Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:01 pm

smurf_ je napisao/la:
nikad_izvini je napisao/la:
manijak_do_kraja je napisao/la:Cuj ne petljaj se gdje ti nije mjesto. Samo predlaze ideju koja ce uljepsati stadion, nista nije lose mislio.

Sto ne mogu ovih sto pokusavaju preko interneta biti huligani i pokusavaju "ismijavati" ovdje nekoga.
Vodili udruženje navijača ( Srcu draga boja plave majice i stadion Grbavica majice ), blindirali udruženje, sredili donji dio Juga, organizovali onaj veliki turnir na pomoćnom terenu, čišćenje Grbavice od snijega, da ne pričam ostale, navijačke, stvari, i dalje na tribini...

Bas tako, ne laprdaj i ne petljaj se gdje ti nije mjesto.

Ideja dobra, da ponovim
A zasto mu nije mjesto, nevezano za ideju? Znam da se po forumima ne bi trebalo o grupi pa mozes i na pp odgovoriti. Sve i da nije aktivan toliko, zar ne moze postati ili moras biti nesto poseban da bi ti bilo mjesto?
Nisi shvatio priču od početka. Momak napisao prijedlog ( da se uradi neki grafit na onom zidu ), ali uz ideju da navijači u saradnji sa klubom, projekat, bla, bla, bla, bla. Nema od toga ništa, barem ne bi trebalo biti. To mu i napišem, ne govorim u ime grupe ( naravno ), ali govorim kako jeste. Onda se javlja ovaj sa internet huligan pametovanjem.

Nema potrebe pisati o navijačima, ima ko o tome da se brine kada dođe vrijeme za to. Ne možeš postati ništa preko foruma, to znam sigurno :mrgreen: Ista priča je tipa, što navijači ne daju podršku upravi ( nakon Mreže ). Pa nije skup izviđača ili skupina Red Dragons :mrgreen:

Da završimo priču o navijačima, ako može. Napisano je moj stav, naravno, ali mislim da znam kako stvari ferceraju.

Pozz
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:04 pm

Vlasnik frizerskog salona Headline, Elvedin Polutak, postao je prijatelj FK Željezničar. Našim fudbalerima je ponudio besplatne frizerske usluge. Zahvaljujemo se fizerskom salonu Headline i pozivamo naše navijače da s punim povjerenjem posjete ovaj frizerski salon.

Eto vam frizure, jebale vas frizure :ganja:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:08 pm

Jao drugog gola kod kadeta u stilu ibrahimovica :klanjase2: :klanjase2: , svaka cast momak
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:10 pm

@nikad_izvini sve to stoji, samo ono tvoje ne petljaj se gdje ti nije mjesto je bilo suvisno, jer kao sto vidis moze dovesti do nesporazuma i bespotrebne rasprave. Jer momak nije rekao tako i tako mora biti, nego je samo rekao ideju, koju mozda nije dobro prezentovao. No nisam ja ovdje niciji advokat, samo je malo bilo ruzno procitati ono za petljanje. Da ne duljim, sve ok i pozz
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:16 pm

Kapiten je napisao/la:Vlasnik frizerskog salona Headline, Elvedin Polutak, postao je prijatelj FK Željezničar. Našim fudbalerima je ponudio besplatne frizerske usluge. Zahvaljujemo se fizerskom salonu Headline i pozivamo naše navijače da s punim povjerenjem posjete ovaj frizerski salon.

Eto vam frizure, jebale vas frizure :ganja:
Ovo se ne odnosi na Javija i Blagoju :ganja:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:17 pm

Aldin Čenan glavni skaut FK Željezničar


http://fkzeljeznicar.ba/aldin-cenan-gla ... car/20792/" target="_blank
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:20 pm

Opa :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:25 pm

Imamo i Skauta :karanje: :karanje: :karanje:

Evropski Zeljeznicar
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:25 pm

Nista ne znam o covjeku , osim onog derbija kad je demolirao kone u drugom poluvremenu :) ...Sretno ti bilo Aldine.
:zeljeznicar1:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:25 pm

Kapiten je napisao/la:Vlasnik frizerskog salona Headline, Elvedin Polutak, postao je prijatelj FK Željezničar. Našim fudbalerima je ponudio besplatne frizerske usluge. Zahvaljujemo se fizerskom salonu Headline i pozivamo naše navijače da s punim povjerenjem posjete ovaj frizerski salon.

Eto vam frizure, jebale vas frizure :ganja:
Veliki zeljovac i prije su imali od njega sisanje dzabalabe i sisa vrhunski.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:28 pm

Hurmasica je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:Vlasnik frizerskog salona Headline, Elvedin Polutak, postao je prijatelj FK Željezničar. Našim fudbalerima je ponudio besplatne frizerske usluge. Zahvaljujemo se fizerskom salonu Headline i pozivamo naše navijače da s punim povjerenjem posjete ovaj frizerski salon.

Eto vam frizure, jebale vas frizure :ganja:
Ovo se ne odnosi na Javija i Blagoju :ganja:
:lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:29 pm

Samo da nam ko u kona ne bude ovo skautiranje.
Ako je doveden na tu poziciju,želim mu sreću i da nam se u budućnosti isplati..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Lampard
Postovi: 40
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:31 pm

nikad_izvini je napisao/la:
manijak_do_kraja je napisao/la:Cuj ne petljaj se gdje ti nije mjesto. Samo predlaze ideju koja ce uljepsati stadion, nista nije lose mislio.

Sto ne mogu ovih sto pokusavaju preko interneta biti huligani i pokusavaju "ismijavati" ovdje nekoga.
Vodili udruženje navijača ( Srcu draga boja plave majice i stadion Grbavica majice ), blindirali udruženje, sredili donji dio Juga, organizovali onaj veliki turnir na pomoćnom terenu, čišćenje Grbavice od snijega, da ne pričam ostale, navijačke, stvari, i dalje na tribini...

Bas tako, ne laprdaj i ne petljaj se gdje ti nije mjesto.

Ideja dobra, da ponovim
Haj mi ti objasni sto njemu tamo nije mjesto ? Jel navija za Želju? Jel Manijak? Jel nekog bog odredio specijalno da bude u "jezgru grupe" ? Haj da smo mi neka organizovana grupa pa ja bih rekao, da mi smo ti, sa tim koreografijama, dekorom, tucama.. Da sad ne nabrajam šta zahtjeva navijački svijet, pa vi ne možete da se gledate na tribini zbog te borbe ko ce bit jezgro grupe. Kad se sjetim kad smo krali baklje iz euforove baze da bi nešto zapalili,a vi danas ne možete da se gledate pa i ubijate se radi ega i sličnih stvari. Izvinjavam se, znam da nije navijački forum al ne mogu ih više nikako.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:34 pm

Cime se bavio Cenan nakon igracke karijere zna li ko ?
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:35 pm

Leon_Professional je napisao/la:Imamo i Skauta :karanje: :karanje: :karanje:

Evropski Zeljeznicar
Odlican potez uprave , jer na tom mjestu nismo nikog imali. Sretno Aldinu Cenanu ;)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:36 pm

Kapiten je napisao/la:Cime se bavio Cenan nakon igracke karijere zna li ko ?
Ugostitelj.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:37 pm

Je li nama potrebno još jedno lijevo krilo? Imamo Lazića, Mirzu, Midžića, pa i Husića lijevo. Krajnje je vrijeme da se srednjoj dvojici daju šanse, jer su zaslužili da se pokažu, a druga dvojica su prinove i oni imaju šta da pokažu. Dovođenje još jednog lijevog krila je po meni suvišno i vodi gomilanju igrača. Ako ne bude išlo s ovim momcima, onda na polusezoni tražiti novu akviziciju, mada mislim da će oni zadovoljiti :)
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:38 pm

Lampard je napisao/la:
nikad_izvini je napisao/la:
manijak_do_kraja je napisao/la:Cuj ne petljaj se gdje ti nije mjesto. Samo predlaze ideju koja ce uljepsati stadion, nista nije lose mislio.

Sto ne mogu ovih sto pokusavaju preko interneta biti huligani i pokusavaju "ismijavati" ovdje nekoga.
Vodili udruženje navijača ( Srcu draga boja plave majice i stadion Grbavica majice ), blindirali udruženje, sredili donji dio Juga, organizovali onaj veliki turnir na pomoćnom terenu, čišćenje Grbavice od snijega, da ne pričam ostale, navijačke, stvari, i dalje na tribini...

Bas tako, ne laprdaj i ne petljaj se gdje ti nije mjesto.

Ideja dobra, da ponovim
Haj mi ti objasni sto njemu tamo nije mjesto ? Jel navija za Želju? Jel Manijak? Jel nekog bog odredio specijalno da bude u "jezgru grupe" ? Haj da smo mi neka organizovana grupa pa ja bih rekao, da mi smo ti, sa tim koreografijama, dekorom, tucama.. Da sad ne nabrajam šta zahtjeva navijački svijet, pa vi ne možete da se gledate na tribini zbog te borbe ko ce bit jezgro grupe. Kad se sjetim kad smo krali baklje iz euforove baze da bi nešto zapalili,a vi danas ne možete da se gledate pa i ubijate se radi ega i sličnih stvari. Izvinjavam se, znam da nije navijački forum al ne mogu ih više nikako.
Samo da ti kazem da si fuj!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:38 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Je li nama potrebno još jedno lijevo krilo? Imamo Lazića, Mirzu, Midžića, pa i Husića lijevo. Krajnje je vrijeme da se srednjoj dvojici daju šanse, jer su zaslužili da se pokažu, a druga dvojica su prinove i oni imaju šta da pokažu. Dovođenje još jednog lijevog krila je po meni suvišno i vodi gomilanju igrača. Ako ne bude išlo s ovim momcima, onda na polusezoni tražiti novu akviziciju, mada mislim da će oni zadovoljiti :)
Ja se nešto nadam da bi Midžić mogao upasti u prvi tim... vidjećemo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 7:39 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:Cime se bavio Cenan nakon igracke karijere zna li ko ?
Ugostitelj.
Hajde upuceni
Imali materijala u Cenanu? Morel on to? Samo realno, bez velikih rijeci?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot], igla, PlavaDobrinja1921 i 160 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija