Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 11:46 pm

Diskutirajte, a ne komentarisite jedni druge. Umjesto toga, komentarisite postove, sa postovanjem naravno.

@rios, ja ovo pripisujem tome da je ljudima dosadno, da smo navikli na lose stanje u drzavi i drustvu generalno i nekako smo se "usmrdili" u tome svemu. Jos malo pa ce utakmice, strpljenja braco.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 11:50 pm

Predaj se Dinooo,izgubio si booooj :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 11:53 pm

Tek sad dodjoh i ljepota, milina citati.
Ko je to popusio BAN :rofl: :rofl: :rofl:
Uh kako ce veselo biti kad izgubimo (ne dao Bog) ali samo se kiks ceka pa ide :karanje:
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 11:55 pm

Čitajući forum u posljednjih mjesec dana, gdje je nemoguće da ne uočiš svršavanje i prizivanje Memiševića, iako bismo morali platiti za njega, iako smo doveli dovoljan broj stopera, morao sam ga pogledati danas.
Pogledao sam i mogu samo reći da ni po čemu nije stoper za neki solidan evropski klub, a nisam siguran ni da bi nama pomogao kako se ovdje predstavlja.

No, svako ima pravo na svoje mišljenje.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 11:55 pm

https://youtu.be/EcUMtcqlqFk" target="_blank

Op op :karanje: :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 11:56 pm

storm_raider je napisao/la:Diskutirajte, a ne komentarisite jedni druge. Umjesto toga, komentarisite postove, sa postovanjem naravno.

@rios, ja ovo pripisujem tome da je ljudima dosadno, da smo navikli na lose stanje u drzavi i drustvu generalno i nekako smo se "usmrdili" u tome svemu. Jos malo pa ce utakmice, strpljenja braco.
Ako je nekome dosadno ne mora se miješati tamo gdje mu nije mjesto. Ima brate mili po ovom lijepom vremenu milion stvari da se radi, a to koji će se igrači dovesti, koji su se mogli dovesti, ko upravlja sa nečim trebamo prepustiti ljudima koji su trenutno u klubu. Svakako su na skupštini ponudili svoje mandate na raspolaganje pa ja ne vidjeh nijednog "spasioca" da izađe i kaže evo ja preuzimam kormilo. Da li može bolje u nekim dijelovima? Naravno da može, i sigurno su ljudi u klubu svjesni da može. Može li preko noći? Naravno da ne može, jer za sve je potreban kontinuitet, sistem koji mi polako uspostavljamo. Preseravanja na forumu, filozofiranje o jednim te istim temama svakih 50 stranica, iz "dosade" nikome se ne čitaju niti nekoga plaho interesuju u ovim danima. Za mene je trenutno najvažnije da se ekipa pripremi za prvenstvo, da pripreme prođu bez povreda (evo me ko Elegant), pa da dočekamo taj derbi i odmjerimo snage sa komšinicama. Pa kom obojci... Ostale stvari, u ovim danima su potpuno irelevantne i stvaraju raji koja ovdje dođe da odmori mozak nepotrebnu nervozu. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 11:56 pm

Leon_Professional je napisao/la:Tek sad dodjoh i ljepota, milina citati.
Ko je to popusio BAN :rofl: :rofl: :rofl:
Uh kako ce veselo biti kad izgubimo (ne dao Bog) ali samo se kiks ceka pa ide :karanje:
Već počinjemo tjeranje lažnog hadžije :kafa:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 11:57 pm

Hurmasica je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Diskutirajte, a ne komentarisite jedni druge. Umjesto toga, komentarisite postove, sa postovanjem naravno.

@rios, ja ovo pripisujem tome da je ljudima dosadno, da smo navikli na lose stanje u drzavi i drustvu generalno i nekako smo se "usmrdili" u tome svemu. Jos malo pa ce utakmice, strpljenja braco.
Ako je nekome dosadno ne mora se miješati tamo gdje mu nije mjesto. Ima brate mili po ovom lijepom vremenu milion stvari da se radi, a to koji će se igrači dovesti, koji su se mogli dovesti, ko upravlja sa nečim trebamo prepustiti ljudima koji su trenutno u klubu. Svakako su na skupštini ponudili svoje mandate na raspolaganje pa ja ne vidjeh nijednog "spasioca" da izađe i kaže evo ja preuzimam kormilo. Da li može bolje u nekim dijelovima? Naravno da može, i sigurno su ljudi u klubu svjesni da može. Može li preko noći? Naravno da ne može, jer za sve je potreban kontinuitet, sistem koji mi polako uspostavljamo. Preseravanja na forumu, filozofiranje o jednim te istim temama svakih 50 stranica, iz "dosade" nikome se ne čitaju niti nekoga plaho interesuju u ovim danima. Za mene je trenutno najvažnije da se ekipa pripremi za prvenstvo, da pripreme prođu bez povreda (evo me ko Elegant), pa da dočekamo taj derbi i odmjerimo snage sa komšinicama. Pa kom obojci... Ostale stvari, u ovim danima su potpuno irelevantne i stvaraju raji koja ovdje dođe da odmori mozak nepotrebnu nervozu. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Spomeni jos Generalnog i eto te kao Elegant. :rofl:

Slazem se. :palacgore: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 07, 2016 11:59 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Tek sad dodjoh i ljepota, milina citati.
Ko je to popusio BAN :rofl: :rofl: :rofl:
Uh kako ce veselo biti kad izgubimo (ne dao Bog) ali samo se kiks ceka pa ide :karanje:
Već počinjemo tjeranje lažnog hadžije :kafa:
jbg nisam upucen ko je taj lazni hadzija al et :ganja:
Bitno je da smo poceli :kafa:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:02 am

Vrag je napisao/la:Ovu upravu treba i mora kritikovati za prelazni rok.
1. ni jednog mladog talentovanog igraca nisi doveo
2. ni jedno pojacanje nisi doveo
3. 3 provjerena igraca si doveo koja mogu proci kao prinove
Ne moze ti youtube biti referenca za igraca. Komsiluk je primjer bio kako ne treba, a mi upravo to radimo.
Ne moze me niko uvjeriti da je Toskas bolji od Dzidica ili Jakovljevica.
Nama je trebao bolji stoper od Kosorica to je sigurno Jahic, ali ako se znalo da nije spreman i da je frisko operisan onda se nije trebao dovesti samo zato sto smo ga mi navijaci htjeli.
Pogotovo se pozurilo sa Pozderom i Hervasom.
Ako se igraci pokazu fulom, a sve su prilike. Dobro ce usporiti napredak kluba. Vec sada imamo tu par igraca van forme.
Pitari su za mene puno ozbiljnije odradili prelazni rok.
dobar post do trenutka dok nisi napisao da su pitari odradili bolji prelazni rok...pade u vodu i taktika i sve :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:03 am

Leon_Professional je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Tek sad dodjoh i ljepota, milina citati.
Ko je to popusio BAN :rofl: :rofl: :rofl:
Uh kako ce veselo biti kad izgubimo (ne dao Bog) ali samo se kiks ceka pa ide :karanje:
Već počinjemo tjeranje lažnog hadžije :kafa:
jbg nisam upucen ko je taj lazni hadzija al et :ganja:
Bitno je da smo poceli :kafa:
Leone to je onaj sto je prekinuo neke talove,to je problem ! Nismo mi navikli da se posteno radi ,daj nam samo mahale ! :palacgore:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:04 am

Kazanova je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Ovu upravu treba i mora kritikovati za prelazni rok.
1. ni jednog mladog talentovanog igraca nisi doveo
2. ni jedno pojacanje nisi doveo
3. 3 provjerena igraca si doveo koja mogu proci kao prinove
Ne moze ti youtube biti referenca za igraca. Komsiluk je primjer bio kako ne treba, a mi upravo to radimo.
Ne moze me niko uvjeriti da je Toskas bolji od Dzidica ili Jakovljevica.
Nama je trebao bolji stoper od Kosorica to je sigurno Jahic, ali ako se znalo da nije spreman i da je frisko operisan onda se nije trebao dovesti samo zato sto smo ga mi navijaci htjeli.
Pogotovo se pozurilo sa Pozderom i Hervasom.
Ako se igraci pokazu fulom, a sve su prilike. Dobro ce usporiti napredak kluba. Vec sada imamo tu par igraca van forme.
Pitari su za mene puno ozbiljnije odradili prelazni rok.
Sta su pitari dovelii ? Husejinovica istrosenog, dusana hodzica , jedino im valja saric, Kolko god da je memis mozda veceras bio los ja idalje smatram da njega npr uzmemo imali bi acu i njega pravi neprelazni bedem, jaha moze zadnje veznog ili u nekoj formaciji 3-5-2 .. Treeba maximalno podrzat ovu ekipu i strucni stab kao i upravu za sve sto su uradili, moje misljenje je da treba zeru malog iscrpit , za njeg uzet jedno 500.000 eura .. :)
Ma Husejinovic je tu da gasi vatru. Memisevic bi bio odlican, ali njega nisam uzeo u obzir zbog cifre koja se trazi.
Treba podržati upravu nema govora, ali i kritika je jedan vid podrske. Nisam nikako za tjeranje uprave pa cak i da opet ne odemo u Evropu. Pokazuju oni volju i zelju za trofejom i uspjehom. Samo po meni na pogresan nacin.
Meni se nikako ne svidja ovakav način dovodjenja igraca. Sa svim ovim igracima sto smo potpisali koliko je zapravo bilo na probu ? 0!
A kada se vec lijepe klipovi i tekstovi govora Hajdukovog trenera trebalo se staviti i onaj kada govori da nece ni jedan igrac potpisati dok ga strucni stab ne vidi na djelu(igraci koji dolaze preporukom, a kod nas su svi tako dosli). A to je bila i praksa kod Amara, kako su sezone zavrsavali nama je to svima poznato.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:07 am

diego1921 je napisao/la: Leone to je onaj sto je prekinuo neke talove,to je problem ! Nismo mi navikli da se posteno radi ,daj nam samo mahale ! :palacgore:
Upravo to.. Daj slobodne papire :kafa:
Ali gosp. Miske rece, dok su oni tu sve je posteno, nekim menadjerima se ne svidja i sta cemo im mi, ima jos menadjera.
Kosticu poceraj, nemoj da stajemo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:07 am

Špekac1921 je napisao/la:Čitajući forum u posljednjih mjesec dana, gdje je nemoguće da ne uočiš svršavanje i prizivanje Memiševića, iako bismo morali platiti za njega, iako smo doveli dovoljan broj stopera, morao sam ga pogledati danas.
Pogledao sam i mogu samo reći da ni po čemu nije stoper za neki solidan evropski klub, a nisam siguran ni da bi nama pomogao kako se ovdje predstavlja.

No, svako ima pravo na svoje mišljenje.
ljudi samo pricaju u prazno smijem se zakleti da nista nije bolji od grka i talijana....al bitno je nesto pametovati
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:08 am

Ovo je samo dio borbe da se izvucemo iz "mahale". Zeljo je uvijek postavljao standarde i nove trendove, pa onda moramo i ovaj led mi probiti. To nam je sudbina izgleda. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:08 am

Leon_Professional je napisao/la:
diego1921 je napisao/la: Leone to je onaj sto je prekinuo neke talove,to je problem ! Nismo mi navikli da se posteno radi ,daj nam samo mahale ! :palacgore:
Upravo to.. Daj slobodne papire :kafa:
Ali gosp. Miske rece, dok su oni tu sve je posteno, nekim menadjerima se ne svidja i sta cemo im mi, ima jos menadjera.
Kosticu poceraj, nemoj da stajemo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Izgleda da i ti menadjeri djele po petobanku, ko nekad Miro ! :kafa:
ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI !! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:08 am

delinjo je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Ovu upravu treba i mora kritikovati za prelazni rok.
1. ni jednog mladog talentovanog igraca nisi doveo
2. ni jedno pojacanje nisi doveo
3. 3 provjerena igraca si doveo koja mogu proci kao prinove
Ne moze ti youtube biti referenca za igraca. Komsiluk je primjer bio kako ne treba, a mi upravo to radimo.
Ne moze me niko uvjeriti da je Toskas bolji od Dzidica ili Jakovljevica.
Nama je trebao bolji stoper od Kosorica to je sigurno Jahic, ali ako se znalo da nije spreman i da je frisko operisan onda se nije trebao dovesti samo zato sto smo ga mi navijaci htjeli.
Pogotovo se pozurilo sa Pozderom i Hervasom.
Ako se igraci pokazu fulom, a sve su prilike. Dobro ce usporiti napredak kluba. Vec sada imamo tu par igraca van forme.
Pitari su za mene puno ozbiljnije odradili prelazni rok.
dobar post do trenutka dok nisi napisao da su pitari odradili bolji prelazni rok...pade u vodu i taktika i sve :ganja:
Hehe... to ti govori kakav smo samo los posao mi odradili. :rofl:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:11 am

Ajzea je napisao/la:Uđeš, pročitaš, povratiš, izađeš.
:pljesak:

Budale ce sjebati i ovaj forum.
Svaki dan se jave barem po 2 strucnjaka, sve im smeta, nista ne valja. Treba nama vrijeme Hotica. Previse smo mi razmazeni posti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:12 am

storm_raider je napisao/la:Ovo je samo dio borbe da se izvucemo iz "mahale". Zeljo je uvijek postavljao standarde i nove trendove, pa onda moramo i ovaj led mi probiti. To nam je sudbina izgleda. :)
Uz Željovce koji će prepoznati sve što se dešava, predeverat će se i to, ne brinem ja. Strpljenje, rad, sistem, kontinuitet... ;)

Ne razbijajte glavu glupostima :)


[video]https://www.youtube.com/watch?v=5dCxneNcecM[/video]

Bodreni uvijek od vjernih navijača
Za Želju časno borimo se mi


:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 08, 2016 12:15 am

I ne znam je li iko pisao, danas je Kostic bio na utakmici Sarajeva.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija