Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Model1964
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 11:28 pm

storm_raider je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:@ storme
Pretvorice se u BG scenu ako ne uvedemo jasna pravila. Procitaj moj post iznad. Ja Želju gledam 5-6 puta godišnje, od toga dva drebija. Halalim derbi na lavoru ako bi se ispoštovalo pravilo 5 procenata. Sigurnost na Grbavici je najpreca ;)
Grbavica je uvijek najpreca, to je dom, a dom se cuva kao zjenica oka. Bice da se slazemo ipak u najbitnijem, samo sto nemamo isti startni ugao. :)
Ako je dom onda se ne puštaju u njega vandali samo zato da bi zaradio koju marku. Ako zbog love puštaš vandale, od doma praviš kupleraj. Pare koje zaradiš od karanja potrošiš na lijecenje sifilisa :) :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Whisperer

sri jul 13, 2016 11:28 pm

storm_raider je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:@ storme
Pretvorice se u BG scenu ako ne uvedemo jasna pravila. Procitaj moj post iznad. Ja Želju gledam 5-6 puta godišnje, od toga dva drebija. Halalim derbi na lavoru ako bi se ispoštovalo pravilo 5 procenata. Sigurnost na Grbavici je najpreca ;)
Grbavica je uvijek najpreca, to je dom, a dom se cuva kao zjenica oka. Bice da se slazemo ipak u najbitnijem, samo sto nemamo isti startni ugao. :)
@Storme sta je sa jahom jel sve uredu, jel ga mozemo za derbi ocekivati ?
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

plavi kanarinac
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:30 pm

Zna li neko u koliko je trening i hoće se moći gledati?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

storm_raider
Kontakt:

Mirso, imao je kontrolu koliko znam. Trebao bi biti spreman, ali mozda ga ubaci zadnjih 30 minuta, ne vjerujem da ce poceti. Kasno se prikljucio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Jaozinho22

plavi kanarinac je napisao/la:Zna li neko u koliko je trening i hoće se moći gledati?
Rekoše u 10 ujutro.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

LARSSON
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:35 pm

Ako neko bude išao i bude otvoren trening za sve, nek snimi što više može i nek šalje na pm
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

plavi kanarinac
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:37 pm

Ici cu ja na trening i vala iskreno se nadam da ce makar dopustiti da virim, necu ni snimati ni nista, prenijeti cu sve..
Nego onaj, jel ko upratio ovu slobodu kakva je, kako igraju, Sirokog itd?

plavi kanarinac
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:42 pm

Da sam postavio neku glupost, deset vas bi se nadovezalo sa smajlijima sto puse i nastavilo zajebanciju haha.

LARSSON
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:43 pm

plavi kanarinac je napisao/la:Da sam postavio neku glupost, deset vas bi se nadovezalo sa smajlijima sto puse i nastavilo zajebanciju haha.
Loše igraju, sloboda karina, široki karina, sarajevo karina, zrinjski karina, mi najbolji :ganja:

plavi kanarinac
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:45 pm

LARS1921 je napisao/la:
plavi kanarinac je napisao/la:Da sam postavio neku glupost, deset vas bi se nadovezalo sa smajlijima sto puse i nastavilo zajebanciju haha.
Loše igraju, sloboda karina, široki karina, sarajevo karina, zrinjski karina, mi najbolji :ganja:

Znači pjevamo na kraju godine "Evo evo titule ..." ? :titula: :DD: :karanje:

LARSSON
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:47 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:

slika

rios
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:47 pm

plavi kanarinac je napisao/la: Nego onaj, jel ko upratio ovu slobodu kakva je, kako igraju, Sirokog itd?
Eh dao si mi slagort da se vratim na ono o cemu najvise volim da pisem i pricam,fudbalu..Ne znam ni kak ose upecah u ovu pricu o navijacima,procentima,mjestima :mrgreen:

Gledao sam Slobodu u ove dvije utakmice,doduse u drugoj nesto povrsnije.Po meni i ove godine ce biti jak protivnik.Ono sto sam primjetio,posebno u prvoj utakmici,je da su tanji na DM i lijevom beku u odnosnu na proslu sezonu.Nazad imaju Dzidica koji je djelovao uglavnom dobro,za PL je on odlican stoper,da se ne lazemo.Gore imaju Zebu i Ordagica i dalje,napadaca solidnog.Na kraju krajeva ispali su bas tjesno,to dovoljno govori.
Nisam gledao Siroki,ali oni su vec deceniju i vise uvijek u vrhu,nesto ne vjerujem da tako nece bitii ove godine,medju 5 najjacih ekipa.Dobili su sad novog trenera koji je kvalitetan,dokazan..
Gledao sam i Zrinjski,dobra ekipa,jako dobra.Bar sudeci po ovoj prvoj utakmici.
Elem,najvece nepoznanice ispadamo mi i Sarajevo,kako protivnicima tako i sami sebi :mrgreen:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Leon_Professional
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:48 pm

Buraz pripremne su, nista to ne znaci :kafa:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Whisperer

sri jul 13, 2016 11:48 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:

Ma brt, Zrinja je dobro stajo protiv Legije , sloboda je mozda jaca od kona trenutno i sirokog , jos ako njima ode benko oni su 0 jedino saric je dobro im pojacanje , al imaju minus na klupi u vidu hurtica :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

rodrigo87
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:51 pm

Nedo je demantovao da je potpisao za Olimpic.
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

ISB87
Kontakt:

sri jul 13, 2016 11:52 pm

Jel shvatas kad kazes da su oni huligani onda i nas jug to ispadne? Kakva bi ti pravila uveo da oni ne smiju kupovati karte obicinh tribina? Normalno da bi bilo 5x vise belaja tada.Niko ne kaze da ih trebas gotivit ili nesto. ali to je jednostavno tradicija.Ajde nadji mi utakmicu koja se medijski toliko isprati u BiH (recimo i sire), a da nije derbi? el, lp mozda ali tu smo slabi.
Ja se nadam da to nikad nece biti pozoriste kao sto ti zamisljas, nadam se da cemo za par godina i na Grbavici moci vidjet dvije navijacke tribine (derbi, europa), prozivanja i sa jedne i sa druge strane.Istok i zapad su potencijalne porodicne tribine, koje normalno trebaju biti zasticene.
MIRZA RASCIC

GoodisonPark
Kontakt:

čet jul 14, 2016 12:26 am

ISB87 je napisao/la:Jel shvatas kad kazes da su oni huligani onda i nas jug to ispadne? Kakva bi ti pravila uveo da oni ne smiju kupovati karte obicinh tribina? Normalno da bi bilo 5x vise belaja tada.Niko ne kaze da ih trebas gotivit ili nesto. ali to je jednostavno tradicija.Ajde nadji mi utakmicu koja se medijski toliko isprati u BiH (recimo i sire), a da nije derbi? el, lp mozda ali tu smo slabi.
Ja se nadam da to nikad nece biti pozoriste kao sto ti zamisljas, nadam se da cemo za par godina i na Grbavici moci vidjet dvije navijacke tribine (derbi, europa), prozivanja i sa jedne i sa druge strane.Istok i zapad su potencijalne porodicne tribine, koje normalno trebaju biti zasticene.
Mi faktički nemamo ni jednu ni drugu tribinu, zapad je preskup i premalen a istoka nema.
Možda treba ovako nešto ponovo da se desi, pa da razmišljamo?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Woe01mck6hw[/video]

Dobili su slovo "O" 2014 god. Tada nije bilo ni mnogo naših navijača pa se to nekako i moglo, međutim oni su se odmah osilili misle da mogu divljati + što su slova E i LJ prazna (tampon zona). To je u ovim trenucima premalo mjesta za naše navijače i simpatizere. Maksimum zdenka i to u strogo kontrolisanim uslovima. Kako se bude povećavao kapacitet Grbavice u skladu s'tim i povećavati broj mjesta za goste. Da napomenem da nema stolica u ovom dijelu gdje su gosti, a možemo zamisliti šta bi bilo da ih ima...

Imam i ja jarana pitara podosta ali družba je družba a služba je služba!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Rodom s mejtaša
Kontakt:

čet jul 14, 2016 12:29 am

Sad sam gledao golove Krasnodara protiv pitara. Ljudi im picigena igrali. Kakve su mašine ove ruske ekipe za naše timove. Užas.

rodrigo87
Kontakt:

čet jul 14, 2016 12:31 am

Goodison brate, bio sam na Jugu tu tekmu, ali koliko ja znam da je prva baklja poletila sa naseg dijela sjevera.. Nisam upucen bio u taj sukob, no koliko sam ja vidio da je prva baklje poletila sa nase strane nakon gola eldara
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

ž'21
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jul 14, 2016 12:36 am

rodrigo87 je napisao/la:Goodison brate, bio sam na Jugu tu tekmu, ali koliko ja znam da je prva baklja poletila sa naseg dijela sjevera.. Nisam upucen bio u taj sukob, no koliko sam ja vidio da je prva baklje poletila sa nase strane nakon gola eldara
Jesu, nasi su počeli

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Faca Sa Ulica, Google [Bot] i 11 gostiju.

Prijava  •  Registracija