Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

SWRA_1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 16, 2016 5:26 pm

Moj prijedlog udruzenju navijaca, nek probaju u suradnji sa klubom (uz prijedlog plana kako ce to izgledati) srediti sponzorstvo sa nekom firmom u vidu donacije spreja, farbe i sl. u zamjenu za bilboard na stadionu (kako to vec ide) i da se na zidu iznad juga cijelom duzinom urade Željini grafiti, ili neki ogroman preko cijelog juga (MI SMO ZELJINI, ZELJO JE NAS), naravno prije toga malo srediti zid. Taj zid ce ostati i kad se napravi aBd juzna tribina.

slika

Model1964

čet jun 16, 2016 5:27 pm

MrRiccoli je napisao/la:ali ko bude sjedio iza ovih stubova na zapadu jadna mu majka nece nista vidjeti
To je za ljigatu :lol: i njemu slicne
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

ChWilla
Kontakt:

čet jun 16, 2016 5:34 pm

ako imaš potvrđenu optužnicu ideš tamo. magareća klupa.
gradi željo boli te *****

Dominic
Kontakt:

čet jun 16, 2016 5:38 pm

Steta da s Olimpicom nije otvorena za javnost. Nadam se nekoj jacoj provjeri na Grbavici do pocetka prvenstva, da se predstavi i obnovljen stadion a i nesto zaradi jer se publika zazeljela fudbala. Sada dolaze i raspusti, godisnji odmor, dijaspora... Kad vec nema Evrope, dajte nam bar neku jaku prijateljsku! :zeljeznicar1:

fk1921

čet jun 16, 2016 5:39 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Moj prijedlog udruzenju navijaca, nek probaju u suradnji sa klubom (uz prijedlog plana kako ce to izgledati) srediti sponzorstvo sa nekom firmom u vidu donacije spreja, farbe i sl. u zamjenu za bilboard na stadionu (kako to vec ide) i da se na zidu iznad juga cijelom duzinom urade Željini grafiti, ili neki ogroman preko cijelog juga (MI SMO ZELJINI, ZELJO JE NAS), naravno prije toga malo srediti zid. Taj zid ce ostati i kad se napravi aBd juzna tribina.

slika
Bacanje para po meni
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

SWRA_1921
Kontakt:

čet jun 16, 2016 5:41 pm

fk1921 je napisao/la: Bacanje para po meni
Čijih

fk1921

čet jun 16, 2016 5:44 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
Čijih
Bolje da taj sponzor sto bude dao farbu da se preusmjeri na stubove ionako jedan kosta 22k KM
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

SWRA_1921
Kontakt:

čet jun 16, 2016 5:45 pm

Ne mozes ama bas ni blizu porediti ova 2 posla. To nije bacanje pare, jer nisu tvoje, ako uspijes izganjati, uspijes, ako ne ebga.

fk1921

čet jun 16, 2016 5:47 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Ne mozes ama bas ni blizu porediti ova 2 posla. To nije bacanje pare, jer nisu tvoje, ako uspijes izganjati, uspijes, ako ne ebga.
Sa ovim bi bzvze tovarili upravu bezpotrebnim stvarima a toliko bitnih stvari imamo :D i haj ti budalu sponzora nadji da dadne pare na grafit hahahaha pa meni bolje da se stubovi prefarbaju
04.03.2015

SWRA_1921
Kontakt:

čet jun 16, 2016 5:49 pm

To je taj motiv i elan care, bravo. ;) Đaba kad ne kontaš.

nikad_izvini
Kontakt:

čet jun 16, 2016 5:51 pm

Čuj ideje, da TM traži od kluba pare za grafit :lol: :lol: :lol: :lol:

Imaš li još kakvu genijalnu ideju :cigara:

SWRA_1921
Kontakt:

čet jun 16, 2016 5:51 pm

nikad_izvini je napisao/la:Čuj ideje, da TM traži od kluba pare za grafit. Imaš li još kakvu genijalnu ideju :cigara:
I ti ne znas citati :cry:
Zadnja izmjena: SWRA_1921, dana/u čet jun 16, 2016 5:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Hadzijalagic
Kontakt:

čet jun 16, 2016 5:52 pm

Kospicar je napisao/la:U rosteru imamo malo vise od 30 igraca +golmani, a Kostic je rekao da su mu potrebna 24 igraca + 3 golmana, jos je najavio dolazaka tako da ce bit prometno i ove sezone. :karanje:
Ja se samo nadam da nam nece igrati istih 11 tokom cijele sezone, kao sto nam se desilo prosle polusezone. :palacgore:
Sto se tice Subica, odlican bek ali na tom poziciji za sad imamo Kramarica, Stanica i Husica.
Lijevo krilo za sad Lazic, Halvadzic i ne znam sta je s Midzicem da li ostaje u prvom timu.
Memija ce sigurno sad na desnog beka gdje ce imati konkurenciju, Sinisu. Mogli bi mi ocekivati i desno krilo kao neku dobru zamjenu za Mikija.
Sto se tice Dzeke i transfera da li imamo procenat od navodnog sljedeceg transfera? Koliko ja znam imamo za 3 transfera procenat tj. Teplice-Wolsburg, Wolsfburg-Man. City, Man.City-Roma. :kafa:
Stana je desni bek nije lijevi.. Lijevog je igrao silom prilika i nikad nije odograo kako treba.. Najbolje sto je odigrao u karijeri je na desnom beku..

@SWRA_1921 Lijepo bi izgledalo..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

nikad_izvini
Kontakt:

čet jun 16, 2016 5:55 pm

Bilo kakav kontakt navijača i kluba, a gdje ima para ili kakvih donacija je neprihvatljiv. Još plan/projekat da se nekome prezentuje :rofl:

Ne ide to tako, jedino da smo Fukare, onda bi možda i moglo proći :mrgreen:

Ne petljaj se gdje ti nije mjesto :D

FKZ1921
Kontakt:

čet jun 16, 2016 5:59 pm

fk1921 je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:
Čijih
Bolje da taj sponzor sto bude dao farbu da se preusmjeri na stubove ionako jedan kosta 22k KM
E jebiga...Covjek predlaze nesta vrlo lijepo,posebno sto bi se cijeli taj prostor od tribine do zida trebao fino poravnati i posijati trava.
I to je nesta sto mozes uraditi,predpostavljam, za vrlo male pare,vjerovatno sedam,osam stotina km materijala,ne vise, uz pomoc momaka koji se bave tim saranjem.
I kakve to veze ima sa farbanjem stubova reflektora koje kosta 80 milja km?
Eto,ako se neko pozabavi tim,spreman sam uletiti nesta priloga u parama.

MrRiccoli
Kontakt:

čet jun 16, 2016 6:00 pm

Model1964 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:ali ko bude sjedio iza ovih stubova na zapadu jadna mu majka nece nista vidjeti
To je za ljigatu :lol: i njemu slicne
ma dobro ovo je malo neplanski bilo jer se mozda nije odma predvidjelo da ce se prosirivati ovako tribina al stvarno zamisli da das 15-20 KM za kartu i sjednes iza ovih subova. Da se od pocetka radilo na tom principu sigurno je da se mogao i krov uraditi bez stubova jer ovo je malo nije velika tribina

nikad_izvini
Kontakt:

čet jun 16, 2016 6:02 pm

Niko nije napisao da je los prijedlog, predložena izvedba :mrgreen: je vrlo loša.

Neandertalac

čet jun 16, 2016 6:02 pm

LARS1921 je napisao/la:Vecina stavlja Hervasa u prvu, kao sto su kone Cesara pa covjek nije meča odigrao kako treba :D
Imamo dvije opcije.

Da cemo svi prisustvovati jednoj novoj dimenziji fudbala na nasim stadionima. Igrac koji, ako dostigne nekih 70_80 % svoje forme iz vremena kada su ga pratili velikani Spanskog fudbala, mi cemo dobiti igraca ciji bi nam potezi oduzimali dah.
Dominirat ce ligom kao najbolji veznjak.

Druga opcija je da on nije u bas najboljoj formi i kako nema motiva da se trudi. Tada bi dobili igraca koji ne pokazuje ocekivano, nije timski nastrojen, nase strpljenje zbog petioda adaptacije ce se iduziti a on nece uspjevati da se adaptira i pomogne timu.
Vrlo brzo bi zbog visine primanja ugovor bio raskinut i mi dobili jedan skupi promasaj.

Vecina ce igraca naravno, odgovarati slicnom uzorku ali ce on kao najskuplji u istoriji biti pod posebnom lupom.
Željeznicar za život cijeli!

manijak_do_kraja
Kontakt:

čet jun 16, 2016 6:03 pm

Cuj ne petljaj se gdje ti nije mjesto. Samo predlaze ideju koja ce uljepsati stadion, nista nije lose mislio.

Sto ne mogu ovih sto pokusavaju preko interneta biti huligani i pokusavaju "ismijavati" ovdje nekoga.
Mi smo Željini, Željo je naš!

manijak_do_kraja
Kontakt:

čet jun 16, 2016 6:05 pm

Neandertalac je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Vecina stavlja Hervasa u prvu, kao sto su kone Cesara pa covjek nije meča odigrao kako treba :D
Imamo dvije opcije.

Da cemo svi prisustvovati jednoj novoj dimenziji fudbala na nasim stadionima. Igrac koji, ako dostigne nekih 70_80 % svoje forme iz vremena kada su ga pratili velikani Spanskog fudbala, mi cemo dobiti igraca ciji bi nam potezi oduzimali dah.
Dominirat ce ligom kao najbolji veznjak.

Druga opcija je da on nije u bas najboljoj formi i kako nema motiva da se trudi. Tada bi dobili igraca koji ne pokazuje ocekivano, nije timski nastrojen, nase strpljenje zbog petioda adaptacije ce se iduziti a on nece uspjevati da se adaptira i pomogne timu.
Vrlo brzo bi zbog visine primanja ugovor bio raskinut i mi dobili jedan skupi promasaj.

Vecina ce igraca naravno, odgovarati slicnom uzorku ali ce on kao najskuplji u istoriji biti pod posebnom lupom.
U sustini il cemo dobiti novog Zahirovica ili novog Miroslava. :D
Mi smo Željini, Željo je naš!

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, blueboy, Bozidar Radosevic, Dulinho1987, elvid, Google [Bot], Leon_Professional, Refa1921, samo_plavo i 54 gosta.

Prijava  •  Registracija