Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:11 pm

JoseMourinho je napisao/la:Iskreno ne kontam toliku euforiju sa druge strane oko dolaska Steve, uredu dolazi da bude 3/4 napadač, ali dovodimo čovjeka koji je bio klupa u Zrinjskom i kojem tamo nije produžen ugovor, da se moglo bolje naci moglo je ;)
otkud znaš zašto nije produžen ugovor?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:11 pm

dobrodosli
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:12 pm

JoseMourinho je napisao/la:Iskreno ne kontam toliku euforiju sa druge strane oko dolaska Steve, uredu dolazi da bude 3/4 napadač, ali dovodimo čovjeka koji je bio klupa u Zrinjskom i kojem tamo nije produžen ugovor, da se moglo bolje naci moglo je ;)
Prvo, niko ne pravi euforiju. Drugo, konacno smo doveli malo boljeg igraca koji ce, pazi sad ovo, sjediti na klupi, i ulaziti zadnjih 20tak minuta kada ganjamo rezultat. Dok ce npr, kada vodimo 2:0 uci Mujaga ili Dzenis. Trece, sjedio je na klupi zbog nesuglasica sa trenerom i zbog toga nije igrao :) Nemoj se sta uvrijediti sto sam tebi replicirao, ima ih ovdje sto svasta pisu.
 
Avatar
JoseMourinho
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:13 pm

pinki je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:Iskreno ne kontam toliku euforiju sa druge strane oko dolaska Steve, uredu dolazi da bude 3/4 napadač, ali dovodimo čovjeka koji je bio klupa u Zrinjskom i kojem tamo nije produžen ugovor, da se moglo bolje naci moglo je ;)
otkud znaš zašto nije produžen ugovor?
Svejedno ha oni nisu htjeli ili on čovjek je bio rezerva kod njih i kao takav da se ne lazemo pojačanjem se ne može nazvati ;)
Jedina pozivna stvar oko njega je iskustvo igranja u našoj ligi ništa drugo ;)
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:15 pm

Bilo bi lijepo generalke u narednom periodu igrati na Grbavici, naci kakvog na oko finog protivnika. Prije utakmice predstaviti igrače pojedinačno imamo i LED sad, ugođaj bi bio potpun.

U nas je problem što igrači kada dolaze svi hoće da su u prvih 11, a uz to i navijači tako traže.

Imamo Bekrića i Nikolića ove sezone kao back up. Hajde, molim vas, nađite mi bolje igrače na tim pozicijama koji će vam sjediti na klupi.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:15 pm

Ma koga god da dovedes,uvijek ce biti neko kome se to nece svidjati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
mkulaglic
Postovi: 134
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:16 pm

Treba ljudi voditi računa i o mogućnosti da se neki od igrača, nedaj Bože povrijedi, pa da imamo nekog iskusnog. A konkurencija je uvijek dobrodošla. Sretno i Stevi i Dini, nek pokažu da zaslužuju nositi plavi dres

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
JoseMourinho
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:16 pm

rodrigo87 je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:Iskreno ne kontam toliku euforiju sa druge strane oko dolaska Steve, uredu dolazi da bude 3/4 napadač, ali dovodimo čovjeka koji je bio klupa u Zrinjskom i kojem tamo nije produžen ugovor, da se moglo bolje naci moglo je ;)
Prvo, niko ne pravi euforiju. Drugo, konacno smo doveli malo boljeg igraca koji ce, pazi sad ovo, sjediti na klupi, i ulaziti zadnjih 20tak minuta kada ganjamo rezultat. Dok ce npr, kada vodimo 2:0 uci Mujaga ili Dzenis. Trece, sjedio je na klupi zbog nesuglasica sa trenerom i zbog toga nije igrao :) Nemoj se sta uvrijediti sto sam tebi replicirao, ima ih ovdje sto svasta pisu.
Iskreno neka dzenis i mujaga ulaze i kada se ganja rezultat, mnogo je Dado ostat pa da ulazi on kada se čuva rezultat, mislim uredu eto dolazi ali nije toliko potreban niti sad treba euforiju oko njega toliku praviti pa ga u početne sastave stavlja i sl., ne znam opet i njega treba iz mrtvih reanimirat jer dugo nije igro, a ja sam naprije za forsiranje dzenisa napokon bliže golu ;)
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:17 pm

hardwell je napisao/la:Bilo bi lijepo generalke u narednom periodu igrati na Grbavici, naci kakvog na oko finog protivnika. Prije utakmice predstaviti igrače pojedinačno imamo i LED sad, ugođaj bi bio potpun.

U nas je problem što igrači kada dolaze svi hoće da su u prvih 11, a uz to i navijači tako traže.

Imamo Bekrića i Nikolića ove sezone kao back up. Hajde, molim vas, nađite mi bolje igrače na tim pozicijama koji će vam sjediti na klupi.
Mislim da će se tek poslije Slovenije vidjeti ko je backup, mogli bi se prijatno iznenaditi sa prvih 11. :)
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:18 pm

slika

stevo povedi :ganja:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:18 pm

Hare79 je napisao/la:U koliko sati je pressica uopšte?
sta ti je pressica? :rofl1:

valjda mislis presskonferencija...
100/94/37/34 - i to je to!
 
super1
Postovi: 378
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:19 pm

samo da pozdravim druga mirsu,sta kaze lozi vas :rofl: :rofl: :rofl: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:22 pm

slika
Spoiler:
Srbijanski napadač Stevo Niikolić je na Grbavicu stigao nakon raskida ugovora sa Zrinjskim. Ranije je nastupao za Spartak iz Trnave, Debreceni, banjalučki Borac, Otelul, Modriču i Obilić.

"Klub kao Željezničar je teško odbiti. Dvije godine sam proveo u Zrinjskom i ovo je moja prva izjava nakon odlaska. Bilo mi je lijepo u Mostaru, moja porodica je uživala u tom gradu. Osvojio sam dvije titule i igrao u Evropskoj ligi. Zbog događaja u posljednje vrijeme sam napustio klub i objeručke sam prihvatio ponudu Željezničara. Najmanji sam krivac za ono što se događalo. Nadam se da ću i sa Željezničarom osvojiti titulu kao i sa ostalim bh. klubovima u kojim sam igrao. Izuzetno sam ponosan što sam došao u vaš klub i grad, želim sjajnim navijačima donijeti radost", izjavio je Nikolić, koji je potpisao ugovor na dvije godine.

Konkurent u napadu će mu biti Ivan Lendić.

"Pratio sam Željezničar i Lendrićeve igre. Na konkurenciju gledam kao motiv više. Zdrava konkurencija je uvijek dobrodošla", rekao je iskusni napadač.

Bh. nogometaš Dino Bevab ima 23 godine i igra na poziciji lijevog beka. U Željezničar je stigao iz NK Zagreb, gdje je i započeo svoju nogometnu karijeru. Ranije je nastupao za U17, U19 i U21 reprezentaciju BiH. On će u naredne dvije sezone nositi dres Željezničara.

"Zadovoljstvo mi je što sam došao u najveći klub u BiH. Nakon sedam godina se vraćam u svoj grad, a oduvijek sam navijač Željezničara. Želim biti dio velikog projekta evropske Grbavice. Upoznat sam s igrama Kvesića, koji je podigao ljestvicu kada je riječ o poziciji beke. Oporavio sam se od povrede i dat ću sve od sebe da dostignem njegov nivo", kazao je Bevab.

Oba igrača će se već danas pridružiti ostatku ekipe, koja se nalazi na Kupresu na pripremama.

Kako su istakli iz FK Željezničar, prelazni rok nije još završen, tako da su mogući odlasci i dolasci.
 
Avatar
Prle
Postovi: 148
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 3:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:22 pm

Dino Bevab i Stevo Nikolić novi igrači FK Željezničar

http://sport1.ba/dino-bevab-novi-igrac-fk-zeljeznicar/" target="_blank

http://sport1.ba/bivsi-napadac-zrinjsko ... eznicarom/" target="_blank
'Ever tried. Ever failed. No Matter.
Try again. Fail again. Fail better.'
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:22 pm

Jesmo li završili sa pojačanjima(prinovama)???
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:23 pm

“Hvala prije svega na dobrodošlici i želim vas pozdraviti. Naravno da se ovakav klub teško odbija. Ja sam poslije dvije i pol godine napustio Mostar i ovo je moja prva izjava nakon odlaska. Mostar je odličan grad, uživao sam tamo. Osvojio sam dvije titule prvaka i jednom smo izborili kvalifikaciju za Ligu evrope. Moglo je da se očekuje da ću promijeniti klub i drago mi je što nosim plavi dres. Obećavam svima da ću dati posljednju kap znoja na terenu. Nadam se tituli i želio bih da se osvrnem na moje neigranje i ja sam najmanji krivac tu što nisam igrao. Drugi faktori su upleteni, a ja mogu da gledam sve u oči. Izuzetno sam ponosan što sam došao u vaš grad i vaš klub i želim donijeti što više radosti.”
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:23 pm

super1 je napisao/la:samo da pozdravim druga mirsu,sta kaze lozi vas :rofl: :rofl: :rofl: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Da je Bogdu bila loziona

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:23 pm

mogao bi cenan malo da baci koju kilu :D izgleda kao da je iz ausvica izasao... :ganja:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:23 pm

lijepo, lijepo, jako lijepo...nema mjesta euforiji, ali konacno imam osjecaj da necemo izgubiti utakmice cim ih prvih 11 ne moze dobiti, imamo dodatni kvalitet s klupe koji moze pojacati kad zagusti. Zrinjski uze titulu sa Tomicem i Colicem, sto mi ne mozemo s Nikolicem. :ganja:

Je li sad zavrsen prelazni rok za nas? Fali dobar stoper pa da se potucemo na oba fronta.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 1:24 pm

dobrodošli :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Zaki87 i 105 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija