Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:40 am

Kakav je argument to što je standardni mladi reprezentativac kod one prevare od trenera?
Pa kod njega je Bajić bio na klupi u većini mečeva iako je redovno igrao u klubu.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:41 am

Grbavica je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Neandrealac je napisao i par tacnih stvari. Dado je standardni reprezentativac, jedne od najlosijih U21 reprezentacija u Evropi. Reprezentativac je iz razloga sto je igrac Zelje. Dado je Zelji donio novac od Evrope golom protiv Lovcena. Dado nije prodat za preko 200 hiljada eura Plzenu jer je Dado jako puno obecavao na pocetku i tad se mislilo da se moze uzeti puno vise za njega i nazalost tu se napravila velika greska. Dado ovakav kakav je sad ne vrijedi ni tih 200 hiljada eura. Amar je tad bio u klubu i on je odbio tu ponudu. Dado je mogao napraviti strasnu karijeru jer je imao predispozicije za to, ali on to nije znao iskoristiti nazalost i to je to. Ima jos ovu sansu da ode na posudbu i tu napokon eksplodira, ne vjerujem da ce biti nesto od njega, mada bih bio najsretniji da me Dado demantuje..
Hmmmm vidiš nisam znao za to. Amar je odbio tu ponudu za njega kao i za još mnoge neke. Puno nam je donio ali izgleda i puno kostao. Amar. Jer koliko znam za mnogo igrača je on odbio ponudu. Hvala za info Brko. :)

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Nemoj na Amara. Poštujem te i sve to, ali ne možeš tako gledati a ni pisati.


@delinjo Damir je prošle godine najviše pretrčao u evropskim utakmicama u našoj ekipi.
Hoce da kaze da je i Amar grijesio pored trofeja koje je osvojio, svi grijese :)
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:43 am

@grbavica znam brate ali sezona se ne igra 3 utakmica o tome se radi....ako ces birati utakmice nikada neces postati igrac....on ima talenta nikada to necu osporiti ali talenat se gleda 5 % sve ostalo je rad....a on ne radi i ne zeli da radi i to svi vidimo jbg...ok imao je povredu ali igrao je on prije povrede i to mnogo ....i rijetko kada je bio neka prevaga ....zapravo se i ne sjecam utakmice u prvenstvu da je toliko donio neku prevagu ...brate vjeruj mi poslao bi neko ponudu bar od 500 milja da je nesto ekstra vidio ....ma necu o njemu ko da je Messi pa o njemu toliko raspravljamo ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:43 am

Jeste dosadni s Dadom u 3 lijepe.
Na ovom forumu glavne dvije stvari smaranje i glumljenje insajdera.
Nigdje na svijetu menadzeri igraca nisu tajna osim kod nas mada mene kao navijaca zalibo ko je kome menadzer i kolika primanja ima koji igrac.
Fakat vas ne kuzim... ljeto klinci ne idu u skolu... dosadno... ali brate nema potrebe mahalati ko kakve tetke i zamarati se nas mebitnim stvarima.
Mjerilo je teren taman da je i Pjanic, a ne Dado ako ne zadovolji hvala lijepo idemo dalje igraci dolaze i prolaze kroz klub... tako je bilo i bice s tim da je trenutno taj prelazni period trazimo se i to je izrazenije zadnjih godinu dvije.
Rezultati ce doci, sad je svima nama cilj taj stadion koji cekamo toliko dugo.
Generacije ga nisu docekale...sve sto se napravi ostaje novim i to je ono sto raduje svakog istinskog ovisnika o plavoj lokomotivi.
I svi mi veoma lako cemo oprostiti losije rezultate kad ugledamo taj istok abd. a i ostale tribine.
Ljudi rade trude se pokusabaju i sportski segment dici iz govana ali za sve to preduslov je infrastruktura.
Opustite se ljudi i uzivajte u ovim ljepim trenutcima u nasem klubu dok traju a svi se nadamo da ce potrajati i da vise nece biti crnih perioda i da nas ceka ljepsa buducnost.
A kad dobijemo taj stadion bit ce lakse dovesti i igraca u ovu prciju, sad kad vide gdje treba igrati nasmiju se i produze dalje.
Treba ici korak po korak ispuniti neke preduslove da bi postali ozbiljan klub sto svi zelimo.
Treba podrzati ove ljude a ne pritisak stvarati time sto je nama dupe zinulo... da mi stadion sredimo pa ce Stila, Dialiba i slicni rado sami doci, kao i mladi potencijali jer ce biti u izlogu za bolju buducnost ... samo sabura ;)

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:44 am

Kako provjereni insajder hladno ocrni Amara, na nigdje veze laz. Ponuda koja je bila za Dadu se desila u trenutku dok je doticni bio u Kataru.

Kako vas nije stid?
Ponekad, ali fakat, upitam se koje su stvarne namjere par `poltrona` kojima ocito neko suflira sta ce pisati.

Ako zanemarimo par djecaka koje su zaludjeli sa svojim boomovima, pa ih kupe za pp.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:44 am

Blagojevic, Kokot i Djelmic su vise pretrcali nego Sadikovic.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:46 am

tm8782 je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Neandrealac je napisao i par tacnih stvari. Dado je standardni reprezentativac, jedne od najlosijih U21 reprezentacija u Evropi. Reprezentativac je iz razloga sto je igrac Zelje. Dado je Zelji donio novac od Evrope golom protiv Lovcena. Dado nije prodat za preko 200 hiljada eura Plzenu jer je Dado jako puno obecavao na pocetku i tad se mislilo da se moze uzeti puno vise za njega i nazalost tu se napravila velika greska. Dado ovakav kakav je sad ne vrijedi ni tih 200 hiljada eura. Amar je tad bio u klubu i on je odbio tu ponudu. Dado je mogao napraviti strasnu karijeru jer je imao predispozicije za to, ali on to nije znao iskoristiti nazalost i to je to. Ima jos ovu sansu da ode na posudbu i tu napokon eksplodira, ne vjerujem da ce biti nesto od njega, mada bih bio najsretniji da me Dado demantuje..
Hmmmm vidiš nisam znao za to. Amar je odbio tu ponudu za njega kao i za još mnoge neke. Puno nam je donio ali izgleda i puno kostao. Amar. Jer koliko znam za mnogo igrača je on odbio ponudu. Hvala za info Brko. :)

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Pa ni Amar nije nepogresiv, greske se desavaju. Amar nikad nije i nikad nece namjerno uraditi nesto stetno po Zelju jer istinski voli klub. Napravio je par losih procjena kod transfera, da moze vratiti vrijeme vjerovatno bi promijenio neke odluke. Odbio je od Plzena ponude i za Memiju i za Dadu jer su bili potencijali za koje smo mislili uzeti jos bolje pare od tih koje su ponudjene. Ne trebam ni spominjati koliko su nam povrede igraca sjebale neke transfere(Colic, Kvesa), koliko nas je Amarovo dizanje cijene Svraki kostalo finansijski sa ove tacke gledista, tad je to nama svima bilo normalno to dizanje cijene, bio je reprezentativac, zabio par golova za repku, iza sebe imao odlicnu sezonu u klubu..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon jul 04, 2016 2:49 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:47 am

Kako Kostić, koji ima odriješene ruke da upakuje roster, nije rekao da ne računa na Blagojevića, Lendrića etc?
Zašto su se kola slomila na Enisu, Đermi, Dadi, je l ih to neko ne voli, da li to nisu imali priliku da se pokažu novom šefu?
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:49 am

Špekac1921 je napisao/la:Kako Kostić, koji ima odriješene ruke da upakuje roster, nije rekao da ne računa na Blagojevića, Lendrića etc?
Zašto su se kola slomila na Enisu, Đermi, Dadi, je l ih to neko ne voli, da li to nisu imali priliku da se pokažu novom šefu?
majorizacija moj brate....mrzi ih neko sta ces :r
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:51 am

Ovako gledajuci nadam se da ce igraci dobro podnositi pritisak koji ce biti ogroman i donijeti nam napokon titulu. Ovaj neizlazak u evropu nas je dosta usporio ali nije zaustavio sto je jako bitno i sto pokazuje da je klub na zdravim nogama. Ono cime nisam zadovoljan jeste taj pritisak i ono moramo osvojiti titulu kao sto su i kone osvojile proslu bukvalno pod moranje i sad truba. Nadam se da necemo uraditi nista slicno i sto se mene tice ja bih najsretniji bio da osvojimo titulu, odigramo evropu kompletni i onda prodamo 2-3 igraca i okrenemo se onome u cemu smo dobri, a to je nas omladinski pogon, a dotad ce se on akoBogda rekonstruisati i posloziti fino i uslovi ce biti bolji i sve, imali bi novca i od evrope i od prodaje, a imamo Kostica i Lesnika koji su po svojim referencama i rezultatima majstori u radu sa mladim igracima. Mislim da bi tako dobili pravi spoj mladosti i iskustva i da dovodimo napokon ako smo u mogucnosti zvucna, a samim tim i skuplja pojacanja ukoliko su nam potrebna, a da ostalo trazimo pod svojim krovom i na ostalim terenima i livadama da kupimo talente koji obecavaju i koji bi mogli donijeti uspjeha prvom timu, a samim tim i zaradu. Nadam se da cemo u ovom smjeru ici i da ce ovo suludo dovodjenje igraca i raskidanja zavrsiti u ovom prelaznom roku jer ne vidim drugu mogucnost za uspjeh na duze staze i zbog ovog svega zelim puno srece Kosticu koja ce mu biti potrebna pogotovo na pocetku da izdrzimo taj prvi pritisak.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:51 am

delinjo je napisao/la:
Špekac1921 je napisao/la:Kako Kostić, koji ima odriješene ruke da upakuje roster, nije rekao da ne računa na Blagojevića, Lendrića etc?
Zašto su se kola slomila na Enisu, Đermi, Dadi, je l ih to neko ne voli, da li to nisu imali priliku da se pokažu novom šefu?
majorizacija moj brate....mrzi ih neko sta ces :r
Treba napraviti maskotu u obliku Sadikovica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:52 am

Kako vam se da vise o jednoj te istoj temi, vec 20145 put.. :r

Nekome su pipe zatvorene pa mu se ne svidja nikako...

Da hoce poceti vise prventvo :titula: :titula:
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:52 am

Meni nije jasno kako je Milos otjerao Djermanovica ,a imaju istog menadzera ! Nema mi logike ! :ganja:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:55 am

Vrag je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Špekac1921 je napisao/la:Kako Kostić, koji ima odriješene ruke da upakuje roster, nije rekao da ne računa na Blagojevića, Lendrića etc?
Zašto su se kola slomila na Enisu, Đermi, Dadi, je l ih to neko ne voli, da li to nisu imali priliku da se pokažu novom šefu?
majorizacija moj brate....mrzi ih neko sta ces :r
Treba napraviti maskotu u obliku Sadikovica
taj izgleda vise zaduzio Zelju od Amara Osima :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 2:56 am

delinjo je napisao/la:@grbavica znam brate ali sezona se ne igra 3 utakmica o tome se radi....ako ces birati utakmice nikada neces postati igrac....on ima talenta nikada to necu osporiti ali talenat se gleda 5 % sve ostalo je rad....a on ne radi i ne zeli da radi i to svi vidimo jbg...ok imao je povredu ali igrao je on prije povrede i to mnogo ....i rijetko kada je bio neka prevaga ....zapravo se i ne sjecam utakmice u prvenstvu da je toliko donio neku prevagu ...brate vjeruj mi poslao bi neko ponudu bar od 500 milja da je nesto ekstra vidio ....ma necu o njemu ko da je Messi pa o njemu toliko raspravljamo ...
Ma neise, dečko nije više u prvom timu. Vidjećemo ove sezone hoćemo li zažaliti što smo ga se riješili ili će to biti pravi potez. Ja bih iskreno volio da zažalimo, da nas sve igrama demantuje. Ne zbog toga što će neko biti upravu ili neće, nego zbog Želje, da zaradimo nešto, a i zbog njega i njegove karijere.
Ne znam, ja valjda volim ići u kontru pa često ispadne da branim Dadu, ali se meni nekako sviđao kao igra, vidio sam nešto u njemu i baš sam očekivao da prošlu sezonu razvali, nakon onakvih partija u evropi, kad ono ćorak. Ti (i većina vas) si što se Dade tiče pesimista i sve poteze vidiš negativno ili ne vidiš dobre poteze nikako, a kod mene je kontra. Doduše možda sam ja više od njega očekivao, pa sam više obraćao pažnju na njega i pozitivnije na sve to gledao, ali činjenica je da je podbacio. Kako, zašto i zbog čega to tako ispade, nek' Dado razmišlja, njemu je to hljeb.


Vidiš kako fino možemo diskutovati, hajde da poštujemo sagovornika iako ne mislimo baš isto. Ljepše je čitati postove bez smajlija sa argumentima, nego nekakva ismijavanja drugačijeg mišljenja. Nemoj da me pogrešno shvatiš, nije ovo samo tebi upućeno nego svima nama koji pišemo na ovoj temi, svi imamo istu ljubav a to je Željo. I ako se mi nećemo poštovati i uvažavati međusobno kako će nas ostali poštovati. Živi bili, odoh spavati. :palacgore:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 3:01 am

delinjo je napisao/la:
Vrag je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
majorizacija moj brate....mrzi ih neko sta ces :r
Treba napraviti maskotu u obliku Sadikovica
taj izgleda vise zaduzio Zelju od Amara Osima :)
Istok nazvati po njemu
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 3:02 am

@grbavica mislim da sa tobom sto se toga tice i nisam imao nekih problema ispravi me ako grijesim,mozda sam te nekada citirrao u nekom agresivnijem tonu pa ti se zato ucinilo da sma to uradio,ali naravno namjera i moja pomisao uopste nije bila na vrijedjanje,cak naprotiv ti si neko koga jako cijenim na ovom forumu i tvoje postove iako se u puno stvari ne slazemo ....

noc brate :palacgore:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 3:08 am

Grbavica je napisao/la:
Ma neise, dečko nije više u prvom timu. Vidjećemo ove sezone hoćemo li zažaliti što smo ga se riješili ili će to biti pravi potez. Ja bih iskreno volio da zažalimo, da nas sve igrama demantuje. Ne zbog toga što će neko biti upravu ili neće, nego zbog Želje, da zaradimo nešto, a i zbog njega i njegove karijere.
Ne znam, ja valjda volim ići u kontru pa često ispadne da branim Dadu, ali se meni nekako sviđao kao igra, vidio sam nešto u njemu i baš sam očekivao da prošlu sezonu razvali, nakon onakvih partija u evropi, kad ono ćorak. Ti (i većina vas) si što se Dade tiče pesimista i sve poteze vidiš negativno ili ne vidiš dobre poteze nikako, a kod mene je kontra. Doduše možda sam ja više od njega očekivao, pa sam više obraćao pažnju na njega i pozitivnije na sve to gledao, ali činjenica je da je podbacio. Kako, zašto i zbog čega to tako ispade, nek' Dado razmišlja, njemu je to hljeb.


Vidiš kako fino možemo diskutovati, hajde da poštujemo sagovornika iako ne mislimo baš isto. Ljepše je čitati postove bez smajlija sa argumentima, nego nekakva ismijavanja drugačijeg mišljenja. Nemoj da me pogrešno shvatiš, nije ovo samo tebi upućeno nego svima nama koji pišemo na ovoj temi, svi imamo istu ljubav a to je Željo. I ako se mi nećemo poštovati i uvažavati međusobno kako će nas ostali poštovati. Živi bili, odoh spavati. :palacgore:

Za Dadu sam i prije govorio, bas ovako kao ti. Svidja mi se njegov stil, ali kad igra u FULu, a on to ne radi vec dugo, sto zbog povrede sto zbog njega samog. Nadam se da ce se prica oko njega konacno zavrsiti. Odluka je donesena i to se nece promjeniti. Nase je da se nadamo da ce vratiti formu i igru i postati dobar igrac.

Lijepo si to srocio i napisao, da se bar postuju svi, da se tezi nekom kompromisu. Problem je sto neko misli da je 100% upravu i nema druge osim toga. Ne znaju vrsiti raspravu, to je po meni najveci problem..
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 3:12 am

Brkoo je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Neandrealac je napisao i par tacnih stvari. Dado je standardni reprezentativac, jedne od najlosijih U21 reprezentacija u Evropi. Reprezentativac je iz razloga sto je igrac Zelje. Dado je Zelji donio novac od Evrope golom protiv Lovcena. Dado nije prodat za preko 200 hiljada eura Plzenu jer je Dado jako puno obecavao na pocetku i tad se mislilo da se moze uzeti puno vise za njega i nazalost tu se napravila velika greska. Dado ovakav kakav je sad ne vrijedi ni tih 200 hiljada eura. Amar je tad bio u klubu i on je odbio tu ponudu. Dado je mogao napraviti strasnu karijeru jer je imao predispozicije za to, ali on to nije znao iskoristiti nazalost i to je to. Ima jos ovu sansu da ode na posudbu i tu napokon eksplodira, ne vjerujem da ce biti nesto od njega, mada bih bio najsretniji da me Dado demantuje..
Hmmmm vidiš nisam znao za to. Amar je odbio tu ponudu za njega kao i za još mnoge neke. Puno nam je donio ali izgleda i puno kostao. Amar. Jer koliko znam za mnogo igrača je on odbio ponudu. Hvala za info Brko. :)

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Pa ni Amar nije nepogresiv, greske se desavaju. Amar nikad nije i nikad nece namjerno uraditi nesto stetno po Zelju jer istinski voli klub. Napravio je par losih procjena kod transfera, da moze vratiti vrijeme vjerovatno bi promijenio neke odluke. Odbio je od Plzena ponude i za Memiju i za Dadu jer su bili potencijali za koje smo mislili uzeti jos bolje pare od tih koje su ponudjene. Ne trebam ni spominjati koliko su nam povrede igraca sjebale neke transfere(Colic, Kvesa), koliko nas je Amarovo dizanje cijene Svraki kostalo finansijski sa ove tacke gledista, tad je to nama svima bilo normalno to dizanje cijene, bio je reprezentativac, zabio par golova za repku, iza sebe imao odlicnu sezonu u klubu..
Vidi brate bio sam ironičan na ovaj tvoj post. Ovo što je večeras napisano sam predvidio prije par noći i u razgovoru sa par forumasa koje privatno znam i njima sama nagovjestio. Vezano za Dadu. Ova rasprava je trebala početi prije dvije večeri, ali se raja oglušila na njegovu izjavu, nešto u smislu 'e hajmo sad malo o Dadi'. Što se tiče Amara ne bih nikad ništa komentarisao, iz više razloga. Večeras kaže Dadi bi najviše odgovaralo da dobije čiste papire. Da je klubu do toga dali bi mu čiste papire kao i mnogim drugim( Djermanovic, Kramarić , Enis...itd). Znači klub ima opciju da Dado ide na posudbu ili da neko plati klubu onoliko koliko klub traži. Nema tu puno filozofije. Znači ako Dado vrijedi svaki klub ce izdvojiti puno manju svotu novca, nego za Bajica ili Amira, i platiti. Igračina je to, zašto to neko ne bi uradio. Klubu dobro, Dadi dobro. E za menagere ne znam da li je dobro. Kaže popljuvao Amara, ne nisam. Onda u nastavku kaže da neko piše po instrukcijama nekoga. Sad ću ti reći da moju odanost prema Želji ne može niko platiti, za razliku od nekih. Niti mi neko može reći da je mlijeko crno, a da ja povjerujem za razliku od nekih. Ako se neko može sjetiti sa onog tamo foruma uvijek sam pisao samo najbolje o svom klubu jer nisam znao situaciju kao što je znam zadnjih par godina. Više me niko ne moze prevariti pricom, sad samo gledam u djela ljudi. Djela su vidljiva svima osim ljudima sa slabim vidom ili onima koji nemaju vid, da se pogrdno ne izrazim. Što se mene tiče ja više neću da pišem ni o kome ko nije više u klubu i nije igrač kluba. Jer nema potrebe vraćati se u prošlost. Pred nama je budućnost. U prošlosti ima puno dobrih,a Boga mi i loših stvari kojih ne želim da se sjećam(loših stvari). I da zato Kostić prekriži igrača (Djermanovic) kad si im isti menager? Ali ne morate odgovarati i ovo je prošlost...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 04, 2016 3:13 am

Kako nekad zažalim što uđem na forum :oops1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija