Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:21 pm

Model1964 je napisao/la:Irfo, jadni Irfo :lol: :lol:
Imašli ti tih 250 milja eura + porezi za Štillu? Ako imaš daj pa da slavimo :) :)
Sad zajebanciju na stranu. Nije dobro imati u svlacionici veliku razliku u primanjima ma kako se igrac zvao.
Zato je feningaš to riješio, da igračima velike plate i onda im uzme dvije trećine
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:22 pm

Model1964 je napisao/la:Irfo, jadni Irfo :lol: :lol:
Imašli ti tih 250 milja eura + porezi za Štillu? Ako imaš daj pa da slavimo :) :)
Sad zajebanciju na stranu. Nije dobro imati u svlacionici veliku razliku u primanjima ma kako se igrac zvao.
ma digo bi ja kredit samo da ga gledam u plavom dresu kako plese na terenu :karanje:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:23 pm

Model1964 je napisao/la:Irfo, jadni Irfo :lol: :lol:
Imašli ti tih 250 milja eura + porezi za Štillu? Ako imaš daj pa da slavimo :) :)
Sad zajebanciju na stranu. Nije dobro imati u svlacionici veliku razliku u primanjima ma kako se igrac zvao.
Potpis brate, odma bi se pobunili mnogi od njih, ne treba o njemu mislit , jeste da je od bekrica bolji 100 puta al preskup je za nas trenutno nije dostizan , neg kolko ce kone dobit prostora na sjeveru do kojeg slova :mrgreen:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:27 pm

Kazanova je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:Irfo, jadni Irfo :lol: :lol:
Imašli ti tih 250 milja eura + porezi za Štillu? Ako imaš daj pa da slavimo :) :)
Sad zajebanciju na stranu. Nije dobro imati u svlacionici veliku razliku u primanjima ma kako se igrac zvao.
Potpis brate, odma bi se pobunili mnogi od njih, ne treba o njemu mislit , jeste da je od bekrica bolji 100 puta al preskup je za nas trenutno nije dostizan , neg kolko ce kone dobit prostora na sjeveru do kojeg slova :mrgreen:
Kakav crni sjever :)
Ja da se pitam .... na istok, iza onih panoa :mrgreen: , svakom uzeti cenera i nakrcati ih što više :mrgreen: :mrgreen:
Buduli pravili sranje... onim bagerom na njih :mrgreen:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:28 pm

Evo sad mi Husarić kaže da je šuplja za Memiševića...ide vani.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:29 pm

Subic u Slobodu ode, Mirso reaguj sta se ovo desava :cigara:
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:29 pm

Imamo jedno pitanje samo za ove sto su pristalice pravila 5%..Da li ce se buniti ukoliko nekad Sarajevo za nas dodjeli samo 1900 mjesta ili karti,kako hocete? Toliko dodje 5% za Kosevo,cini mi se da je kapacitet 38 hiljada mjesta.
Ne znam,osjetih neku nelagodu nakon nekih postova,ispade da ja / mi koji govorimo da se ne treba na taj nacin pristupati derbiju manje volimo Zelju ili mu manje zelimo dobra,da smo naivni ili sta vec..
Nije toliko jasna podjela u sarajevskom derbiju kako je neki zele prikazati,niti u mentalitetu niti bilo cemu drugom sustinskom,znam poprilican broj oceva i sinova,brace,drugova najboljih koji stoje na razlicitim stranama..
Niko ne govori,bar ja ne,o polovini stadiona nego o tome da se vidi i nadje neka objektivna cifra.Onako,utopijski,da se sacuva derbi i njegova draz,koliko god nekima ta rijec bila beznacajna,meni je uvijek bilo uzivanje i to nadmetanje navijaca u navijanju,pokazivanju ljubavi.Da slavis pred njima kad pobjedis ili da pokazes ponos i odanost kad izgubis..
Ali eto,nek bude da ste vi upravu.Povlacim se iz daljnje diskusije.
Zadnja izmjena: rios, dana/u sri jul 13, 2016 10:34 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:29 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Evo sad mi Husarić kaže da je šuplja za Memiševića...ide vani.
laže husara, hoće da nam uvali bonuccia
 
crnamamba96
Postovi: 65
Pridružen/a: uto maj 17, 2016 5:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:34 pm

Transfer lista za nas je završena, ali svejedno slijedi :karanje:
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:35 pm

LARS1921 je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Evo sad mi Husarić kaže da je šuplja za Memiševića...ide vani.
laže husara, hoće da nam uvali bonuccia
kakve on veze ima sa memisem, nije mu on agent kolko znam a i da mu jeste ne bi pregovarali sa njim uopstem, njegovim pulenima su zatvorena vrata
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:37 pm

crnamamba96 je napisao/la:Transfer lista za nas je završena, ali svejedno slijedi :karanje:
Ma bgm, zrinja ce bit opasan netreba ih otpisat, pa cak i kone samo oni imaju minus to je hurtic nismo jedini favoriti za titulu , siroki isto netreba otpisat... :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:38 pm

Mi se uigravamo, Jahic je posljednje pojacanje/prinova, kako hocete. Jedino ako ne iskrsne nesto iznenada, ali to bi sve iznenadilo i morala bi biti neka teska klasa, jer smo mi u procesu uigravanja, uskoro igramo generalku i nije ozbiljno dovoditi sada nekoga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:39 pm

Sloboda je jaca i od Sarajeva i od Sirokog. Zrinjski svakako uvijek jak, nisu imali puno promjena.
Jos ako Slobodi dodje Subic, sa Musemicem oni su jaci nego prosle godine.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:39 pm

storm_raider je napisao/la:Mi se uigravamo, Jahic je posljednje pojacanje/prinova, kako hocete. Jedino ako ne iskrsne nesto iznenada, ali to bi sve iznenadilo i morala bi biti neka teska klasa, jer smo mi u procesu uigravanja, uskoro igramo generalku i nije ozbiljno dovoditi sada nekoga.
Bogami kako god okrenes memisevic je teska klasa :ganja:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:40 pm

rios je napisao/la:Imamo jedno pitanje samo za ove sto su pristalice pravila 5%..Da li ce se buniti ukoliko nekad Sarajevo za nas dodjeli samo 1900 mjesta ili karti,kako hocete? Toliko dodje 5% za Kosevo,cini mi se da je kapacitet 38 hiljada mjesta.
Ne znam,osjetih neku nelagodu nakon nekih postova,ispade da ja / mi koji govorimo da se ne treba na taj nacin pristupati derbiju manje volimo Zelju ili mu manje zelimo dobra,da smo naivni ili sta vec..
Nije toliko jasna podjela u sarajevskom derbiju kako je neki zele prikazati,niti u mentalitetu niti bilo cemu drugom sustinskom,znam poprilican broj oceva i sinova,brace,drugova najboljih koji stoje na razlicitim stranama..
Niko ne govori,bar ja ne,o polovini stadiona nego o tome da se vidi i nadje neka objektivna cifra.
Ali eto,nek bude da ste vi upravu.Povlacim se iz daljnje diskusije.
Ja se nebih bunio. Zašto? Zato jer je to normala svuda u svijetu, civiliziranom. Bio sam na gradskom derbiju u liverpoolu i Evertonovi navijaci su dobili u gram karti koliko im pripada. Niko ne spori da normalni navijaci manjeg i mlađeg sarajevskog kluba dođu na derbi bez navijackih i klubskih obilježja.Naravno kada regularno kupe kartu ako koja ostane :) iza naših navijaca. HZ ograniciti broj, dobro ih pregledati, još bolje ograditi.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:40 pm

Jedini ovdje trenutno kompetentan da govori o mogućim dolascima je Kazanova, ostali jok. Lažni insajderi
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:41 pm

Usudio bih se reci da ce sigurno u ligi za prvaka biti velika cetvorka + Radnik i Sloboda. Bit ce ovo mozda i najzanimljivija sezona u historiji PL BiH.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:42 pm

irfo je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Mi se uigravamo, Jahic je posljednje pojacanje/prinova, kako hocete. Jedino ako ne iskrsne nesto iznenada, ali to bi sve iznenadilo i morala bi biti neka teska klasa, jer smo mi u procesu uigravanja, uskoro igramo generalku i nije ozbiljno dovoditi sada nekoga.
Bogami kako god okrenes memisevic je teska klasa :ganja:
Hm.. drag mi je, trudi se i bice nesto od njega i ima potencijal da bude teska klasa, ali sada.. tesko. :)

Uostalom, koliko znam on ima 2 ozbiljne ponude vani. Je li istina da je Turkovic u Olimpicu, nisam upratio ovih dana?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:43 pm

Pamtimo mi svoju historiju ali bi trebali da gradimo bolju budućnost i ova trakavica oko mjesta za pitare na derbiju je stvarno više dosadila jer se ponavlja svake godine. Mi smo raja iz jednog grada, ne volimo se baš ali bi trebali da se tolerišemo i normalno surađujemo. Po meni nije derbi ako nema njih da ih po*išamo na tribini i nadglasamo ih pjesmama. Na kraju krajeva mi na lavoru uzmemo 1/3 mjesta a njima bi dali 5%, ako to pretvorimu u brojke po trenutnim kapacitetima mi na lavoru uzimamo 11.500 stolica a na uzvratu im nudimo 600 stolica. Ako ih na lavoru nadglasamo kada su omjeri na njihovoj strani na Grbavici nemaju šta tražiti da im pola sjevara damo, na stranu što ako se gleda i finansijski dobitak kluba bolje je prodati što veći broj skupih karti mada nebi nam to trebala biti osnovna tačka razmatranja .
イビチャ・オシム
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 13, 2016 10:46 pm

Izlija je napisao/la:Pamtimo mi svoju historiju ali bi trebali da gradimo bolju budućnost i ova trakavica oko mjesta za pitare na derbiju je stvarno više dosadila jer se ponavlja svake godine. Mi smo raja iz jednog grada, ne volimo se baš ali bi trebali da se tolerišemo i normalno surađujemo. Po meni nije derbi ako nema njih da ih po*išamo na tribini i nadglasamo ih pjesmama. Na kraju krajeva mi na lavoru uzmemo 1/3 mjesta a njima bi dali 5%, ako to pretvorimu u brojke po trenutnim kapacitetima mi na lavoru uzimamo 11.500 stolica a na uzvratu im nudimo 600 stolica. Ako ih na lavoru nadglasamo kada su omjeri na njihovoj strani na Grbavici nemaju šta tražiti da im pola sjevara damo, na stranu što ako se gleda i finansijski dobitak kluba bolje je prodati što veći broj skupih karti mada nebi nam to trebala biti osnovna tačka razmatranja .
Apsolutno se slazem sa tobom prijatelju. Kao da sam ja ovaj post pisao, od rijeci do rijeci. :palacgore:

Valja nam zivjeti...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 293 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija