Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 8:53 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Da nije bilo ove vrucine ubila bi ih Legija tri razlike, zato će u revansu. Ljudi jači za klasu. Spora igra Zrinjskog ko ih svih naših timova u Evropi. Ova se mrljavina baš više ne može gledati, kretanje loše, bezidejno naprijed bez ikakve akcije, taktika je bila samo ne primiti go itd. Kostić ako ubrza igru kao što se priča ovaj Zrinjski nema šta tražiti.
ako. jer riječ je o promjeni koncepta iz temelja. što nije lako, ali je neophodno, jer sve u poređenju sa evropom pokazuje da ovako više ne ide.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 8:53 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:Da nije bilo ove vrucine ubila bi ih Legija tri razlike, zato će u revansu. Ljudi jači za klasu. Spora igra Zrinjskog ko ih svih naših timova u Evropi. Ova se mrljavina baš više ne može gledati, kretanje loše, bezidejno naprijed bez ikakve akcije, taktika je bila samo ne primiti go itd. Kostić ako ubrza igru kao što se priča ovaj Zrinjski nema šta tražiti.
Super je rezultat, borba dobra, ali sto ti kazes toliko peglanja lopte, spore transformacije prema naprijed da je to vise mucno gledati, tipicno za nase klubove, igrac koji prodje jednog protivnickog igraca imam osjecaj da bi licem napao i ostatak ekipe kolko ga ponese taj jedan dribling, uvijek glava spustena, ruku na srce branili su se odlicno, jednom izgubili konce u zadnjoj liniji odma se otvorio prostor i ovakva ekipa to bez milosti i kazni, dole ce sigurno lose proci..
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 8:54 pm

Djulaga_ je napisao/la:Ne moze se igrati brze jer je vrucina bila prevelika.
Kad Legia nije mogla, jos teze je mogao Zrinjski.
Dobra su ekipa, fino poslozena, prema naprijed jako dobri. Jos malo da srede zadnju liniju.
Nije ova Legia kakva pljacka, oni ako prodju Zrinjski, njima je ispadanje u sljedecem kolu.
Ma nije, nije ni Lech bio, ali ove naše amatere će uvijek proći bez problema. Naš je fudbal zaostao u vremenu i prostoru zato se i nadam da će Kostić nešto promijeniti i zato mi je drago što nam nije neki domaći trener. E sad koliko će ovi naši igrači biti u stanju da to prihvate to je veliko pitanje. Bojim se da većina neće.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 8:56 pm

cikazubo je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:Da nije bilo ove vrucine ubila bi ih Legija tri razlike, zato će u revansu. Ljudi jači za klasu. Spora igra Zrinjskog ko ih svih naših timova u Evropi. Ova se mrljavina baš više ne može gledati, kretanje loše, bezidejno naprijed bez ikakve akcije, taktika je bila samo ne primiti go itd. Kostić ako ubrza igru kao što se priča ovaj Zrinjski nema šta tražiti.
Super je rezultat, borba dobra, ali sto ti kazes toliko peglanja lopte, spore transformacije prema naprijed da je to vise mucno gledati, tipicno za nase klubove, igrac koji prodje jednog protivnickog igraca imam osjecaj da bi licem napao i ostatak ekipe kolko ga ponese taj jedan dribling, uvijek glava spustena, ruku na srce branili su se odlicno, jednom izgubili konce u zadnjoj liniji odma se otvorio prostor i ovakva ekipa to bez milosti i kazni, dole ce sigurno lose proci..
Baš tako.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:00 pm

Ma mi u svim sportovima i na klupskom i na reprezentativnom nivou igramo presporo, zaostalo. Od rukometa u kojem nam krila ne rade nista, a Prce isforsira 90% suteva, kosarke gdje molimo Boga da se ne sretnemo s Fincima jer ljudi igraju brzo, a mi to ne znamo, preko fudbala gdje je brza igra misaona imenica. Filozofija u ekipinim sportovima se mora mijenjati, iz korijena. Dok tako ne bude cekat cemo uspjehe Tuke, Dzumhura, brojati koseve Teletovica i Nurkica za njihove klubove i pratiti Dzeku i Pjanica kako igraju vani... Da ne bude zabune, mi s ovom filozofijom mozemo i pobijediti nekog, izbaciti Ferenca, plasirati se na SP itd. ali sve tu to iznimke koje potvrdjuju pravilo, sport nam je opcenito u banani. Upravo zato mi je drago jer je dosao Kostic, covjek koji nije najbolji strucnjak u regionu, ali ima nove ideje, ima neke vizije koje su sigurno drugacije u odnosu na nase, vizije na koje valja navici i igrace i navijace, valjda ce uspjeti. A opcenito svi koji se bave sportom moraju razmisljati malo "modernije", malo pratiti kako to izgleda na zapadu jer sve dok je nama nemoguca misija istrcati kontru u rukometu, mi nemamo sta traziti na ozbiljnijem nivou.
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:03 pm

Slovenci igraju isto spor fudbal.
Osim Maribora koji se izdigao kao Dinamo, ostali klubovi su bara bara s nasim.
Isto tako reprezentacija.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:07 pm

Djulaga_ je napisao/la:Slovenci igraju isto spor fudbal.
Osim Maribora koji se izdigao kao Dinamo, ostali klubovi su bara bara s nasim.
Isto tako reprezentacija.
E ne znam, ne gledam to. Njima je problem baza i talenat, ali su i tako hendikepirani bili na više velikih takmičenja od nas. Dakle, rade bolje.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:08 pm

Godisnje idu momcima koji su van Sarajeva i onim momcima koji sebi to ne mogu priustiti, pri cemu prednost imaju momci sa foruma.
Sve idemo javno i transparentno, znaci niti jedan fening se nece potrositi "sa strane". Ako mozete ukljucite se u akciju, ako ne, makar podrzite na bilo kakav nacin.
Akcija se nastavlja od sutra, hvala svima koji su ucestvovali u akciji i hvala svima koji su dali podrsku bilo koje vrste.
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:09 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Slovenci igraju isto spor fudbal.
Osim Maribora koji se izdigao kao Dinamo, ostali klubovi su bara bara s nasim.
Isto tako reprezentacija.
E ne znam, ne gledam to. Njima je problem baza i talenat, ali su i tako hendikepirani bili na više velikih takmičenja od nas. Dakle, rade bolje.
Rade za bobu bolje jer imaju uslove.
Mi kad budemo imali bolje stadione i popratne stvari kao oni bicemo puno bolji.
Hocu da kaze da pored svega toga ne igraju brzi fudbal.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:17 pm

Samo treba pogledati sad sastav Dinama koji je isti vec evo treca godina.
Idu oni u grupnu fazu, to je sigurno.
Samo igracki kadar mora biti na okupu a onda je lahko treneru.
Kranjcaru nije bilo tesko.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:21 pm

samo što to košta 15ak miliona godišnje, eura naravno. gdje jedan igrač ima malo manje od miliona godišnju platu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:23 pm

Nema to veze s nama. Ne mislim na takav kvalitet igraca.
Mislim da ekipa mora biti na okupu, a logicno da je ne mozemo imati takve ugovore.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:24 pm

exbabilon je napisao/la:Ma mi u svim sportovima i na klupskom i na reprezentativnom nivou igramo presporo, zaostalo. Od rukometa u kojem nam krila ne rade nista, a Prce isforsira 90% suteva, kosarke gdje molimo Boga da se ne sretnemo s Fincima jer ljudi igraju brzo, a mi to ne znamo, preko fudbala gdje je brza igra misaona imenica. Filozofija u ekipinim sportovima se mora mijenjati, iz korijena. Dok tako ne bude cekat cemo uspjehe Tuke, Dzumhura, brojati koseve Teletovica i Nurkica za njihove klubove i pratiti Dzeku i Pjanica kako igraju vani... Da ne bude zabune, mi s ovom filozofijom mozemo i pobijediti nekog, izbaciti Ferenca, plasirati se na SP itd. ali sve tu to iznimke koje potvrdjuju pravilo, sport nam je opcenito u banani. Upravo zato mi je drago jer je dosao Kostic, covjek koji nije najbolji strucnjak u regionu, ali ima nove ideje, ima neke vizije koje su sigurno drugacije u odnosu na nase, vizije na koje valja navici i igrace i navijace, valjda ce uspjeti. A opcenito svi koji se bave sportom moraju razmisljati malo "modernije", malo pratiti kako to izgleda na zapadu jer sve dok je nama nemoguca misija istrcati kontru u rukometu, mi nemamo sta traziti na ozbiljnijem nivou.
To je to!
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:28 pm

pa ne možeš imati ni okup, jer tvoj dobar, solidan igrač kad se pokaže dvije godine takvim može u nekom azerbejdžanu zarađivati pet ili deset puta više nego kod tebe. bez obzira što nije tako dobar.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:32 pm

Neka kostur ekipe ostane dvije godine kasnije ce ici puno lakse.
Ako se ne moze tako onda stavi kljuc u bravu.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:34 pm

smiješna priča u našim uslovima. ali baš smiješna.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:36 pm

Koja je onda svrha postojanja kluba?
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:41 pm

pa eto, ti predaj za gašenje kluba, obrazloži to činjenicom da se previše mijenja kostur ekipe.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:42 pm

Za pocetak da Istok izgradimo i titulu vratimo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 12, 2016 9:47 pm

Pa zar se ne radi na tome, ugovorima svima traju barem do 2018. godine, osim Stevanovicu, a neko rece da ce i on produziti u skorije vrijeme. Radi se na tome, ljudi. Veca, Aco, Memija, Sinisa, Miro, Lendra, Blagoje i Bekrija, to je taj neki kostur od prosle polusezone koji ce pa sigurno svi igrati, i ostati najmanje do sljedeceg ljeta, a nema sanse da svi odu odmah. Pravi se ekipa, vidjet cemo ko ce se od novih pojacanja istaci, mozda dobijemo novog Blagojevica, koji ce biti neizostavni dio ekipe. Imamo po dva igraca na svakoj poziciji, nabili smo spremu, fino se radi s trenerom, rezultat bi trebao biti tu.
A sto se istoka tice, ja tek ocekujem masivnu reklamnu kampanju i mislim da uprava radi dosta toga iza zavjese, sa nekim firmama i sl, imaju sigurno oni planova, jer ovako se to nikad ne bi zavrsilo.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Loris1971 i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija