Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

MrRiccoli
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:20 pm

Neandertalac je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Malo Kostic, malo visoka primanja i pokusaj smanjenja, malo promasaji, mozda i koja prodaja.

Nije ba poenta da nama treba Sd bas po cijenu zivota, nego nam sada tu funkciju vrse, kako ja ono kazem, FM igraci.
Nikad Izvini@ Vidim znas sta je i kako je. Menager strasni, savjetodavac. A Zubanu skoro pa zatvorena vrata.
A sta je problem sto su Zubanu pa skoro zatvorena vrata. Zuban je fino zaradio od svakog posla sa nama jel tako pa pustili su ga da udje ko u obadaniste i da potpise od igraca sta hoce.
Ko kaze da je problem?
A valjao nam je, itekako. Znas sigurno o cemu pricam.
Ali eto, nije podoban...
Ako je istina za Zubana to nije posteno mislim koliko god mi mislimo da bajoc vrijedi teako da bi ga mi samo onako prodali, al dobro vidjet cemo mozda se zelimo okrenuti malo vise ligama iz zapadne evrope

Sent from my C5303 using Tapatalk

IvanOsim
Kontakt:

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:22 pm

Cuj sta je Cuk valjo Zelji, pa kako ce valjati kad nije dosao kod nas u podmladak i kaparisao Baju, Amira, Zeru, Vecu u biti sve sto valja u 95+ godistima, nego Zuban.. opet hvala Zubanu sto je ispao korektan, a i on treba reci hvala klubu na max korektnosti, al svakako da je bolje da klub vodi racuna o igracima, poslije je lako da se unajmi neko kao posrednik po potrebi...

Al zaista ovo spominjanje imena na ovaj nacin, cuj sta je Cuk valjo Zelji, tacno se lik pravi glup, zasto kojim slucajem nije napisao "cime je Cuk ostetio Zelju", eh pa to nekom nije u interesu...

deto1921
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:24 pm

1921.ba je napisao/la:
iggy2377 je napisao/la:Je li definitivna odluka donesena da se utakmica protiv olimpika igra bez publike?
da
Ima li šanse šta da snimiš?

Sent from my iPhone using Tapatalk

1921.ba
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:25 pm

deto1921 je napisao/la:
1921.ba je napisao/la:
iggy2377 je napisao/la:Je li definitivna odluka donesena da se utakmica protiv olimpika igra bez publike?
da

mi cemo snimati ali sve se daje kosticu... u javnost mogu samo fotke sa tekme otici
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Hurmasica
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:27 pm

1921.ba je napisao/la:
deto1921 je napisao/la:
1921.ba je napisao/la: da

mi cemo snimati ali sve se daje kosticu... u javnost mogu samo fotke sa tekme otici
Ma vi nam samo onako prenesite generalne utiske sa utakmice, ko je bio najbolji itd.. biće sasvim dovoljno :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Veteran1965
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:28 pm

1921.ba je napisao/la:
deto1921 je napisao/la:

Tako treba. To je prvi test. Ako je zatvorena neka bude za sve osim za one koji moraju biti tu. Ne pravite grešku(mislim na upravu) i ne puštajte pojedince i privilegovane da ipak budu tu i gledaju tekmu.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

deto1921
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:32 pm

1921.ba je napisao/la:
deto1921 je napisao/la:

Pošteno , bar nam izvještaj napiši slikaslika

Neandertalac

sri jun 15, 2016 11:33 pm

IvanOsim je napisao/la:Cuj sta je Cuk valjo Zelji, pa kako ce valjati kad nije dosao kod nas u podmladak i kaparisao Baju, Amira, Zeru, Vecu u biti sve sto valja u 95+ godistima, nego Zuban.. opet hvala Zubanu sto je ispao korektan, a i on treba reci hvala klubu na max korektnosti, al svakako da je bolje da klub vodi racuna o igracima, poslije je lako da se unajmi neko kao posrednik po potrebi...

Al zaista ovo spominjanje imena na ovaj nacin, cuj sta je Cuk valjo Zelji, tacno se lik pravi glup, zasto kojim slucajem nije napisao "cime je Cuk ostetio Zelju", eh pa to nekom nije u interesu...
Jesi ti onaj sto nam je po sezone trubio da trebamo igrace iz Radnika dovoditi, te ima ovaj dobar, te ovaj odlican, te na ovog trebamo obratiti paznju? Jesi ti taj?
Da jesi.

Super, nervira vas moja prica, meni se vasa gadi.

Evo sada onaj Swra@ dusa draga diskreditira nekim slikama, a danas iznosi lazi, namjerno ili slucajno da je Mailson skoro dzaba igrao.
Da ne citoram redom svakoga od vas sta sve se covjek naslusa, namjerno ili slucajno, kao ti za te igrace Radnika.
Pa nikome nisam rekao, glup, placenik, poslusnik, po nalogu, bla bla itd itd...
Željeznicar za život cijeli!

Hadzijalagic
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:44 pm

Moze li neko postaviti onaj raspored ovog u16 turnira? Jel to sutra pocinje?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Hurmasica
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:45 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Moze li neko postaviti onaj raspored ovog u16 turnira? Jel to sutra pocinje?
Postavio sam ja na prošloj stranici, počinje sutra i naši igraju u 11 sati sa Mariborom na Grbavici.

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

LARSSON
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:46 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Moze li neko postaviti onaj raspored ovog u16 turnira? Jel to sutra pocinje?
http://image.prntscr.com/image/bedb18b3 ... 7a66a6.png" target="_blank

Ako ce neko ici a da ima finu kameru, i ako 1921 nece snimati, nek se javi da skontamo da odradimo nešto
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Hadzijalagic
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 11:46 pm

Hurmasica je napisao/la:
Postavio sam ja na prošloj stranici, počinje sutra i naši igraju u 11 sati sa Mariborom na Grbavici.
Evo sad vidjeh.. Hvala..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Hurmasica
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:49 pm

8-) 8-) 8-)

slika

:zeljeznicar1:

exbabilon
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:51 pm

Presjek danasnjeg dana..
Djermanovic bivsi.. ustedili jos jednu dobru platu, ali isto tako dokazali da se ne snalazimo jos u sportskom dijelu kako treba. Za jednu kalendarsku godinu previse igraca dodje i prodje kroz klub, ovakvih i onakvih... tipujem da ce na zimskom prelaznom roku ili u najgorem slucaju iduce ljeto biti vijest da je Milivoje Lazic raskinuo ugovor sa Zeljom, a do tad ce jos bar 4-5 igraca to uraditi... ne bi smijelo biti toliko turbulentno...

Kosticev intervju...simpatican trener, dobar lik...nek mu je sretno, i njemu s nama, a i nama s njim.

Bez gledalaca protiv Olimpica? zasto? kako? zbog cega? A toliko sam se radovao da malo pogledam Zelju, pa taman tu bilo i 5 igraca na probi..

delinjo
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:57 pm

pustio sam vas malo da kukate,nadam se da ste zavrsili :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

IvanOsim
Kontakt:

sri jun 15, 2016 11:59 pm

IvanOsim je napisao/la:Cuj sta je Cuk valjo Zelji, pa kako ce valjati kad nije dosao kod nas u podmladak i kaparisao Baju, Amira, Zeru, Vecu u biti sve sto valja u 95+ godistima, nego Zuban.. opet hvala Zubanu sto je ispao korektan, a i on treba reci hvala klubu na max korektnosti, al svakako da je bolje da klub vodi racuna o igracima, poslije je lako da se unajmi neko kao posrednik po potrebi...

Jesi ti onaj sto nam je po sezone trubio da trebamo igrace iz Radnika dovoditi, te ima ovaj dobar, te ovaj odlican, te na ovog trebamo obratiti paznju? Jesi ti taj?
Da jesi.

Super, nervira vas moja prica, meni se vasa gadi.

Evo sada onaj Swra@ dusa draga diskreditira nekim slikama, a danas iznosi lazi, namjerno ili slucajno da je Mailson skoro dzaba igrao.
Da ne citoram redom svakoga od vas sta sve se covjek naslusa, namjerno ili slucajno, kao ti za te igrace Radnika.
Pa nikome nisam rekao, glup, placenik, poslusnik, po nalogu, bla bla itd itd...
Pa sta ne valja u tome sto sam u po sezone trubio da su Besirevic i Memisevic dobri igraci, jesam li to nesto lose reko, jesam li pogrijesio..mada ne sumnjam da je to tebi nebitno....

Bar ne pisem po necijim nalozima i nahodjenjima, pisem samo ono sto smatram dobrim za Zelju, za razliku od nekih...

A ne rece sto nisi napiso "cime je Cuk ostetio Zelju"... mada ne sumnjam da je to tebi nebitno...

ISB87
Kontakt:

čet jun 16, 2016 12:00 am

exbabilon je napisao/la:
Bez gledalaca protiv Olimpica? zasto? kako? zbog cega? A toliko sam se radovao da malo pogledam Zelju, pa taman tu bilo i 5 igraca na probi..
Neka Kosticeva fora, mozda da jos vise pozelimo utakmice? Mozda da nametne autoritet i navijacima? Joj kad nam zatvori sve tekme, pocetak sezone protiv Krupe 10 milja :mrgreen:
MIRZA RASCIC

Leon_Professional
Kontakt:

čet jun 16, 2016 12:01 am

shzna je napisao/la:@Leon
@Jaozinho

Familijo, kakav je ovo pokušaj destrukcije kvalitetnih rasprava na ovoj temi? Dosta trollanja!
Zasluzili Ban bar na 7 dana.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

amelaga
Kontakt:

čet jun 16, 2016 12:09 am

ISB87 je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:
Neka Kosticeva fora, mozda da jos vise pozelimo utakmice? Mozda da nametne autoritet i navijacima? Joj kad nam zatvori sve tekme, pocetak sezone protiv Krupe 10 milja :mrgreen:
Da hoce i ovaj forum da zatvori. Nametne autoritet. haha :pljesak:

Omar500
Moderator
Kontakt:

čet jun 16, 2016 12:14 am

ISB87 je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:
Vjeruj da mi je to jedna od najvecih zelja, da na 'bezveze' utakmicu dodje tek onako 10 milja, navijaci u dresovima, sa salovima, vijore se zastave, grmi sa svih strana, pa i sa novog istoka, na poluvremenu javlja spiker da Zeljeznicar ima rekordnih 10 hiljada clanova, gleda se lijep fudbal, ne razbija se glava oko toga koliko je kome plata i oko slicnih gluposti, prava fudbalska atmosfera, protiv jedne Krupe :) :titula:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], Haklapuc, Majestic-12 [Bot], stankozza, Zaki87 i 35 gostiju.

Prijava  •  Registracija