Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:24 pm


Ma BRAVO! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :pljesak: :titula:

Tako je generacija Plavih 2003. godišta i mlađi objedinila tri titule: prvaci Kantona, Federacije i Bosne i Hercegovine.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:27 pm

Minjore je napisao/la:
irfo je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la: Kada kada kadaaaaaaa?
:cigara:
pa najavili su za sutra :kafa:
Ma gavran goste navlaci na stranicu
Eno Subic potpisao
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:30 pm

pile87 je napisao/la:Skoro pa sigurno igracemo 4-4-2 pa pravite formacije :ganja:
Ša sam ja na pocetku rekoo? :ganja:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:31 pm

Model1964 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:Skoro pa sigurno igracemo 4-4-2 pa pravite formacije :ganja:
Ša sam ja na pocetku rekoo? :ganja:
Model ti si rekao 3-5-2 !! :ganja:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:31 pm

A brate mili pa ovi pretpioniri, pa pioniri pa ona treca skupina sve sampioni u KS, FBIH, BIH...pa hocemoli mi imati kakve koristi od te djecurlije u buducnosti haha?? Koja su to godista??
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:31 pm

gavran je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
irfo je napisao/la: pa najavili su za sutra :kafa:
Ma gavran goste navlaci na stranicu
Eno Subic potpisao
Za djerdjelez zenicu
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:32 pm

Bit ću bezobrazan pa ću ove ljubitelje lika i djela Barića i inih upitati. Kojeg bi igrača Zrinjskog zamjenili za igrača Želje? Pitanje je kratko i jasno. Također se želim osvrnuti na komentare pojedinih da Zrinjski sa manjim budžetom pravi dobar posao jes al u k.... Gura ih komplet H komponenta kao što je Brotnjo gurao HVO ili Široki vi to brzo zaboravite ili još niste punoljetni. Kojem klubu je EP BiH ili BH telekom sponzor. A kojem je HT i EP hzhb nemojte biti budale. Naša šansa je novi sistem takmičenja i što se titula osvaja u direktnim okršajima sa konkurentima. Ove godine samo smo lošiji skor imali samo od zrinjskog i to zbog golova u 90+ minutu u Mostaru. Izvinite na dužem postu ali morao sam i ja reći svoje mišljenje.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:38 pm

Neandertalac je napisao/la:Po meni, jedini koji ce se pokazati i dokazati od novih su Husic i Hervas.
Imaju te neke predispozicije, odredjeni kvalitet koji bi mogao donijeti `prevagu`i od njih ocekujem najvise.
Ostali onako, uz opasku da bi ako izbori sansu Ugljesa mogao napredovati.

Naravno, ovo je carala barala prognoza, moze biti da ne bude ni blizu tako.
Ja npr. više očekujem od Šećerovića, pa i od Radinovića, a možda i od Lazića nego od Hervasa. Za Husića se slažem. Pozdrer bi mogao valjati u nekim tekmama. Što se tiče ovg grka i talijana, tu sam skeptičan. U glavnom, vidjećemo.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:42 pm

Mene ako pitate, ne postoji ekipa u nasoj ligi da ima jaci igracki kadar od Zeljeznicara. Priblizan da, ali jaci ne. I ovaj transfer period (koji jos nije zavrsio) je po mom misljenju sasvim korektan. Ne moze se svaku polusezonu ponavljati ono sto je zimus bilo, a opet smo, po meni, dobili fina pojacanja, i bit ce tu jos imena, sigurno. Idemo na Kupres, nabit spremu, i onda radit taktiku u Sloveniji i brzo ce to proci, za tili cas, pocet ce vec jubilarna Liga 12. Mi da smo ove sezone dobili ovih par utakmica koje nismo smjeli izgubiti, protiv slabijih ekipa, pa bili bi vjerujte mi blizu tituli. Samo krenuti ozbiljno od samog pocetka i nema zime. Bit ce tu zestoka konkurencija, ali jurisamo na sami vrh, tu nema nikakve dileme. Subic se provlaci vec po medijima, on ako bi nam dosao, bez sumnje bi dobili strasno pojacanje i umnogome bi nam bila olaksana borba u 32 kola + kup utakmicama. Sto se Lendrica i Stevanovica tice, zaista se nadam da ce se ovo ljeto produziti s njima jos na godinu dana, da cemo se moci dogovoriti, i da ih prodamo za pravo dobre pare na ljeto, poslije europe, ako ih se vec ne moze dalje zadrzati.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:46 pm

Plava Porodica je napisao/la:Igrati pod Željinim grbom prijatelju znači nositi najveću odgovornost i pritisak na igrača.Pritisak koji je normalan,sa kojim se igrač mora izboriti,inače ne bi igrao za Želju.Kao takav,igrač,komplet tim,stručni štab,uprava znaju s čim će se susresti.Primjer navodim..Kaže ja sam spreman na sav taj pritisak i odgovornost,znam koji je cilj kluba,i želim biti trener Želje.
Klub kao najveći u državi,ne jednu godinu,ne dvije godine,ne deceniju,već od nastanka,klub koji je najtrofejniji u titulama u kupovima,tim koji je ostvario najveći plasman u Evropi,klub koji je izbacio najveće llegende BH fudbala,klub koji stalno izbacuje reprezentativce naše domovine očekuje samo jedno kada postaneš dio kluba.A to je titula.Tri godine smo bez iste.Tri godine smo čekali i davali aplauz na kraju sezone ma koji god završili.Zašto? Zato jer je taj isti klub bio pred ponorom.Sada smo se hvala Bogu digli iz takve situacije,i vrijeme je da se vratimo na kolosijek.
Sve će ove sezone imati,podršku kakva će se godinama poslije pričati,najbolje igrače,Upravu koja im ispunjava sve moguće želje i potrebe,i nema razloga da oni to ne vrate na terenu.
Ja još jednu godinu bez trofeja ne bi prebolovao,ko može svaka mu čast,ali smo onda spustili ljestvicu,a to nije odlika navijača najvećeg kluba.

@11plavih92 ovo sam se tebi nadovezao prijatelju..
Sve stoji, apsolutno se slazem
Ljestvica MORA biti na max levelu
Ali ako nasi daju sve od sebe (a to ce se vjeruj mi itekako primijetiti) a na kraju bude "samo evropa" ja opet necu biti nezadovoljan
Pobogu i drugi igraju, pripremaju se, pojacavaju.... neki imaju punca, neki imaju crtace linija... i sto g din Misimovic rece ultimativni koncept rada (nesto u tom smislu) ne postoji
5. - 7. Okt 1992.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:47 pm

ublehas je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Po meni, jedini koji ce se pokazati i dokazati od novih su Husic i Hervas.
Imaju te neke predispozicije, odredjeni kvalitet koji bi mogao donijeti `prevagu`i od njih ocekujem najvise.
Ostali onako, uz opasku da bi ako izbori sansu Ugljesa mogao napredovati.

Naravno, ovo je carala barala prognoza, moze biti da ne bude ni blizu tako.
Ja npr. više očekujem od Šećerovića, pa i od Radinovića, a možda i od Lazića nego od Hervasa. Za Husića se slažem. Pozdrer bi mogao valjati u nekim tekmama. Što se tiče ovg grka i talijana, tu sam skeptičan. U glavnom, vidjećemo.
Ko zna. Daj Boze da svi pokazu vanserijske igre, ai to je vec nasa masta a ne stvarnost.

Danasnji fudbal konstantno napreduje i svaki igrac koji ne radi na sebi i koji se dodatno ne usavrsava gubi korak i be ispunjava zahtjeve.
Zato si u pravu glede Grka npr, jer on po cv_ju nikada nije ni pokazivao neki zavidan kvalitet a takodje se vidi da nije igrao tj, napredovao.
U vezi Hervasa, ne stoji ta prica, pa koliko god bio nazadak iz Sevilje ili secunde otici u Australiju, opet je ta liga po svim parametrima za nas svemirski brod. Znaci dovoljno malo znanja da pokaze i opet ce najbolji biti.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:48 pm

diego1921 je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:Skoro pa sigurno igracemo 4-4-2 pa pravite formacije :ganja:
Ša sam ja na pocetku rekoo? :ganja:
Model ti si rekao 3-5-2 !! :ganja:
Pitaj Cwilu :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:53 pm

sutra u pola 10 polazak na kupres..
za raspored po sobama fino su upakovani :rofl:
sutra u zenici u kampu repke polufinale protiv borca , mislim u 18 pa bujrum ko ima kad.. :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:55 pm

pintol_TM87 je napisao/la:sutra u pola 10 polazak na kupres..
za raspored po sobama fino su upakovani :rofl:
sutra u zenici u kampu repke polufinale protiv borca , mislim u 18 pa bujrum ko ima kad.. :zeljeznicar1:
Pitaj ti prijatelja hocel bit kakav fin igrač :D
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:55 pm

Neandertalac je napisao/la:
ublehas je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Po meni, jedini koji ce se pokazati i dokazati od novih su Husic i Hervas.
Imaju te neke predispozicije, odredjeni kvalitet koji bi mogao donijeti `prevagu`i od njih ocekujem najvise.
Ostali onako, uz opasku da bi ako izbori sansu Ugljesa mogao napredovati.

Naravno, ovo je carala barala prognoza, moze biti da ne bude ni blizu tako.
Ja npr. više očekujem od Šećerovića, pa i od Radinovića, a možda i od Lazića nego od Hervasa. Za Husića se slažem. Pozdrer bi mogao valjati u nekim tekmama. Što se tiče ovg grka i talijana, tu sam skeptičan. U glavnom, vidjećemo.
Ko zna. Daj Boze da svi pokazu vanserijske igre, ai to je vec nasa masta a ne stvarnost.

Danasnji fudbal konstantno napreduje i svaki igrac koji ne radi na sebi i koji se dodatno ne usavrsava gubi korak i be ispunjava zahtjeve.
Zato si u pravu glede Grka npr, jer on po cv_ju nikada nije ni pokazivao neki zavidan kvalitet a takodje se vidi da nije igrao tj, napredovao.
U vezi Hervasa, ne stoji ta prica, pa koliko god bio nazadak iz Sevilje ili secunde otici u Australiju, opet je ta liga po svim parametrima za nas svemirski brod. Znaci dovoljno malo znanja da pokaze i opet ce najbolji biti.
Ja sam slicnog misljenja za Hervasa vrlo lako se moze pokazati kao najbolji igrac lige. Nije star nije imao nekih povreda koje su ga odvojile od terena na duzi period i ne izgleda mi kao tip igraca koji zabusava cak sta vise nudi se kostantno pokusava napraviti dupli pas pa igra u oba smjera i sto je najvaznije vidi se da zna lopte.
I pored toga mu treba vremena da se adaptira i upozna saigrace i ima dovoljno vremena sto je bitno.
Ako mene pitate mogli bi lako na postojeci kadar dobiti pet sest dobrih igraca u ovom prelaznom roku na postojeci kadar i to u pravom trenutku.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:56 pm

Hervas ce biti ili najbolji igrac lige ili jedan od najvecih promasaja. Misljenja sam da u njegovom slucaju nema sredine, a za nadati se da cemo imati srecu pa da se desi prvi slucaj.
Cestitke pretpionirima, bravo djeco !



slika
Kad vec mora ta 4-4-2, nazalost..
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 21, 2016 11:59 pm

@Model1964
I ja se sjecam da si rekao da Kostic koristi ili da ce korisiti 3-5-2,rekao ti neki prijatelj ili s kim si vec pricao :mrgreen:

Sto se tice nas i konkurencije,zaboravljamo jednu bitnu stvar a ona je ta da smo mi u drugom dijelu prevenstva imali samo jedan poraz i tri remija,ostlo sve pobjede,medju njima i pobjede protiv Sirokog,Slobode,Sarajeva,te remi sa Zrinjskim.
Sve to nakon sto smo zamjenili 8 od 11 igraca,novi trener i to,ispostavit ce se kasnije,odsustvo pravog sistema u igri.
Sad cemo u sastavu imati sigurno bar 5-6 igrca od 11 sto je vec neki kostoru tima,te uparijedjenja na bar 2 pozicije ( lijevi bek i lijevo krilo )..Kad se to dvoje sabere onda dodjemo do toga da smo jaci nego proljetos,plus trener koji bi takdjer trebao biti nadogradnja.
Sa druge strane,nijedan nas konkurent nije nesto bitno odskocio kvalitetom od sastava kojeg je imao u prosloj sezoni,ako i ima napredaka to su neki sitni,uglavnom su zadrzali nivo kvaltieta na istom nivou.
Kad se sve to sabere i oduzme,izjednacena je situacija u tih nekih 5 najvecih favorita.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 12:20 am

Hervas ce biti ebena masina, kao i Pozder u paru sa Lendricem, samo dok dignu malo formu, duge su pripreme, ima vremena. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 12:26 am

Samo da Hervas ne prodje ko onaj Emerson kod pitara. Ja i danas mislim da onaj debeljuca zna igrat lopte, da ima super tehniku, ali ovdje il nije mogao trcat ili mu se nije trcalo. Da, da, nas je igrao u Sevilji, ovaj u Mijanmaru, ali ako se bude setkao po terenu, nema puno hajra ono sto je bilo prije... kako god ocajnicki nam treba jaka i kvalitetna 10-ka, pa bio to Hervas, Bekric, Dado, Zera ili neko peti...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 22, 2016 12:28 am

slika

slika

slika

slika

slika

slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 297 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija