Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 8:38 pm

slika
Ovo je stari Memija kakvog ga i ocekujemo, gledaj agresivnog pogleda i stava, i nema repica frizurica fazona..
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 8:38 pm

Kad Kostić pukne 3-4-3 na derbiju :ganja: :ganja:
Ovo do sad je sve zagrijavanje a u tajnosti preko viber grube ''YEBI MALO SARAJVO'' pripremaju 3-4-3 :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 8:43 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Kad Kostić pukne 3-4-3 na derbiju :ganja: :ganja:
Ovo do sad je sve zagrijavanje a u tajnosti preko viber grube ''YEBI MALO SARAJVO'' pripremaju 3-4-3 :kafa:
Ovo što smo mi gledali ove 3 tekme u Sloveniji uopšte nisu naši igrači, sve je to fikcija ;) . Ovi što će istrčati na derbi se uspješno kriju na stadionu :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 8:45 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
Bolji od Bekrića za klasu druže
Mislio sam za ostale ako mozes da sarnes..baci i koju slikicu :)
Ma sta ce bekric propo..
Pintol, baci ti misljenje, ako nisi gledao tekmu bar imas prijatelja nek šarne ko je kakav bio :ganja: :ganja:
S tim da komentare o igracima koji su konkurenti Bekricu ne treba uzimati za tacne :kafa:
Ja sam uvijek realan bio :)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 8:49 pm

Ovaj video sto je Lars stavio protiv Spartaka, Arsenal kod svog gola je drzao loptu vise od minutu, ljudi su znaci Barca :kafa:

@Pintol :palacgore: Cekamo par recenica, jer ima nekih koji preko slika vide ko je kakav.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 8:51 pm

Gleadam ovaj skraćeni snimak arsenala sa spartakom i da se primjetiti da su i njih držali na konopcima prvo poluvrijeme. Spartak im je zabio neki gol na početku iz prekida i poslije nisu imali skoro ništa, čak su mogli i gubiti na poluvremenu. Tako da mene ohrabruje ovaj rezultat mada je i Kostić mogao konkretno da vidi zašto nismo znali adekvatno odgovoriti na jak presing rusa. Da se i to još korigovati, ima još haman dvije hefte do početka.

Nezgodno je baš za stručni štab što su nam neki igrači pod suspenzijom i to jako važni igrači u igri, najviše zbog uigravanja. Moraš uigravati jedan sastav za derbi a drugi za prvenstvo i zato jako raduje širok (po meni i kvalitetan) roster, tako da ćemo neku mnogo konkretniju sliku ekipe imati tek nakon 4-5 kola a do tada je važno imati i malo sreće ali i podrška sa tribina mora biti u našem stilu, maksimalna!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 8:52 pm

@Leon, poyy ;)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 8:55 pm

Omar500 je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Zna li neko koliki je bio koeficijent tima koji je ove godine bio zadnji nositelj u 2. pretkolu LP?
I mene ovo zanima
AS Trencín Svk 5.400

Mi imali za ovu sezonu 5.925

edit: da dodam bile su jos 2 ekipe sa losijim koeficijentom od nas

Dinamo Tbilisi Geo 5.875
FH Hafnarfjardar Isl 5.750
Zadnja izmjena: Plavo - Bijeli, dana/u ned jul 10, 2016 8:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 8:57 pm

Plavo - Bijeli je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Zna li neko koliki je bio koeficijent tima koji je ove godine bio zadnji nositelj u 2. pretkolu LP?
I mene ovo zanima
AS Trencín Svk 5.400

Mi imali za ovu sezonu 5.925
:cry: :cry: :cry:
U slucaju da uzmemo titulu, pretpostavljam da nam drasticno opada koeficijent, zna li neko koliki bi bio?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 8:57 pm

Omar500 je napisao/la:
Plavo - Bijeli je napisao/la:
Omar500 je napisao/la: I mene ovo zanima
AS Trencín Svk 5.400

Mi imali za ovu sezonu 5.925
:cry: :cry: :cry:
U slucaju da uzmemo titulu, pretpostavljam da nam drasticno opada koeficijent, zna li neko koliki bi bio?
4.775 za narednu sezonu, a sto je najgore sto ce nas iducih 4 godine vuci koeficijent od 0.0750 sto dobili ove godine zbog neizlaska... tako da nista od nosioca u 2 pretkolu LP naredne 4 godine... osim u slucaju da uspijemo nesto fenomenalno odraditi u medjuvremenu ali sudeci po historiji... nema sanse
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 9:01 pm

Dočepao sam se WI FIja i vidio kakvu ste frku napravili od mog izvještaja sa tekme protiv Rudara. Od svega ste našli pričati o Bekricu :r .
Nisam u moucnosti da gledam drugu tekmu ali sam zato poslao specijalnog emisara :) :) , jarana iz JRM i velikog violu :) . Več me je informisao sa treninga u MB. Dao sam mu decidna uputstva šta da gleda :) On je upravo sad podnjeo raport. :lol:
Kao sto sam i ja vidio protiv rudara zadnja linija djeluje super. Aco izvodi odbranu jako brzo i autoritativno na sredinu. Skracujemo prostor za igru. Linije su nam blizu i pomažu jedna drugoj. Šecer je uvjek na protivniku koji ima loptu i na taj nacin blokira dugu loptu u prazan prostor. Fizicki smo u odlicnom stanju. Kaže jaro * Ko vam zabije go neka slavi*. U fazi napada nažalost škripi. Očekujem da me opet pojedinci napadnu :) :) , ali Bekric opet ništa. Neutralan posmatrac koji se dobro razumije u fudbal je uočio isto što i ja . Bekrija ne konta šta mora da radi. Ta pozicija zahtjeva saradnju sa bekom a on okrece u sredinu i proba nekim dugim loptama koje protivnik lako presjeca. A bek je vec krenuo gore i ostavio prazan prostor. Kada su napravljene izmjene puno boje je izgledalo jer nije dobijao toliko lopti. Prije gola Rudaru bila je slicna situacija. Neko je ba boku imao loptu, Bekrija sam malo iskosa 25m od gola. Taj neko ne daje Bekriji nego Stevi uz aut crtu. Poslije, :) :) gol. Danas se je slicno događalo. Osjete igraci da je smušen. Da se razumijemo, ja bih volio da je Bekrija onaj stari, ali... Žeric :klanjase2: , jaro kaže da je cudo od djeteta. Krmak bi ga utopio za 5 miliona da je u MB. Dugo nije vidio da neko igra sa takvom lakocom. Kad stekne malo iskustva naš novi dragulj. Mujagic odlican, odbijaju se od njega ko od zida, fali mu rutine da rešeta. Jako pokretljiv i brz za svoju građu.
Memija isto tako odlican, jako nabrijan i konkretan. Lazic je igro u oba pravca, pomagao gdje je trebalo, fizicki najspremniji :) Grk fino sarađuje sa Acom.
Eto to je raport iz SLO. Na trošak Viole :) . Za ovih 10tak minuta razgovora sam mu dužan dres Želje :) :) . Slovenci ko Slovenci :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 9:01 pm

Zara Larsson,moja sugradjanka,rodica našeg Larssona,uljepša ovo finale.
slika
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 9:04 pm

Model1964 je napisao/la:Dočepao sam se WI FIja i vidio kakvu ste frku napravili od mog izvještaja sa tekme protiv Rudara. Od svega ste našli pričati o Bekricu :r .
Nisam u moucnosti da gledam drugu tekmu ali sam zato poslao specijalnog emisara :) :) , jarana iz JRM i velikog violu :) . Več me je informisao sa treninga u MB. Dao sam mu decidna uputstva šta da gleda :) On je upravo sad podnjeo raport. :lol:
Kao sto sam i ja vidio protiv rudara zadnja linija djeluje super. Aco izvodi odbranu jako brzo i autoritativno na sredinu. Skracujemo prostor za igru. Linije su nam blizu i pomažu jedna drugoj. Šecer je uvjek na protivniku koji ima loptu i na taj nacin blokira dugu loptu u prazan prostor. Fizicki smo u odlicnom stanju. Kaže jaro * Ko vam zabije go neka slavi*. U fazi napada nažalost škripi. Očekujem da me opet pojedinci napadnu :) :) , ali Bekric opet ništa. Neutralan posmatrac koji se dobro razumije u fudbal je uočio isto što i ja . Bekrija ne konta šta mora da radi. Ta pozicija zahtjeva saradnju sa bekom a on okrece u sredinu i proba nekim dugim loptama koje protivnik lako presjeca. A bek je vec krenuo gore i ostavio prazan prostor. Kada su napravljene izmjene puno boje je izgledalo jer nije dobijao toliko lopti. Prije gola Rudaru bila je slicna situacija. Neko je ba boku imao loptu, Bekrija sam malo iskosa 25m od gola. Taj neko ne daje Bekriji nego Stevi uz aut crtu. Poslije, :) :) gol. Danas se je slicno događalo. Osjete igraci da je smušen. Da se razumijemo, ja bih volio da je Bekrija onaj stari, ali... Žeric :klanjase2: , jaro kaže da je cudo od djeteta. Krmak bi ga utopio za 5 miliona da je u MB. Dugo nije vidio da neko igra sa takvom lakocom. Kad stekne malo iskustva naš novi dragulj. Mujagic odlican, odbijaju se od njega ko od zida, fali mu rutine da rešeta. Jako pokretljiv i brz za svoju građu.
Memija isto tako odlican, jako nabrijan i konkretan. Lazic je igro u oba pravca, pomagao gdje je trebalo, fizicki najspremniji :) Grk fino sarađuje sa Acom.
Eto to je raport iz SLO. Na trošak Viole :) . Za ovih 10tak minuta razgovora sam mu dužan dres Želje :) :) . Slovenci ko Slovenci :lol:
Puko si ti ko kokica haveru :ganja:
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 9:05 pm

Plavi orkestar je napisao/la:Zara Larsson,moja sugradjanka,rodica našeg Larssona,uljepša ovo finale.
slika
Posljednja opomena ! :ganja:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 9:05 pm

Djulaga_ je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:Dočepao sam se WI FIja i vidio kakvu ste frku napravili od mog izvještaja sa tekme protiv Rudara. Od svega ste našli pričati o Bekricu :r .
Nisam u moucnosti da gledam drugu tekmu ali sam zato poslao specijalnog emisara :) :) , jarana iz JRM i velikog violu :) . Več me je informisao sa treninga u MB. Dao sam mu decidna uputstva šta da gleda :) On je upravo sad podnjeo raport. :lol:
Kao sto sam i ja vidio protiv rudara zadnja linija djeluje super. Aco izvodi odbranu jako brzo i autoritativno na sredinu. Skracujemo prostor za igru. Linije su nam blizu i pomažu jedna drugoj. Šecer je uvjek na protivniku koji ima loptu i na taj nacin blokira dugu loptu u prazan prostor. Fizicki smo u odlicnom stanju. Kaže jaro * Ko vam zabije go neka slavi*. U fazi napada nažalost škripi. Očekujem da me opet pojedinci napadnu :) :) , ali Bekric opet ništa. Neutralan posmatrac koji se dobro razumije u fudbal je uočio isto što i ja . Bekrija ne konta šta mora da radi. Ta pozicija zahtjeva saradnju sa bekom a on okrece u sredinu i proba nekim dugim loptama koje protivnik lako presjeca. A bek je vec krenuo gore i ostavio prazan prostor. Kada su napravljene izmjene puno boje je izgledalo jer nije dobijao toliko lopti. Prije gola Rudaru bila je slicna situacija. Neko je ba boku imao loptu, Bekrija sam malo iskosa 25m od gola. Taj neko ne daje Bekriji nego Stevi uz aut crtu. Poslije, :) :) gol. Danas se je slicno događalo. Osjete igraci da je smušen. Da se razumijemo, ja bih volio da je Bekrija onaj stari, ali... Žeric :klanjase2: , jaro kaže da je cudo od djeteta. Krmak bi ga utopio za 5 miliona da je u MB. Dugo nije vidio da neko igra sa takvom lakocom. Kad stekne malo iskustva naš novi dragulj. Mujagic odlican, odbijaju se od njega ko od zida, fali mu rutine da rešeta. Jako pokretljiv i brz za svoju građu.
Memija isto tako odlican, jako nabrijan i konkretan. Lazic je igro u oba pravca, pomagao gdje je trebalo, fizicki najspremniji :) Grk fino sarađuje sa Acom.
Eto to je raport iz SLO. Na trošak Viole :) . Za ovih 10tak minuta razgovora sam mu dužan dres Želje :) :) . Slovenci ko Slovenci :lol:
Puko si ti ko kokica haveru :ganja:
ŠOO? :lol: :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 9:06 pm

Model druze, imal sta za Spanca
Željezničar ante portas !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 9:09 pm

MIA, MBI, modelsad :ganja:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 9:22 pm

Zanimljive pripremne utakmice u Sloveniji:
Prva je bila protiv laganog protivnika gdje imaš mogućnost da isprobaš sve što hoćeš, gdje igrač može pokazati sve što može, gdje napadači ulaze u formu i hvataju osjećaj za gol, gdje možeš vidjeti kako ekipa djeluje kad je dobro umorna.
Druga je bila protiv kvalitetnijeg protivnika, za nivo slabijeg od nas, ali opet kvalitetnog da možemo dati sud na osnovu utakmice. Tu smo mogli osjetiti kako ćemo se ponašati kad se protivnik zatvori, a mi moramo napadati te testirati kako defanzivni dio funkcioniše.
Treća je bila protiv protivnika koji je jači od nas. Tu je naglasak bio na našoj obrani, vidjeti kako ekipa funkcioniše kad se mora braniti.
Dobro su odabrane utakmice. Mogu dati Kostiću širu sliku šta ekipa može, a šta ne, te koje se stvari mogu popraviti, a koje treba izbjegavati.
Sad u Sarajevu dati jasne konture ekipi i polako je uigravati za ligu, jer ima 32 kola, ne samo jedno.
@model svaka čast za izvještaj :palacgore: Veliko hvala tebi i ljubičastom :)
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 9:42 pm

Kako već napisah, mi nismo isti sa i bez suspendovanih. Na žalost oni nemaju zamjenu, ostali skoro svi da imaju.
Ono što me raduje je da se na Žerića maksimalno ozbiljno računa, ako je suditi po ovim prijateljskim onda je 90% prvotimac. Mujagić takođe će biti u kombinacijama. Kao i Đenis. Memija i Veca rekao bih da su sigurni, Veca milion posto naravno ali eto nabrojah i njega da vidimo koliko imamo kvalitetnih "naših".

:zeljeznicar1:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 10, 2016 9:43 pm

Opet zavaljujemo Tuceta na krilo :lol:
Ne bi mi bili mi kad nekog ne bi zavalili na krilo :kafa:
Trebalo bi probat Tuceta kao drugog napadača ne vjerujem da bi se lošije snašao nego Tu.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], kemo, Zaki87 i 99 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija