Pozderom dok se zagrijava, i Bekric je posle dosao u zdenku, s evidentno boljom linijom, mislim da bi sa njim danas imali vise kreacije i mud* sto se tice napada i proigravanja onog dvojca u vrhu. Ne smijemo zaboravit da smo danas promasili dva cista zicera, prvo Lendric katastrofa prebaci go a onda i Mujaga bas mlak u zavrsnici.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:05 am

cikazubo je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:
Bio Bekric, Jahic i Bogicevic...drago mi je vidjeti Bogicevica tu. Da se ja pitam ja bi njega u strucni.
Jel i stana ono prije tekme se pozdravljao sa beganovicem, onaj prolaz gdje stolice stoje sad
Bio je i Stana tu, gledao utakmicu sa sjevero-zapada stavio klupu sebi blizu korner zastave, zezo se sa Fatom i Pozderom dok se zagrijava, i Bekric je posle dosao u zdenku, s evidentno boljom linijom, mislim da bi sa njim danas imali vise kreacije i mud* sto se tice napada i proigravanja onog dvojca u vrhu. Ne smijemo zaboravit da smo danas promasili dva cista zicera, prvo Lendric katastrofa prebaci go a onda i Mujaga bas mlak u zavrsnici.
Nemojte na igrace individualno. Vecina tima, skoro svi, osim npr Stevanovica i Hervasa imaju jedan problem. Ne zelim pricati sta je u pitanju, ne bi bilo korektno a niti posebno pametno, derbi i prvenstvo kucaju na vrata.
Uglavnom, dajte svim individuama i timu u cjelini vremena, bit ce to ok.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:07 am

Omar500 je napisao/la:slika
Kako me Toskas na nekog podsjeca ali nikako da skontam.. Pomozite ako imate isti osjecaj :ganja:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:09 am

Zukanovic mozda?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:09 am

Leon_Professional je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:slika
Kako me Toskas na nekog podsjeca ali nikako da skontam.. Pomozite ako imate isti osjecaj :ganja:

Zukanovic
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:14 am

Bravo, jest.. :palacgore:
Nas Zukaa .. Vidim pohvalili ste ga, drago mi je cuti.
Po komentarima, Secerovic bi mogao biti top pogodak. Igru svi drugacije vide i ima raznih komentara.
aBd bit cemo dobri :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:15 am

Biće to dobro :zeljeznicar1:
Valjda će Lazić moći derbi igrati, da opet ne eksperimentišemo sa Memijom, ili onda stavi Husica ili Bevaba, pisaj ga :D

@leon

secer mašinerija
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:25 am

Jes frajer zeljan da bude u centru paznje to je cudo jedno..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:26 am

Mejtaš hvala na foto, svako dobro :palacgore: zaista predivan osjećaj je biti djelić ovog zida, biti dio ove porodice, neprocjenjivo ljudi moji!

Čujem pišete raja psovala i ostalo, u mom dijelu sjevera atmosfera ko u kinu, raja grickalice zajmila, sokici, mogo si unijeti šta si htio. Kad bi ovako "opušten ulaz" bio i u takmičarskim tekmama, bilo bi naroda ;)

Tekma više loša nego dobra a vidjećemo koliko to može izgledati bolje kad se izađe 100%. Pokušavamo igrati i nadolazice to u vožnji. Nezahvalno je komentarisati igru, a neko reče da nismo mijenjali formaciju. Kako nismo? U drugom pol. je to u jednom trenutku bilo 4 3 3 a poslije čak i 4 2 4 jer je u "veznom redu" ostao Dženis koji je po poziciji faktički napadač i samo dva igrača u sredini Uglješa i Šećer koji su po vokaciji primarno zadnji ali se dobro snalaze i kao centralni vezni ako zatreba. Nikad više na Grbavici u jednoj tekmi rotacija igrača nije bilo, ni blizu, a to djeluje malo zbunjujuće za protivnika naravno, a i ako ne ide na taj način pokušavaš promjeniti ritam. Fino je ovo odrađeno :)

Inače onako da spomenem, Šećer radilica, ko Naingolan ali još mekši na lopti kao, pratio sam ga dosta u Radniku. Jako me obradovalo kad je stigao. Ako ništa, moglo se po komentarima utakmica čuti kako svaki spiker njegovo ime izgovara duplo više od ostalih. Hervas igra jako inteligentno kamo sreće da ga ostali prate, Memija dobar pravo, Talijan bolji od Grka :) Lendrić danas nako, nije ga išlo ali eto opet gol i ako se meni učinilo da je Dženis dirao loptu? Da ne duljim, članske dvije sjever 238, 239 legle danas. :) Ja uletio u onu kancelariju do članskih, tamo Šiljak, Dino, nekih dresova i neke opreme kamara. Kaže Mirso e tu je odmah do nas, hvala lijepo i prebacim se na pendzer ;) :mrgreen:

Godišnje jbg :lol:
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u ned jul 17, 2016 1:29 am, ukupno mijenjano 1 put.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:27 am

Hadzijalagic je napisao/la:Jes frajer zeljan da bude u centru paznje to je cudo jedno..
Upravo tako, postalo je smiješno
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:27 am

Aludira mi na jednog pitara, ako admina interesuje ko je nek se javi na pp
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
mahalac_14
Postovi: 29
Pridružen/a: uto maj 31, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:30 am

Omar500 je napisao/la:slika
Vidi se da smo još uvijek daleko od toga da postanemo jedna kompaktna i uigrana cjelina. Ne znamo se postaviti kako treba kod običnog slikanja :mrgreen: :mrgreen:

Koliko god ovo danas bila samo trening utakmica, vjerujem da je većina igrača bar na 85% svojih mogućnosti (ako ne i više), jer kako stvari stoje rijetki su sigurni u prvih 11, pa samim tim se igrači moraju dokazivati u ovakvim utakmicama, da izbore to mjesto. Tako da mi priče oko nekog skrivanja taktika i ne piju toliko vode. Eh ovih 15-tak % nadolazi i samom atmosferom na utakmici, gdje te ponese euforija pa se trudiš da daš i onaj posljednji atom snage da bi osvojio duel, oduzeo loptu, stigao je da ne izađe u korner i sl. Po meni je sreća, jer nam je derbi prvo kolo gdje znamo da skoro sve taktike padaju u vodu, pa tako vjerujem da možemo uzeti 3 bobe na neku euforiju, pun stadion i borbenost prije svega (tako uzesmo prošla 2 :) ) Nadam se da će iz utakmice u utakmicu ovo izgledati sve bolje i bolje, te da ćemo nakon nekih 6 kola imati 15 tak bodova, što bi bilo sasvim odlično s obzirom na novog trenera, igrače i novi sistem koji igramo. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:40 am

@Mejtas hvala mnogo, ali ne mogu da vjerujem da sam na zadnjoj slici i da sam sve redom presao i ostao na tome vise od pola sata.. E uvijek baksuz bio :rofl: :rofl: :rofl:

@LArs, nadam se da ce Secer razvaliti. Drago mi je cuti i ove komentare da Javi pokazuje klasu, da ima dobre lopte i pregled igre.

Mi bi trebali rasti i uigavati se iz tekme u tekmu. Tako sam pricao i za Edisa, ali sad nekako imamo plan, msm da je Kostic bolji.. Osjecaj kaze da ce biti dobro.

Do derbija smo poceli brojati sitno. Jos maloo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 17, 2016 1:45 am

Nemojte da idete na hlađenje bezveze, popustite komentarisanje jedni druge ili kopate u banovićima po kratkom postupku, autobus na peronu čeka a mjesta ima pa vi bujrum.
イビチャ・オシム

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 205 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija