Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

manijak_do_kraja
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 10:25 am

Ako dodje taj Bevab onda smo fino popunjeni na lijevoj strani, dok bi mozda trebali, ako Stana ode, dovesti mozda desno krilo kao zamjena Miroslavu, jer na desnoj strani imamo Sinisu, Memiju i Miru. Neko moje misljenje. Ne znam sad da li Lazic moze igrati na desnoj strani. Mada ima i Zeric njega zaboravih, mozda nam onda i ne treba desno krilo.
Mi smo Željini, Željo je naš!

Amerigo
Kontakt:

sri jun 22, 2016 10:27 am

pinki je napisao/la:
Amerigo je napisao/la:Najviše volim ove postove kada neko u sred iznošenja svog nekog stava i mišljenja napiše
Grk neide na kupres
I onda slijede stranice i stranice postova " zašto "
..........

Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovor je zato!
Ma nekontam brate u čemu je stvar
kao da ljudi žele da ih neko moli da iznesu neku info
Ako je provjereno i za javnost napišeš i objasniš zbog čega , ako nije nemoj ni pisati ...
Nadam se da se neće niko naljutiti jer nije nikom lično nego u globalu napisano ....

Sent from my iPhone using Tapatalk

teteac8684
Kontakt:

sri jun 22, 2016 10:27 am

Možda :ganja:

nookey
Kontakt:

sri jun 22, 2016 10:29 am

manijak_do_kraja je napisao/la:Ako dodje taj Bevab onda smo fino popunjeni na lijevoj strani, dok bi mozda trebali, ako Stana ode, dovesti mozda desno krilo kao zamjena Miroslavu, jer na desnoj strani imamo Sinisu, Memiju i Miru. Neko moje misljenje. Ne znam sad da li Lazic moze igrati na desnoj strani. Mada ima i Zeric njega zaboravih, mozda nam onda i ne treba desno krilo.
Može i Halvadžić

krajisnik87
Kontakt:

sri jun 22, 2016 10:34 am

Napadač ove ekipe Ivan Lendrić zadovoljan je prvim dijelom priprema i nada se da će i ostatak priprema proći u najboljem redu.

"Mislim da smo u prvom dijelu priprema napravili dobru bazu, a sada idemo na visinske pripreme šest dana, a onda idemo u Sloveniju na završni dio priprema gdje ćemo odigrati par utakmica i nadam se da će sve dobro proći", rekao je Lendrić i onda se osvrnuo i na ciljeve za narednu sezonu.

"Stav uprave, novog trenera i navijača je titula, pa ćemo vidjeti šta će se desiti. Sigurno da svi dovode kvalitetne igrače, pa tako i mi. Moramo se skoncentrisati na naš rad i bit će sve dobro", poručio je Lendrić.
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Hurmasica
Kontakt:

sri jun 22, 2016 10:51 am

FOTO: Željezničar otputovao na pripreme na Kupres

http://fkzeljeznicar.ba/foto-zeljeznica ... res/20899/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

nookey
Kontakt:

sri jun 22, 2016 10:56 am

eto za Grka odgovor, hoćemo li sad petnaestak stranica o tome kakve administrativne stvari, a zašto, a kako, ko je kriv, treba Alihodžića otjerati itd? :cigara:

Hurmasica
Kontakt:

sri jun 22, 2016 10:57 am

pinki je napisao/la:eto za Grka odgovor, hoćemo li sad petnaestak stranica o tome kakve administrativne stvari, a zašto, a kako, ko je kriv, treba Alihodžića otjerati itd? :cigara:
Sad će o Husiću, jer ga ne vide na slici :rofl1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Hadzijalagic
Kontakt:

sri jun 22, 2016 10:58 am

Hurmasica je napisao/la:FOTO: Željezničar otputovao na pripreme na Kupres

Znaci nema Dade..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Kapiten
Kontakt:

sri jun 22, 2016 10:58 am

pinki je napisao/la:
manijak_do_kraja je napisao/la:Ako dodje taj Bevab onda smo fino popunjeni na lijevoj strani, dok bi mozda trebali, ako Stana ode, dovesti mozda desno krilo kao zamjena Miroslavu, jer na desnoj strani imamo Sinisu, Memiju i Miru. Neko moje misljenje. Ne znam sad da li Lazic moze igrati na desnoj strani. Mada ima i Zeric njega zaboravih, mozda nam onda i ne treba desno krilo.
Može i Halvadžić
On i jeste desno krilo vise nego lijevo...

Mirek11
Kontakt:

sri jun 22, 2016 11:07 am

Uglavnom ocekivan spisak a ako sam dobro prebrojao, od 25 igraca koji su otisli 10 je mladih iz naseg OP! :palacgore:

Sretno im i da se aBd spreme sto bolje i prodju bez povreda. :zeljeznicar1:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sri jun 22, 2016 11:07 am

Ma s ovim Kebabom zakljucis nove akvizicije na krilnim i bekovskim pozicijama. Imas to sto imas.

mirzza
Kontakt:

sri jun 22, 2016 11:08 am

Hadzijalagic je napisao/la:

Znaci nema Dade..
To je to izgleda, po 2 igraca na svakoj poziciji i udri. Nadam se da Dado ide na posudbu. I naravno, sretno plavi.

ponosannavas
Kontakt:

sri jun 22, 2016 11:13 am

Ja sam gledao ovog Bevaba u prošloj polusezoni. Čak sam ovdje i dao ideju da ga dovedmo pa smo malo diskutovali. Igrao je uglavnom beka ranije, ali u zadnje vrijeme više igra krilo. Brz, dobar centaršut, dobar šut. Hajmo reći po meni malo lošija verzija SUbića prije svega zbog povreda. Mislim da je bio veći potencijal.
Vidio sam i @model forsira ovog Jovičića. Mogli bi ga dovesti :) ako mi već nisu Miću, mogli bi njega. DObar stoper majke mi. DA ne bude za pola godine da ga tražimo ko Memiševića.
Mogli bi naši na oficijlenoj malo napisati i za ove raskide ugovore ili posudbe. Red je.

Hadzijalagic
Kontakt:

sri jun 22, 2016 11:15 am

Kak bi Kostic ovakvu carlamu priredio bio bih najsretniji :mrgreen:
slika
Mada mi i ova stara sad djeluje dobro:
slika
Ja nikako ne mogu napraviti ovu 4-4-2 jer mi nekako cudno da pocinjemo sa dva vezna a da tri dobra vezna igraca sjede na klupi.. Ako bi u toj formaciji igrali Hervas i Blagojevic onda bi Radinovic, Secerovic i Bekric sjedili na klupi a njih trojica bi bili startni igraci u bilo kojoj ekipi u ligi.. I onako stavljam svugdje Hervasa.. Mozda je Bekric tri puta bolji od njega.. Volio bih da se Bekric 100% spremi i da bude starter.. Bekric 100% spreman bi bio najbolji igrac lige

ž'21
Kontakt:

sri jun 22, 2016 11:17 am

Bogičević, Hodžurda, Enis i Dado, Stanić i Đermanović otpali. Žao mi je, sretno vam svima, nemojte nam ga zabiti na Grbavici i oduzeti nam neke bitne bodove.

mkulaglic
Kontakt:

sri jun 22, 2016 11:20 am

Gledajući ovaj spisak po meni fali jos jedan napadač

Sent from my C5303 using Tapatalk

Hadzijalagic
Kontakt:

sri jun 22, 2016 11:22 am

mkulaglic je napisao/la:Gledajući ovaj spisak po meni fali jos jedan napadač

Lendric, Pozder, Mujagic, Beganovic.. Ako se Pozder pokaze kao kvalitetno rjesenje onda nam ne treba vise napadaca.. Prije nam treba jos jedan stoper al da valja..

mkulaglic
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 11:25 am

Lendric, Pozder, Mujagic, Beganovic.. Ako se Pozder pokaze kao kvalitetno rjesenje onda nam ne treba vise napadaca.. Prije nam treba jos jedan stoper al da valja..
Begana su stavili u vezni red, ako budemo igrali sa dva špica nama na klupi treba neko ko ce zamjeniti napadače, sumnjam da Mujaga može, obzirom da je neiskusan, unijeti neki preokret ako nedaj Bože budemo ganjali rezultat. Mada si upravu za Beganovica on je i i juniorima igrao napadača

Hadzijalagic
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 11:28 am

mkulaglic je napisao/la:

Begana su stavili u vezni red, ako budemo igrali sa dva špica nama na klupi treba neko ko ce zamjeniti napadače, sumnjam da Mujaga može, obzirom da je neiskusan, unijeti neki preokret ako nedaj Bože budemo ganjali rezultat. Mada si upravu za Beganovica on je i i juniorima igrao napadača

Djenis vise nema nikakvu potrebu da bude u veznom redu vec na svojoj prirodnoj poziciji.. Bio je u veznom redu u nedostatku veznjaka.. Sad ih imamo za izvoza.. Po meni je tako logicno..

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], blueboy, Dulinho1987, Durgo, elvid, Leon_Professional, Riki1921, samo_plavo i 40 gostiju.

Prijava  •  Registracija