Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:53 pm

1921.ba je napisao/la:https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... 3135072873

slike su malo losije kvalitete jer nam je clan slikao mikrovalnom :shisha:
Bit ce tebi mikrovalna samo da se vratimo slika
Trenutno na kupresu 18 stepeni, kisa padala.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:54 pm

Ma ovo sa stoperima je krajnje neozbiljno ispalo. Isto ko da je sve ostale transfere radila jedna ekipa, a stopere skroz neka druga amaterska. Nevjerovatan kontrast. Mislim da smo se bez ikakve potrebe upustili u avanturu na ovako osjetljivim pozicijama. Samo da čovjek nije rahat, mora nas nešto žljebat, džaba je.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:55 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:
Jug ne smije ići ispod petaka nikako. Nama je onaj jug na Koševu odavno tjesan na derbijima i evropskim utakmicama. Petak je baš minimum minimuma, eh kad se sjetim da je tu nekad cener hladno stajao pa i više kad zatreba. Veće navijačke tribine kod nas nije bilo.
Ma kakvih 5000, pa sad nam je 2.900 kapacitet juga pa ga napunis samo za derbije i neke bas bitne utakmice i to uz A sektor koji ako je raspolozen ako nista stoji da ne narusava izgled tribine, 3500 do 4000 mjera ako zmemo u obzir te derbije i euro utakmice, 5000 mi nikad nebi napunili osim u nekom play offu i slicno, imao bi previse navijaca koji nece ni navijat ni nista, bolje manju tribinu gdje ce biti ljudi koji navijaju nego vecu gdje ce to bit po coskovima sjedenje i slicno..
Ma mora imati 5 milja kad se spusti do terena ko sjever. Ako neće imati nek ne diraju onda ništa. Stadion bi na kraju trebao imati kapacitet oko 20 milja, a to su ti ugrubo 4 petaka.
A zasto mora bit 5000 jug i zasto mora biti 20000 ukupni kapacitet ? Mi kad imamo sezonski prosjek od 5-6k budemo presretni.. Kazes jug na Kosevu nam tijesan, ja se bgmi od newcastlea ne sjecam da je ikad bilo tijesno, uvijek prvih 5 redova prazno i bocni sektori sareni, ako cemo se vodit politikom da punimo stadion svake druge godine hajmo onda na 35.000 gurat napunicemo ako prodjemo na neko euro takmicenje.. Idealno je 15-16000 ( sjever 3,5 k bez zdenki po projektu, istok 5k, zapad 4k s obzirom na pratece sadrzaje i jug 3,5-4k ).
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 1:56 pm

Mozda budemo igrali samo sa jednim stoperom (Kosoric)...daj pare za Memisevica i budi rahat naredne 3 godine. Ovaj grk mk sega cuj sada sredjuje papire.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:00 pm

cikazubo je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:
cikazubo je napisao/la: Ma kakvih 5000, pa sad nam je 2.900 kapacitet juga pa ga napunis samo za derbije i neke bas bitne utakmice i to uz A sektor koji ako je raspolozen ako nista stoji da ne narusava izgled tribine, 3500 do 4000 mjera ako zmemo u obzir te derbije i euro utakmice, 5000 mi nikad nebi napunili osim u nekom play offu i slicno, imao bi previse navijaca koji nece ni navijat ni nista, bolje manju tribinu gdje ce biti ljudi koji navijaju nego vecu gdje ce to bit po coskovima sjedenje i slicno..
Ma mora imati 5 milja kad se spusti do terena ko sjever. Ako neće imati nek ne diraju onda ništa. Stadion bi na kraju trebao imati kapacitet oko 20 milja, a to su ti ugrubo 4 petaka.
A zasto mora bit 5000 jug i zasto mora biti 20000 ukupni kapacitet ? Mi kad imamo sezonski prosjek od 5-6k budemo presretni.. Kazes jug na Kosevu nam tijesan, ja se bgmi od newcastlea ne sjecam da je ikad bilo tijesno, uvijek prvih 5 redova prazno i bocni sektori sareni, ako cemo se vodit politikom da punimo stadion svake druge godine hajmo onda na 35.000 gurat napunicemo ako prodjemo na neko euro takmicenje.. Idealno je 15-16000 ( sjever 3,5 k bez zdenki po projektu, istok 5k, zapad 4k s obzirom na pratece sadrzaje i jug 3,5-4k ).
Valjda težimo nekom napredku.
Dizanjem kluba, smanjenjem lige i večim kvalitetom takmičenja povecava se i broj gledalaca na Grbavici. Uvjeren sam i u grupnu fazu eu takničenja. 20 milja je mjera, sve ispod je malo.
MI RASTEMOOOO
@mejtaš
ja sam ubjeđen da još jedan stoper dolazi
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:02 pm

cikazubo je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:
cikazubo je napisao/la: Ma kakvih 5000, pa sad nam je 2.900 kapacitet juga pa ga napunis samo za derbije i neke bas bitne utakmice i to uz A sektor koji ako je raspolozen ako nista stoji da ne narusava izgled tribine, 3500 do 4000 mjera ako zmemo u obzir te derbije i euro utakmice, 5000 mi nikad nebi napunili osim u nekom play offu i slicno, imao bi previse navijaca koji nece ni navijat ni nista, bolje manju tribinu gdje ce biti ljudi koji navijaju nego vecu gdje ce to bit po coskovima sjedenje i slicno..
Ma mora imati 5 milja kad se spusti do terena ko sjever. Ako neće imati nek ne diraju onda ništa. Stadion bi na kraju trebao imati kapacitet oko 20 milja, a to su ti ugrubo 4 petaka.
A zasto mora bit 5000 jug i zasto mora biti 20000 ukupni kapacitet ? Mi kad imamo sezonski prosjek od 5-6k budemo presretni.. Kazes jug na Kosevu nam tijesan, ja se bgmi od newcastlea ne sjecam da je ikad bilo tijesno, uvijek prvih 5 redova prazno i bocni sektori sareni, ako cemo se vodit politikom da punimo stadion svake druge godine hajmo onda na 35.000 gurat napunicemo ako prodjemo na neko euro takmicenje.. Idealno je 15-16000 ( sjever 3,5 k bez zdenki po projektu, istok 5k, zapad 4k s obzirom na pratece sadrzaje i jug 3,5-4k ).
Ma ne mora ništa po toj priči, nisu trebali ništa ni dirati. Imali smo kapacitet stadiona 9 milja, prosjek nam je u pola manji. Ne diraj ništa samo nek ne puca.

Na Standard dođe hladno 25 milja pa ti vidi. Mi ako težimo, a težimo da se malo rezultatski dignemo mi od Evrope na kartama možemo uzeti više nego za gotovo cijelu sezonu na običnim liga utakmicama. Naravno preduslov je kapacitet, a to je cvaja minimum.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:05 pm

Jug ce biti kao sjever, odprilike. Zakoni geometrije ;)
Možeš postaviti nižu a ne kracu tribinu. Onda imaš probleme s krovom.Skuplje. Opše je poznato da sa gradnjom u visinu pojeftinjuješ gradnju.
Nema vjesti o Kupreškoj ofanzivi niti o novim igracima pa se igramo Sinana :mrgreen:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:07 pm

Dobar je ovaj raspored termina, nije ništa zgusnuto. Ima samo jedan gadan prelaz sa Širokog na Slobodu.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:08 pm

Prvo, sto se juga tice, bit ce bar pet hiljada kapacitet, a stadion ce imati na kraju 20k. Okej, bit ce krcato na euro tekmama i tekmama reprezentacije, te derbiju i to je to. Kapacitet stadiona je sasvim okej, a za nesto vise, pa valja to napraviti i odrzavati.
Sto se stopera tice, vidim Memisevic se stalno, ali stalno spominje. Okej za njega platiti nesto simbolicno, kao sto je Radnik sada platio za Demira Pecu iz Veleza nekih tridesetak hiljada maraka. Ja sam uvijek za to, s vremena na vrijeme kupiti tako za male pare nekog talentovanog, kao sto smo Viscu. Ustvari to se plati klubu neka naknada za treniranje, to je sitno. Ova prava obestecenja, sto neko kaze daj pljuni 200 hiljada za Memisevica, apsolutno protiv. Nismo jos na tom nivou, a i gradimo jos stadion ljudi. Polako samo. Znam da smo nervozni, ali ja mislim da ne bi trebalo biti mjesta za nervozu. Ne bi se Kostic rijesio Hodzurde i Bogicevica da nema neka rjesenja, tako da samo polako.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:09 pm

Model1964 je napisao/la:
Valjda težimo nekom napredku.
Dizanjem kluba, smanjenjem lige i večim kvalitetom takmičenja povecava se i broj gledalaca na Grbavici. Uvjeren sam i u grupnu fazu eu takničenja. 20 milja je mjera, sve ispod je malo.
MI RASTEMOOOO
@mejtaš
ja sam ubjeđen da još jedan stoper dolazi
Boga mi se opustio :)
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:11 pm

sjever i jug po 5377 stolica, istok 5000, zapad (iako bi volio vise) ne vise od 690.

ukupno 16444 kapacitet... malo po meni... povecaj zapad kao prije da bude makar 18000
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:12 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
Rodom s mejtaša je napisao/la:
Ma mora imati 5 milja kad se spusti do terena ko sjever. Ako neće imati nek ne diraju onda ništa. Stadion bi na kraju trebao imati kapacitet oko 20 milja, a to su ti ugrubo 4 petaka.
A zasto mora bit 5000 jug i zasto mora biti 20000 ukupni kapacitet ? Mi kad imamo sezonski prosjek od 5-6k budemo presretni.. Kazes jug na Kosevu nam tijesan, ja se bgmi od newcastlea ne sjecam da je ikad bilo tijesno, uvijek prvih 5 redova prazno i bocni sektori sareni, ako cemo se vodit politikom da punimo stadion svake druge godine hajmo onda na 35.000 gurat napunicemo ako prodjemo na neko euro takmicenje.. Idealno je 15-16000 ( sjever 3,5 k bez zdenki po projektu, istok 5k, zapad 4k s obzirom na pratece sadrzaje i jug 3,5-4k ).
Ma ne mora ništa po toj priči, nisu trebali ništa ni dirati. Imali smo kapacitet stadiona 9 milja, prosjek nam je u pola manji. Ne diraj ništa samo nek ne puca.

Na Standard dođe hladno 25 milja pa ti vidi. Mi ako težimo, a težimo da se malo rezultatski dignemo mi od Evrope na kartama možemo uzeti više nego za gotovo cijelu sezonu na običnim liga utakmicama. Naravno preduslov je kapacitet, a to je cvaja minimum.
Dirati sve treba jer neuslovno i staro, ja pricam samo o kapacitetu novog stadiona, ako cemo po tome koliko cemo napunit kad i ako prodjemo u play off protiv nekog velikana onda super.. Pa da se evropske metropole vode tom logikom nebi bilo stadiona ispod 100.000. Napravis Grbavicu recimo od 16.000, dodje utakmica kao Standard, svi hoce svi zainteresovani, eh tu klub odigra na kartu clanova gdje clanovi imaju prednost pri kupovini karata a ostali mogu samo zadnji dan utakmice uzet kartu, tako milion nekih sitnica gdje bi ti dobio duplo veci broj clanova vremenom.. Na kraju krajeva mi bi s eventualnim izlaskom na euro scenu imali prvi put interesovanje nenormalno vec drugi put bi bilo slabije, treci put nebi ni 20.000 bilo, zaboravljate da nas je na proslavi titule bilo 6.000, niko se ne zasiti brzo kao nas narod..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:12 pm

Jao, doceka Pile Slovenca na volek, uhakase ga zarezi. :rofl:
Željezničar ante portas !
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:14 pm

Elegant je napisao/la:Bio je na zvanicnoj tekst da ce se dimenzije terena prosiriti pred novu sezonu.

Jedino sto mi upada u oci je ovaj Grk koji je potpisan a sad sređuje papire, ne trenira sa ekipom daj Boze da on stigne dok su jos na Kupresu.

Sutra se igra prijateljska sa Mladosti.
Pojma ti nemas
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:18 pm

pile87 je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
Valjda težimo nekom napredku.
Dizanjem kluba, smanjenjem lige i večim kvalitetom takmičenja povecava se i broj gledalaca na Grbavici. Uvjeren sam i u grupnu fazu eu takničenja. 20 milja je mjera, sve ispod je malo.
MI RASTEMOOOO
@mejtaš
ja sam ubjeđen da još jedan stoper dolazi
Boga mi se opustio :)
:) :) :) :) :) :) :) :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:18 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:21 pm

Joj kad Bokačo podere u ovoj sezoni :karanje:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:21 pm

stariji od Keme 4 godina, a izgleda kao da ga Kemo može u zubima nosati :)
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:24 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
stariji od Keme 4 godina, a izgleda kao da ga Kemo može u zubima nosati :)
Frizura mu je :mrgreen:
Ko da ga je cunami opalio sa ljeva
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 25, 2016 2:24 pm

prava talijanska :mrgreen:

lici na joazinha :kafa:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 291 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija