Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:04 am

Nema vremena za predstavljanje odmah neka putuju za Kupres na pripreme.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:08 am

Dolina je napisao/la:Ko mi izbaci prvih 11 za prvo kolo ima janje od mene. Vidim da NIkolića stavljate kao backup, ne bih se složio. U formaciji 4 4 2 njega vidim tamo gdje mu je i mjesto.
mogao bi on vrlo lako pozdera istisnuti. on je vrlo iskusan i pametan igrač sa pobjedničkim mentalitetom i navikom uzimanja trofeja (osvojio i u mađarskoj sa debrecenom 2012.).
gradi željo boli te *****
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:12 am

Ja sam nakon Joce vrlo oprezan što se tiče Nikolića, ostaje da se vidi na terenu...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:12 am

Dovest Stevu radi uroka,gdje god igrao osvojio je neki trofej a uz to dobar igrac.. :shisha:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:14 am

Razlika izmedju Joce i Steve je to da je Joco dosao da bude prvi spic, strijelac, da zamijeni Bajica, a Stevo dolazi kao opcija 3,4 tako da je u startu situacija drugacija.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:15 am

Gdje Bogdanović završi? Šteta za njega.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:15 am

Okolele je napisao/la:Dovest Stevu radi uroka,gdje god igrao osvojio je neki trofej a uz to dobar igrac.. :shisha:
Kod njega mi se sviđa što zna zavući gol iz ničega, pa kad nekad budemo ganjali rezultat može valjati...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:17 am

Okolele je napisao/la:Dovest Stevu radi uroka,gdje god igrao osvojio je neki trofej a uz to dobar igrac.. :shisha:
Kad frajer na predstavljanju kaze: "Ja doso nako."
Nema fule s njim, on i Lendric u napadu ce trpat nemilice.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:21 am

Ovi naši do Slovenije neće moći hodati :ganja: :rofl: :rofl:
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:21 am

salemprolic je napisao/la:Razlika izmedju Joce i Steve je to da je Joco dosao da bude prvi spic, strijelac, da zamijeni Bajica, a Stevo dolazi kao opcija 3,4 tako da je u startu situacija drugacija.
upravo :palacgore: , ne mozes ni podbacit kad si 3,4 opcija realno ,a covjek ima sigurno iskustvo da udje par puta i pogodi i da odmori nekad lendrica u kupu ili slabijim utakmicama
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:22 am

Nadam se da ova akvizicija od ova dva igraca nije skupa ali mi se nimalo nesvidza od uprave sto su ovo uradili
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:33 am

teteac8684 je napisao/la:Ovi naši do Slovenije neće moći hodati :ganja: :rofl: :rofl:
Ja uz brdo dok izadjem evo 6 puta umro i ozivio, kako li je njima tamo :D
 
forum1312
Postovi: 9
Pridružen/a: pon maj 09, 2016 8:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:42 am

Svi vi otpisujete Uglješu , a ja vam garantujem da će se nametnuti za prvih 11 i prije Šećerovića i Hervasa.
Bevab po meni odlično pojačanje , malo su ga unazadile povrede al momak se daje maksimalno i uvijek vrijedno radi zato ga je Medić cijenio i uvijek držao kao dijamanta u ekipi za prodati. Međutim sudbina je takva al mislim da mu je ovo idealna prilika.

Moja očekivanja za narednu sezonu ( S tim da ne znamo formaciju):

Kjosevski - Stevanović,Kosorić, Grk , Bevab - m.Stevanović , Uglješa , Blagojević, Husić - Pozder , Lendrić

Jedini problem bi mogao biti Memija , jer klub dosta ulaže napore da ga isforsiraju i prodaju nadam se da to neće utjecati na rezultat i postavu. Po meni će ovo biti naših najboljih 11, s tim da Beganović će sigurno se gurati među početnih 11 kao i Hervas i Šećerović. Iznenađenje bi mogao biti Lazić , kažu da je zaista riječ o velikom potencijalu.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:45 am

Mogao bi memija uletit mjesto stevanovica :)
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:47 am

Samo neka se ne izmisljaju pozicije igracima..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:47 am

memija ako u glavi bude dobar nije problem nego je najbolji desni bek kojeg imamo. a može mijenjati i desno krilo.
gradi željo boli te *****
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:51 am

Velahalve je napisao/la:
ponosannavas je napisao/la:@model to mi se svidja. TO bi trebalo ubrzati igru dosta.

Svašta ste ispisali zadnjih dana. Svi mi ljudi mamo nekoga svog koga gotivimo i koga bi doveli. Evo meni se sviđa i ovaj Ćerimagić volio bi da i on dođe. Jovičić isto, kad mi već MIću nisu doveli. Međutim, ja jesam dosadan, ali vi nekako toliko tvrdo branite te svoje stavove za nekoga i toliko razočarenja osjetim u tome što je neko otišao ili što nije došao da je to meni nepojmljivo.

Ne mogu svi igrači igrati. Ne mžemo imati 50 igrača u rosteru. Ovi mladi Midžić i kompanija. Što će u Želji ako trener ne vidi da im u narednih godinu neće moći pružiti šansu. Propast će bezvezze. Plus toga koliko ja znam niko od njih nema profi ugovor jer se trebala platiti naknada bivšim timovima nego im se produžavalo svake ogdine. Mislim da je Alihodžić jedini izuzetak. O Dadi sam mnogo rekao pa neću ponovo. Ali može se i on svrstati pod ovo gore što sam napisao za mjesto u ekipi. Sjećam se jednog intervjua sa Djelmićem kad je tek došao. Kaže Amar mi je mnogo pomogao što me nije uzeo kad sam prvi put u Želju dolazio na probu. Rekao mi je sine idi negdje gdje ćeš igrati. SAd nisi taj kapacitet da igraš a treba ti tekmi.
Različiti profili igrača odgovaraju različitim zamislima trenera i obratno. Mnogo je primjera u svrhunskim klubovima gdje jedan igrač veze nema pa u drugom klubu proigra. TO je do sistema igre, pozicije, uloge u timu i sl.

Isto tako morate biti svjesni da ako želimo da idemo naprijed neki igrači neće moći igrati za Želju bez obzira koliko oni prije toga dali za tog Želju. Oni se ne zaboravljaju na druge načine, ali ako nema mjesta u ekipi nema mjesta i gotovo. Profesionalizam. Mi sve vrijeme pričamo kako nećemo štela ovih onih, a hoćemo da plaćamo Stanu npr eto nako. Frajer ne treba realno. IMaš po dva tri rješenja na svakoj bočnoj i krilnoj poziciji, a Stana i nije za krila realno, pogotovo kad smo mi bolja ekipa od protivnika, a takvih tekmi bi trebalo biti puno. VOlim i ja Stanu majke mi, ali volim Želju više. Znači dok god dolaze bolji ne žalim nikoga. TO znači da idmeo naprijed.

I još jedna stvar, a spominjao sam je sto puta, mi ovdje nagađamo što je neko otišao. Evo ja npr na potezima Jadranka (ako je tačno što ssu oni iz gg.ba pisali) i Edisa npr vidim da nisu ni baš dobri u glavu. Šta hoću reći? U sitnicama se krije možda nešto zbog čega bi se i mi odlučili da raskinemo sa nekim saradnju taman on bio i bolji od ovih što ostaju, a ovdje bar po meni nije tako tj nisu bolji. Moje mišljenje.

Eto molim vas da prije nego napišete neki oštar tekst razmislite o ovome što sam napisao, a bit će tih slučajeva u budućnosti ako budemo rasli, a hoćemo aBd.

Ja nemam oštar komentar na ovo što si napisao, mora se raditi dosta profesionalnije, i zbog toga mi je drago što je došao Kostić na mjesto glavnog trenera, znači čovjek pravi ekipu onako kako on to vidi, nema jaranstva, nema poznanstva od prije, oduvijek sam želio da igraju po zaslugama, pa nek se bore za svoju poziciju u timu, želim da nema nezamjenjivih.
Vjeruj mi drug znam iz iskustva. Igrači su najveći šupci. Mada od čovjek do čovjeka je sve, ali prvo oni sebe gledaju pa klub. Kakve ljubavi kakvi bakraći. A ustvari mi trebamo gledati tako. Daj nam ovog i ovog koji nam treba i iscjedi ga. Izvuci max. E to je na struci. Da izvuče max iz igrača koji mu odgovaraju i koji se uklapaju u sistem koji će donijeti rezultat. Iz ekipnog rezultata doalze i individualni kavliateti i prodaja igrača. Hoće li Miloš biti taj koji će posložiti ekipu, a ekip aje najbitnija, a ne pojedinac, vidjet ćemo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:53 am

https://www.instagram.com/p/BG97dbzCqD9 ... vihervas18" target="_blank

Evo ga i španac okačio na instagram slikicu :D
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:54 am

iggy2377 je napisao/la:Nadam se da ova akvizicija od ova dva igraca nije skupa ali mi se nimalo nesvidza od uprave sto su ovo uradili
Hajd molim vas da shvatite da uprava ne pravi igračku križaljku nego stručni štab. Uprava samo pregovara sa onima koji se traže. Kako to ne kontate.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 23, 2016 10:58 am

slika

slika

slika
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 212 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija