Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Omar500
Moderator
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 18, 2016 1:19 pm

Ma moras prijavit tu setnju, tipa ja prijavim u MUP-u i samim tim odgovorno tvrdim da odgovaram za sve sto ce se desiti, a sta ja znam ko ce doci na setnju, poslao bi onaj Koldzo oraguntane neke svoje koji bi napravili belaj i sta ces tu -.-
Ali da je trebala biti neka reakcija - trebala je. Stid me je iskreno, kao da se ne sjecamo perioda prije Amara Osima, a bilo bi nam sad i jos gore kada bi ovi ljudi otisli, kao da bi se Amar opet vratio da se s lesinarima bori, kao da vise iko snage ima. Danas svi na tekmu!
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

cikazubo
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:21 pm

AsharaK je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
cikazubo je napisao/la: Mirna setnja, zvanicno saopstenje grupe, neka okupljanja mirnog karaktera ili utakmica prijateljska medju navijacima da se samo okupimo u velikom broju, kakve clanarine kakvi bakraci, pa gledajte sta su torcida i boysi u stanju uradit, zavit drzavu u crno za svoj klub, ja sam protiv nasilja svakom pogledu, ali cinjenica je da nista nismo uradili kako bi iskazali podrsku u konkretnom slucaj sd-a i Koldze, clanske i godisnje uzimas cisto da pomognes finansijama i to je obaveza ovako ili onako a ne mirni prtest protiv opstrukcije kluba..
Ja sam prvi bio za mirnu setnju i da se grupa izjasni po ovom pitanju.. Za prvo je odmah receno da nije potrebno i da niko nije u stanju da tako nesto organizuje i da preuzme odgovornost.. Ovdje nam temu izbrisase zbog poziva na proteste i prozivanja Koldze i uhljupa.. Grupi izgleda njihov "ultra" kodeks ne dozvoljava da javnim obavjestenjem upute podrsku klubu sto je glupost nevidjena alo na njihovu dusu.. Ostalo smo sve uradili.. Sta ja mogu kao pojedinac, ili grupa nas?
Nisam te nigdje spomenuo kao pojedinca druze, rekao sam samo da smo svi mi JEDNA VELIKA KURCINA.
Nemamo mi grupe, imaju ti klinci na kojim je ostao jug, drze navijanje koliko toliko to fino izgleda, ali neke druge stvari su pale sa odlaskom generacije 9.. Da je situacija na tribini kao prije 6-7 godina danas bi nas protiv olimpika bilo 3 milje na jugu i na sav glas bi poslali jasnu poruku svima da se ne smiju igrati sa Željom...

Hadzijalagic
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:22 pm

AsharaK je napisao/la:
cikazubo je napisao/la: Mirna setnja, zvanicno saopstenje grupe, neka okupljanja mirnog karaktera ili utakmica prijateljska medju navijacima da se samo okupimo u velikom broju, kakve clanarine kakvi bakraci, pa gledajte sta su torcida i boysi u stanju uradit, zavit drzavu u crno za svoj klub, ja sam protiv nasilja svakom pogledu, ali cinjenica je da nista nismo uradili kako bi iskazali podrsku u konkretnom slucaj sd-a i Koldze, clanske i godisnje uzimas cisto da pomognes finansijama i to je obaveza ovako ili onako a ne mirni prtest protiv opstrukcije kluba..
Ja sam prvi bio za mirnu setnju i da se grupa izjasni po ovom pitanju.. Za prvo je odmah receno da nije potrebno i da niko nije u stanju da tako nesto organizuje i da preuzme odgovornost.. Ovdje nam temu izbrisase zbog poziva na proteste i prozivanja Koldze i uhljupa.. Grupi izgleda njihov "ultra" kodeks ne dozvoljava da javnim obavjestenjem upute podrsku klubu sto je glupost nevidjena alo na njihovu dusu.. Ostalo smo sve uradili.. Sta ja mogu kao pojedinac, ili grupa nas?
Nisam te nigdje spomenuo kao pojedinca druze, rekao sam samo da smo svi mi JEDNA VELIKA KURCINA.
Znam da nisi.. Veliki broj navijaca je ucestvovao u aciji.. Imamo 4000 clanova.. Posjeta je bila ubjedljivo najbolja u ligi.. To je nacin na koji smo mi, obicni navijaci, mogli nesto uraditi da bi upravi porucili da im vjerujemo i da imaju nasu podrsku.. Ne vidim sta jos mi to mozemo uraditi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

godrina
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:22 pm

Jel nasi jos uvjek ganjaju burekovica iz celika, vidim svi im otisli raspadaju se a fin igrac, mada i kramaric je fin igrac plus taj husic koliko bi valjalo gomilat ih.
Ma nece miske nigdje.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

CARSONIO
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:23 pm

cikazubo je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Mi navijaci smo krivi, treba biti realan pa reci da ni u jednom trenutku nismo pruzili podrsku ljudima koji su je zasluzili. Ako se to desi, sami smo sebi krivi, i nije nam niko kriv, ni SDA, ni Koldzo, ni Violina.
A kakvu podrsku? Odgovorili smo posjetom, clanarinom, akcijom za stolice, pritiskom (kakvim takvim) na Koldzu i uhljupe i sd-a.. Sta mi to mozemo jos uraditi? Predlagane su jos neke ideje za koje je receno da nisu potrebne..
Mirna setnja, zvanicno saopstenje grupe, neka okupljanja mirnog karaktera ili utakmica prijateljska medju navijacima da se samo okupimo u velikom broju, kakve clanarine kakvi bakraci, pa gledajte sta su torcida i boysi u stanju uradit, zavit drzavu u crno za svoj klub, ja sam protiv nasilja svakom pogledu, ali cinjenica je da nista nismo uradili kako bi iskazali podrsku u konkretnom slucaj sd-a i Koldze, clanske i godisnje uzimas cisto da pomognes finansijama i to je obaveza ovako ili onako a ne mirni prtest protiv opstrukcije kluba..
TACNO TAKO JOS GLEDAMO NEKE IZREZIRANE EMISIJE FOL KAO SMIJEMO SE NA FORUMIMA HAJMO JEDNO IMATI MUDA I OKUPITI SE NARAVNO MIRNO ALI POKAZATI DA DO ZADNJEG DANA SMO TU

psihopata
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:24 pm

Omar500 je napisao/la:Ma moras prijavit tu setnju, tipa ja prijavim u MUP-u i samim tim odgovorno tvrdim da odgovaram za sve sto ce se desiti, a sta ja znam ko ce doci na setnju, poslao bi onaj Koldzo oraguntane neke svoje koji bi napravili belaj i sta ces tu -.-
Ali da je trebala biti neka reakcija - trebala je. Stid me je iskreno, kao da se ne sjecamo perioda prije Amara Osima, a bilo bi nam sad i jos gore kada bi ovi ljudi otisli, kao da bi se Amar opet vratio da se s lesinarima bori, kao da vise iko snage ima. Danas svi na tekmu!

šta imaš prijavljivati,dogovori se sve na internetu i društvenim mrežama i izadje se na ulicu,tako pojedinac ne bi bio odgovoran za proteste nego svi zajedno,pa nismo penzioneri da prijavljujemo proteste i mirno šetamo s parolama.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

Hadzijalagic
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:25 pm

CARSONIO je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la: A kakvu podrsku? Odgovorili smo posjetom, clanarinom, akcijom za stolice, pritiskom (kakvim takvim) na Koldzu i uhljupe i sd-a.. Sta mi to mozemo jos uraditi? Predlagane su jos neke ideje za koje je receno da nisu potrebne..
Mirna setnja, zvanicno saopstenje grupe, neka okupljanja mirnog karaktera ili utakmica prijateljska medju navijacima da se samo okupimo u velikom broju, kakve clanarine kakvi bakraci, pa gledajte sta su torcida i boysi u stanju uradit, zavit drzavu u crno za svoj klub, ja sam protiv nasilja svakom pogledu, ali cinjenica je da nista nismo uradili kako bi iskazali podrsku u konkretnom slucaj sd-a i Koldze, clanske i godisnje uzimas cisto da pomognes finansijama i to je obaveza ovako ili onako a ne mirni prtest protiv opstrukcije kluba..
TACNO TAKO JOS GLEDAMO NEKE IZREZIRANE EMISIJE FOL KAO SMIJEMO SE NA FORUMIMA HAJMO JEDNO IMATI MUDA I OKUPITI SE NARAVNO MIRNO ALI POKAZATI DA DO ZADNJEG DANA SMO TU
Pa evo nam danas prilike.. Neka nas dodje tri milje i da porucimo svim ublehama sta mislimo o njima..

CARSONIO
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:26 pm

psihopata je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:Ma moras prijavit tu setnju, tipa ja prijavim u MUP-u i samim tim odgovorno tvrdim da odgovaram za sve sto ce se desiti, a sta ja znam ko ce doci na setnju, poslao bi onaj Koldzo oraguntane neke svoje koji bi napravili belaj i sta ces tu -.-

šta imaš prijavljivati,dogovori se sve na internetu i društvenim mrežama i izadje se na ulicu,tako pojedinac ne bi bio odgovoran za proteste nego svi zajedno,pa nismo penzioneri da prijavljujemo proteste i mirno šetamo s parolama.
ALI BI TO DUSMANI ISKORISTILI I MURIJA BI NAS SLOMILA ZATO MORAS PRIJAVITI

CARSONIO
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:26 pm

CARSONIO je napisao/la:
Pa evo nam danas prilike.. Neka nas dodje tri milje i da porucimo svim ublehama sta mislimo o njima..
BURAZ DOK TRI HILJADE NE BUDE ISPRED ONE JADNE OPCINE NISTA OD TOGA

Neandertalac

sub jun 18, 2016 1:27 pm

Ne pisite nista dok ne bude zvanicna objavila.
Nisam trebao nista ni reci.
Željeznicar za život cijeli!

Izlija
Moderator
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:27 pm

SVI NA UTAKMICU
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Hadzijalagic
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:28 pm

Neandertalac je napisao/la:Ne pisite nista dok ne bude zvanicna objavila.
Yebo Stilica kakav ti nemir uneses :mrgreen:

Leon_Professional
Kontakt:

Vukotić: Odustali smo od angažovanja sportskog direktora
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sub jun 18, 2016 1:32 pm, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

deto1921
Kontakt:

Neandertalac je napisao/la:Ne pisite nista dok ne bude zvanicna objavila.
Jel zavrsilo?

Sent from my iPhone using Tapatalk

psihopata
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:30 pm

CARSONIO je napisao/la:
psihopata je napisao/la:

ALI BI TO DUSMANI ISKORISTILI I MURIJA BI NAS SLOMILA ZATO MORAS PRIJAVITI
ne bi,ako ne bi pravili probleme,nego samo izrazili nezodovoljstvo,da npr. kreneš kamenovati opštinu onda bi bio belaj,ali mogli smo se skupiti izraziti nezadvoljstvo bez pravljenja pičvajza.

zeka_tm87
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:32 pm

ma a se nesto tako desava sigurno bi to prvo duplo g objavilo da uhvati "mustuluk" sigurno.
amar osim i uprava OUT

psihopata
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:33 pm

ustvari najveći udarac koldži bi bio kad bi po cijeloj opštini osvanuli plakati anti-koldžo,ne košta ništa a svaki dan tj. noć je moguće odraditi. :karanje:

Leon_Professional
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:33 pm

Vukotić: Odustali smo od angažovanja sportskog direktora
Spoiler:
Predsjednik Upravnog odbora Fudbalskog kluba Željezničar Vedran Vukotić govorio je na današnjoj redovnoj sjednici Skupštine najtrofejnijeg bh. kluba, na kojoj se govorilo o napravljenom u protekla četiri i po mjeseca. Vukotić se u svom izlaganju osvrnuo na gotovo sve segmente funkcionisanja kluba, aktuelnosti, te odgovorio na pitanja koja je dobio od članova Skupštine. Administrativni dio "U organizacionom smislu je napravljen pomak. Usvojene su četiri tačke, sve to pokazuje jednu ozbiljnost i ovi izvještaji danas izgledaju mnogo ozbiljnije i profesionalnije. Počeli smo stvarati sistem. Svi resori su do sada popunjeni osim resora marketinga. U januaru su zaposleni naši bivši zaposlenici, taj proces je trajao skoro godinu dana. Bio je mukotrpan posao pronaći dokumente stare 17 godina, ali proces je završen i svi će primat svoje penzije". "Klub bilježi rast prihoda u svim segmentima. U infrastrukturu je u ovom periodu uloženo 570.000 KM, plus 500.000 KM poreza. Sportski rezultat, odnosno neuspjeh je udarac za nas. Klub pravi rebalans budžeta za narednu godinu od juna do juna. Klub ima jako dobre temelje i u to niko ne bi trebao sumnjati. Dolazila nam je poreska, malo neuobičajno da nam dođu dvije poreske inspekcije u tri mjeseca, a s tim se dobro nosimo". Sportski dio "Iza svakog pojačanja stoje dokumenti koji objašnjavaju to koji su igrači bili potrebni da se izbori cilj. Usvojena praksa da iza svakog dolaska i odlaska igrača mora postojati pisani trag kako je on došao i otišao. Stručni štab je imao autonomiju pri izboru igrača i da kroji ekipu po mjeri. Samo na karantin smo u ovom periodu potrošili preko 40.000 KM, što je jako visok iznos. Završili smo peti, pred kraj sezone su bili učestali sastanci sa Edisom Mulalićem, a oni nisu donijeli očigledno ništa dobro. Ostatak znate, kasnije smo angažovali Miloša Kostića..." O Edisu Mulaliću "U Mulalića sam imao veliko povjerenje i o njemu nikad neću reći ništa ružno. On je bio naš izbor, naš trener a to je završilo tako kako je završilo. Nismo uspjeli, pogriješili smo i to je razlog zbog kojeg su naši mandati dati na raspolaganje. Mogu reći da razlaz sa Edisom nije bio onakav kakav se predstavio u medijima, ali se ne želim pravdati nikome. Gospodinu Edisu Mulaliću želimo sve najbolje u budućnosti". Infrastruktura "Pokrenula se jedna fantastična priča, koja je za sada završena u dvije faze. Nadamo se da će se u ovoj godini pokrenuti i završiti treća faza, a to je izgradnja istočne tribine". Omladinska škola "Naša omladinska škola ima više od 500 polaznika, 15 trenera i pet ljudi koji su podrška tim trenerima. Usvojeni su neki dokumenti koja su dobra smjernica za dalji rad. Omladinski pogon može bolje, a mi u klubu ćemo napraviti sve da i u tom segmentu napravimo iskorak. Problem je detektovan i on je jako, jako složen. Na njemu se radi, puno stvari je već popravljeno. Postoji vizija kako to treba napraviti ali provesti nju u djelo je izuzetno složeno. Teško je sada pričati o tome". Sportski direktor "Dugo se razmišljalo o funkciji sportskog direktora, pa smo gledali šta se dešava u regiji. Otpušteni su sportski direktori Dinama, Partizana, Olimpije... Postavlja se pitanje da li u ovom trenutku možemo naći profil sportskog direktora kakav nama odgovara. Razgovarali smo sa nekoliko ozbiljnih kandidata koji bi tu funkciju mogli obaviti časno, ali se od te ideje u ovom trenutku odustalo". O načinu na koji Željezničar dovodi pojačanja "Klub je u kratkom vremenskom intervalu otvorio kontakte sa velikim brojem agencija i drugih klubova. Dovodimo igrače po želji stručnog štaba. Uvjeravam vas da su svi fudbaleri koji su došli u Želju jako kvalitetni. Tu su sadašnji, bivši reprezentativci kako BiH, tako i drugih država". O nezastupljenosti FK Željezničar u Savezu "Moje lično mišljenje je da to što mi nismo zastupljeni u Savezu nije razlog što nismo uspjeli u sportskom dijelu prošle sezone. To što ćemo imati nekog u kantolanom ili državnom savezu neće nam pomoći u tome. Barem ja mislim da se u ovoj sredini može pošteno funkcionisati. Odbili smo da se bavimo mutnim radnjama, pred kraj sezone smo bili pod prtiskom i nažalost nismo uspjeli izboriti Evropu". Navijači "Kroz kompletan ovaj period bili naša najjača karika. Slike njihovih akcija i ponašanja na utakmicama su obišle državu i regiju. Oni su vrlo organizovana skupina i primjer su kako sve može skladno fukncionisati".
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Okolele
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:34 pm

Eto dzabe se izleti sa necim a evi ni rijeci u ovom tekstu na ba.ba o Misketu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

blueheart
Kontakt:

sub jun 18, 2016 1:38 pm

Izlija je napisao/la:SVI NA UTAKMICU

Poslije utakmice ne bi iko loše svratiti pred opštinu :zeljeznicar1:
Drzava Zeljo

Trenutno korisnika/ca: 123456, ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], Ragib Muskic, TMSAHC87 i 47 gostiju.

Prijava  •  Registracija