Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:29 pm

Zasto ovaj novi stoper nije ranije dosao pa rijesio te papire a ne da ne ide sa ekipom na Kupres? Kada ce se prikljuciti pripremama? Ja se i dalje nadam da ce sa Dadom nesto biti dogovoreno, ali daj Boze...
 
addyno1
Postovi: 196
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:31 pm

Dimitrios Toskas postao 30. igrač koji je stigao u Željezničar u samo godinu dana
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:33 pm

Dino Bevab, bivši mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine u narednim danima bi trebao potpisati ugovor sa ekipom Željezničara. Kako saznajemo, član NK Zagreb je obavio razgovore sa upravom premijerligaša sa Grbavice i iskazan je obostrani interes za saradnju koji bi trebao biti ozvaničen u narednim danima. Bevab igra na poziciji lijevog bočnog igrača, a u svojoj karijeri je nastupao za ekipu Zagreba te je ubilježio 30-ak nastupa za selekcije Bosne i Hercegovine u kadetkoj, juniorskoj i U-21 konkurenciji. Iz FK Željezničar su za četvrtak najavili konferenciju za medije na kojoj bi trebalo biti predstavljeno novo igračko pojačanje, a da li će to biti upravo Bevab ostaje da se vidi.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/bivsi-mladi-reprezenta ... -grbavicu/" target="_blank

još will grigg i zaključena pojačanja
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1593
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:35 pm

Na stoperskim pozicijama smo losiji nego prosle sezone, prema mom misljenju. Fali tu jedan dokazan i dobar stoper, sa iskustvom.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:37 pm

lošiji smo sigurno u odnosu na uigrani tandem aco-bogdanović. svugdje drugo bi trebalo da smo jači, bar na papiru.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:38 pm

addyno1 je napisao/la:Dimitrios Toskas postao 30. igrač koji je stigao u Željezničar u samo godinu dana
Jest, Jesic je. U pravu si. :D
Željezničar ante portas !
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:38 pm

Sto se tice tima generalno, niko od nas ne moze reci da smo jaci ili slabiji.
Na papiru izgleda da smo jaci a morat ćemo sacekati da to vidimo na djelu pa da dajemo komentare.

Kad ja to kazem, svi ostali koji bi bacili neke sumnje u obliku komentara, sutite :-)
Željeznicar za život cijeli!
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:39 pm

Ovaj kako je krenuo ni Siljku mjesto nije sigurno!Mislim na trenera naravno zaletio se previse samo da se ne oklizne!Ja mu ne vjerujem ni 2% tako da samo ga vi u stakleno zvono stavite!jesic 2
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 476
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:40 pm

Neandertalac je napisao/la:Sto se tice tima generalno, niko od nas ne moze reci da smo jaci ili slabiji.
Na papiru izgleda da smo jaci a morat ćemo sacekati da to vidimo na djelu pa da dajemo komentare.

Kad ja to kazem, svi ostali koji bi bacili neke sumnje u obliku komentara, sutite :-)
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: bas tako barem sacekajmo ligu par kola pa da kazemo o nekom bilo sta,,, :palacgore: :palacgore:
UPRAVA NAPOLJE
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:41 pm

Daj jos Stevu Nikolica i provjerenog stopera, tek tad bi sve bilo vise nego ok.
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:41 pm

Vi sto ne mozete prezaliti Dadu imam pitanje za vas. Kako bi onda nas najveci dragulj (po rijecima Misimovica) Denis Zeric dobijao priliku? Jeste steta sto vjerovatno necemo nista uzeti za njega, ali imao je dovoljno sanse. Boze moj nije se snasao, nek se sad snadje negdje drugo takav je fudbal. Zeric ce ovako biti taj igrac koji ce puno cesce dobiti priliku da igra, a ne Dado i da molimo da se proda.. Nema od toga nista.
Neko je reko da ce sad Memija biti taj kojem ce se prigovarati najvise i u potpunosti se slazem da ce tako biti.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:42 pm

Cudno je kako postade Jesic jer je otjero sv ono sto smo i sami tjerali. Niko nama ne ugodi, ovi momci u federalci nisu mogli nista uraditi o cemu mi pricamo? Dobar vam je igrac jer zna zonglirat i provuc kroz noge?
Željezničar ante portas !
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:42 pm

Pa pišite peticije onda,ne znam sta da vam kažem.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:43 pm

Neandertalac je napisao/la:Sto se tice tima generalno, niko od nas ne moze reci da smo jaci ili slabiji.
Na papiru izgleda da smo jaci a morat ćemo sacekati da to vidimo na djelu pa da dajemo komentare.

Kad ja to kazem, svi ostali koji bi bacili neke sumnje u obliku komentara, sutite :-)
kao što rekoh jedno sto puta do sad: prvo plan igre, onda kondicija, pa par praznih mjesta...onda tek igrači pojedinačno. neće nama ničiji pojedinačni podbačaj upropastiti sezonu, niti ičija pojedinačna eksplozija može donijeti trofej. što se tiče igre, mi se provlačimo od prije četiri godine u ova doba.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:44 pm

Neandertalac je napisao/la:Sto se tice tima generalno, niko od nas ne moze reci da smo jaci ili slabiji.
Na papiru izgleda da smo jaci a morat ćemo sacekati da to vidimo na djelu pa da dajemo komentare.

Kad ja to kazem, svi ostali koji bi bacili neke sumnje u obliku komentara, sutite :-)
:klanjase2: :klanjase2: Je li mogucee :ganja:

P.S. Javno bi trebao da se izvinem @Model1964 zbog formacije. Teski su ovi Slovenci ljudi, nije ni cudo sto im je sve cakum pakum. :rofl: :rofl:
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:44 pm

DR.HOUSE je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Sto se tice tima generalno, niko od nas ne moze reci da smo jaci ili slabiji.
Na papiru izgleda da smo jaci a morat ćemo sacekati da to vidimo na djelu pa da dajemo komentare.

Kad ja to kazem, svi ostali koji bi bacili neke sumnje u obliku komentara, sutite :-)
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: bas tako barem sacekajmo ligu par kola pa da kazemo o nekom bilo sta,,, :palacgore: :palacgore:
Ma ja. O potezima koje vuce mozemo diskutovati, to svi vidimo. O snazi tima i tome kako ceto sve izgledati je apsurd raspravljati, samo gubimo vrijeme bacajuci kasike.
Željeznicar za život cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:45 pm

Hahahhahahahah frajer Jesic jer je otjerao krampe (izuzev Dade) koje smo mjesecima tjerali i koji su jos davno trebali biti nogirani.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:45 pm

Ako Pozder bude dimenzija više za ovu ligu,ako Husic opravda epitet pojačanja,ako Hervas bude ono zbog čega je doveden i ako Kostic bude ono sto treba biti,mozda zvuci smiješno ali smo kandidat za titulu.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 476
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:45 pm

Neandertalac je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Sto se tice tima generalno, niko od nas ne moze reci da smo jaci ili slabiji.
Na papiru izgleda da smo jaci a morat ćemo sacekati da to vidimo na djelu pa da dajemo komentare.

Kad ja to kazem, svi ostali koji bi bacili neke sumnje u obliku komentara, sutite :-)
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: bas tako barem sacekajmo ligu par kola pa da kazemo o nekom bilo sta,,, :palacgore: :palacgore:
Ma ja. O potezima koje vuce mozemo diskutovati, to svi vidimo. O snazi tima i tome kako ceto sve izgledati je apsurd raspravljati, samo gubimo vrijeme bacajuci kasike.
naravno kao sto rekoh svi smo mi ovdje sto volimo Želju i zelimo mu sve najbolje nekad se slazemo nekad ne i to je meni normalno ,a to za kasike pa da to neko moze ovdje da kakv loto odigramo hehehe :rofl1:
UPRAVA NAPOLJE
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 5:46 pm

Ajzea je napisao/la:Hahahhahahahah frajer Jesic jer je otjerao krampe (izuzev Dade) koje smo mjesecima tjerali i koji su jos davno trebali biti nogirani.
Cudne smo mi biljke braco, cudne ...
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija