Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

1921uSrcu
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 10:27 pm

LARS1921 je napisao/la:
1921uSrcu je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Nastavlja se podrška akciji "Izgradimo istočnu tribinu!". Nakon današnjeg dana, ukupno su naplaćene 24 stolice.
Novi kupci su:
Emir Mulić - 1 stolica
Nekoliko vlasnika desetogodišnjih ulaznica odlučilo je da njihova imena ne objavimo.
Ostale su još 476 stolice! Informacije o akciji "Izgradimo istočnu tribinu!" - http://bit.ly/29NwGZ4" target="_blank
Mi smo Željini, Željo je naš!
Akcije ide po planu, medjutim malo iritira cinjenica da se neki ljudi tamo ponasaju kao da je FKZ njhovo vlasnistvo.
Juce sam onako bezveze upitao sta ce se desiti sa novcem ukoliko ne bude dovoljno da se uradi nesto ozbiljno a odgovor je glasio: ''Gledaj svoja posla" :palacdole:
Gdje su ti odgovorili?

a i fino je rečeno da će se graditi bez obzira prodalo se ili ne, ti ćeš dobiti svoju stolicu, ako si platio
Znam i ja da je receno ali nije smak svijeta ako im se postavi pitanje. Ne svidja mi se ovo sto se novac uzima a niko nikom ne odgovara ni za sto. I medju igracima su proizveli netrpeljivost a sad i prema navijacima se poceli ponasati kao da su oni Zeljo :oops1:

Elegant
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:27 pm

× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Leon_Professional
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:29 pm

Bgm ja sto sam gledao Novakovic je tanak pravo. Ispada samo tako, a i pitari nisu zadovoljni njime. Drugi stoper moze biti Balic ili Mihojevic. Mislim da ce Mihojevic jer sad igraju 4-4-2. Mihojevic je derbi odigrao predobro na zadnjem veznom, mada odbrana im je pravo suplja.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Hurmasica
Kontakt:

1921uSrcu je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
1921uSrcu je napisao/la: Akcije ide po planu, medjutim malo iritira cinjenica da se neki ljudi tamo ponasaju kao da je FKZ njhovo vlasnistvo.
Juce sam onako bezveze upitao sta ce se desiti sa novcem ukoliko ne bude dovoljno da se uradi nesto ozbiljno a odgovor je glasio: ''Gledaj svoja posla" :palacdole:
Gdje su ti odgovorili?

a i fino je rečeno da će se graditi bez obzira prodalo se ili ne, ti ćeš dobiti svoju stolicu, ako si platio
Znam i ja da je receno ali nije smak svijeta ako im se postavi pitanje. Ne svidja mi se ovo sto se novac uzima a niko nikom ne odgovara ni za sto. I medju igracima su proizveli netrpeljivost a sad i prema navijacima se poceli ponasati kao da su oni Zeljo :oops1:
Kako te bolan nije stid to napisati?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

11plavih'92
Prijatelj foruma
Kontakt:

Glavne teme ovih par dana koliko karata dati pitarima za derbi i Zubanovic
Karte; argumentovani razlozi i za i protiv famoznih 5%. Izmedju argumentivanih razloga provuce se i nekoliko stajalista o tome kako oni nas mrze i hoce da nas ugase pa im treba dati cunu a ne ulaz na derbi. I slike Dine sa kezom pored nase srusene tribine. Taj isti Dino ce svakako biti na Zapadu a mi bismo da uskratimo zadovoljstvo derbija nekome ko voli fks isto kao i mi Zelju. Nekome ko je bio uz nas kad je bilo najteze, ko je zajedno sa nama bio u rovu, krvario kao i mi, mozda nam i zivot spasio. Nije Dino za mene pitar, pitar je moj komsija i prijatelj, izmedju ostalih. Vjerovatno smo dodatno osjetljivi na novo lice stadiona, ali da se to urediti i naplatiti za nedaj Boze.
Zubanovic; osim onoga sto procitam ovdje je ne znam nista vise. I tu vjerovatno nije sve crno ili bijelo, kao u ostalom u svemu u zivotu. A i on je covjek koji "radi svoj posao" za svoj interes uglavnom kao i vecina nas sto radi svoj. I naravno, kao i mi u svom poslu i on pogrijesi.
Ovdje se izvinjavam onima koji nisu nikad nista u zivotu ni radili a koliko vidim i nemaju bas neku namjeru da se bave bilo cime konkretim, komentari na klixu max domet.

Za obje teme ali i inace nedostaju mi osvrti @FKZ1921. Sarni nesto, vole ljudi procitati i koju pametnu
5. - 7. Okt 1992.

avlami97
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:30 pm

Vjerovatno, Novaković i Mihojević, iako je ovaj drugi u zadnjoj sezoni igrao defanzivnog veznog, a možda se popišmani Berberović i nastavi karijeru :mrgreen:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

fk1921

čet jul 14, 2016 10:32 pm

04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

LARSSON
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:33 pm

1921uSrcu je napisao/la: Znam i ja da je receno ali nije smak svijeta ako im se postavi pitanje. Ne svidja mi se ovo sto se novac uzima a niko nikom ne odgovara ni za sto. I medju igracima su proizveli netrpeljivost a sad i prema navijacima se poceli ponasati kao da su oni Zeljo :oops1:

dobar pokušaj rinuka :) Ban
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Model1964

čet jul 14, 2016 10:35 pm

Leon_Professional je napisao/la:Bgm ja sto sam gledao Novakovic je tanak pravo. Ispada samo tako, a i pitari nisu zadovoljni njime. Drugi stoper moze biti Balic ili Mihojevic. Mislim da ce Mihojevic jer sad igraju 4-4-2. Mihojevic je derbi odigrao predobro na zadnjem veznom, mada odbrana im je pravo suplja.
Koliko ja znam o nogolopti oni ce protiv nas početi nešto ovako
Pavlovic
Hodžic----Mihojevic----Novakovic----Balic
-----------Saric----Rustemovic--------------
Crnkic--------------------------Cetkovi---
--------- Benko ---------Bekic---------
Naravno ako depilirani ode. Papak said možda odigra 30min max.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

zubanovic89
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:35 pm

1921uSrcu je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
1921uSrcu je napisao/la: Akcije ide po planu, medjutim malo iritira cinjenica da se neki ljudi tamo ponasaju kao da je FKZ njhovo vlasnistvo.
Gdje su ti odgovorili?

Cuj ne odgovara se nikome nista, ljudi ugovore potpisuju za svaku prodanu stolicu. Njima se odgovara, sta tebi imaju odgovarati, toliko puta ih je neko do sad optuzio da te pare uzimaju sebi da su vjerovatno pomislili da si pitar. A s obzirom da imas 5 postova i tek si se registrovao samo da crnjacis vjerovatno si haver od Neandertalca tako da me i ne cudi sto su ti to rekli.

LARSSON
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:36 pm

zubanovic89 je napisao/la: Cuj ne odgovara se nikome nista, ljudi ugovore potpisuju za svaku prodanu stolicu. Njima se odgovara, sta tebi imaju odgovarati, toliko puta ih je neko do sad optuzio da te pare uzimaju sebi da su vjerovatno pomislili da si pitar. A s obzirom da imas 5 postova i tek si se registrovao samo da crnjacis vjerovatno si haver od Neandertalca tako da me i ne cudi sto su ti to rekli.

Ne odgovarajte hadalju, napravio novi acc i serenda. Rinuka poz

delinjo
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:38 pm

bravo Lars....sad u Banovicima pljuj seljacino !!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:39 pm

1921uSrcu je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
Gdje su ti odgovorili?

Kakve sve gluposti covjek nece ovdje procitat hahahaha pa bog te dragi ko si ti da se tebi pravdaju. Kada bi se uprava svakom navijacu morala pojedinacno obratiti i pravdati hahahaah
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Model1964

čet jul 14, 2016 10:42 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
1921uSrcu je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
Gdje su ti odgovorili?

Kakve sve gluposti covjek nece ovdje procitat hahahaha pa bog te dragi ko si ti da se tebi pravdaju. Kada bi se uprava svakom navijacu morala pojedinacno obratiti i pravdati hahahaah
Sve to stoji...
Samo, mene zanima dali je na njegovo pitanje odgovor bio * Gledaj svoja posla* ?
Svako ko donese neki novac u klub, ili ne donese, ima pravo da pita. Poslovna etika nalaže da se ljubazno odgovori bez obzira koliko glupo, tendeciozno ili nejasno pitanje bilo.

fk1921

čet jul 14, 2016 10:44 pm

Eh evo da i ja kazem koju, danas sam bio na treningu, bio sam do sad na 3 treninga i na svakom treningu mnogo paznje posvete na brzinu igre, brzi pasovi bez mnogo kalkulisanja kome dodati jer ako se tu problem stvori kostic pauzira igru i objasni pojedinim igracima gdje bi trebali da se otkriju itd itd. Svi dobro rade, al igrac koji je ostavio utisak na mene je mali Zeric, stvarno momak fino igra. Da ne palamudim ima klip pa pogledajte. Najinteresantnije za mene sto sam vidio na treningu jeste kad je grk poslao dugu loptu (odlicnu) Kostic zaustavi igru i rece to nije tvoj zadatak, tvoj zadatak je da dodas loptu a ne da kreiras igru. E tu me odusevio :D a i zna kritiku da baci, kad je italijanu rekao znas li ti igrati lopte :rofl: neku banalnu gresku napravio, desi se hajde :D
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

LARSSON
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:45 pm

Model1964 je napisao/la:
Sve to stoji...
Samo, mene zanima dali je na njegovo pitanje odgovor bio * Gledaj svoja posla* ?
Svako ko donese neki novac u klub, ili ne donese, ima pravo da pita. Poslovna etika nalaže da se ljubazno odgovori bez obzira koliko glupo, tendeciozno ili nejasno pitanje bilo.
Jel kontas da je ovo pitar, samo se registrovao sa drugog akaunta i serenda? Hoces da ti nacrtam i uslikam ili?

Model1964

čet jul 14, 2016 10:47 pm

LARS1921 je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
Sve to stoji...
Jel kontas da je ovo pitar, samo se registrovao sa drugog akaunta i serenda? Hoces da ti nacrtam i uslikam ili?
Izvini, oprosti, pardon, ispricavam se :mrgreen:
Nisam skonto da je pitar :) Nejmam pojma koje cojk :)

SIMA_SIMAU
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:48 pm

Evo ako ne skupimo pare onda koliko skupimo dat cemo pitarima da krenu praviti stadion sto im je amidza obecao hahaha
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

Hurmasica
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:48 pm

Šjo moderacije jes neurozna :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Leon_Professional
Kontakt:

čet jul 14, 2016 10:50 pm

Model1964 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Bgm ja sto sam gledao Novakovic je tanak pravo. Ispada samo tako, a i pitari nisu zadovoljni njime. Drugi stoper moze biti Balic ili Mihojevic. Mislim da ce Mihojevic jer sad igraju 4-4-2. Mihojevic je derbi odigrao predobro na zadnjem veznom, mada odbrana im je pravo suplja.
Koliko ja znam o nogolopti oni ce protiv nas početi nešto ovako
Pavlovic
Hodžic----Mihojevic----Novakovic----Balic
-----------Saric----Rustemovic--------------
Crnkic--------------------------Cetkovi---
--------- Benko ---------Bekic---------
Naravno ako depilirani ode. Papak said možda odigra 30min max.
Vrlo moguce, samo po meni je dilema na lijevom beku, ja msm da ce Bekic tu igrati. Benko se kroz ove pripremne nije uigravao, tj. nije igrao startnu postavu, samo je protiv Maribora B igrao. Vjerovatno se nadaju njegovom odlasku, onda bi tu uletio Ahmetovic.
Cetkovic na krilu je ocajan, igrac manje. Mnogo pelja loptu, ako bude igrao, onda ce Memiji ili Sinisi biti lagan posao sto se tice te strane.
Derbi je derbi, svasta se moze desiti, ali oni su isto oslabljeni kao i mi, jer i njima moguce da nece biti 3 standardna igraca, Kovacevic, Benko i Dulja.

I usput da napisem nesto za onaj tvoj post o onoj ideji pitara. To sam ja govorio prije, jer oni ce namjerno sve razvaliti da bi nastetili Dinokiju. Treba sklopiti taj neki ugovor da plate svu stetu, ali to bi se moglo otegnuti oko naplate i svasta nesto.. Ja bi sklonio stolice ipak, ne znam koliko to traje i koliko kosta ali vjerujem da ce lomiti sve.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Mamba1921 i 12 gostiju.

Prijava  •  Registracija