Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 8:39 pm

Bježi bola @delinjo kakav Ramos samo crvene kartone dobija i šalje penale u drugu državu :kafa:
@storme ne psuje se nego ga raja malo zeza sto je ispao izrada. :)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 8:41 pm

Zasto toliko negativnosti za Grka i Talijana, to Ugljesa, Šecerevic ne mogu da podbace ?

Puno negativne energije na forumu ovih dana.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 8:42 pm

Elegant je napisao/la:Zasto toliko negativnosti za Grka i Talijana, to Ugljesa, Šecerevic ne mogu da podbace ?

Puno negativne energije na forumu ovih dana.
A mogu da pogrijese al bar sam ih gledao dok za ove pojma nemamo a i vidim da haman nisu ni igrali,a doveli smo ih na najkriticniju poziciju a Bogami ni Aco u zasnje vrijeme nije bio na nivuo cak je i Bogi bio bolji ,tako da me pravo strah al eto
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 8:44 pm

Elegant je napisao/la:Zasto toliko negativnosti za Grka i Talijana, to Ugljesa, Šecerevic ne mogu da podbace ?

Puno negativne energije na forumu ovih dana.
Ma ne znam, previse je negativne energije, ne svidja mi se to nikako, ali ajde, valjda se to smiri, sad ce pripremne utakmice, pa cemo imati o cemu pisati.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
EdisMulalic
Postovi: 52
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 3:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 8:48 pm

Dobrodosao nazad Sanele :titula: :titula: :shisha:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 8:57 pm

EdisMulalic je napisao/la:Dobrodosao nazad Sanele :titula: :titula: :shisha:
jahic ce donjet kvalitet zelji , ja kaad sam reko da ce se i jaha vratit mnogi su me pljuvali :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6734
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 8:59 pm

Mislim da nam nije potreban Sanel. On moze jos godinu igrati i to je to.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:03 pm

Jel zvanicno zavrsen dolazak Jahica ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:04 pm

Zasto se brisu neki postovi?!
 
EdisMulalic
Postovi: 52
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 3:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:05 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:Mislim da nam nije potreban Sanel. On moze jos godinu igrati i to je to.
I da si upravu s tom godinom, iako se ne slazem, on moze biti kljucan. Pogotovo u ovakvoj situaciji kad nam je potrebna dobra sezona, trofej. Kad je liga skracena, dosta teskih, derbi utakmica, njegovo iskustvo, znanje, sigurno moze biti od krucijalne vaznosti. Neko moje misljenje
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6734
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:07 pm

EdisMulalic je napisao/la:
SIMA_SIMAU je napisao/la:Mislim da nam nije potreban Sanel. On moze jos godinu igrati i to je to.
I da si upravu s tom godinom, iako se ne slazem, on moze biti kljucan. Pogotovo u ovakvoj situaciji kad nam je potrebna dobra sezona, trofej. Kad je liga skracena, dosta teskih, derbi utakmica, njegovo iskustvo, znanje, sigurno moze biti od krucijalne vaznosti. Neko moje misljenje
Jedno ime samo moze biti extra pojacanje a to je Memisevic. Mozda sam dosadan ali ako zelimo da imamo jak zadnji red onda je Memisevic pod obavezno.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:08 pm

Qwerty_1987 je napisao/la:Jel zvanicno zavrsen dolazak Jahica ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Ne, ovo su sve zelje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LAPAZ
Postovi: 131
Pridružen/a: sri jun 08, 2016 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:09 pm

A Memisevic pa Memisevic, pa jel stvarno mislite da Krstajic njega ne moze negdje uvaliti da bude dobro i njemu a i klubu?
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:11 pm

Ma i taj Memisevic kao da je Puyol u jednu ruku. Ništa on nije kvalitetniji od PRAVOG Kosorića.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6734
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:11 pm

LAPAZ je napisao/la:A Memisevic pa Memisevic, pa jel stvarno mislite da Krstajic njega ne moze negdje uvaliti da bude dobro i njemu a i klubu?
S obzirom da ima jos godinu ugovora tesko, jedino ako produzi.
Neka ga uvali u Zelju sta ce bolje :pljesak:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:12 pm

Elegant je napisao/la:Zasto toliko negativnosti za Grka i Talijana, to Ugljesa, Šecerevic ne mogu da podbace ?

Puno negativne energije na forumu ovih dana.
Sere se i previse, raja se umislila da lezimo na parama...neki bi i 200k placali obestecenja a niko da kaze od kojih para.
Da nisu nasli kakvu seharu dok ke ciscena suma iza juga.
Opustite se malo ova brucina opasno udara...najbitnije se pokriti koliko si dug ne treba pretkeravati ker onda glava opasno zna da bolim.
A koliko sam ja do sad shvatio slicno razmisljaju u klubu.
Za igracima koji vise nisu tu ne trena zaliti jer su tu novi momci kojima treba max podrska, narocito za brazilcima...niti ih pljuvati ma kakav doprinos i trag ostavili.
Sto se tice Jahica ako se dogovori s ljudima u klubu svakako ce biti pojacanje, a ako ne sretno mu nije neophodan iako je pozeljan.
Klub ne cini niti jedan igrac svi oni dodju i prodju... idu za parama (moderne muske prostitutke) nekad se igralo iz ljubavi danas vise ne.
Zelju cinimo mi navijaci i ljudi u klubu koji su "nasi predstavnici" i nadati se da ce tako ostati i da necemo postati igracka bogatih arapa, azijata ili domicilnih peraca eurica.


Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6734
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:13 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Ma i taj Memisevic kao da je Puyol u jednu ruku. Ništa on nije kvalitetniji od PRAVOG Kosorića.
Nije, ta ti ima mjesta...ali njih dvojica onda si miran min. 2 godine a sa Sanelom opet na zimu odnosno sljedecu sezonu moras traziti nekoga.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:16 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:Ma i taj Memisevic kao da je Puyol u jednu ruku. Ništa on nije kvalitetniji od PRAVOG Kosorića.
Nije, ta ti ima mjesta...ali njih dvojica onda si miran min. 2 godine a sa Sanelom opet na zimu odnosno sljedecu sezonu moras traziti nekoga.
Ma može Sanel odradit još dvije sezone minimum minimuma samo sam se razočarao oko ovih primanja :r
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:16 pm

Malo brine ta situacija oko stopera, ali Kostic valjda zna sta radi. Ako Miroslav ne moze igrati prvu, a izgleda da ne moze, bice jos teze. Neka oni trce, neka se ne stede, pa ce i rezultat da bude tu. Tuce bi se napokon trebao vratiti u pravu formu, prilicno se 'stesao', a on u formi je najvece pojacanje. Zaboravlja se na njega cesto, a i drago mi je. Neka pritiska nema.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LAPAZ
Postovi: 131
Pridružen/a: sri jun 08, 2016 12:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 9:17 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Ma i taj Memisevic kao da je Puyol u jednu ruku. Ništa on nije kvalitetniji od PRAVOG Kosorića.
Tacno tako, bitna je uigranost zadnje linije, sve smo vidjeli na pocetku kakav je Aco, pa se fino uigrao sa Jasminom, pa poslije sa novim partnerom opet se vratio na pocetak tako da sam u neku ruku izgubio i u njega povjerenje zbog zadnjih partija.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Gola, Google [Bot], Norsborg, samo_da_repliciram, SIMA_SIMAU, Sky1 i 275 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija