Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

fk1921
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2016 6:05 pm

Koja pogan od admina i aleksandra na gg.ba, ono je nevjerovatno, dopustaju placenicima da pricaju svasta oko Zeljeznicara a banuju ljude koji argumentovano zacepe usta placenicima. Tuzno
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jul 11, 2016 6:10 pm

fk1921 je napisao/la:Koja pogan od admina i aleksandra na gg.ba, ono je nevjerovatno, dopustaju placenicima da pricaju svasta oko Zeljeznicara a banuju ljude koji argumentovano zacepe usta placenicima. Tuzno
Ma j... tu stranicu ne znam zasto ljudi ulaze tamo. Moras ih shvatiti da im je krivo sto ih je klub odjeb'o.

Sta ces ono je tamo postao forum 4 osobe.
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

fk1921

pon jul 11, 2016 6:11 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Koja pogan od admina i aleksandra na gg.ba, ono je nevjerovatno, dopustaju placenicima da pricaju svasta oko Zeljeznicara a banuju ljude koji argumentovano zacepe usta placenicima. Tuzno
Ma j... tu stranicu ne znam zasto ljudi ulaze tamo. Moras ih shvatiti da im je krivo sto ih je klub odjeb'o.

Sta ces ono je tamo postao forum 4 osobe.
bas jadno, svejedno sto su odjebani ili ne :)
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Hadzijalagic
Kontakt:

pon jul 11, 2016 6:20 pm

Onaj forum moze posjecivati samo veliki sadomazohista, bar sto se nase teme tice.. Jedan lik sa nekoliko naloga docekao svojih pet minuta i orgija pod patronatom gazde foruma.. Ko ih yebe, nebitni su..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Plava Porodica
Kontakt:

pon jul 11, 2016 6:33 pm

Žao mi Fate i deduka što trening svaki prate :cry:
A žao mi i sebe pomalo..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

fk1921

pon jul 11, 2016 6:35 pm

Plava Porodica je napisao/la:Žao mi Fate i deduka što trening svaki prate :cry:
A žao mi i sebe pomalo..
Pratit ce Fata vjerujem idalje, obezbijedit ce posebno za nju s druge strane s parkinga da gleda :D

btw niko mi nije odg na pitanje gdje i kad da kupim karte za zapad "A" za derbi?
04.03.2015

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jul 11, 2016 6:40 pm

fk1921 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Žao mi Fate i deduka što trening svaki prate :cry:
A žao mi i sebe pomalo..
Pratit ce Fata vjerujem idalje, obezbijedit ce posebno za nju s druge strane s parkinga da gleda :D

btw niko mi nije odg na pitanje gdje i kad da kupim karte za zapad "A" za derbi?
Ako bude u prodaji bit ce u plavom salonu kada se ostale puste u prodaju

Svi na Grbavicu!!!

ChWilla
Kontakt:

pon jul 11, 2016 6:40 pm

ne mislim da ima išta posebno, biće u prodaji kad i ostale.
gradi željo boli te *****

Plava Porodica
Kontakt:

pon jul 11, 2016 6:41 pm

Kad se puste u prodaju,vjerovatno dan prije derbija,kao i uvijek,kreneš odma ujutro i osiguraš sebi kartu.
8-)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Jaozinho22

pon jul 11, 2016 6:45 pm

Bio oko pola 5 produžio člansku,uzeo godišnju jug 54 br. zatekao me red kad sam otišao ostao red momci se uclanjuju produžuju kupuju godišnje....mogla bi ovo biti fina priča....
Ako neko ima od penzionera na forumu oni mogu uzeti godišnju bez članske...neka nova Cura radi prvi joj dan pa je bila dilema oko toga...
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

JoseMourinho
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 11, 2016 7:14 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Onaj forum moze posjecivati samo veliki sadomazohista, bar sto se nase teme tice.. Jedan lik sa nekoliko naloga docekao svojih pet minuta i orgija pod patronatom gazde foruma.. Ko ih yebe, nebitni su..
Ma jbg udjes da procitas sta pišu i moraš majmunima odgovoriti al pisaj ih ko ih yebe :D

Kakva je situacija sa istokom kada bi se gradjevinska mogla dobit?

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

pon jul 11, 2016 7:26 pm

samo treba obavjestiti klub i sve kojima je plava boja draga, da onaj forum ne uzimaju za ozbiljno... mada mislim da je svima vec u klubu jasno ko dan... :palacgore: ali ima sigurno onih neobavjestenih pa misle tamo mogu dobiti strucno i objektivno misljenje o klubu... :rofl:
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jul 11, 2016 7:38 pm

Ma ne treba ih ozbiljno uzimati. Skupina idiota.

Svi na Grbavicu!!!

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon jul 11, 2016 7:44 pm

Uskoro mozemo ocekivati ovakvu masineriju na nasem istoku :palacgore:
Spoiler:
slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Eisenbahner1921
Kontakt:

pon jul 11, 2016 7:58 pm

zeljomoja je napisao/la:Pozdrav svima,

danas sam otisao da kupim jednu kartu za istok i iz uprave su mi rekli za ovaj forum i da ste se prebacili sa onog tamo. Rijetko sam pisao, mozda 5 postova da imam, ali nakon svih stvari koje su uradili i koje i dalje rade protiv nas odlucio sam da predjem ovdje. Ono je sramota. Uglavnom cu citati i nekad nesto napisati. Treba reci: Cestitam na forumu manijaci i hvala prijateljima iz uprave sto me uputise ovdje.
Pozdrav za Deju i Misketa :mrgreen:
Dejo ne zalazi u temu "Zeljo na FM-u", nemoj da nam ovi kvazi stručnjaci upropaste Klub!
Dobrodošao jarane, nadam se da ti ime nije Aldin :lol:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Model1964

pon jul 11, 2016 8:01 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:

danas sam otisao da kupim jednu kartu za istok i iz uprave su mi rekli za ovaj forum i da ste se prebacili sa onog tamo. Rijetko sam pisao, mozda 5 postova da imam, ali nakon svih stvari koje su uradili i koje i dalje rade protiv nas odlucio sam da predjem ovdje. Ono je sramota. Uglavnom cu citati i nekad nesto napisati. Treba reci: Cestitam na forumu manijaci i hvala prijateljima iz uprave sto me uputise ovdje.
Dejo ne zalazi u temu "Zeljo na FM-u", nemoj da nam ovi kvazi stručnjaci upropaste Klub!
Prvo ga prikopčat na aparate, zatim nokte cupat i na kraju gujicom na vruc katran :mrgreen:
ako do tad ne prizna.. onda je naš :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

fk1921

pon jul 11, 2016 8:11 pm

Model1964 je napisao/la:

Prvo ga prikopčat na aparate, zatim nokte cupat i na kraju gujicom na vruc katran :mrgreen:
ako do tad ne prizna.. onda je naš :rofl:
Model imal kakvih novosti ktb?
04.03.2015

Grbavica
Kontakt:

pon jul 11, 2016 8:12 pm

slika
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

blueheart
Kontakt:

pon jul 11, 2016 8:13 pm

zeljomoja je napisao/la:

Taj idiot je i otjerao sve sa foruma. Ovdje koliko vidim nema takvih.
Hvala jarane.

Ovdje takve pelcujemo pa se fino ponasaju
Drzava Zeljo

Model1964

pon jul 11, 2016 8:15 pm

Ništa,sad došao kuci sa mora pa da vidim šta se događa :)
Treba da me nazove onaj viola da vidim jeli uspio dobiti Ljeljka na kafu prije odlaska iz Slo.
Ako treba idem ko one babe gatare da vidimo šta ona kaže :mrgreen:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], SamoJAKO i 22 gosta.

Prijava  •  Registracija