Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

psihopata
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 17, 2016 10:04 pm

DANAN je napisao/la:
irfo je napisao/la:zasto nema najave nikakve na zvanicnoj za prijateljsku sutra, trebaju pozvat clanove kluba i fino napisat :ne:
Kontrolna prijateljska Irfo dragi..
Pa danima se o njoj prica....
pa ima čak i najava na zvaničnoj,zadnji pasus.

http://fkzeljeznicar.ba/foto-jak-tempo- ... ara/20797/" target="_blank
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

avlami97
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:07 pm

psihopata je napisao/la:ja sam prvo mislio da je avalami slučajno dodao jednu nulu....
Ma proči'to na sc portalu i prenio info, sva sreća imam još dobar vid, a i nešto mozga još fercera. Ovaj je ko fol ponudio, ali mi je onaj što je sklon alkoholu i cifra koja je izbačena još :rofl:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

irfo

pet jun 17, 2016 10:09 pm

DANAN je napisao/la:
irfo je napisao/la:zasto nema najave nikakve na zvanicnoj za prijateljsku sutra, trebaju pozvat clanove kluba i fino napisat :ne:
Pa dobro ali ako je samo za clanove kluba ulaz slobodan, bilo bi lijepo objaviti to na zvanicnoj siguran sam da bi se i u sutra dosta ljudi uclanilo samo da pogledaju utakmicu

manijak_do_kraja
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:12 pm

Sutra od 17:30 sati, na Stadionu Grbavica, Željo će odigrati trening-utakmicu otvorenog tipa protiv ekipe Olimpica.

Ima to na fbu, prije 3h stavljeno sada da li ovo znaci da je samo za clanove ili sve ko ce ga znati. :D
Mi smo Željini, Željo je naš!

Jaozinho22

pet jun 17, 2016 10:13 pm

irfo je napisao/la:
DANAN je napisao/la:
Pa dobro ali ako je samo za clanove kluba ulaz slobodan, bilo bi lijepo objaviti to na zvanicnoj siguran sam da bi se i u sutra dosta ljudi uclanilo samo da pogledaju utakmicu
Ma bruda moj ti zaluđenici koji bi se učlanili samo da gledaju utakmicu svoju člansku već imaju i drže je ispred lične u novčaniku :DD:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Plava Porodica
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:14 pm

Koliko je kvota na nas sutra? :cigara:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

ChWilla
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:14 pm

kad je već objavljena najava sigurno bi pisalo da je samo za članove.
gradi željo boli te *****

Charlie Sheen
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:15 pm

ja mislim da mi jos ne mozemo ni naslutiti prvih 11...danas su radili duple pasove izmedju onih sipki skoro citav trening,ono sto zahtjevaju od njih je brzo dodavanje bez peglanja i jak pas.Nisam vidio onu grupu kod Koste al ovi kod Lesnika su se bas mucili,dobaci neko sefu kaze bolje im dajte da bacaju ta koplja kaze sef ne,bice sve ok i nekako ja mu vjerujem.Kasnije se podjelise i bacise lopte na skracenom prostoru u jednoj ekipi dado stoper bio :D ,stopere je dosta prema naprjed pomjera,nisam bas shvatio sta je trazio od njih stalno je prekidao i ponavljali su akcije.Ima ih bruku ne moze se sve popratiti niti izdvojiti neki pojedinac,jasno je da svi grizu.Stekao sam utisak da ce pod njegovom palicom ovi mladji ili eksplodirati ili ce grohnuti skroz,ubi ih Lesnik pricom i stalnim kritikovanjem e sad hocel to neko uzeti za zlo ili dobronamjerno vidjecemo.Danas su na udaru biliDado,Zera,Kosoric i Stanic.Uglavnom njih dovijca mi djeluju da znaju fino svoj posao znaju sta zele samouvjereni su koliko ce nasi usvojiti nesto od njihovog evropskog fudbala i koliko ce se kaniti mahalskog vidjecemo.Oni sto su na posusbi bili danas ih nije bilo vjerovatno noga isto tako mislim i za Efendica

Djulaga_
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:21 pm

avlami97 je napisao/la:
Djulaga_ je napisao/la:Moje misljenje da nam ne treba stoper nego da gurnemo Osmankovica s Kosoricem.
Ne igramo evropu a mislim da bi uz Kosorica mogao izrasti u odlicnog stopera.
Kad ce dobiti sansu ako sad nece.
Ko riskira, taj profitira. Ukoliko budemo igrali 3-5-2, mene ne bi iznenadilo:

----------------------------Kroševski---------------------
-----------Memija-------------Aco-----------Kemo-----

- u sredini Šećer, Blagoje, Španac
- bočni Boske i ?
- naprijed lendra i ?

umjesto ?, dobro bi bilo Subić, i Pozder ili Dženis
Mozda bi trebao jedan stoper za klupe, misljenja sam da smo trebali ostaviti Bogicevica za klupe.
Da ne trosimo pare na nove stopere, a Kemo ima potencijala.
Definitivno ako sad ne dobije sansu od njega nema vise nista.
Isto tako dozirati s Zericem, moze se on prodati vrlo lahko...
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Grbavica
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:23 pm

A odakle priča da je ulaz samo za članove?
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

crnamamba96
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:24 pm

http://www.transfermarkt.co.uk/stefan-b ... eler/29237" target="_blank

Dajte nam Babu ako već ne Subića :rofl1:

diego1921
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:25 pm

Grbavica je napisao/la:A odakle priča da je ulaz samo za članove?
Ma Izlija bacio bombu !! :kafa:

Djulaga_
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:26 pm

Grbavica je napisao/la:A odakle priča da je ulaz samo za članove?
Ma raja kazu da je otvoreno za sve.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Kapiten
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:27 pm

Charlie Sheen je napisao/la:ja mislim da mi jos ne mozemo ni naslutiti prvih 11...danas su radili duple pasove izmedju onih sipki skoro citav trening,ono sto zahtjevaju od njih je brzo dodavanje bez peglanja i jak pas.Nisam vidio onu grupu kod Koste al ovi kod Lesnika su se bas mucili,dobaci neko sefu kaze bolje im dajte da bacaju ta koplja kaze sef ne,bice sve ok i nekako ja mu vjerujem.Kasnije se podjelise i bacise lopte na skracenom prostoru u jednoj ekipi dado stoper bio :D ,stopere je dosta prema naprjed pomjera,nisam bas shvatio sta je trazio od njih stalno je prekidao i ponavljali su akcije.Ima ih bruku ne moze se sve popratiti niti izdvojiti neki pojedinac,jasno je da svi grizu.Stekao sam utisak da ce pod njegovom palicom ovi mladji ili eksplodirati ili ce grohnuti skroz,ubi ih Lesnik pricom i stalnim kritikovanjem e sad hocel to neko uzeti za zlo ili dobronamjerno vidjecemo.Danas su na udaru biliDado,Zera,Kosoric i Stanic.Uglavnom njih dovijca mi djeluju da znaju fino svoj posao znaju sta zele samouvjereni su koliko ce nasi usvojiti nesto od njihovog evropskog fudbala i koliko ce se kaniti mahalskog vidjecemo.Oni sto su na posusbi bili danas ih nije bilo vjerovatno noga isto tako mislim i za Efendica
Zar je poceo Kosoric trenirati ? Zar nisu on i Boske dobili odmora do 21.-22. ?

Charlie Sheen
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:29 pm

Obojica su danas bili

sajo10
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:32 pm

Charlie Sheen je napisao/la:ja mislim da mi jos ne mozemo ni naslutiti prvih 11...danas su radili duple pasove izmedju onih sipki skoro citav trening,ono sto zahtjevaju od njih je brzo dodavanje bez peglanja i jak pas.Nisam vidio onu grupu kod Koste al ovi kod Lesnika su se bas mucili,dobaci neko sefu kaze bolje im dajte da bacaju ta koplja kaze sef ne,bice sve ok i nekako ja mu vjerujem.Kasnije se podjelise i bacise lopte na skracenom prostoru u jednoj ekipi dado stoper bio :D ,stopere je dosta prema naprjed pomjera,nisam bas shvatio sta je trazio od njih stalno je prekidao i ponavljali su akcije.Ima ih bruku ne moze se sve popratiti niti izdvojiti neki pojedinac,jasno je da svi grizu.Stekao sam utisak da ce pod njegovom palicom ovi mladji ili eksplodirati ili ce grohnuti skroz,ubi ih Lesnik pricom i stalnim kritikovanjem e sad hocel to neko uzeti za zlo ili dobronamjerno vidjecemo.Danas su na udaru biliDado,Zera,Kosoric i Stanic.Uglavnom njih dovijca mi djeluju da znaju fino svoj posao znaju sta zele samouvjereni su koliko ce nasi usvojiti nesto od njihovog evropskog fudbala i koliko ce se kaniti mahalskog vidjecemo.Oni sto su na posusbi bili danas ih nije bilo vjerovatno noga isto tako mislim i za Efendica
Uspjet ce ako budu uzeli te kritike kao dobro namjerne (jer Boze moj nebi ih covjek bezveze "kritikovao"), ako budu slusali i vrijedno radili. A isto tako propast ce ako se budu poceli budalasati i pricati nazad. Ako se umisle da su neko i nesta etc. Tad ce biti samo jedan u nizu talenata. Nas je mentalitet takav kada se zasitimo negdje a dodje neko treci i kaze nije to tako, ovako je, mi smo u stanju da mu se (kao sto neko rece) smijati i mislit ma ko si ti. Tesko prihvatamo kritike. A ove kritike i te "udare" sto spominjes nisu zlo namjerni vec treneri zele svoje igrace sto bolje i sto spremnije. A vjeruj mi takvi potezi su zlata vrijedni kada te trener odvoji ili zastopa igru da bi ti pokazao u cemu grijesis.

Ajzea
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:36 pm

:lol:

Hvala na izvjestaju !! :palacgore:

ellaxaz
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:42 pm

avlami97 je napisao/la:
psihopata je napisao/la:ja sam prvo mislio da je avalami slučajno dodao jednu nulu....
Ma proči'to na sc portalu i prenio info, sva sreća imam još dobar vid, a i nešto mozga još fercera. Ovaj je ko fol ponudio, ali mi je onaj što je sklon alkoholu i cifra koja je izbačena još :rofl:
Sklon si humoru :kafa:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Kapiten
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:42 pm

Hocemo li to Pericu Ivetica ?

LARSSON
Kontakt:

pet jun 17, 2016 10:45 pm

Kapiten je napisao/la:Hocemo li to Pericu Ivetica ?
Odakle sad on bogati haha :ganja:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ž'21 i 40 gostiju.

Prijava  •  Registracija