Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Model1964
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 10:31 pm

ChWilla je napisao/la:da nešto bude, da te nešto radi kad duvaš nargilu hajde de...
Engleski mediji ulovili su Jamieja Vardyja sa Red Bullom i cigaretama u ruci. Vardy je nosio energetsko piće u jednoj, a u drugoj ruci paklo cigareta i zato je izazvao pažnju otočkih medija, samo nekoliko dana uoči utakmice drugog kola Eura protiv Velsa. Osim toga, Svjetska antidoping agencija razmatra da upravo kofein i nikotin uvede na listu zabranjenih supstanci. Engleske ljekare brine Vardyjev nezdrav život i svakako da profesionalnim sportistima nije preporučljivo da koriste nikotin i energetske napitke.
O ovom bruje svi sportski mediji u Engleskoj. A čovjek odigro sezonu iz snova. Kod nas bi bilo * Ma, pustite ga, on je klasa, on je zvjer.... baš mu dobro stoji :lol: :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

ChWilla
Kontakt:

uto jun 14, 2016 10:37 pm

pa neškolovan igrač :rofl:
gradi željo boli te *****

manijak_do_kraja
Kontakt:

uto jun 14, 2016 10:54 pm

Po transfermarketu ovaj Lazic igra desnom nogom, ja bih volio da se dovede neko lijevo krilo koje igra i lijevom nogom, pa da se moze kombinovati malo i da na dva krila imamo dva igraca koja igraju "sa dvije razlicite noge", pa da se mogu u toku utakmice i mijenjati. U svakom slucaju sretno mu u plavom dresu. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Mi smo Željini, Željo je naš!

storm_raider
Kontakt:

uto jun 14, 2016 10:55 pm

Pratite Zvanicu sutra.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Okolele
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:04 pm

Dobar potez Kostića da se rijesi Zahirovića i posalje Bogija na posudbu.. :palacgore:
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u uto jun 14, 2016 11:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Neandertalac

uto jun 14, 2016 11:04 pm

Model1964 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Kakva patka zvanicne glede Zahirovica.

Kostic jednostavno nije imao vremena da se upozna sa njegovim kvalitetom a ni sa kvalitetom Secerovica i Ugljese koji bi mogli igrati tu poziciju, uz Blagojevica i nase dijete.

Pravi razlog su primanja.

Spin pravi i ponavlja se uzorak sa Mulalicem; trener trazio, odobrio, aminovao, neka snosi odgovornost.

Da ne ulazimo u diskusiju oko toga je li to igracki dobar potez, kakav bi on bio, Zahirovic da li bi igrao dobro ili lose, to ne znamo. I svi koji kazu da je los bio, ok ima istine, ali da nije kvalitet, to he vec nebuloza.
E ovo je več ozbiljna priča dok čekamo Grka :rofl:
Napisano ti je sto puta da je več prije snimio siuaciju. I da je sve tako kao što ti kažeš, na na takvu igru su pristale dvije punoljetne i pismene strane. Mense čini ;) da ti nešto imaš protiv uprave. Jel to malo ložiš pred skupštinu?
Naravno, imam veliki interes da pisem.
To je Zeljo.
Shvatio ti to ili ne a ja bi volio da shvatis.

Dovoljno je da razmislis.
Željeznicar za život cijeli!

Plava Porodica
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:05 pm

Pratim je svaki dan moj @storme, svaka obavijest što mi iskoči na telefonu,ja trkom ma u kakvom poslu bio gledam je li šta sa zvanične.Moglo bi se uskoro i na razgovor kod psihologa, počeo sam u snu buncat boom boom kad će boom..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Brkoo
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:06 pm

Ja se nadam da ce taj stoper biti kvalitetan igrac, kvalitetniji od Ace..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Kapiten
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:06 pm

Okolele je napisao/la:Dobar potez Kostiča da se rijesi Zahirovića i posalje Bogija na posudbu.. :palacgore:
ma jok ba to se Miske i Dejo igraju managera :) sto bi reko neandertalac. Veze s tim Kostic nema... Miske mu dovodi igrace na trening i onda oni treniraju.

Model1964

uto jun 14, 2016 11:09 pm

Kapiten je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Dobar potez Kostiča da se rijesi Zahirovića i posalje Bogija na posudbu.. :palacgore:
ma jok ba to se Miske i Dejo igraju managera :) sto bi reko neandertalac. Veze s tim Kostic nema... Miske mu dovodi igrace na trening i onda oni treniraju.
Ispravka neandertalcovog navoda :lol:
Nije Miske več unjega mu sin :rofl:

ellaxaz
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:09 pm

Ne vjerujem da je Kostic inicijator odlaska Zahirovica.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Ajzea
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:10 pm

ellaxaz je napisao/la:Ne vjerujem da je Kostic inicijator odlaska Zahirovica.
Da, u zvanicnom saopcenju smo sve svalili na Kostica.

Elegant
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:11 pm

storm_raider je napisao/la:Pratite Zvanicu sutra.
Promocija dresova, novi igaci ? ili nesto trece ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Hurmasica
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:11 pm

Kapiten je napisao/la:
Strp'o ga Dejo u gepek i odvukao na Trebević, kažu brzo je pristao da Lazić potpiše.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

storm_raider
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:16 pm

Plava Porodica je napisao/la:Pratim je svaki dan moj @storme, svaka obavijest što mi iskoči na telefonu,ja trkom ma u kakvom poslu bio gledam je li šta sa zvanične.Moglo bi se uskoro i na razgovor kod psihologa, počeo sam u snu buncat boom boom kad će boom..
Tek kada mi prebojis koliko piksela ima na svakoj stranici mozemo pricati. :ganja:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Grbavica
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:18 pm

Hurmasica je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:
Strp'o ga Dejo u gepek i odvukao na Trebević, kažu brzo je pristao da Lazić potpiše.
Štas' to rek'o?
slika
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto jun 14, 2016 11:20 pm

Od svrsavanja na sve poteze u klubu do pljuvanja zato sto se doveo neki kao anonimac hahaha. Ne mogu da vjerujem, to nas moze i kostati svega. Samo da Kostic i Lesnik sto duze ostanu u klubu. Vec su neki prije mene nabrojali neke anonimuse koji su kod nas dosli i razvalili. Tako da ono, inace kada dovodis pojacanja bez obestecenja, niko ti nista ne garantuje. Pa ni kada bi placali visoka obestecenja. I ja bi sad da dovedemo jedno pet Visca-like igraca od 17 godina i da ih vezemo na pet godina, svako bi, nismo budale, ali ne ide to tako. Pustite ljude da radesvoj posao. Neko hoce transparentnost oko plata, detalja u ugovoru i detalja raskidanja istog. Previse sebi dajemo za pravo, pa nismo u upravi jbt. Pretjerujemo malo. Znam ja sve da je to iz ljubavi, ali treba imati granice neke. Fine se za sada stvari rade, nema privilegovanih, kao sto se vidi iz primjera Zahirovica i Bogicevica. Sta je razlog raskida ugovora sa Zahirovicem, ja ne znam, ali vjerovatno kao takav ne treba Kosticu. Njemu hvala, malo mi je krivo sto nije ostao jos jednu polusezonu, jer moze vise, ali sta je tu je. Za Bogicevica mi je strasno drago kako se prema njemu ponio klub. :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Plava Porodica
Kontakt:

storm_raider je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Pratim je svaki dan moj @storme, svaka obavijest što mi iskoči na telefonu,ja trkom ma u kakvom poslu bio gledam je li šta sa zvanične.Moglo bi se uskoro i na razgovor kod psihologa, počeo sam u snu buncat boom boom kad će boom..
Tek kada mi prebojis koliko piksela ima na svakoj stranici mozemo pricati. :ganja:
Au ti baš zaglibio.. :ganja:
Znači još uvijek sam dobar :mrgreen:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Hurmasica
Kontakt:

Grbavica je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
Kapiten je napisao/la:
Štas' to rek'o?
slika
To je taj trenutak. Inače ovdje ga je Amar pitao hoće li voziti preko tranzita ili će okolo preko Lukavice..

slika
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u uto jun 14, 2016 11:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Model1964

uto jun 14, 2016 11:21 pm

ellaxaz je napisao/la:Ne vjerujem da je Kostic inicijator odlaska Zahirovica.
Ma ja, svalili sve na njega :lol: Slovenac nema pojma uzeli ga ovi naši šibicari :rofl:

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, BHDragons, Bing [Bot], blueboy, Dulinho1987, Durgo, Google [Bot], Leon_Professional, mali, Mamba1921, PratimsamoPlave, Refa1921, Riki1921, samo_plavo i 59 gostiju.

Prijava  •  Registracija