Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:21 pm

1921.ba hajde intervju, pobit ce se ovdje raja :D
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:22 pm

LARS1921 je napisao/la:1921.ba hajde intervju, pobit ce se ovdje raja :D
bice do 6 najkasnije, dok smontiramo :mrgreen:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:23 pm

1921.ba je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:1921.ba hajde intervju, pobit ce se ovdje raja :D
bice do 6 najkasnije, dok smontiramo :mrgreen:
ima li sta od dresova za danas?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:24 pm

ne znam fakat :mrgreen:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:24 pm

1921.ba je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:1921.ba hajde intervju, pobit ce se ovdje raja :D
bice do 6 najkasnije, dok smontiramo :mrgreen:
Jel bio neki fotoshooting s igracima i novim dresovima ? Znam da se prosla garnitura vrhunski prezentovala javnosti onim slikama..
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:26 pm

I neka neko kaže momcima što uređuju zvaničnu da u stručni štab dodaju kondicionog trenera i trenera golmana, hvalaaa :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:27 pm

Model1964 je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:
Može jedna i protiv raje. Znam dobro odigrati na poziciji desetke i na lijevom krilu nisam loš :mrgreen:
Mogla bi vala. Evo ja mogu na stopera imam potrebnu visinu :ganja:
Evo ja ču biti šef :) :)
imam dovoljno godina i Slovenac sam :lol:
Ja mogu biti asistent jer sam pola slovenac


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:28 pm

Zaista bih volio uzivo vidjeti neke ljude ovdje, cisto da vidim ko je, cime se bavi, kako razmislja o drugim stvarima, a sve da bih shvatio glavu koja sjedne ovdje i napise neki post.

Neki navijaci zaista ne zasluzuju ovu upravu i ovaj klub. Sudi se ljudima koji su od ovog kluba za godinu dana napravili cudo. Ovaj koji ne zna normalno komunicirati, vec se uvijek postavi kao nekakva moralna velicina, autoritet, galamdzija, kontras, insajder, kako god vec, svasta nesto napise, ljudi mu odgovore sve po psu, njega nema 2 dana i onda napise opet isto sto je napisao prije 2 dana. Pa ne budi mazga u pm.

Mucno je postalo citati ovaj forum gdje su svi strucnjaci za ono o cemu realno nemaju pojma (a o cemu bi mogli i trebali pisati, sto oni mogu uraditi, ne pricaju), o cemu sude nakon par mjeseci, nemaju ljudi sabura, logicnog razmisljanja, kao da im se namecu tudja misljenja, i to ljudi kao sa gg.ba foruma i slicnih.

Sto je najgore, valja ih slusati cijelu sezonu sa nebuloznim analizama i njihovim zakljuccima dok ih se na kraju ne zacepi titulama i samim utakmicama. Tacno nam ne trebaju drugi protivnici, u vidu SD, Violine, pitara, imamo i vlastite u svojim redovima koji misle da klub vode duduci.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:44 pm

Boga mi ni tebi percepcija nije bas najbolja.. Uporedjivati nekog, ko iznese misljenje koje se kosi sa tvojim, sa violinom i kompanijom :r Smatrati dusmanlukom kad se kaze da sportski segment dobro kaska za ostalim je u najmanju ruku smijesno..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:48 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Zaista bih volio uzivo vidjeti neke ljude ovdje, cisto da vidim ko je, cime se bavi, kako razmislja o drugim stvarima, a sve da bih shvatio glavu koja sjedne ovdje i napise neki post.

Neki navijaci zaista ne zasluzuju ovu upravu i ovaj klub. Sudi se ljudima koji su od ovog kluba za godinu dana napravili cudo. Ovaj koji ne zna normalno komunicirati, vec se uvijek postavi kao nekakva moralna velicina, autoritet, galamdzija, kontras, insajder, kako god vec, svasta nesto napise, ljudi mu odgovore sve po psu, njega nema 2 dana i onda napise opet isto sto je napisao prije 2 dana. Pa ne budi mazga u pm.

Mucno je postalo citati ovaj forum gdje su svi strucnjaci za ono o cemu realno nemaju pojma (a o cemu bi mogli i trebali pisati, sto oni mogu uraditi, ne pricaju), o cemu sude nakon par mjeseci, nemaju ljudi sabura, logicnog razmisljanja, kao da im se namecu tudja misljenja, i to ljudi kao sa gg.ba foruma i slicnih.

Sto je najgore, valja ih slusati cijelu sezonu sa nebuloznim analizama i njihovim zakljuccima dok ih se na kraju ne zacepi titulama i samim utakmicama. Tacno nam ne trebaju drugi protivnici, u vidu SD, Violine, pitara, imamo i vlastite u svojim redovima koji misle da klub vode duduci.
Izvini ali moradoh replicirati ko si ti uopste da govoris da neki navijac ne zasluzuje ovaj klub?Na forumu smo,imamo pravo svak iznijet svoje misljenje,al ti vrijedjas sa tim opasno vrijedjas!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:51 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Zaista bih volio uzivo vidjeti neke ljude ovdje, cisto da vidim ko je, cime se bavi, kako razmislja o drugim stvarima, a sve da bih shvatio glavu koja sjedne ovdje i napise neki post.

Neki navijaci zaista ne zasluzuju ovu upravu i ovaj klub. Sudi se ljudima koji su od ovog kluba za godinu dana napravili cudo. Ovaj koji ne zna normalno komunicirati, vec se uvijek postavi kao nekakva moralna velicina, autoritet, galamdzija, kontras, insajder, kako god vec, svasta nesto napise, ljudi mu odgovore sve po psu, njega nema 2 dana i onda napise opet isto sto je napisao prije 2 dana. Pa ne budi mazga u pm.

Mucno je postalo citati ovaj forum gdje su svi strucnjaci za ono o cemu realno nemaju pojma (a o cemu bi mogli i trebali pisati, sto oni mogu uraditi, ne pricaju), o cemu sude nakon par mjeseci, nemaju ljudi sabura, logicnog razmisljanja, kao da im se namecu tudja misljenja, i to ljudi kao sa gg.ba foruma i slicnih.

Sto je najgore, valja ih slusati cijelu sezonu sa nebuloznim analizama i njihovim zakljuccima dok ih se na kraju ne zacepi titulama i samim utakmicama. Tacno nam ne trebaju drugi protivnici, u vidu SD, Violine, pitara, imamo i vlastite u svojim redovima koji misle da klub vode duduci.
Evo vec tri godine mi zapusavate usta titulama i samim utakmicama, u tome i jeste problem.
I jos uvredama, mazga, neprijatelj a vjerovatno da se nadjemo omalovazavao bi me zbog mog zivota i kao covjeka.
Jer ti kontas stari, inteligencijom i statusom si superioran, dajes sam sebi za pravo da tako vrednujes necije pisanje, razmisljanje, zakljucke.

A da nam samo neko izvuce postove u toku sezone pa da vidi kako tada pisem, i ja i ti, pa da vidimo ko podrzava a ko pljuje. Ja pricam sada jer, posle hebanja nema kajanja, kasno mi je u sezoni ili kao sto Bocaccio kaze, nemamo nista od onoga, jesam vam rekao. Ama bas nista.

Ti ces meni reci sta ja zasluzujem! Fuj!
Željeznicar za život cijeli!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:51 pm

mali plavisa je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Zaista bih volio uzivo vidjeti neke ljude ovdje, cisto da vidim ko je, cime se bavi, kako razmislja o drugim stvarima, a sve da bih shvatio glavu koja sjedne ovdje i napise neki post.

Neki navijaci zaista ne zasluzuju ovu upravu i ovaj klub. Sudi se ljudima koji su od ovog kluba za godinu dana napravili cudo. Ovaj koji ne zna normalno komunicirati, vec se uvijek postavi kao nekakva moralna velicina, autoritet, galamdzija, kontras, insajder, kako god vec, svasta nesto napise, ljudi mu odgovore sve po psu, njega nema 2 dana i onda napise opet isto sto je napisao prije 2 dana. Pa ne budi mazga u pm.

Mucno je postalo citati ovaj forum gdje su svi strucnjaci za ono o cemu realno nemaju pojma (a o cemu bi mogli i trebali pisati, sto oni mogu uraditi, ne pricaju), o cemu sude nakon par mjeseci, nemaju ljudi sabura, logicnog razmisljanja, kao da im se namecu tudja misljenja, i to ljudi kao sa gg.ba foruma i slicnih.

Sto je najgore, valja ih slusati cijelu sezonu sa nebuloznim analizama i njihovim zakljuccima dok ih se na kraju ne zacepi titulama i samim utakmicama. Tacno nam ne trebaju drugi protivnici, u vidu SD, Violine, pitara, imamo i vlastite u svojim redovima koji misle da klub vode duduci.
Izvini ali moradoh replicirati ko si ti uopste da govoris da neki navijac ne zasluzuje ovaj klub?Na forumu smo,imamo pravo svak iznijet svoje misljenje,al ti vrijedjas sa tim opasno vrijedjas!
Svi mi zelimo najbolje svom klubu, samo sto to neko radi srcem neko mozgom (ja prvi vise srcem nego mozgom), imamo dovoljno mozgova u upravi sto rade fenomenalan posao, sportski segment se ne moze odma uraditi najbolje, treba vremena
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 3:57 pm

Ima dosta neurozne raje ovdje, previše Marinka Ćutuka... Ali razumijem opet, kao što reče sad @fk1921 svi mi hoćemo Želji najbolje pa neko jače ispoljava emocije,a neko slabije.

Ali probajmo se svi strpit, mada sabur je yebena stvar. Nisu ni počele pripreme kako treba, nit je riješena igračka križaljka, a za pružanje šanse djeci iz naše škole ćemo još vidjeti, ne treba govoriti da smo prekrižili djecu iz naše škole kad niko ne zna šta se vrti u Kostićevoj glavi.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 4:00 pm

Ima li treninga veceras?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 4:01 pm

iggy2377 je napisao/la:Ima li treninga veceras?
nema.. a sutra je odmor
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 4:01 pm

Mene najvise brine sto smo mi u zadnjih pola godine doveli 20 igraca a jos nemamo iskristalisan igracki kadar.. Od tih 20 dvojica su se pokazala kao prava pojacanja..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 4:02 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Boga mi ni tebi percepcija nije bas najbolja.. Uporedjivati nekog, ko iznese misljenje koje se kosi sa tvojim, sa violinom i kompanijom :r Smatrati dusmanlukom kad se kaze da sportski segment dobro kaska za ostalim je u najmanju ruku smijesno..
Pa nije bas tako do unazad pola godine nisi imao za kifle i normalno je da nisi nista mogao napraviti veliko rezultatski sada kad su neke stvari poslozene velika paznja se posvecuje i sportskom dijelu. Mi tipicno bosnjacki popljujemo nesto sto i ne vidimo isto tako napravimo euforiju od necega od cega ne bi trebali.
Ne znam na osnovu cega tvditi da bi nesto sa SD bilo na nekom boljem nivou pa i sam SD bi imao konsultacije sa trenerom kakv tip igraca i na kojoj poziciji mu treba, SD bi bio spona izmedju trenera menadzerske agnecije i kluba kao nekoga ko aminuje iznos novca za koje se moze neki igrac dovesti. Posao sa igracima je takav da greske moraju postojati cak i kod transfera koji se mjere milionima eura a ne kod slobodnih transfera kakvi su kod nas.
Jedina osoba kojoj bi povjerio tu funkciju je Amar ne sto nije i on imao greski nego sto znam da nas ne bi pokrao kao sto je to recimo uradio Ibrakovic u sarajevu i jos ne mogu da se dozovu.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 4:03 pm

braco je napisao/la:Ima dosta neurozne raje ovdje, previše Marinka Ćutuka... Ali razumijem opet, kao što reče sad @fk1921 svi mi hoćemo Želji najbolje pa neko jače ispoljava emocije,a neko slabije.

Ali probajmo se svi strpit, mada sabur je yebena stvar. Nisu ni počele pripreme kako treba, nit je riješena igračka križaljka, a za pružanje šanse djeci iz naše škole ćemo još vidjeti, ne treba govoriti da smo prekrižili djecu iz naše škole kad niko ne zna šta se vrti u Kostićevoj glavi.
Scena kad forumaši čekaju objavu zvanične, halalite na offu al moram sam podsjeti me ti sa Marinkom :lol:

[video]https://youtu.be/FBgobNm7xiI?t=38[/video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
NoKe
Postovi: 144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 4:03 pm

Prica vam nidje veze..pametovanje i smaranje .. cilj je jasan i ne kontam cemu trazenje nekakvih mana :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 15, 2016 4:05 pm

Uvijek sam za našeg čovjeka pa čak i za onog za kojeg kažu da je imao dvicu iz Tjelesnog uz neku ispričnicu PRIJE neke seoske lole ala Ibrak da nam navuče polovnjaka i da se ugrađuje u trasfere.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 235 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija