Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:00 pm

Hvala Maksimovicu@

Da nastavimo glede ovoga sto je Amar rekao i sto ja pokusavam objasniti vec neko vrijeme.
Nekima od vas ce se to sigurno i svidjeti, jer ima forumasa koji dozive extazu na svaki boom.
Eh boomova ce biti jos, sigurno.
Zasto?
Pa zato jer je nemoguce kvalitetno ukomponovati ovoliki broj novih igraca za tako kratko vrijeme.
Bit ce jos i odlazaka i to neki od ovih koji su tek potpisali. Nece ni jesen docekat pojedini.
Prelazni rok traje do augusta, tako nesto, pa ce tako oni koji se pitaju dodatno uloziti u ekipu pokusavajuci je dodatno osnaziti.

Opet, ne mislim ovo kao nesto negativno, vec smo se komitovali kako se u hold`emu kaze, tako da idemo kraja, nema nam druge.

Po opkladu da ce tako biti, ako je neko raspolozen :-)
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:05 pm

Neandertalac je napisao/la:Hvala Maksimovicu@

Da nastavimo glede ovoga sto je Amar rekao i sto ja pokusavam objasniti vec neko vrijeme.
Nekima od vas ce se to sigurno i svidjeti, jer ima forumasa koji dozive extazu na svaki boom.
Eh boomova ce biti jos, sigurno.
Zasto?
Pa zato jer je nemoguce kvalitetno ukomponovati ovoliki broj novih igraca za tako kratko vrijeme.
Bit ce jos i odlazaka i to neki od ovih koji su tek potpisali. Nece ni jesen docekat pojedini.
Prelazni rok traje do augusta, tako nesto, pa ce tako oni koji se pitaju dodatno uloziti u ekipu pokusavajuci je dodatno osnaziti.

Opet, ne mislim ovo kao nesto negativno, vec smo se komitovali kako se u hold`emu kaze, tako da idemo kraja, nema nam druge.

Po opkladu da ce tako biti, ako je neko raspolozen :-)
:ganja: :karanje: :klanjase2: :titula: :kafa: :ne: ovaj zadnji, znam da obozavas :lol:
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:11 pm

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
SWRA_1921 je napisao/la:Niko normalan nije protiv Amara, kao sto niko normalan nije protiv ove uprave.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
mkulaglic
Postovi: 134
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:11 pm

Postoji li ikakva mogućnost da zvanična stranica pored ukupnog broja članova, stavi o broj onih koji su obnovili članstvo

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:11 pm

Mozda Amaru smeta glorificiranje trenutne situacije u klubu,ko zna..U njegovoj eri smo imali sportske rezultate ali su falili finansijski/administrativni i zbog toga je on bio vjecito nezadovoljan,na kraju je i napustio mjesto trenera i posvetio se nekim drugim stvarima u klubu.Dakle,u vrijeme kad je mogao mirno sjediti i uzivati u slavi on je bio buntovnik i i dalje zelio vise i bolje.
Danas mi imamo obrnutu situaciju.Klub nam je finansijski i poslovno na visokom nivou,u administraciji su ljudi od struke,sve se radi profesionlano i na to se niko od nas ne moze zaliti.Sa druge strane sportskog rezultata nemamo,lutamo sa trenirima,igracima..I Amar je samo htio opet da bude buntovnik,da kaze ono sto misli,a sto mi svi negdje duboko u sebi takodjer osjecamo,a to je da ce sve dzaba biti ako ne dodju uskoro sportski rezultati i Zeljo ne bude Zeljo,najtrofejniji i najveci klub u drzavi.Siguran sam da to znaju i ljudi u upravi,zapravu znaju sigurno,jer su opet krenuli u rekonstrukciju ekipe,strucnog kadra sto implicira da su svjesni da jedan sportski kolektiv primarno mora biti sportski jer je takva priroda stvari,moraju ga pratiti rezultati na tom polju,a da mu ovaj drugi dio mora biti samo servis i podrska.Nekako sam i sam misljenja da je lakse napraviti dobar poslovni rezultat kluba ako imas dobar sportski nego obrnuto.Puno je primjer u svijetu gdje su klubovi imali novac,imali odlicne uslove ali nisu uspjeli na takav nacin doci do rezultata,koliko god da se trudili jednostavno nisu mogli.Eh,da bi sportski rezultati proizveli i finansijske klub mora imati uredjene odnose i profesionalne i odgovorne ljude na svim tim administrativnim funkcijama.Konacno to imamo i po prvi put cemo vjerovatno doci u situaciju da ce nas sportski rezultat konacno moci lansirati u vece sfere i da ce nam biti vjetar u jedra a ne omca oko vrata,koliko god ovo drugo apsurdno zvucalo.
Ni trenere,kao ni igrace,koji dolaze sa strane ne treba glorificirati na prvu dok se ne vidi teren,i tu Amarova prica ima smisla jer ne znaci to sto dolazi sa zapada da ce donijeti neku revoluciju i da cemo mi igrati neki atomski fudbal i dosad ne vidjeni na Grbavici.Ni on to nije volio raditi u svoje doba,natrpa 8 golova Leotaru i kaze nije valjalo,obrazlozi i onda ti stvarno skontas da to i nije bas tako sjajno kako se cini na prvu..I ovdje treba pricekati da vidimo kako ce to Kostic raditi kad pocne bitka za bodove,lijepo je to sto on uvodi moderne metode rada,opremu,itd,ali ako to ne bude pratio rezultat sve ce biti dzaba vjerovatno..

Sve pohvale upravi za produzenje ugovora sa Lendricem,drago mi je sto se to planira i sa Miroslavom..Sto neko rece,to su prava pojacanja pred novu sezonu :palacgore:
Zadnja izmjena: rios, dana/u pet jul 01, 2016 3:15 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:11 pm

Igraci dolaze i idu, pogotovo za nasu ligu niti jedan nije pojacanje dok to ne pokaze na terenu. Tacno je da je gomilanje igraca problem, problem i je stalnih 11. + 4-5 na klupi, treba to sve ukonponovati.

Nadam se da necemo imati ovih sto su zalutali ili greskom dovedeni, Milos Kostic sada ima dovoljan broj igraca da napravi tim i da ne brine o izmjenama. Rezultati ce pokazati da li je uspio.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:17 pm

Fazon je sto ovdje niko nista nije napisao protiv Amara niti iko normalan to moze, ali sam Amar je rekao da je greska napravljena sto se sve usmjerilo na ekipu i novac i sve i onda smo ispadanjem od maribora pa od plzena dozivjeli finansijski krah i onda je upravo Amar okrenuo plocu na stranu da se klub treba prvo finansijski, strukturalno i menadzmentski posloziti sto je i zapoceo onda kad je bilo najteze i ovo danas su plodovi njegovih incijativa. Ja ako sam napisao da se ne slazem sa Amarom u vezi stadiona gdje on kaze bitan je sportski rezultat ostalo ce doci ne znaci da sam napisao nesto protic Amara, ali sa nj smo imali rezultat i dosli u situaciju da zavisimo hocemo li proci maribor ili plzen ili ce nam nestati para, doduse tad smo imali uhljupe u strukturama kluba koje nisu bile u stanju pratiti njegov rezultat i rad. Amar je king, Amar je najvise donio Zelji. Klub kao Zeljo mora raditi na infrastrukturi jer smo svjedoci ako klub nesto ne zapocne da samo nece.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:25 pm

MrRiccoli je napisao/la:Fazon je sto ovdje niko nista nije napisao protiv Amara niti iko normalan to moze, ali sam Amar je rekao da je greska napravljena sto se sve usmjerilo na ekipu i novac i sve i onda smo ispadanjem od maribora pa od plzena dozivjeli finansijski krah i onda je upravo Amar okrenuo plocu na stranu da se klub treba prvo finansijski, strukturalno i menadzmentski posloziti sto je i zapoceo onda kad je bilo najteze i ovo danas su plodovi njegovih incijativa. Ja ako sam napisao da se ne slazem sa Amarom u vezi stadiona gdje on kaze bitan je sportski rezultat ostalo ce doci ne znaci da sam napisao nesto protic Amara, ali sa nj smo imali rezultat i dosli u situaciju da zavisimo hocemo li proci maribor ili plzen ili ce nam nestati para, doduse tad smo imali uhljupe u strukturama kluba koje nisu bile u stanju pratiti njegov rezultat i rad. Amar je king, Amar je najvise donio Zelji. Klub kao Zeljo mora raditi na infrastrukturi jer smo svjedoci ako klub nesto ne zapocne da samo nece.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Ma realno, stadio ne manje bitan od sportskog rezultata, ali je od sportskog rezultata puno bitnija stabilnost kluba. I zato se ne slažem sa Amarom u potpunosti. **** stadion bez trofeja (naravno govorim o Želji i našoj ligi, a ne o Stoku i PL), ali **** i trofeje, ako ćemo završiti kao KK ili RK Bosna...
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:27 pm

rios je napisao/la:Mozda Amaru smeta glorificiranje trenutne situacije u klubu,ko zna..U njegovoj eri smo imali sportske rezultate ali su falili finansijski/administrativni i zbog toga je on bio vjecito nezadovoljan,na kraju je i napustio mjesto trenera i posvetio se nekim drugim stvarima u klubu.Dakle,u vrijeme kad je mogao mirno sjediti i uzivati u slavi on je bio buntovnik i i dalje zelio vise i bolje.
Danas mi imamo obrnutu situaciju.Klub nam je finansijski i poslovno na visokom nivou,u administraciji su ljudi od struke,sve se radi profesionlano i na to se niko od nas ne moze zaliti.Sa druge strane sportskog rezultata nemamo,lutamo sa trenirima,igracima..I Amar je samo htio opet da bude buntovnik,da kaze ono sto misli,a sto mi svi negdje duboko u sebi takodjer osjecamo,a to je da ce sve dzaba biti ako ne dodju uskoro sportski rezultati i Zeljo ne bude Zeljo,najtrofejniji i najveci klub u drzavi.Siguran sam da to znaju i ljudi u upravi,zapravu znaju sigurno,jer su opet krenuli u rekonstrukciju ekipe,strucnog kadra sto implicira da su svjesni da jedan sportski kolektiv primarno mora biti sportski jer je takva priroda stvari,moraju ga pratiti rezultati na tom polju,a da mu ovaj drugi dio mora biti samo servis i podrska.Nekako sam i sam misljenja da je lakse napraviti dobar poslovni rezultat kluba ako imas dobar sportski nego obrnuto.Puno je primjer u svijetu gdje su klubovi imali novac,imali odlicne uslove ali nisu uspjeli na takav nacin doci do rezultata,koliko god da se trudili jednostavno nisu mogli.Eh,da bi sportski rezultati proizveli i finansijske klub mora imati uredjene odnose i profesionalne i odgovorne ljude na svim tim administrativnim funkcijama.Konacno to imamo i po prvi put cemo vjerovatno doci u situaciju da ce nas sportski rezultat konacno moci lansirati u vece sfere i da ce nam biti vjetar u jedra a ne omca oko vrata,koliko god ovo drugo apsurdno zvucalo.
Ni trenere,kao ni igrace,koji dolaze sa strane ne treba glorificirati na prvu dok se ne vidi teren,i tu Amarova prica ima smisla jer ne znaci to sto dolazi sa zapada da ce donijeti neku revoluciju i da cemo mi igrati neki atomski fudbal i dosad ne vidjeni na Grbavici.Ni on to nije volio raditi u svoje doba,natrpa 8 golova Leotaru i kaze nije valjalo,obrazlozi i onda ti stvarno skontas da to i nije bas tako sjajno kako se cini na prvu..I ovdje treba pricekati da vidimo kako ce to Kostic raditi kad pocne bitka za bodove,lijepo je to sto on uvodi moderne metode rada,opremu,itd,ali ako to ne bude pratio rezultat sve ce biti dzaba vjerovatno..

Sve pohvale upravi za produzenje ugovora sa Lendricem,drago mi je sto se to planira i sa Miroslavom..Sto neko rece,to su prava pojacanja pred novu sezonu :palacgore:
Tako je majstore, fakat uzivam u tvom pisanju, uvijek ides malo dublje, analiticnije.
Ili, kao sto Bagrcavi@ napisa neki dan, nemojte se na silu smijat, tj odobravat sve zivo, ono naZor.

A npr, neki dan im dodje pitar ovde na temu i provuce par teza o treneru, pa gle cuda dosta njih uljuljani u njegovu pitomost i dobronamjernost klimnu glavom na njegovo blago kriticko pisanje.
Znaci pitar upitnih namjera, isti taj Duska@ ako se sjetimo pisao je vrlo lose o nama, prizivao i predvidjao krahove, omalovazavao, pljuvao, sada malo pred derbi i novu sezonu bude docekan ko brat rodjeni a neki od nas Zeljovaca nabijeni na vile od zaludjene mase.
Tako je, glorificiranje, prava rijec.

Duska@ sory, ali ja ti ne vjerujem ni da stolice kupis. ;)
Željeznicar za život cijeli!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:40 pm

eno Kokot u Vitezu
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:46 pm

@rios, @neandertalac, @boccaio svi ste u pravu i svaka čast n apostovima. Rekao sam maloprije pa ću ponoviti svi su ovjde bacili analize šta je to Amar mislio (a teško se to može jer je štura rečenica bila a milion različitih zaključaka se može izvući, pa ako izvučeš jedan loš onda ispada i Amarova miso loša) i možda se potrkrala neka malo lošija rečenica prema njemu, opet krivo shvaćena. I pored toga niko ništa nije loše o Amaru rekao i ja volim taj Amarov kritički osvrt.
@neandertalac ti si malo preosjetljiv na Amara. Mi ovdje samo diskutujemo. VIdiš tako je nekim forumašima kad im ti onako grubo udariš u njihov osjetljivi dio. Teško je pretpostaviti šta je čovjek mislio ali što kaže @boccaio svojim glasom i svim potezima Amar je pokazao da podržava ovu upravu.
Problem ovolikih dolazaka i ovolikog baziranja na igrače sa vana je i u tome što Kostić ne poznaje našu ligu i čovjek neće u prvoj sezoni da dovodi neviđeno. Ja vjerujem da će on ako preživi ovu sezonu , već naredne godine dovoditi skoro sve odavde iz naše lige, a iz vana će samo doći poneki BOOOOM i to je to.

Evo npr gledam onaj Jovičić potpisao za Slaven Belupo. Da je Kostić bio ovdje prošle godine u ligi i da je upoznao momka vjerujem da bi njega doveo prije nego što bi ganjao neke grke i italijane, ali eto ne možemo ni o njima suditi dok ih ne vidimo
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:55 pm

Mirko Radovanović završio fudbalsku karijeru.

"Želim i koristim priliku da se zahvalim svim saigračima, trenerima, navijačima, medijima, agentima ali i prijateljima koje sam sticao za vrijeme karijere, jer to je veliko bogatstvo. Danas završavam sa aktivnim igranjem fudbala, i drago mi je što to činim punog srca i čistog obraza. Trudio sam se da budem dobar čovjek i pravi profesionalac. Bilo je nezaboravnih i prelijepih trenutaka, koji se ne mogu izbrisati. Naravno, bilo je i onih ružnih i tužnih dešavanja, ali to je fudbal i to ide s njim", započeo je Mirko Radovanović, te nastavio:

"Žao mi je što u fudbalu ima dosta 'prljavštine' zbog čega dosta mladih i perspektivnih momaka ne može da se razvije i napravi karijeru. Drago mi je sto sam vidio obje strane medalje u fudbalu i kroz to naucio dosta stvari u životu. Ostat će mi u vječnom sjecanju Grbavica i Željo, osvajanje titule, Kupa, Manijaci i paklena atmosfera. Bio sam u šampionu Slovacke Trenčinu, gdje sam proveo jednu godinu u super klubu nakon Želje. Od ostalih klubova gdje sam igrao moram spomenuti svoj matični Borac Čačak, Smederevo, Radnički Kragujevac, Mladost Lučani, Mladi Radnik i bila je kratka epizoda u Finskoj u Oulu.


:zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 3:58 pm

Neandertalac je napisao/la: Znaci pitar upitnih namjera, isti taj Duska@ ako se sjetimo pisao je vrlo lose o nama, prizivao i predvidjao krahove, omalovazavao, pljuvao, sada malo pred derbi i novu sezonu bude docekan ko brat rodjeni a neki od nas Zeljovaca nabijeni na vile od zaludjene mase.
Tako je, glorificiranje, prava rijec.

Duska@ sory, ali ja ti ne vjerujem ni da stolice kupis. ;)
njegove namjere uopšte nisu upitne - on je dokazani žbir. koji i našim i njihovim onako "niz dlaku" podvaljuje neke stvari koje žele čuti, a koje mogu i biti i ne biti tako...

kad se tek registrovao na onom tamo forumu u jeku euforije o evropskom mega sarajevu, napisa ni manje ni više nego da dulja, cimi i radovac vrijede k'o grbavica sa zemljom...
gradi željo boli te *****
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 4:06 pm

Ponosannavas@

Pa svi bi trebali biti preosjetljivi na Amara, iako eto ja nisam npr vec samo realan. Meni je bitan samo Zeljo sve ostalo je prolazno ali sa nekima se moramo odnositi kako dolikuje, tj sa postovanjem jer su to zasluzili.
Cak i sa njim sam se znao upustiti u zucnu diakusiju jer se ne slazemo oko nekih stvari.
To je sasvim normalno.
Iako se to na kraju vazda zavrsi, ja sutim on objasnjava. Salim se, ali fakat je nevjerovatno dominantan u svojim stavovima i diskusiji jer nista ne prica onako, za sve ima tezu i argumente.
Naravno ne znaci da je nepogresiv.

Sad bi ti nesto rekao glede tih dolazaka i trenera i zelja, ali ode tema u helac. :-)


Chwila@ :palacgore: Hvala Bogu ima nas koji nemamo pamcenje ko` zlatna ribica. Uvijek bilo; vuk dlaku mijenja ali cud nikada....
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 4:10 pm

Kakav crni duska ovde se uvlaci u dupe a istovremeno tamo na onom forumu pljuje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 4:11 pm

nije samo u pljuvanju stvar. svaki pitar po definiciji ne voli želju, ali nije to. on namjerno umotava i podvaljuje neistine i nama i njima, lažne glasine i to.
gradi željo boli te *****
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 4:17 pm

Neandertalac je napisao/la:Ponosannavas@

Pa svi bi trebali biti preosjetljivi na Amara, iako eto ja nisam npr vec samo realan. Meni je bitan samo Zeljo sve ostalo je prolazno ali sa nekima se moramo odnositi kako dolikuje, tj sa postovanjem jer su to zasluzili.
Cak i sa njim sam se znao upustiti u zucnu diakusiju jer se ne slazemo oko nekih stvari.
To je sasvim normalno.
Iako se to na kraju vazda zavrsi, ja sutim on objasnjava. Salim se, ali fakat je nevjerovatno dominantan u svojim stavovima i diskusiji jer nista ne prica onako, za sve ima tezu i argumente.
Naravno ne znaci da je nepogresiv.

Sad bi ti nesto rekao glede tih dolazaka i trenera i zelja, ali ode tema u helac. :-)


Chwila@ :palacgore: Hvala Bogu ima nas koji nemamo pamcenje ko` zlatna ribica. Uvijek bilo; vuk dlaku mijenja ali cud nikada....
Pa i jesmo svi osjetljivi, ali ti si preosjetljiv. Ili je to zbog toga št odrugačije gledaš na stvari. Meni se nije ni kod jeddog posta učinilo da neko ima nešto protiv Amara ili da je prepoznao njegove loše namjere, nego eto ljudi onako malo analizirali šta je mislio sa onom rečenicom.

Naravno da je dominantan. TO mu je struka za razliku od nas, a on je još ekstremno inteligentan za razliku od ostalih iz njegove struke. Evo recimo samo sam ja bio odmjeren u tezi za trokružno ili dvokružno. Svi su ovdje navijali za dvokružno sa ligom za provaka. Ja nisam. Govorio sam da je to u par deka, a sinoć on objasni i u pravu je da je bolja trokružna varijanta. Na moje argumente za tu varijantu dodao je još dva koja se ja nisam sjetio. I u pravu. Sad i ja mislim da je trokružno bolje, ali eto ove godine možda i neće biti toliko bitno jer mislim da će prvih šest ekipa biti tu negdje (evropljani, pitari i mi), ali već od sljedeće sezone bi moglo biti dosta nedostataka u tom sistemu liga za prvaka i liga za opstanak.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 4:22 pm

@Neandertalac, dobrodosao nazad. Nas si.

Generalno odlicni upisi danas od svih, sa postovanjem, odmjereni. Uzivanje vas je citati, za sada cu se drzati sa strane i samo citati.

Idemo Boske, ti si sljedeci da potpises!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 4:32 pm

ChWilla je napisao/la:nije samo u pljuvanju stvar. svaki pitar po definiciji ne voli želju, ali nije to. on namjerno umotava i podvaljuje neistine i nama i njima, lažne glasine i to.
To naravno ne znači da ne trebamo biti civilizirani i razgovarati na ružan način . Pa mene je pokušao oblatiti žestoko na onom forumu, podvaljujuci i spinujuci ,pokušavao je navesti ostale pitare da se okrenu protiv mene, ali nije uspio jer su ljudi vidjeli u sekundi u čemu je stvar. Baš je bio maliciozan. Ja opet nemam problema da se raspisem s njim i zapravo me jako zanima sta misli, što se mene tiče uvijek je dobrodošao u raspravu,njegove namjere su jasne ali me ne zanimaju dok god imamo kulturan dijalog. Radi se o pametnoj osobi koju ni na koji način ne treba potcijeniti. A mislim da i on poštuje protivnike. Može se tu razviti zdrava priča. Ko ne misli da treba, neka preskoci i gotovo.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 01, 2016 4:33 pm

ChWilla je napisao/la:nije samo u pljuvanju stvar. svaki pitar po definiciji ne voli želju, ali nije to. on namjerno umotava i podvaljuje neistine i nama i njima, lažne glasine i to.
Ma sta kazes, zbir :-)
Ova duska je kvaran pravo , za razliku od prave Duske
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], milanribar i 283 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija